Перейти к содержанию

bosik2017

Пользователи
 • Публикаций

  100
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент bosik2017

 1. Осінь 2017\ Зима 2018

  Ото цуцик отримувавби халявний курс епітерапії
 2. Осінь 2017\ Зима 2018

  Ага, а ще з холодильника відео бачив на ютубі. Нашому брату дай тільки поексперементувати.
 3. Вопрос пчеловодам можно ли вывести матку в нуклеусе с личинки (суточного расплода ) Ну принцип такой пересадить горстку пчел в маленький нук поставить в прохладное место дать им осиротеть в нуклеус дать сироп кусочек суши с медом кусок вощинки а на следующий день как немного уживутся поставить кусочек сот с отложеными личинкуми. Или примутить туда еще пару самодельных мисочек из воска и переселить туда личинки Уживутся ли пчелы в той маленькой коробочке будут ли кормить черву и потянут ли себе маточник ???
 4. Ще раз переконався що всі програми показують майже один результат але всерівно зрозумів що всі кубіталки і зміщення перетинаються з іншими породами. Так що я сумніваюся що немає у сім*ях якогось проценту укрстеп чи лігустики. Одне радує, Є чим зимою вечорами заняти свій мозок.
 5. рейсмус фуганок маєте?? Як не ма то може добавить трохи гривень і купити комбінований щоб був фуганок а знизу рейсмус?? ну + долбежка якаль була б. З тайваньских не дивились???
 6. Я не зрівнюю пчолу з свинею, ну носилиб сало тоді да. Міністерства аграрної політики та продовольства України займається всім регулюванням в сфері державного управління у сільського господарства тудиж і відносятся і пчоли і тварини. Свиня була взята як тварина для порівняння між всякими там Мангалами що ростуть до пів тони. Якщо уважно читали відповідь у тему то бачилиб що там я зібрав всього потроху і пчіл, тварин, побуту, та нашого становища до чого ми ідемо.
 7. Давайте замутим бджоломайдан. Бурна дискусія в цій темі може перейти плавно в дикий скандал. Де ми всі пересваримось і толку з того ніякого не буде. Давайте забороними, ввезення та селекцію бджіл та тварин з інших держав, давайте забороним ввіз та користування імпортною електронною технікою, давайте забороним китайські речі, гуманітарку і т д. Після того буде в нас Україні буде така ситуація: українська бджола, німецькі вівчарки плавно перейдуть в дворового цуцика, з тварин лишиться свиня звичайна біла мангальна, візьмем деревяну рахівницю і будем рахувати наш дохід та бюджет, будем сидіти в глиняній хаті накритій очеретом при чому будем сидіти з голою жопою і поїдати шоколад., саме головне що в евросоюзі. Порозвалювали все що можна, не навчились нічого, і сидимо з зарплатою в 150 $, і дальше все дорозвалюєм, Та хібаж ми не істинні громадяни нашої країни.
 8. З Новим старим роком!

  Приєднуюсь до привітань. Також усіх ВАСИЛІВ з Днем Ангела. Здоров*я Бог всім посилає, А Ангел хай оберігає.
 9. укр степова Кубітальний індекс: 2,18-2,62 дехто пише Apis mellifera sossimai Sossimai 1,86 3,00 -1,89 5,68 0,829 1,113 з того що прочитав з інших джерел Баків по морфометрії не вичислити і не опреділити. Бо там багато всього намучено і намішано що по індексам то вони переплітається з кавказянкою, італійкою, словацьким карніоланом і тд.... взято з файлу JAS 54 ...... там правда на англійській Дуже кльовий маркетинговий хід. Все що риже, спокійне, і його багато, а якщо щей мед носить то 100 бакфаст. Та І ще і продається, і передає пару поколінь свої якості. Прошу строго не судить це Щось не так то поправте. jas_54_1_2010_5.pdf
 10. Районування бджіл. В Тернолільській обл районована порода карпатка. Ну судячи з назви походження карпатки Карпатські гори, які простяглися на 4 області Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська і Закарпатська. ?? Питання ??? До чого тут Тернопіль до карпат??
 11. Чи є офіційна бумажка ( закон якийсь ) який забороняє ввозити та розводити нерайоновані породи бджіл?? Якщо задатися ціллю то можна зробить законним шляхом можна попробувати отримати дозвіл у Міністерства аграрної політики та продовольства України та за погодженням з Національною академією аграрних наук України на ввіз та утримання нерайьонованованих породи бджіл в науковіх цілях. Хоча поки воні ці бумажки що будуть лежати в нах на розгляді роками то лігустіки і бакфасти можуть якось переїменувати на наш лад типу Української карніки 6. Увезення порід бджіл, що не відповідають Плану породного районування бджіл України ( z0736-00 ), проводиться лише в наукових цілях за згодою Міністерства аграрної політики та продовольства України та за погодженням з Національною академією аграрних наук України.
 12. Дивився теж те відео не хотів коментувать бо старша людина але всеж комент поставив. Копіюю йього в тему до бакфаста. """ Кавказянку с времен СССР обкакали, почти 100 летний бакфаст особенно их трутней обо.. какали. Хваліть когось. Та склепайте так як кавказянок совети пару тисяч іошок Укр степ, карпатки, ну чи ще якої, та роздайте по всій Україні на халявку по областям от вам і трутневий фон поміняється. І не розводьте тут гегемоній, Люди століттями виводили бджіл. а ми будем на них какать. Ми ж самі існуєм тільки 27 років До того не було ніякої України, і помісі в нас були аборигенські Совецко-Польско-Угорские. А зараз ви кажете що є укр породи. Яка вибачте Українська порода. Як говориться ПЧЕЛА И В АФРИКЕ ПЧЕЛА. Скільки років пчолам а скільки Україні. І пчоли як і люди є різні. І не нада гнать бочку на працьовитих мушок. """" Це навпаки добре що хоть щось завозиться в Україну . В тому числі пчілки. Пережили цара, советів, кусок незалежності і нічого так і не навчилися. ... Я сам теж в цьому році думаю взять бакфаста. Тому що не має в нас ні одної Української бджоли. Приходиться шукать з матеріл що предоставляють нам наші сусіди. І Взагалі ВСІ БДЖОЛИ МІГРУВАЛИ З АФРИКИ.
 13. Тоді в чому прикол що вони добились що карпатка це популяція карніки. (То що офіційно можна карпатку вважать не українською бджолою ) Исторический ареал обитания карники – это область Krajina, которая находится в современной Словении на границе с Австрией.
 14. Тут я з вами згідний що вік. ну АЛЕ
 15. Цікаві фото

