Перейти к содержанию

bosik2017

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  200
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

350

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  UA

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Kremenec
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак укр. рамка, 1 Левицького на зменшену рамку
 • Порода пчел
  (місцева порода); Ще не опреділився

Посетители профиля

851 просмотр профиля
 1. Племенная работа

  Може відчувають що то якась сепаратистка. Тре їм підігнать одного селекціонера. Може Луганскую речную виведуть. Він тіки на медозбір -- всі матки душить, каже що так більше меду несуть. І так пару років. Бджоли торік у нього з зими не вийшли. Доселекціонувався...
 2. Треба створити окрему тему. та там вести дискусію а то запортили людині оголошення.
 3. В травні облітати 400-500 маток це завдання не на одного. Ще самий важливий фактор ПОГОДА та наявність насіяного трутня в кінці березня Напевно підуть всі на 2 рамки розплоду. Виходить непогане розширення пром пасіки.
 4. Осінь2018\ Зима2019

  Торік пару сімей зимували з відвернутою плівкою (Сирість була). В цьому році перед зимівлею все познімав і поміняв на холстики. Одна сімя на пробу пішла в зиму на білому поліетиленовому мішочку.
 5. Ага Жидкое золото... Не смешите мои ползунки... Либо цены нет, Либо в маршрутке кататся. Или власть полюбить.....
 6. В день було сонячно на сонці десь + 16 Бджол и в деяких сімях з серпневими матками літали як навіжені. Облетілись кому потрібно просто супер. Дехто з форумчан переживав що деякі сімї ще не в клубі і активно літають. З неділі вже по прогнозу обіцяють похолодання. Тож ще раз переконався що бджола краще відчуває що нагоди політати вже може і не бути тож використовували теплі дні з раціональною користю.
 7. Инвертированный сироп

  Теж підтримаю думку на рахунок додавання меду. Правда варив сироп 2:1 на водяній бані з доданням лимонної кислоти після закипання 60-80 хвилин. Потім дабавляв 10 частину меду в остигший сиром. Стояло ще пару днів в теплому місці. Бджоли забрали все на ура. Правда як закормлювати сиропом то трохи загайно. Докормлював сімї в кого менше меду лишилось давав більше в кого достатньо було корму зкормив їм пару літрів. Роблю так вже пару років. Зимують з добавкою такого сиропу ніби добре.
 8. Медовуха

  Медоварение 1905 рік в файлах не знайшов зараз закину. Теж є що почитати.
 9. Ага.... Оно там само б...ть растет. Вспахать, посадить, пополоть, собрать. Самогоночки выгнать, дровишек заготовить и напилить. Качнуть немного медку ----- и можно зимовать. Ну типа нихрена никаких забот только "Січка, Дрова і Корова" В селе пахать тоже нужно пристойно что б питатся с огорода. Причем с утра и до темна.
 10. Українська степова порода

  У меня есть одна на примете. Прошлогодняя матка прилетела с роем я пометил белым коректором и пошли они жить в дупло. Перезимовали зиму прошлую без обработки. В этом году тоже летали и остались тоже зимовать. Не докармливал и не обрабатывал визуально по лету ну и дереву их там где-то на рамок шесть. Хотел переселять в улей (распилить аккуратно и достать их из дерева) но они нежно дали мне пилюлей вот я их и не трогал. Если перезимуют ету зиму весной переселю. Если там матка с моей белой меткой значит пережила 2 зимы без обработок. (Матка темно коричневая больше под черную). Тогда попробую вывести от нее пару маток на новый тест. Если там матка другая или не перезимуют значит конец эксперементу.
 11. Осінній зліт бджіл

  Злетли сімї... бред... або нехватка корму або не своєчсасна обробка....В серпні бачив картину.... ода сімя ослабла в повний ноль потім після огляду обробив бипином результата НОЛЬ... з 6 рамок точно не перезимують........Думаю чи підсилити чи в зимовник......???????????????????
 12. Матка с покалеченными задними ножками

  Я менял пару маток в конце августа у одой при подсадке через клетку потрепали крыло и сгрызли среднюю лапку (метку зачистили начисто с остальными ее сестрами метки на месте сеют удовлетворительно как на данный момент). А эта что то им не понравилась. По началу была очень вялая даже падала с рамок на дно улья думал грохнут до конца тогда расформирую. Поставил контрольку ( разновозрастный расплод) ни свищей ти сменных маточников не потянули. На данный момент вроди начала рассеиватся. И по сотам ходит уверенно даже без средней лапки. (другой на замену нет,) Тоже думаю что с ней делать или расформировывать семью или пустить в зиму с дефектной безлапковой маткой.
 13. Що за явище?

  Добавте ще до того :: що з розплодом?? рамки темні, світлі, їх кількість відносно наявної бджоли у вулику?? по прильотці нічого не ясно. ножематоз чи просто сміття (хоча літом це практично не можливо, всі стараються облітатись чуть далі від вулика: трава зелень і т . д. )?? Які бджоли що виходять з крильми всіма чотирьма, цілі чи потріпані крила, як бджідки бігіють по рамках чи ледве пересуваються.??? і т далі По цьому що ви виставили замусорено-обкакану прильотку з парою дбжіл ніхто конкретно вам нічого не скаже....
 14. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Ну тут конечно вопрос типа на проверку моей тупизны. Наверно никак. Слишал пару случаев что матка жалила. А так матки мирные как дети, пеленать можно. Мы ж их ловим садим в клетки, метим, клеим опалитки, садим в новые квартиры к непонятно каким пчелам а они что бедняги и сильно не сопротивляются. Работа у них такая материнская засевать все личинкой и кормится. Ну а злобливость уже проявляэтся у потомства тоисть пчел. Матка ж самое мирное создание в улье после трутня. но вот потомство может давать злое.
 15. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Та знаю я це все і в дечому переконався на практиці, і повірте матководи і пакетчики є всякі: дехто умудряється в більшу кількість Ф1 напхать даже свищових, дехто пакети на 5 рамок продає з 1 кормова+ 4 розплоду а бджоли що покриває тільки рамки 2. поки 3-5 днів пакет доїде з нашими перевізниками то не знаєш за що заплочені гроші, половина розплоду каюк бо малообсижено підсипаєш свою бджолу щоб хоч рамки з завмершими куколками повичищали та догріли те що є. і т.д . З цим думаю зтикався кожен... Весь сир бор в тому що я написав що є сімя Ф2 бакфаст трохи злобливі то Юра обідився чи що сказав що я обсираю (обгажую) бакфаста. Ну якось так.
×