Jump to content

bosik2017

Активные Пoльзователи
 • Content count

  296
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

509

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  UA

General Information

 • Пасека в
  Kremenec
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак укр. рамка, 1 Левицького на зменшену рамку
 • Порода пчел
  (місцева порода); Ще не опреділився

Recent Profile Visitors

1,192 profile views
 1. Вывод маток

  Частично облетелись -- с 7 маток 4 засеяли. 2 не сеют, 1 не вернулась. Причину с разгрызанием печатного трута пока не понял, взяток небольшой но есть
 2. Вывод маток

  Сегодня смотрел пару лежаков. В лежаках самцов уже гонят на заставную доску. Как раньше по рамкам уже не ходят. Хотя даже есть трутневый расплод но на некоторых рамках у местной видел трутневый что печатный разгрызают и вытаскивают куколки. Наверно чуствуют конец сезона. Пару маток что повыходили 25,07 частично облетелись и начали яйцекладку. Радует что поменял 3-х летних старушек.
 3. Весна-Літо 2019

  Все там є кому готовить. Молода бджола свою роботу знає.. В цьому році дві неділі тому при взятку з гречки+починав розквітати золотарник у сімей було по 3-4 рамки розплоду і все. Ставив вощину врозріз гнізда та в магазини теж через рамку суш вощина то все відбудували в секунді. Поставив вощину думав відбудують то буде матці на засів - Результат: при відкачці мусів переберати зніздо і натирив у них купу нововідбудованих рамок залитих і наполовину запечатаних. Навіть переживав що не буде кому зимувати. Зараз ситуацію врегулювали самі сімї по 7-8 рамок розплоду. В деяких лежаках є розплодних по 10-12 рамок. Працюють на золотарнику. Ще тиждень як погода не підведе то до Спаса можна було б трохи в них позичить для себе.
 4. Нужна срочная помощь

  Ну у мене стажу теж пару років, але я б їх просто розпеватав би вилочкою навіть дуже добре було б щоб день два був дощик. Бджола їх трохи віїсть, трохи зкорме на розплід а остальне підмішає туди сироп і знову запечатає. Так мед розведеться сиропом і уже так сильно не закристалізується. То є моя та може хто з досвідченіших порадить щось ще.
 5. Да щось в тому є. 3 роки тому хотів ліпити маленьку медогонку на 2 рамочки ( ну так чисто викачать в полі пару літрів медку поїсти) В цьому році пару сімейок бакфаста дали зрозуміти що з часом прийдеться і відставити 4 рамочну в сторонку. Отакі вони трохи заразні.
 6. Весна-Літо 2019

  Да теке мені теж подобається. Позавчора в в деяких лежаках теж назрізався такого чуда. Підзалили знізда конкретно. Підставляв вощину щоб потягли хоть що небудь маткам на засів то вони її потягли та зразу занесли набриском. Прийшлось трохи прокачати а то залили що розплоду на 2-4 рамках.
 7. Тут у мене помилка видання 2013 року
 8. Зсилка на книгу формат PDF. Дякуєм за фото книги MaXUA123 https://drive.google.com/open?id=1y8hir_Qe23xoYgO7aMSX0x1RxNB0H5_Y
 9. Version 1.0.0

  52 downloads

  Кирилл Богомолов Анатолий Бородаче Ежи Грабски ИНСТРУМЕНТАЛЬНОЕ ОСЕМЕНЕНИЕ ПЧЕЛИНЫХ МАТОК С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ СОВРЕМЕННЫХ ТЕХНИЧЕСКИХ СРЕДСТВ Видання 2013 року. Дякуєм за фото книги MaXUA123
 10. З ваших фоток (MaXUA123 сказав: може й заковики нема, просто я і нові технології ідем трохи порознь) порізав на сторінки та зробив PDF одним файлом. А ви вже виставте від себе на форумі. Кирилл Богомолов Анатолий Бородаче Ежи Грабски ИНСТРУМЕНТАЛЬНОЕ ОСЕМЕНЕНИЕ ПЧЕЛИНЫХ МАТОК С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ СОВРЕМЕННЫХ ТЕХНИЧЕСКИХ СРЕДСТВ Видання 1913 року.
 11. Підтверджую. Вчора відбирав мед у місцевої помісі карпатки. Трутня наліпашили як весною. Може хочуть відкривать сезон роїння по новому. Як закінчиться взяток та відберемо у них лишки меду на відкачку то вони його бистренько попруть.
 12. Так ніби є все. Тут у мене просто нет підтуплює то може все і не підгрузило зразу. Прошу.
 13. Там все ок але сторінки не всі. Пізніше як доберусь до нормального нету закину усе що є в PDF - ку, щоб було все в одному файлі. та закину сюди ссилку.
 14. Не реклама просто може згодиться Є видання 2018 року на сайті укрбі .
×