Перейти к содержанию

Ismen

Пользователи
 • Публикаций

  58
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

106

Информация о Ismen

 • День рождения 19.03.1993

Profile Information

 • Место расположения
  Полтавська обл смт Решетиловка
 • Интересы
  Рибалка Бджільництво Активний відпочинок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Решетиловка
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  дадан)рута
 • Порода пчел
  дворняга Укр ст Карніка
 1. це максимум що зараз можливо знайти? Я б і сам прозвонив так немаю такої можливості!
 2. Так яка зараз ціна на мед ? ато за 5 ст непомітив ні одного посту по суті!
 3. І замітьте це сталося буквально за 4 роки коли петя канфета став призедентом!!!! У нас раніше на ринку за одну торгівлю купували до 2 бетонів свіжого меду а цього року 3 банки це благодать плюс тоді втурговували до 500 доларів зараз максимум 100!!!Ось де головний ворог Украііни і пасічників і ось чому я зараз у Польщі а не вдома біля улюбленоіі справи Бджіл*!!!!
 4. Я так зрозумів що краще й незнати почом зараз мед та й на форум незаходити до кінця листопада бо в цьому році Експортерний Цирк ціну довше ламатиме ніж минулого року!(( ВСІМ УДАЧІ І ТЕРПІННЯ ДО ПРИЄМНОЇ ЦІНИ!
 5. Куплю Мед з Соняшника з перевіркою - 34 грн На постійній основі проводимо закупівлю Меду тільки без антибіотику Полтавська та ближні обл. Перевірка 7-10 днів. 34 грн/кг. Регіон і доставка: україна Оголошення актуальне до 03.01.2019 ШАНОВНІ ЕКСПОРТЕРИ З ТАКОЮ ЦІНОВОЮ ПОЛІТИКОЮ ГУЛЯЙТЕ ПОЛЕМ!!!! Цей рік і так з кожним днем стає все важчим а вони опускають суки мед до ціни бензину удачного бізнесу п.......!
 6. Воно то так!!! Але якщо малих експортерів прижмуть то зменшиться конкуренція та ажіотаж у підняттю ціни на мед на наступні роки!!! Монополітстам в 3-5 прощее буде тримати низьку ціну ніж із конкуренцією 70 чоловік! (МОЯ ДУМКА) ((((
 7. Куплю ПРОБЛЕМНИЙ МЕД з антибіотиком по 35 грн/кг Думаю ціна точно падати не буде!!! от на рівні 40 буде триматись точно! Якщо навіть такі оголошення кидють!
 8. КУПИМ МЕД ПО 41 грн! Компанія експортер купить дорого мед у бджолярів, які дійсно хочуть здавати. Бджолярем, які чекають ціни 50 прохання не дзвонити!!! На пасіка біз ток шо побачив)))
 9. Зранку тлефонував! Мир меда 37-41 В понеділок було 31-35!
 10. Я не злюсь просто ситуація потребує дійсно якихось заходів А так я виходом бачу триматися подалі цих куч!!! адже і бжол крали рік тому одним способом що лишалася лише молода бжола в вуликах ТА й меду качали меньше в половину меньше ніж сімї що були на точку дома))))
 11. ой без тис)) спішив друкувати не звернув уваги!!!
 12. В цьому році був на ярмарці меду то один чоловік жалівся що за 2 роки з 70 сімей 30 лишилось інші потравились як бризкали кукурудзу! Від мене км 50 те село то тут дійсно злість бере за фермерів козлів!!! Думаю тема отруєння на точку десь є)
 13. Якби так і було але ))) Пасіку ми теж по полям розвозим по ближче до медоносів (гречка сояшник) десь по 40 сімей в два місця! Із сусідами десь вуликів 350-400 в нашому селі приблизно! тобто для наших полів з головою хватє! Ще й привозять із сусідніх районів десь до 1000 щороку! Неприємно але щось приносять! В останні роки почали ще й з Дніпра возить і ще з деяких районів! От тепер в сумі з усім і нашими в тому числі виходить 2000 - 2500тис вуликів приблизно! Ще й наглі роївнями пасіку обствили! А це все із за 60га гречки в одному місці і 15 га на других полях обствили все даже під кукурузой стояли! Взятку майже 0 з гречки маже у всіх! Але на сояшнику не лишились це й спасло цей рік!!! Питання таке як пояснити таким тупорилим кочевникам що неполуче ніхто взятку якщо так буде вас тут дофіга(((
×