Jump to content

chajka2005

Активные Пoльзователи
 • Content count

  298
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

334

2 Followers

Profile Information

 • Location
  Черкасская

General Information

 • Пасека в
  Черкасская область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Многокорпусный 12р., лежак.
 • Порода пчел
  местная
 1. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  А до чого тут пальці?
 2. В січні-лютому 2020 року температура повітря в Європі буде найнижчою за останні 30 років. Як повідомляє Метопрог, британські метеорологи досліджували переміщення повітряних потоків, які проходять над Європою зі сходу на захід над Північною Атлантикою, після чого прийшли до висновку, що прийдешньої зими очікується значне зниження температури і рясні опади снігу. Холодному циклону вчені дали ім’я «Монстр зі Сходу». Синоптики попереджають, що зима скоріш за все прийде раніше, ніж звичайно. І в підтвердження цієї теорії, нагадують, що цього року перший сніг вже випав в російському місті Норильськ, що розташований за північним полярним колом. Метеорологи зазначають, що така погода за Полярним колом в цю пору року зустрічається раз на сім років.
 3. Може я не уважно дивився відео, але не зрозуміло: чим не варто ризикувати?
 4. Так вона їх ніколи і не приносила
 5. Раніше були великі перепади напруги у селі. Горіли побутові прилади, холодильники. Для цього купляли. Працював кілька років. Зараз ситуація покращилась -сестра викликала електрика, зробив заміри, сказав можна відімкнути, і прилад відімкнули. Стоїть без роботи пару місяців. Сестра попросила продати.
 6. Можлива доставка "до дверей" за мій рахунок в міста: Київ, Обухів, Кагарлик, Миронівка, Корсунь, Українка і всі населені пункти в радіусі 5-10км. від цих міст.
 7. Продам однофазний високоточний стабілізатор напруги JJW-D5000VA. Використовується з метою забезпечення захисту та стабільної роботи різного обладнання у випадках зміни в широких межах живлячої напруги. Може застосовуватися для електроживлення промислового, офісного, шкільного, домашнього обладнання, а також обладнання для торгівлі, сільського господарства, бойлерних тощо Стабілізатор в робочому стані. Ціна 5000грн. Вага більше 30 кг. Ціна подібного на Аліекспрес без доставки в Україну 550$
 8. Весна-Літо 2019

  Зате зроблено вручну
 9. В книгах об этом тоже пишут. Так что при желании можно найти теорию.
 10. Впевнений, що маток ви не для естетики виходите. Колір матки і бджіл на кількість меду в бочці ніяким чином не впливає. Робити висновки про бджіл, маток, матковода і т.д по кольору маток не далекоглядно. Пропоную дивитися на господарсько-корисні характеристики бджіл від маток, яких Ви вивели, а потім приймати рішення чи підходять вони Вам в конкретних умовах, із Вашими навичками та методами бджоловедення на Вашій конкретній території.
 11. Весна-Літо 2019

  Прийшов час відкривати нову тему!
×