  Жэсть
 16. Да бійсно багато привітань зі святами. Всі вже все багато сказали і привітали один одного, Але ж це ПРИЄМНО. Приєднуюсь до привітань. Всім солодкої куті з медом та Різдвом Христовим.
 17. Я сканував на EPSON з якихось дешевих. приблизно виходить отак. ----- Теж якість галімовата трохи ну але чуть краще як телефоном. Як будете шукать мфу вам потрібне таке щоб були дохлі картріджі інакше як буде видавать якусь помилку припідключенні то може не працювати і сам сканер (Там тоді потрібно буде відключати всі шлейфи від печатної головки тоді сканер повинно бачити і тим можна працювати). Хоча можна і раз навказ відсканувать десь у когось в офісі. Я рік тому продав теж такий з дохлими картріджами Відкалатав в межах 7 років, Працював як трактор, Фото, тексти, книги дітям, і т д. Взяв відпродав бо хотів викинути. Ніколи не подумав би що буду сканувать чи фоткать бджолині крила. Зараз би пригодився.
 18. Цікаві фото

  Красиво. Кльово. Нема слів.
 19. С Новым годом!

  Приєднуюся до привітань. Вітаю усіх форумчан -пасічників, та їх сім"ї З наступаючим Новим 2018 роком. Хай у всіх буде хоть трішки краще як в минулому році. А да ще Всім бажаю багато, багато ЗДОРОВ"Я
 20. Как очистить воск от прополиса?

  Взаимно. Воск у вас просто темный или много мусора и крупных частиц?? В процесе перетопки я ставил емкость с водой побольше и мелкое сыто металическое, на лекарство нужно было 150 гр воска чистого то негревал отдельно и цедил через капроновый чулок. Можете разогреть и просто наново процедить через сыто на дне емкости вода сверху сыто грязь будет в назу а чоск будет плавать на верху.
 21. Різдво 2017

