Перейти к содержанию

bosik2017

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  227
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент bosik2017

 1. Кто как выходит в Интернет

  Саме оптимальне у мене поки що укртелеком. В центрі міста та в багатоповерхівках є оптика та WDS. Всі обіцяють проведем проведем і не ведуть вже пару років. Умене чуть далі тільки ADSL 24мб профіль а реальних є 18мб. На компютери, ноутбук, телефони та ІР-телебачення хватає, але глюки та збої деколи бувають. У батька в селі там долинка то там можна навіть шифруватися. Там телефон деколи не працює - покриття через раз. Маємо те що маємо.
 2. Версия 1.0.0

  21 раз скачали

  Стаття звичайно не нова. Особисто сподобався розбір по трутням їх вплив на колір бджіл та маток, на їх злобливість, та рійливість.
 3. Нужна срочная помощь

  С ваших слов понятно что погреб просто под землей без какого либо поднавеса. Лопата у вас на что? Потихоньку с верху счищайте каждий раз снежок по бокам и весной у вас с потолка не будет много капать. Ну разве что у вас не погреб а бомбоубежище на 1000 человек. Ну ведь можете на свои металические криши положить отходы шифера или то что найдете под рукой (натянуть какой то брезент, пленку и тд чтоб оно стекало в сторону). И ничего у вас по крышам барабанить не будет. Смотрите дальше - если у вас погреб течет у вас там будет большая влажность. Пчела и ульи этого не любят. Лишний шум в зимовнике тоже не нужен.
 4. Одноденний семінар

  Пане кандидате А ви будете розказувать на ваших семінарах в звязку з чим ви тримаєте у себе на пасіці неройоновані породи бджіл.? Як запропонуете нашому паньству називати вашу каказянку, о блін букву пропустів.
 5. Що говорять про бакфаст в Youtube

  - Слухай друже твої рижики літають до моїх в гості. - Так миж з тобою теж деколи один до одного на 100 грам ходимо, і нічого !
 6. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Слова автора видео Владимир-1 - ""У бакфаста по 24 рамки пчелы"", ""Уход, приход бакфаста - это очень серезно. Это красиво и это мощно"" По остальным видео автора он ходит спокойно по пасеке и никто его не атакует, но породу уже не афиширует. Да и нельзя сказать что у него порядка нет. Видно что все на контроле. Может подсолнух не выделял, может хапнули где-то химии, может пильцеуловители будуражат пчелу при входе в дом. Может человек погарячился на счет мнения о бакам. Понравилось зимнее видео - Если говорит правду видно что человек правильний. Там правда там есть за Д. Ф. ( П.С. :Д, ... Не обижайся, что попал в видео. ) - Но все же если его слова правда и все своими руками то нечего его так хаять. Сам оставил на второй год пару злобливых , Но все же отработали красиво. Из за того и оставил. -
 7. Да есть такое. Одним сахару или сиропа намешал, другим манной крупы или крохмала. У нас у людей складивается мнение если дешевле отдаеш сразу складывается впечатление НАБАДЯЖИЛ. И еще категория коллег. -"Ты где такой умный взялся? Ты нам цену тут не збивай и тд" Сидят некоторые со своими поллитровками ну просто бред, на вид как яблучное павидло. Сидят и чешут языками с каких медоносов у них мед, чуть ли не подснежниковый. А ты вывозиш нормальный мед, да еще и шаманиш возле него чтоб торг шел.
 8. Є тих спілок багато. Толк не великий. Вивезіть пару сотень кілогра на базар чи на якесь свято меду. Поставте ціну пару гривень дорожче оптової., при цьому вона буде значно дешевше розничної. Та за пару виїздів буде у вас клієнтська база та самореклама вашого меду + як людині сподобається ваш мед вона перекаже ще комусь - так у вас буде ще один додатковий покупець, який точно візьме у вас кіло, півтора меду на пробу. Вот і зробите рекламу свого меду, та піднімете йього споживання. Наведіть в приклад якусь спілку у якій сплативши свій членський внесок коштами, + там банка меду і т д. яка зробить рекламу що потрібно їсти ваш мед. і т д..При наймі такого ще не чув. У нас поняття "культура споживання меду" дуже хромає, Багато людей алергіки тож меду або не вживають, або вживають дуже мало. Та і звикли: Мед та забрус при простуді, інколи зпекти медівник чи пряники, та на Різдвяні свята до куті. А як стоїть там літра дві, лишу на довше буде, або може пізніше до чогось пригодиться. Відсотків 30 населення як постане вибір що купити цигарки, пиво, сушену картоплю, чи кілограм меду, точно виберуть все крім меду.
 9. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Школу закінчив вже давно. А три знаки питання поставив бо це якось трохи дико. Ну по перше я не той відеоартист що на відео. Я б таке навіть і не показав би. Постом раніше було відео цього автора про осінній осип, чи то зліт багатьох сімей бакфаста. То 15 грудня власник цих залишків бджоли знову викинув відео як він оглядає залишки сімей, при цьому у деяких міняє плівку на холстик. ну і т д ... Безвилізно сидіти в цій темі не маю сенсу. В середньому бджола при зпоживанні 20 гр корму віділяє 12 гр води. Ну ї т д. З перерахунку на сімю десь буде 600гр-1000гр води з вашого 1 кілограма. Відео і бджоли не мої !!!!!!!! Знову натикав вам купу знаків оклику. (Скажіть що я не вмію писати). Добавив до якогось посту що був вище, щоб люди бачили, та не робили у себе таких диких помилок. ДобровоЛ Уважніше читайте хто за що пише. Солодкої куті !
 10. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  А 15 декабря теже ульи. Дно глухое, пленка, лишних рамок куча. менять пленку на холстики в середине зимовки тоже круто. Кто так делает???
 11. Карпатська бджола

