Перейти к содержанию

bosik2017

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  182
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент bosik2017

 1. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  ф2 теж не мої облітувалась де переважає трут баків, хіба які зальотні постарались. Маю підсажених пару плідніх ф1 подивлюсь як поведуть себе через місяць ні то на наступній рік поїдуть в поле. Хоча Ф2 були відносно спокійні до моменту коли поліз до них відбирать їх запаси, до того могли одна дві шастать та приставать на території. Просто переживаю трохи за дітей їх на вулиці трохи є, ПРИЙДЕТЬСЯ ГОТОВИТИ ЇМ МЕДОВІ ХАБАРЧИКИ.
 2. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Брат Адам генетичний матеріал з Африки теж завозив та використовував при створенні лінії чи то породи бакфаста.
 3. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Бакфаст F2 (тихої зміни ф1) Це просто капец. Є одна сімя матка торішня від ф1 тихої зміни. Меду принесли більше від місцевих але гонили всіх жостко по всьому подвірї години 3.В гніздовому кормусі 8рамок розплідних 2 медові 2 медово пергові нібі все по людські. Надставка залита. Відбирав рамки на відкачку (струшував бджолу). Давали жару жостко. Димар у цьому році ще стільки не димів, толку ноль --- що димиш, що не димиш їм всеодно гонили всіх, і такий движняк був години три. Не можу зрозуміти чи могли в (F2) так жостко полізти афріканські корені. (Якісь просто звірі) Думав гон з погодою якийсь чи що, відкрив місцевих 2 рази димнув вони і поникались мовляв роби з нами що хочеш. а ці ще літали і літали. Вот вам і мирна пчола.
 4. "Біла ніч" - теж подобається
 5. Весна/Літо 2018

  Отводки в августе ??????
 6. Что сделать с "мясной" семьей?

  Є одна сімя карніка ф1 2017 року сидить в 20 рамочному українці.. З зими вийшли на 7 рамках . Весняного меду ноль але було 12 рамок печатного розплоду. Забрав в них 4 ПР і 2 зтрусив на відводок, підсадив їм плідну матку. З липи що носили теж не видно все в мясо. Взяв у нах 6 рамок печатного (робив 2 рамочні нуки для обльоту паток). Пізніше взяв у них знову 6 рамок печатного для підсилення обльотаних маток. накидав суші і пару вощини. Та й не дивився до них десь неділі 2. Результат на сьогодні Пішли в ройку. 8 рам закритого печатного і 3 засіяні. і 6 рамок медопергові. на 2-х рамках купа ройьових. Знову поділив їх навпіл. Вже хотів у них матку міняти на іншу. Але шкода душити все ж від весни дала сімя 5 повноцінннях відводків. Матку пущу в зиму як перезимує і буду використовувать як сімю донор.
 7. Конопля на пасеке

  Обножку с нее наверное правоохнанители тоже забрали на експертизу. Может человек так боролся с клещем. да и при осмотре семей в дымарик подкидывал чар зелье.
 8. Заміна матки

  Тоже похоже. Пятак расплода и все. Поменял улей и сделал зборний отводок добавлял 2 рамки закрытого с пчелой и рамку с открытым. Матку с кучкой родных пчел под колпак на расплод и корм, через 3 дня колпачок убрал. Расплод начал выходить и матка начала сеять но начала ложить яйца вокруг печатного пятака ее засева. Через пару дней обнаружил сплошной засев на 2х рамках где выходил печатний из другой семьи. Тоже думал ее в брак но все же....
 9. Смена матки

