Перейти к содержанию

bosik2017

Пользователи
 • Публикаций

  97
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

144

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  UA

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Kremenec
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  лежак укр. рамка, 1 Левицького на зменшену рамку
 • Порода пчел
  (місцева порода); пробую карніку

Посетители профиля

383 просмотра профиля
 1. рейсмус фуганок маєте?? Як не ма то може добавить трохи гривень і купити комбінований щоб був фуганок а знизу рейсмус?? ну + долбежка якаль була б. З тайваньских не дивились???
 2. Я не зрівнюю пчолу з свинею, ну носилиб сало тоді да. Міністерства аграрної політики та продовольства України займається всім регулюванням в сфері державного управління у сільського господарства тудиж і відносятся і пчоли і тварини. Свиня була взята як тварина для порівняння між всякими там Мангалами що ростуть до пів тони. Якщо уважно читали відповідь у тему то бачилиб що там я зібрав всього потроху і пчіл, тварин, побуту, та нашого становища до чого ми ідемо.
 3. Давайте замутим бджоломайдан. Бурна дискусія в цій темі може перейти плавно в дикий скандал. Де ми всі пересваримось і толку з того ніякого не буде. Давайте забороними, ввезення та селекцію бджіл та тварин з інших держав, давайте забороним ввіз та користування імпортною електронною технікою, давайте забороним китайські речі, гуманітарку і т д. Після того буде в нас Україні буде така ситуація: українська бджола, німецькі вівчарки плавно перейдуть в дворового цуцика, з тварин лишиться свиня звичайна біла мангальна, візьмем деревяну рахівницю і будем рахувати наш дохід та бюджет, будем сидіти в глиняній хаті накритій очеретом при чому будем сидіти з голою жопою і поїдати шоколад., саме головне що в евросоюзі. Порозвалювали все що можна, не навчились нічого, і сидимо з зарплатою в 150 $, і дальше все дорозвалюєм, Та хібаж ми не істинні громадяни нашої країни.
 4. З Новим старим роком!

  Приєднуюсь до привітань. Також усіх ВАСИЛІВ з Днем Ангела. Здоров*я Бог всім посилає, А Ангел хай оберігає.
 5. укр степова Кубітальний індекс: 2,18-2,62 дехто пише Apis mellifera sossimai Sossimai 1,86 3,00 -1,89 5,68 0,829 1,113 з того що прочитав з інших джерел Баків по морфометрії не вичислити і не опреділити. Бо там багато всього намучено і намішано що по індексам то вони переплітається з кавказянкою, італійкою, словацьким карніоланом і тд.... взято з файлу JAS 54 ...... там правда на англійській Дуже кльовий маркетинговий хід. Все що риже, спокійне, і його багато, а якщо щей мед носить то 100 бакфаст. Та І ще і продається, і передає пару поколінь свої якості. Прошу строго не судить це Щось не так то поправте. jas_54_1_2010_5.pdf
 6. Районування бджіл. В Тернолільській обл районована порода карпатка. Ну судячи з назви походження карпатки Карпатські гори, які простяглися на 4 області Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська і Закарпатська. ?? Питання ??? До чого тут Тернопіль до карпат??
 7. Чи є офіційна бумажка ( закон якийсь ) який забороняє ввозити та розводити нерайоновані породи бджіл?? Якщо задатися ціллю то можна зробить законним шляхом можна попробувати отримати дозвіл у Міністерства аграрної політики та продовольства України та за погодженням з Національною академією аграрних наук України на ввіз та утримання нерайьонованованих породи бджіл в науковіх цілях. Хоча поки воні ці бумажки що будуть лежати в нах на розгляді роками то лігустіки і бакфасти можуть якось переїменувати на наш лад типу Української карніки 6. Увезення порід бджіл, що не відповідають Плану породного районування бджіл України ( z0736-00 ), проводиться лише в наукових цілях за згодою Міністерства аграрної політики та продовольства України та за погодженням з Національною академією аграрних наук України.
 8. Дивився теж те відео не хотів коментувать бо старша людина але всеж комент поставив. Копіюю йього в тему до бакфаста. """ Кавказянку с времен СССР обкакали, почти 100 летний бакфаст особенно их трутней обо.. какали. Хваліть когось. Та склепайте так як кавказянок совети пару тисяч іошок Укр степ, карпатки, ну чи ще якої, та роздайте по всій Україні на халявку по областям от вам і трутневий фон поміняється. І не розводьте тут гегемоній, Люди століттями виводили бджіл. а ми будем на них какать. Ми ж самі існуєм тільки 27 років До того не було ніякої України, і помісі в нас були аборигенські Совецко-Польско-Угорские. А зараз ви кажете що є укр породи. Яка вибачте Українська порода. Як говориться ПЧЕЛА И В АФРИКЕ ПЧЕЛА. Скільки років пчолам а скільки Україні. І пчоли як і люди є різні. І не нада гнать бочку на працьовитих мушок. """" Це навпаки добре що хоть щось завозиться в Україну . В тому числі пчілки. Пережили цара, советів, кусок незалежності і нічого так і не навчилися. ... Я сам теж в цьому році думаю взять бакфаста. Тому що не має в нас ні одної Української бджоли. Приходиться шукать з матеріл що предоставляють нам наші сусіди. І Взагалі ВСІ БДЖОЛИ МІГРУВАЛИ З АФРИКИ.
 9. Тоді в чому прикол що вони добились що карпатка це популяція карніки. (То що офіційно можна карпатку вважать не українською бджолою ) Исторический ареал обитания карники – это область Krajina, которая находится в современной Словении на границе с Австрией.
 10. Тут я з вами згідний що вік. ну АЛЕ
 11. Цікаві фото

  Жэсть
 12. Да бійсно багато привітань зі святами. Всі вже все багато сказали і привітали один одного, Але ж це ПРИЄМНО. Приєднуюсь до привітань. Всім солодкої куті з медом та Різдвом Христовим.
 13. Я сканував на EPSON з якихось дешевих. приблизно виходить отак. ----- Теж якість галімовата трохи ну але чуть краще як телефоном. Як будете шукать мфу вам потрібне таке щоб були дохлі картріджі інакше як буде видавать якусь помилку припідключенні то може не працювати і сам сканер (Там тоді потрібно буде відключати всі шлейфи від печатної головки тоді сканер повинно бачити і тим можна працювати). Хоча можна і раз навказ відсканувать десь у когось в офісі. Я рік тому продав теж такий з дохлими картріджами Відкалатав в межах 7 років, Працював як трактор, Фото, тексти, книги дітям, і т д. Взяв відпродав бо хотів викинути. Ніколи не подумав би що буду сканувать чи фоткать бджолині крила. Зараз би пригодився.
 14. Цікаві фото

  Красиво. Кльово. Нема слів.
×