Перейти к содержанию

Урош

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  509
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

580

1 Подписчик

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  УКРАЇНА
 • Стаж
  я не пчеловод
 • Kоличество семей
  нету пчел

Посетители профиля

629 просмотров профиля
 1. Так для информации за Антиукраинскую пропоганду с 2014 по 2018 закрыто 17 сайтов и 60 приговоров.
 2. Нажаль це розуміють не усі. Я думю ви вже чули про нові аналізи що роблять у ЕС. Амітраз і пестециди бачать за десять хвилин. Ні не вірно написав ніхто на амітраз і флувалінат зараз вже не робе. А просто беруть мед на мікрофлору та мінерали та зольність. Зольність взагвлі міттєвий спектральний аналіз. Ось як усе дуже просто робиться. Калій знищується у медові продуктами розпаду пістецидів за два тиждні. А потрави що так безслідно прошли для нашого меду? А далі я думаю зрозумієте чому Український мед попадає в кондитрську та фармацетичну групу і яка ціна буде того меду. Аргентина теж через це пройшла коли США заборонили їхні меди.
 3. Так и есть. Дурят пасечника. А в криминальном кодексе это статья за мошейнечествою. ак и есть. Дурят пасечника. А в криминальном кодексе это статья за мошейнечествою.
 4. 2.5 тис. Грн. Вистачає на дрова на опалення 3 кімнати з температурою +24
 5. В мене вітрогенератори тому елекроенергія є але підігрів використовую після обльоту.
 6. Я цього року пробую 5 сімей не кормити взагалі, давав тільки сироп з травами і все. По корпусу 145 фацелієвого меду залишив на зимівлю.
 7. Я з Вінницької обл. Потрави нас минули тай з фермером я домовився. І весняний обігрів дав великий повштох. І повна відмова від хімії. Так згоден в кого бджолярство основний заробіток то інше. Я маю на зараз 20 зимуючих сімей тай 10 зимуючих нуклеусів. Буде дуже холодно ввімкну підігрів.
 8. То вони крокодилячі сльози ляють що не хочуть контракти з ними підписувати на їх умовах. Ім вже не до качелів буде. Така моя думка.
 9. Чому погана зимівля? Чому не врожай? Так потрави були. Но не зимівля і не врожай. В мене наприклад з зимуючоїчою сімї 105 кг. меду. тому-що з зимуючої сімьї 3 відводки. А неврожай то ота хімія що бджілок травлять і погоня за кількостю вуликів.
 10. Ніякого зашморгу немає. Тільки бізнес купи-продай розвалюється ось все. У ЕС імпортери придають увагу виробникам меду. А яму вони самі собі викопали цими коливаннями ціни на мед. Щось дуже впевнені були що бджолярі ім по 27 мед віддадуть. А більшість бджолярів їм показалі де бабуся несу корзину. Ось і все. Ну не може такого будити що бджолярі тяжко роблять а хтось з нічого буде мати 300% прибутку.
 11. Вот это и есть щавелевая кислота (COOH)2
 12. Та ні хто ні чого не розписує. Тільки надають інформацію. А кожний цю інформацію використовує на свій розсуд. Дуже багато інформації не надано. Щоб ув'язати її в логічний ланцюг. ЕС застосовує з слідуючого року систему НАССP для експортерів меду, як ви вважаєте це вплине на ціну меду чі ні??? Далі нови системи аналізів... Да багато чтого буде з нового року у ЕС стосовно екології . Як-що ви важаєте що це не буде стосоватись меду - то хай так і буде. Да вже багато експортерів меду в Україні луснули. В ЕС з ними не хочуть мати ні якого діла. А ось на ринок Ес виходять бджолярі які напряму працюють з імпортерами з ЕС. А вам тут розповідають що контракти не підписують та ще якусь маячню....
 13. так і є дефіціт буде на 2019-2020 рік. Я думаю що Ви розумієте що Україну видавлюють з медовогу ринку Европи. А експортери цьому ще допомогають. І як результат самі залишаться з ничим а з ними і ми будемо страдати. Хтось там розповідає що Україна це 40% медового ринку ЕС. Покакажіть будь-ласка хоч один документ. Покажіть хоч один документ про якість Українського меду у ЕС. Та зараз на ринку Україньского меду робиться яказ то що було з зерном. Ні чого ті граблі не навчили. Тут на сайті один перед одного розповідають про амаітраз. А німець пьяний в драбадан каже найн амаітаз по повісять зразу. Яка ціна того меду буде коли ми нехтуємо правилами багатьох країн....
 14. Є так міжнародна організація як International sugar organization http://www.isosugar.org яка розташована у Лондоні ось вона і дає такі перспективи. Да про це вже давно ведеться у західних ЗМІ.
×