  Palmir Сім’я, скоріш, почала трутніти (випадково побачив буквально кілька комірок з яєчками, але по одному яєчку). 1, Матку знайшли?? Трутнівки лупили б по пару яэц в чарунку... Може є молода матка але погано сіє, може розсіється., (або не дообліталась або може сіяти трута) Palmir 2. Пройшла доба - маточників не потягнули. Це через трутівок? Виправляв сімю трутовку у сусіда. Підставляв рамку з личинкою і засівом (при цьому підрізав сот), Потянули маточників штук 6 але десь через 2 доби. З них через 5 днів хотів лишити які кращі. в результаті сімя порозгризала всі маточники крім одного. Для надійності маточник прикрив кліточкою щоб ще і той не грохнули. матка благополучно вийшла але дуже пізно облетілась бо був дощ десь 2 неділі. Стан на зараз є печатний бджолиний десь на долоню і кругом свіжий засів яйце, тобто матка почала сіяти так як має бути від центра і покругу. Сімю підсилював печатним на виході бо дуже просіла. Palmir 3. Через тих же трутівок можуть і підсаджену не прийняти, але поідеї трутівок можна позбутись через струшування усієї бджоли. Вулик віднести на пару десятків метрів. а на місце вулика дати пустий вулик без рамок кинути поолочину і дати матку в кліточці. на 2 сутки дати назад рамки у вулик, і впринципі можна випустити матку якщо потянуть язики. Palmir 4. І до того зараз в нас немає взятку. Це дуже ускладнює прийом нової матки (та й видно що бджоли роздратовані). Можете дати їм сироп чи ситу тих пару днів поки матка буде в кліточці чи під колпачком. Це стосуэться заміни маток у сімях. ПРИ ВИПРАВЛЕННІ ТРУТОВКИ І ПІДСАДКИ ЇМ ПЛІДНОЇ МАТКИ НІЯКОГО КОРМУ МІНІМУМ СУТКИ ДВОЄ. Як взяток ніякий то практично люба пчола буде трохи зла. Palmir 5 Що можна зарадити товаришу? Ви писали перед тим що знайшли засів по 1 яйцю. Шукайте матку а ні зачекайте день два і знову контроль засіву, якщо по 1 яйцю то матка десь бігає - (можете почекати до запечатки) будете бачити який розплід і тоді вже по обстановці як трутовка то виправляти, а як нормальна то вже вибір на ваш розсуд чи лишити, чи в димарик. Удачі. Написав вам усе з чим зтикався сам особисто і як це було в реалі. Може ще хтось щось підкаже. Це
 10. Нужна срочная помощь

  Тут згідний Чоловік перед тим написав хо трусив бджолу з 6 рамок на 4 суші а не на рамки з розплодом. (робив безрозплодні відводки ) То є і велика різниця.
 11. Нужна срочная помощь

  Можливо требуло лишити 2 рамки з печатним роплодом та пчолою, дати 2 суші і з 2-х струсити. Лишилася б якась частина льотної бджоли бо тре було їм кількість шоб гріти розплід. Та і охорона стоялаб на льотках хоть якась. а так гнізда практично не має бо робили безрозплодній відводок, то вони і недуже оберігали житло. так, що довелось закрити льотки(маю карпатку бджола сіра - напад бджоли що має частину тіла руду) Пасіка з великою кількістю сімей поблизу з викаченим медом те ж могла на малі відводки чи нука і напасти. Могли почекати щоб її вивезли на сонях , або пішов взяток з соняха то тоді нападу такого страшного думаю не було. В цьому році перший раз робив відводки таким способом : Обльотував пару маток на рамку печатного з бджолою а потім після контролю якісного засіву матки матку садив під колпачок і давав 2 рамки печатного на виході з пчолою і 1 рамку струшував з інших вуликів. Через 2 суток матки тупо повипускав на рамки. Нападу практично не було та і відводки за тиждень стали нормальної сили, та молда матка почала більше сіяти так як добавилисась ще кількість молодої бджоли що вийшла (Для себе вирішив що такий спосіб має право на перетворення 1 рамочного нука у відводок).
 12. Заміна матки

