Jump to content

daring

Пользователи
 • Content count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

164

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Харківська обл
 • Стаж
  4-7 лет
 1. Карпатська бджола

  Це єдине виправдання...
 2. Минулорічний мед підняли в магазини, карпатка ні, це як варіант...
 3. Можливо сімейка банально "воровита"??? Тоді їй потрібні будуть сімі'ї помічниці
 4. Дуже симпатична бджола. Може в когось знайдеться ще фото B319??? Не погано було б тут в темі виставити для наглядності. Инкап навіщо ви заморочуєтеся з тими мисочками, заберіть матку підріжте сот в декількох місцях вони заложать самі маточники.
 5. На тех же зараженных рамках или меняли гнездо?
 6. Попалось видео в ютуб. Применяется 4-х местный нуклеус по две рамки рута, через фанерные перегородки. И на сколько я понял пчеловод отбирает матку и пчелы оттягивают свищевых, когда они засевают процес повторяется.
 7. Мечение маток

  Мітив лаком минулого року, брав на базарі самий дешевий, тримається нормально. Мітив вдень, тоді в кліточку, ввечері випускав у повноцінні сімї.
 8. Весна-Літо 2019

  Є мисочки майже у всіх, у одній вже засіяні. Хотів втримати на акацію сильні сімї, та даремно мабуть. Минулого року роїлись тільки після акації, вже думаю чи варто вивезти ловушки бо мабуть рік буде роєвий, причина більш за все в дощовій погоді.
 9. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Яка лінія?
 10. Я також хотів спитати чи можлива доставка перевізниками? І рамка яка ширина 300чи славянська?
 11. На вайбері пише рома, номер точно правильний?
 12. Нічого не зрозуміло тут на фото тільки три крила зліва з однії сімейки, інші з різних. Є помісі і f1 від карніки іо, але всі визначаються як Європейська темна????
 13. Можете викласти скрiн сторінки програми де вказані данні на породи, хочу скопіювати бо сам довго розбиратись буду(((
×