  Не могу понять почему Новый год лепите к Рождественским праздникам. Давайте Новый год праздновать согласно церковным канонам 14 сентября. Ни в одной стране нет столько государственных праздничных выходних как у нас.
 22. Я може колись і буду мати пасіку з якої буде прибуток у сімю Можливо і я коли доживу до того часу коли буду мати лишні кошти та придбаю нормальну племінну материнку з якою можна буде працювати. Ну але не все зразу. Зараз торохи читаю, трохи цікавлюсь здобутками інших бджолярів та матководів, Одним словом якось потроху розвиваюсь навіть просто для себе. Щоб був якийсь трошки мед собі, трохи мед рідним, хрещеникам та дітям кусок чистого природно відтянутого пчолами сота що запечатаний духмяним медком. Ну але я не за те це вступ. Почитав я цю тему вибірково і стало мені теж цікаво. 1. ГО пишуть: Робота буде побудована наступним чином. Обєднання веде реєстр та збір аналітичних даних . Учасники тестувань на договірних умовах ( НЕ безкоштовно) одержують селекційний матеріал для випробування у себе на місцевості. Пасічник , що погоджується прийняти участь програмі, буде зобовязаний , підсадити одержаних номерних маток у відводки, створити сімї та протягом 2-х років вести за ними спостереження. Що і як записувати , фіксувати буде викладено в методичних матеріалах. Кількість сімей для тестування не менше 10. ЗАПЛАТИ ГРОШІ ЗА ВСТУП, ЧЛЕНСТВО ЗА РІК, ЗА МАТКИ. + ВЕДИ РОБОТУ ВСЕ КОНТРОЛЮЙ ЗАПИСУЙ І ВІЗЬМИ ВІДДАЙ УСЕ ЇМ ЗА ПРОСТО ТАК. ВСЕ ПРИСВОЯТЬ СОБІ ТОМУ ЩО ВОНИ У СВОМУ СТАТУТІ ПИШУТЬ:: Організація набуває право власності на кошти, інтелектуальну власність та інше майно, передане їй засновниками, членами Організації або Державою, набуте від членських та інших цільових внесків, пожертвуване громадянами, підприємствами, установами та організаціями, а також на майно, придбане за рахунок власних коштів чи на інших підставах, не заборонених законом. 2. НАПРИКЛАД МЕНІ ДАЛИ 10 МАТОК ( НЕ безкоштовно) Я ЇХ ПОСАДИВ НА 4 РАМКИ РОЗПЛОДУ + ПЧОЛА (ЦЕ МЕНІ ПОРАХУЮТЬ ЯК МАЙНОВИЙ ВНЕСОК У Г О ) В ЗИМУ ПІШЛИ НА 8-10 РАМКАХ. ДАЛІ ЯК: МАЙНО МОЄ ЯК ДОБРОВІЛЬНІЙ ВНЕСОК І ТЕ ЩО БУДЕ НА КІНЕЦЬ СЕЗОНУ НАБУТЕ В ЧЛЕНСТВІ ГО ТЕЖ БУДЕ ЯВЛЯТИСЯ ЇХ ВЛАСНІСТЮ І ЗАСЛУГОЮ. ТО НАЩО БУДЕ КОМУ ТА СЕЛЕКЦІЯ ТЕСТИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ І Т Д ВСЕРІВНО ГО ПРИСВОЯТЬ ВСЕ СОБІ, В ТОМУ ЧИСЛІ І МОЮ інтелектуальну власність (НУ ТОБІШ ТЕ ЩО Я ЗАПРОПОНУЮ І ВОНИ ВИКОРИСТАЮТЬ МОЮ ІДЕЮ, Я буду напрягати свої мізки все записувати в журнали методички використовуючи свій інтелект і мої напрацювання за рік А ВОНИ ЗАБЕРУТЬ БО В НІИХ ПРАВО НЕ ТІЛЬКИ НА МАТЕРІАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ А ЩЕЙ НА МОЮ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ТАК Я ПЕРЕБУВАЮ У ЇХ ЧЛЕНСТВІ) І ТУТ НА САЙТІ ГОПА . 1.Матки бджолині плідні , мічені , користувацькі : Українська степова Українська карніка ” карпатка” : “Захар” “Синевир”– “Рахівська”- , “Говерла”- “Вучківський “- “Ведилогський”- , ” Подолянка”- “Галичанка”- Альпійська карніка , Карніка з Польщі ТУТ НАВІТЬ Є КАРНІКА З ПОЛЬШІ ТА МИ Ж ТАКА Г О ....... МАТКАРІВ БУДЕМ ПІДІЙМАТИ НАШІ МІСЦЕВІ УКРАЇНСЬКІ ПОРОДИ, А СКАЖІТЬ А ДО ЧОГО ТУТ ПОЛЬША.?? ціна 10 у.о ( по курсу на день оплати)./шт. НЕ МОЖУ ПОНЯТИ ЯКЩО ВИ ГО уКРАЇНИ ТО УМОВНА ОДИНИЦЯ ВАШИХ ЦІН МАЄ ВІДПОВІДАТИ НАЦІОНАЛЬНІЙ ВАЛЮТІ. ЦЕ ЩЕ НЕ СВЕ, В НАС ЩЕ ПАКЕТИКИ 4 РАМОЧНІ Є НА ПРОДАЖ. НУ СЕРЙОЗНО ВІЗЬМУТЬ ДВОРНЯГУ МАТКУ (МІСЦЕВА ПОРОДА) РОЗПІАРАТЬ, ЇЇ НАЗВУТЬ ПОРОДА МАРУСЯ І АЙДА КОСИТЬ БАБЛО БО МИ Ж Г О. (Якийсь розводняк) Люди мох дорогі працюйте на себе, для себе і в своє задоволення.
 23. Да звучит тоже нічого так.
 24. Как привлечь бродячий рой

  Годував бо зарядили дощі, вони більше сиділи у вулику ніж ніж літалиі щоб швидше відтянули вощину так як суші у них не було.
×