Перейти к содержанию

Олег Мельник

Пользователи
 • Публикаций

  144
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

987

Информация о Олег Мельник

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Лебедин, Сумська обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Поділля
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  На українську рамку.
 • Порода пчел
  місцева

Посетители профиля

988 просмотров профиля
 1. Куплю бджолопакети 400шт

  Думаю, можна й алюмінієвим дротом. Саме таку версію (металевий пруток) бачив на каналі Ярослава Мухи.
 2. Куплю бджолопакети 400шт

  Але ж це зовсім інші вулики.
 3. Зимние осмотры

  Тєрзают смутниє сомнєнія Точно така ж ситуація була описана іншим форумчанином. Теж прохання щось порадити. Але в іншій темі. Чи це не ниточка до розгадки таємничої особистості ИИ?
 4. Здається, наприкінці минулої зими тут, в темі погоди, форумчани ілюстрували як прогноз погоди на одну й ту ж дату, на тому ж сайті, відрізнявся на 20 градусів, залежно від віддаленості в часі. Точний синоптичний прогноз на тиждень - то вже є диво, або випадковість, а до січня - всі варіанти однаково ймовірні
 5. Все для початківця

  Можна і самостійно, але ризиків більше, і на досягнення бажаного результату може піти значно більше часу і засобів.
 6. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Вона була щасливою у шлюбі двадцять років. На це у неї пішло п'ять чоловіків.
 7. Гыыы

 8. Покупка пчелопакетов

  Доставка то справді чи не найбільша халепа, якщо нема власного (чи кумового) транспорту. Особливо коли пакетів треба небагато.
 9. Клуб анонимных гетеросексуалов

  Приїхали якось дуже давно двоє студентів перездавати екзамен з комбінаторики до професора додому. Здавали довго, потім засиділися, граючи то у карти, то у кості, вже й ніч лягла. Професура і студенти тоді були незаможними, на таксі грошей не було, стали вкладатися спати у професорській трикімнатній квартирі. У одній кімнаті два студента, у другій професор з жінкою, у третій - професорська донька. Все як має бути, поснули. Прокидається студент і думає, якого я оце з цим бовдуром лежу, піду-но я навідаю професорську доньку. Глянув у одну кімнату - дві голови з-під ковдри стирчать, ну то професор з дружиною, глянув у іншу - одна голова. Донька! Шасть до неї під ковдру, сплять далі. Не спиться і професору. Встає серед ночі, дай, думає, до доньки переляжу, бо знаю я цих шибайголов. В одну кімнату - дві голови, ага, студенти, у другу - одна, значить донька, приліг - спить. Ну тут і другий студент прокинувся і, звісно, подався слідами друга на пошуки професорської доні. Ранок. Прокидається професор. Сам-один у кімнаті студентів. Гмммм... Зазирає в одну кімнату - там студент з дочкою, у іншу - а там студент з дружиною Професор чухає макітру і каже: - Скільки років викладаю комбінаторику, а таких блядських перестановок ще не бачив!..
 10. От не прояснили зовсім) То 5, 6, чи 7?Розпишіть, будь ласка, детально, бо не я один перепитуватиму. До слова, мене цікавить ціна піврамки до української (300Х213), з тонкою верхньою планкою. Наперед дякую!
×