  Теж схоже. Після обльоту матка засіяла 2 пятаки на ладонь і зникла (або дообліт або кокнули) поставив рамку з засівом і личинкою (на місці личинок підрізав) не потянули ні одного маточника. Теж вощину тянуть обножку несуть. Теж косить на якийсь пофігізм до втрати матки. На все плюнув підсунув ім плідну під колпачок на розплід на виході. Не має бажання з ними цяцькатися. В інший відводок підсажував теж плідну без витримки в кліточці. Розплід був усякий. Садив практично без осиротіння десь через годину півтори. Прийняли на ура. Теж не потянули жодного маточника на своїх личинках.
 13. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Не удержался решил и я попробовать тот наркотик . Месяц назад посадил F-ку на 3 рамки расплода с пчелой. На сегодня оттянуто в гнезде 9 рамок вощины (укр рамка) и перешли в надставку полурамка оттянуто 10 полурамок. начали уже подносить мед вверх. В гнездо не лазил но пчелы вроди валом.
 14. Мечение маток

  Если матка воспитывалась на пару рамок пчелы (ну это образно) то вы хоть рога оленя ей наклейте толку с нее ноль. Если человек добросовестный и выводит маток на качество а не на количество то там без разницы меченая, не меченая с нее на все сто будет толк. Метка для лучшего поиска матки в улье и для контроля ее смены. Все остальное понты.
 15. ну да все знают !на.... для чикиста!
 16. Вывод маток

  Подібна ситуація. матка після обльоту засіяла пару сотню яєць і все далі засіву не було днів 10 потім печатній бджолиний і все, потім побачив теж засів по 2, 3 яйця . Матку молоду не знайшов. можливо захотіла дооблітатись. Потянули маточники непонятно на яких личинках. Рамки від них забрав дав суш і підкинув 2 печатних маточника хай вибирають. Теж не знаю що з того буде. (Добре було б струсить бджолу без рамок піхнуть їм плідну в кліточці і на день у підвал занести ) а так теж не знаю чи буде з того толк...
 17. Брал тройзек 1075 F1 2шт в 17 году на пробу. перезимовали хорошо. 1 гонят расплод как сало на премиксах, 2 принесли немного весной и немного липы. Обе семьи злобливее местных.
 18. Как раз подкинул бы им бакфаст . Попробовал бы что за пчела. В прошлом году брал пару карник на пробу. не доволен . Злее местных. В этом году покупать не буду. Только у кого лишние в подарок то не откажусь.
 19. Робив пару відводків. на маточники 1 вийшла засіяла пару яєць і все сьогодні ледь ходить по рамці пройшло більше 2 тижнів після виходу. 1 походу взагалі не облетілась. 2 відводка тре спасать. Поки виводить нові довго можуть струтовіти. Хто що має в подарунок.??? Спасибі.
 20. форму делать нужно отдельно. у вощины ячейки во внутрь. А если возьмете 2пластиковые вощины в конечном оттиске получите ячейки на ружу. Или я не так вас понял что вы хотите сделать с пластиковой вощины??? Берите простой лист вощины и лейте по ней матрицю, Хоть силиконовую и армируйте, хоть епоксидкой лейте, хоть цементом, хоть другой 2х компонентной фигней но все равно матрицю нужно делать типа слепок с вощины а не из вощины лепить матрицю
 21. Вывод маток

  Сегодня вышли пару неплодок и я наточил зубы сменить ту мелковатую матку с котой не знал что делать в брак или оставить. К ней неделю не заглядывал, но все же решил ее выбраковать так как появились свежие неплодки. Поднимаю рамку а там ОПА-- уже личинка и залита молочком, и засев. И матка яйцо с брюха на рамке обронила когда поднимал рамку. Брюшко матки чуть вытянулась не немного ( все же на вид брюшко коротковатое но толстое). Блин опять жалко душить. Вот как жить ей хотелось даже облетелась и сеет. Следующий этап проверка расплода после запечатки. Возможно что с нее будет толк.
 22. Як будуть перереходити короткочасні або і грозові кожен день але потроху то це добре, але як зарядить на тиждень при цьому як буде лити день і вночі то липі капец. Було один рік таке: липа почала цвести і зарядили дощі десь на 2 неділі то цвіт просто почорнів, а деякі бутончики навіть і не розкрились. Тож на липі теж можна буде поставити хрест.
 23. Вывод маток

  Да подожду. О состоянии и дальнейшей судьбе тоже отпишусь. может кому пригодится.
×