Перейти к содержанию

AlexBond

Пользователи
 • Публикаций

  44
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

32

Информация о AlexBond

Profile Information

 • Место расположения
  Днепр

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Под боком
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  1-2
 • Ульи
  Лежак, 20 рамок
 • Порода пчел
  Аборигены
 1. Осінь 2017\ Зима 2018

  Получаются, готовятся на "взрывное" весеннее развитие?
 2. Осінь 2017\ Зима 2018

  А можно ссылку? Интересно.
 3. Магазин на лежак

  А як у Вас з льотками? У випадку майже повного заповнення такого вулика бджолою. Якщо відкриті льотки, віддалені від матки (тим більше у час, коли вона ізольована), то частина бджоли, яка ходить через ці віддалені льотки, не почуває себе осиротівшою?
 4. Магазин на лежак

  Ще кілька питань з'явилось стосовно технології. За який час до теоретичного початку медозбору краще робити об'єднаня сімей і обмеження матки? Якщо стоїть питання збільшення пасіки і після акації слабий взяток, коли матку випускати? І коли це робити, якщо взяток продовжується, наприклад, поряд еспарцет? Для матки лишається 4-5 рамок всього - суш з вощиною, чи 4-5 суші і між ними ще 4-5 вощини? Як визначити надлишок відкритого розплоду?
 5. Магазин на лежак

  А роздільну решітку використувуєте?
 6. Магазин на лежак

  Той информации, которую я тут за день получил, систематизированной в книгах не нашел. Наверно, плохо искал. Или так было подано, что для новичка - не того.
 7. Магазин на лежак

  Я це розумію. Будем якось виходити з ситуаціі. Може хтось продасть. Тут наприклад. По відкритому розплоду треба думати/читати.
 8. Магазин на лежак

  Формулировку не очень понял. Т.е. речь о хорошо отселекционированной пчеле? После главного взятка делаем отводок через глухую перегородку. Даем/выводим матку. Зимуют две семьи (в одной из них старая матка, как резервная). Весной семьи соединяем (убирая старую матку) и делаем общее наращивание - уже для одной семьи. Ставим надставку. Так?
 9. Магазин на лежак

  В чем принципиальная разница для медосбора при использовании этого способа (две семьи на один магазин) по сравнению со способом, когда две семьи внизу объединяются перед взятком и опять же, ставится магазин? Хочется сказать, что одна большая семья лучше двух небольших. Но все относительно. Наверняка есть нюансы.
 10. Магазин на лежак

  Оце як раз те, що хотів почути (не значить, що до інших думок глухий). Приблизно така схема для роботи і виникла. Треба тільки реалізувати. Для неї ж. Не ображаюсь. Більше думок - більше варіантів. А щодо протистояння лежак/МК давно погодився з групою бджолярів-практиків, які кажуть, що не від системи вулика залежить медозбір, а від його медовмісткості(!), взятку, сили сім'ї в підходящий момент, ну і від "прокладки між кріслом та кермом авто"
 11. Магазин на лежак

  В перспективі - можливо і так. Але зараз треба більш тісний контакт с бджолою. + стаціонар. Тому лежак.
 12. Магазин на лежак

  Просторном в смысле не освоенном пчелами? Если все 20 рамок будут уже заняты пчелами (с танцами с бубном :)), освоение магазина и постройка вощины проблемой не будет?
 13. Магазин на лежак

  Как поднять, если внизу рамка на 300, вверху - на 145?
 14. Магазин на лежак

  Це не спровокує матку іти нагору? Коли почнуть будувати поряд, рамки з розплодом знову ставити вниз чи лишати на місці?
 15. Магазин на лежак

  Навіть, якщо нижня частина зайнята повністю?
×