Jump to content
Форум на ТочкУ

bosik2017

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

622

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  UA

General Information

 • Пасека в
  Kremenec
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак и 12рам укр. рамка.
 • Порода пчел
  З крилами.

Recent Profile Visitors

1,491 profile views
 1. Напевно сімья зла. Будуть на охороні стояти.
 2. Це той же що мишу ножем по гіпсокартону гонив з вулика.
 3. Все правильно. Самий кращий показник якості меду. Знаючі люди толк в меду плюсують мені за такі банки до ціни 10-20грн А дочка собі теж збирає пенку в окрему тару. Каже смакота.
 4. Думаю написано в шутку. Под амурчанками возможно имелось ввиду дальневосточные пчели такой себе своеобразный бакфаст там намешено среднеруская, укр степная, итальянка и кавказянка. Представляю влить к ним туда еще и бакфаста.
 5. От туда... Тож видно Україна. Полюбому за сюжет оплочені кошти багато кому це дуже вігідно. Вони ж ще більше хотять збити оптову ціну своїми новинами, та діями. То покришки, то рак розвивається від меду. Хтось хоче стати монополістом. Скоро доживемся до ручки. Мед буде в ціну цукру.
 6. Щось ви помиляєтесь, чи може ви хотіли написати ПРИ ТАКОЙ ЦЕНЕ НА ГРАНЕ НЕ РЕНТАБЕЛЬНОСТИ!!
 7. Ага і знов Баскевич в свому репертуані: Давайте створим якиїсь там канал я буду куратором. Ви підписуйтеся і т д. будем щось робить, протестувати. (то я за информацію про мед новини по тсн) Питається в задачі : А нафіга? Сам же Баскевич як виступав на свому каналі ютуб з обуренням на цей випуск новин, то чого ж він там не агітував нікого з пасічників щоб на тсн ютуб каналі пасічники поставили сотні тисяч дизлайків на цю новину та кожен лишив красивий відгук. булоб правильніше запропонувать це а ніж створення нового ютуб-каналу Що ті новостворені ютуб-канал рішають. Вибачте а ніхрена. Хіба піднімуть рейтин вниз або в верх його організатора.
 8. Сімя вихователька. Читав в деякі літературі що частина спадкових ознак передається також з маточним молочком під час виведення маток. Хоча моя думка молочко це корм і не більше. Ну розумні люди деяки пишуть що це теж впливає. Хто що може сказати по даному факту передачі спадкових ознак через маточне молочко. Маю намір в цьому році сімю виховательку підсилити печатним розплодом від сімей-рекордисток. Як що з молочком хоть щось там передається то судячи з біології ця передача буде виражена тільки у трутнях від цих маток. А все інше буде залежати від якості матки та трутня з яким вона облетиться.
 9. 10 з десяти. За це відео як кажуть знімаю шляпу. З початку згадав себе пару років тому. Я до одних ще умудрявся під низ вдівати зимову куртку з капішоном і рукавиці скотчем перемотував на дворі поза сорок на сонці а я в парілці. Але потім як середини відео він почав рамками кидаться блін ну Маскі Шоу віддихає. Сміявся і плакав, плакав і сміявся. Дякую за ці казуси що ви нам показуєте.
 10. Не може такого бути. Хтось мутить лапшово- маркетинговий хід. В мисочці в межах 180-400 мг маточного молочка. Рахуєм грубо 0,3гр Х 80 = 24гр маточного молочка. Яких 100 гр?? Не вірю. Якась обява на лошків.
 11. О. Ви мені пропонуєте пакети по собівартості 120 щоб я побував в шкурі медовика. ЛЕГКО.!! То це ви вже побили рекорд @miro він ніби за 300 продає і то на спор. Нічого я не збираюсь доказувати. А те що у мене в профілі я нарисував 10 сімей та стажу 3 роки це не означає що в мене мізків по нулям.
 12. Все тут в курсе что с вами спорить бесполезно. Але від вашого комента нічого не вичитав окрім "Ви покупали" ... Рахую суш світло коричневу, бо в світлу весною матки не сіють - а не чорну як в негра шкіра. На мед та пергу в мене працювала бджола. Матки виведених на сахарі... Суш відтягувала бджола, яка теж їла і носила тойже пилок і мед. який теж при бажанні можна реалізувати. Візьміть ваші 111,7 грн і спробуйте з них наростити 4р р рамки розплоду з бджолою на пакет.
 13. Ні тут явно я не те мав на увазі. Хоча краще вже волга за 1000-1200 ніж коза за 600.
 14. Деколи захожу почитати в цю тему. але думаю як дійде діло до продажу зовсім ціна буде інша. Це моя думка як що я не прав то поправте мене. те що я пишу то значення по ціні не буде точне але: 4 рамки суші х 50 =200грн. Щоб викормити 1 кг бджоли в середньому потрібно 5-6 кг меду + треба ще викормити 4 рамки розплоду то ще 5кг корму, рахуєм грубо 5кг меду х30=150грн + 5 кг цукру х10=50грн, до цього додаєм пергу грубо так ну на +300грн. + матка (яка небудь но плідна) 100грн. В мене вийшло 200+150+50+300+100 = 800грн за пакет без заробітку. То які ті вже пакети по 400-600-800 грн? Вибачте якесь х.... во з жменею бджоли і з купою розплоду. На чому вони нарощують бджолу щоб продати за 600-800 грн і мати з того прибуток? То є моя думка так як пакетів не купував, хоча бажання було в 16 році. Місцеві бджолярі просили 1200 за пакет 4 рр. В кінцевому результаті придбав пару вуликів з сімями по 1500грн як говориться в діда у селі, тай поділив їх на 2-3 відводки. По любому щоб захотіти розвиватися в медовому напрямку з нульовим хозяйством (не маючи на початок ні вуликів ні рамок і вощини) в перший рік навіть на 0 не реально вийти.
 15. Вощина своїми руками. Заливка вощини зразу на рамку.
×
×
 • Create New...