Jump to content

Ismen

Пользователи
 • Content count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

130

About Ismen

 • Birthday 03/19/1993

Profile Information

 • Location
  Полтавська обл
 • Interests
  Рибалка Бджільництво Активний відпочинок

General Information

 • Пасека в
  По селам
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  дадан)рута
 • Порода пчел
  дворняга Укр ст Карпатка
 1. +33 В ТІНІ хмарно! Вітарець 2-3м/с Бджілки мотаються по фацеліїї вулики з обіду починають одягати бороди!
 2. Весна-Літо 2019

  Як у кого з липою та різнотравям ? В НАС чи то із за жари чи від слабкого взятку бджола трохи агресивна недає без маски лазити! А та частина пасіки що лишилась вдома без кочовки так і зовсім голодує підкормлюєм по троху сиропом! Не рятує навіть 20 соток фацелії і місцева липа!(
 3. Приходять смс вже другу неділю але ціна в них неміняеться 33-34! Весною як міняли бочки казали що їхня фірма прцює на завод з переробки меду який належить ПОРОШЕНКУ І він сам диктує ціну! Надіюсь Зе! щось до осені встигне зробити бо с такими дектаторами ціни будем ми батрачить більше а отримувати те що й раніше ( моя думка)
 4. В нас Акація по 900 за 3л чиста! І акація з майським 600 !
 5. це максимум що зараз можливо знайти? Я б і сам прозвонив так немаю такої можливості!
 6. Так яка зараз ціна на мед ? ато за 5 ст непомітив ні одного посту по суті!
 7. І замітьте це сталося буквально за 4 роки коли петя канфета став призедентом!!!! У нас раніше на ринку за одну торгівлю купували до 2 бетонів свіжого меду а цього року 3 банки це благодать плюс тоді втурговували до 500 доларів зараз максимум 100!!!Ось де головний ворог Украііни і пасічників і ось чому я зараз у Польщі а не вдома біля улюбленоіі справи Бджіл*!!!!
 8. Я так зрозумів що краще й незнати почом зараз мед та й на форум незаходити до кінця листопада бо в цьому році Експортерний Цирк ціну довше ламатиме ніж минулого року!(( ВСІМ УДАЧІ І ТЕРПІННЯ ДО ПРИЄМНОЇ ЦІНИ!
 9. Куплю Мед з Соняшника з перевіркою - 34 грн На постійній основі проводимо закупівлю Меду тільки без антибіотику Полтавська та ближні обл. Перевірка 7-10 днів. 34 грн/кг. Регіон і доставка: україна Оголошення актуальне до 03.01.2019 ШАНОВНІ ЕКСПОРТЕРИ З ТАКОЮ ЦІНОВОЮ ПОЛІТИКОЮ ГУЛЯЙТЕ ПОЛЕМ!!!! Цей рік і так з кожним днем стає все важчим а вони опускають суки мед до ціни бензину удачного бізнесу п.......!
 10. Воно то так!!! Але якщо малих експортерів прижмуть то зменшиться конкуренція та ажіотаж у підняттю ціни на мед на наступні роки!!! Монополітстам в 3-5 прощее буде тримати низьку ціну ніж із конкуренцією 70 чоловік! (МОЯ ДУМКА) ((((
 11. Куплю ПРОБЛЕМНИЙ МЕД з антибіотиком по 35 грн/кг Думаю ціна точно падати не буде!!! от на рівні 40 буде триматись точно! Якщо навіть такі оголошення кидють!
 12. КУПИМ МЕД ПО 41 грн! Компанія експортер купить дорого мед у бджолярів, які дійсно хочуть здавати. Бджолярем, які чекають ціни 50 прохання не дзвонити!!! На пасіка біз ток шо побачив)))
 13. Зранку тлефонував! Мир меда 37-41 В понеділок було 31-35!
 14. Я не злюсь просто ситуація потребує дійсно якихось заходів А так я виходом бачу триматися подалі цих куч!!! адже і бжол крали рік тому одним способом що лишалася лише молода бжола в вуликах ТА й меду качали меньше в половину меньше ніж сімї що були на точку дома))))
×