Перейти к содержанию

chajka2005

Пользователи
 • Публикаций

  144
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

128

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  Черкасская

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкасская область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Многокорпусный 12р., лежак.
 • Порода пчел
  местная
 1. Весна-Літо 2019

  В минулому році як пересажував кілька сімей, то купляв в епіцентрі арматуру із скловолокна, нарізав на довжину рамки та робив плечики по 2 шт. Рамку повертав на 90градусів, примотував до рамок арматуру проволкою. Робив це тільки с рамками де було багато розпліду. Трошки довго, але надійно. Після виходу розплоду проволка розвязав і рамку назад в українець до інших вуликів. В цьому році впересажував 2 сімї, то все спростив- струсив бджолу в новий вулик із даданівськими рамками і все, а укр.рамки із розплодом роздав по інших сімях. Розплоду було ще мало.
 2. І ще одне питання: на які числа, орієнтовно, розраховуєте отримати перших неплодок? Розумію що все залежить від погоди, але все-таки, виходячи із досвіду попередніх років.
 3. Доброго вечора. А з Кірхайну матеріал є?
 4. Сім'я-вихователька

  А можна пояснити
 5. На калалі, Бджоляр Макс, якщо я не помиляюсь, є нещодавній огляд ваших вуликів. Подивіться будь-ласка. Чи буде враховано побажання автора каналу?
 6. Віталію, дуже вже цікавить доля Пешеця. Мама жива?
 7. Весна-Літо 2019

  Одного желания мало. В пчеловодстве нужно думать, потом ячить, ячить и еще раз ячить. Без этого не будет ничего. Да и не только в пчеловодстве.
 8. Весна-Літо 2019

  Круто!Не каждый пчеловод так может.
 9. Весна-Літо 2019

  Ну вы же членов своей семьи с Рождеством поздравляете? И подарки дарите. А пчелы члены семьи
 10. Весна-Літо 2019

  Какие потери при зимовке?
 11. Саженцы малины

  Так і не з'явився? Що малини не буде?
 12. Куплю збиті якісні рамки на 300 із латунними втулками та натягнутою проволкою в кількості 50шт. Ціна 12грн./шт. Пропозиції прошу надсилати тут в темі, або в приват.
 13. Думаю, що проблема в недостатній вентиляції.
 14. О корме и кормлении пчёл

  Для того щоб годувати сиропом потрібен час. А якщо їх кілька десятків, і сам, то ще й попрацювати треба гарно. Добре, коли Ви на місці біля бджіл і є час. А коли пасіка за 200 км., то питання загодівлі сиропом відпадає.
×