  Ну ну. .... Я ж не против!
 12. Карпатська бджола

  Яким іншим шляхом можна отримати плідну матку крім парування (тобіш свобідний обліт контрольований чи не контрольований або ШЗ). Чи ви можете доказать що у бджіл гібридного типу ( бакфастські , пріокські, карніолан, кордован .. ) це проходить якось інакше ??? Єдине знаю самозапліднення присутне тільки у капських бджіл Південної Африки. У них є бонус. Там трутовки можуть вивесті зразу як плідну матку (Телитокия) А ШЛЯХИ ( МЕТОДИ) СЕЛЕКЦІЇ це зовсім інше ніж отримання плідної матки , і практично робота ведеться однакова у всіх порід чи гібридів і т д Отримання плідної матки тільки парування або ШЗ.. у свіх порід та як ви виразились і навіть у гібридів. А ви написали що ви ожержуєте їх якимось іншим шляхом. От стало цікаво.
 13. Карпатська бджола

  Ну тут ви загнули. Іншим шляхлм це як. ??? Трутні літають задом на перед , чи може ШЗ навчились робити через хоботок.
 14. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Якось дуже спокійно йде дискусія про злобливість бакфаста. Раніше я був писав що в мене одна сімя теж просто людожери... ... То на форумі теж почали жалить. --- То я агент... То засланий казачок.. То я їм бакфаст об... ... То клієнтів відлякую від бакфаста. і т . д. Якось навіть дивно.
 15. все там качається. Кликаєте на ссилку там відкриються катологи. Кликаєте на каталог там є куча файлів, вибераєте те що вас потрібно, стаєте на ньому, Обект. Сохранить как. І все качається.
 16. Результат супер - 6 сімей в зиму по 6-7 вуличок з В350 і В12. + Знову залишив цю свиноматку в зиму на 6 рамках - Перевести на ціну від пакета навіть по це вже в межах біля 200 кг меду. Вот вам и результат. Ну а пакети в 19 році продавать не буду ( В мене сімї на укр рамці, на пакети треба переходити на 230 тоді з того буде толк).
 17. Мамок они получили рыженьких . Главное что расплод с пчелой крал у них регулярно.
 18. Ну сначала нужно перезимовать с малым количеством подмора. Зависит от качества засева матки и количества готового выкормленого печатного расплода, погоды и т д. Год на год не выпадает. Маточник принимают получше. Я где-то писал. В прошлом году семья зимовала на 6 рамках, подмора жменька. Весной было 3 рамки печатного. сразу ставил ей сушь. Меда принесли ноль - но за сезон сделал с нее 6 отводков, . Одни мясные на отводки, а другие на мед. Но это мой максимум что удалось сделать с семьи. Матку снова оставил на отводки, хочю посмотреть что с них наделю в 19 году.
 19. Да GPS опалитка может превысить вес и размер матки . Ага.. Купите порошок железа, и добавьте в маркер которым метите маток. .
 20. Не в образу сказано... Ви 2 роки підписуєте якісь папірці і толк буде нульовий. В 2016 році наскільки памятаю Їздили на конференцію в Німечину в інситут LIB і що далі... товклися 2 роки на місці, а чуть тепер вірішили на співпрацю. З такими темпами селекціонувати скоро будемо породі які завозяться в Україну (хоть толк може буде).. Хлопці в нас взагалі Інститут бджільництва є???? Є знаю ...--- А забув: там такі умніки сидять що треба допомоги просить за кордоном... Може кого образив прошу вибачення. Я просто висловив свою думку
 21. Українська степова порода

  Лайк ... І то жирний ЗА УКРАЇНСЬКИЙ ФАЙЛООБМІННИК
 22. Ок Все качається і відкривається без помилки 16-1-04122018-(RsA) бита тпс-ка
 23. До спілки в мене особисте. Теж хотів вступати , Але почитавши їх статут трохи йього покритикував. Питав які в них переваги і чим вони можуть допомогти початківцям --- ну там в плані матки карпатки чи УС на пробу там для тесту чи за якусь привабливу ціну ну щоб якось зацікавити та порівняти з місцевими. То мене культурно послали из пяти копійочною знижкою (Вот вам і залучення нових і молодих пасічників та виконання планів породного районування). Тупо за умовний перший внесок купив бакфаст Ф1, та Ф2 , через тиждень ще пару Ф1 іншої лінії, пару подарункові - теж бакфаст. Ну і на закуску 12 маток Ф2 роздав у серпні , -- Дороздавався до того що сам шукав собі матку, бо десь осінню просто пропала в одній сімї.
 24. Класні фотки Тіки не в цю тему::: Матка зелена мітка 14 року, Фотки 15 рік, А паспорт 17 рік???
 25. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Позаторік купив 1 сімю кавказянок теж замітив трохи крали, теж саме присутне у бакфастів. Десь бачив відео на ютубі не скажу точно хто но але суть така серпень-вересень::: "МЕДОЗБОР ОКОНЧЕН - А МОИ РАБОТАЮТ" Давав сусідам рій і ще там пару сімей карніка на місцевих трутнях. То при зборці цих сімей в зиму там топталось куча риженьких (баків), хоча на 1000 відсотків знаю що там матки карніка та місцева, і матки торішні, тож бакфастом там і не пахло бо баки взяв на пробу тільки цього року... Ну а матку кавказянку подарував за 35 км від мене... Хай там краде. ..
×