Jump to content
Форум на ТочкУ

bosik2017

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  371
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

657

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  UA

General Information

 • Пасека в
  Kremenec
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак и 12рам укр. рамка.
 • Порода пчел
  З крилами.

Recent Profile Visitors

1,708 profile views
 1. Доробіть щоб не тримати ту всю вагу разом з шуріком на весу.
 2. Торік була подібна картина. На гречці було мало бджоли більше сиділи на будяках та золотарнику.
 3. Не хочу вас обидеть но с медом у вас будет напряжно. Пчел в ульях как в 4 рамочних отводках. там жалить не кому. Баки Ф2 облетаные на местном контенгенте с 10 семей 3-4 дают жару за всех . С расширением думаю все должно получится а вот нектар носить некому. Вы включите коменты на ютубе и сразу получите кучу критики и советов.
 4. Ага царство липы и дождей. Быстренько это царство почернеет... У нас опять вторую неделю дожди и грозы.
 5. На наступний день знайшов матку у свому нуклеусі (все ж вернулась на старе місце). Знову відібрав її у кліточку та відкрив 2 відділення у кліточці заліпивши їх канді. Хай виїдають та випускають через корм.
 6. До бджіл стараюсь вдівати одну і туж саму одежу. Привикають 100 процент. І з памяттю теж саме. Замітив теж тільки вдіну іншу рубашку, чи накину куртку ставляться з насторогою. Є сімї яким по барабану, є такі що при огляді обліплюють руки, лазять но не жалять, є в деяких що парочка буде літати біля лиця але трогати не будуть. Самий більший процент вжалень коли ненароком притиснеш.
 7. Підсажував плідну матку з нука у безматочну сім"ю типу "нальот на матку" Вранці матка в кліточці між 2 рамками вощини. а з рамок всю трусив бджолу трусив на шиферну та забирав кормові у переносний ящик. У вечері пішов глянути як там у них справи. Бджоли утворили гарний клуб між рамками та гарно обсіли кліточку. Анресії 0. Почав накрапати дрібний дощ. Ну рішив хватить їх так маринувати. Як кажуть делов то... Вернув їм суш, медові та медопергові рамки. Дощ пішов сильніший. Достав кліточку з маткою та відкрив кліточку. і все... Матка взлетіла і все. Мені цікаво чи повернеться назад в нуклеус чи влетить назад у підсаджувану сімю.Ну ще є третій варіант дощ міг збити її у траву то напевно захолоне, бо падає вже пару годин. Матку шкода - риженька така була , крупненька, до нука могла і не дотянути в дощ . Так що не спішіть як я. Завтра гляну чи захолола чи вернулась хоть куди небудь.
 8. Трапилась в цьому році пригода з наміченої заміни старої матки. Вивів десяток маток для себе. По обльоту 50 на 50. В одній сімї потрібно було поміняти матку бо їй вже 4 роки (бакфаст). Намітив неплодку яку хотів туди підсадити після обльоту (маток облітувались у відводках на 3 укр рамки). мітив усії зразу після виходу. З дня на день по календарику чекав засіву від неплодок. На 10-13 червня мали б бути уже яйця . Сталось так: 10 червня злітає сімя зі старою маткою покинувши 5 рамок розплоду 2 перги і 3 кормові. У вулику залишилось пару бджіл.; 13 червня злетів 3х рамочник з молодою маткою, яку планував на заміну. Після себе лишили 1 рамку з засівом по пів рамки з обох сторін, 1 медо пергову і 2 бджоли. . Чи просто збіг чи дивина не можу второпати ще досі.
 9. Дуже вдячеий. У мене того добра э кущів шість. Усі в різних місцях все росте при купці з одного кореня тільки там де посаджені , а осторонь чиі поблизу молодих лаконосиків не бачив. Тому і зробив такий висновок.
 10. Бджоли на ньому теж валом сидить. Догляд не потрібен росте та розростається само пл собі, хіба обрізати зайві пагони.
 11. Так точно . Лаконос. Має великий і товстий корінь. Добре що хоч росте на одному місці і з насіння не сіється, бо викоренити таку штуку важко. Всерівно росте. Хіба що хімією.
 12. Можуть мати таких самих не обльотаних. У мене 4 штуки бігають у відводках з 6 травня. Усі завтра підуть гайтю . Погоди не було 3 тижня в четвер 3,06 дивився а засіву 0. Завтра позсипаю їх до купи і дам резервну минулорічну плодку. З раннім обльотом цей рік прольот.
 13. Не жартуйте так круто. з цією погодою аврал повний. Матки у відводках половина не повернулись (мабуть все таки трохи вилітали), частина просто шастають по рамкам без обльоту і не сіють. Мабуть прийдеться зсипати назад до купи. З погодою аврал повний. Да цей рік буде що згадати. Карантин, холод, мороз, дож, град. Літо теж на карантині.
×
×
 • Create New...