Jump to content

bosik2017

Активные Пoльзователи
 • Content count

  258
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

456

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  UA

General Information

 • Пасека в
  Kremenec
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак укр. рамка, 1 Левицького на зменшену рамку
 • Порода пчел
  (місцева порода); Ще не опреділився

Recent Profile Visitors

1,077 profile views
 1. Після жорсткого підніття ціни на газ та зняття субсидій у певної категоріі наших громадян, це єдине ,чим вони зможуть хоч якось погрітися в холодну пору і т д. Тож і рубають потроху в лісосмугах не ділове (ліщина, акація, веба). Так що думаю що підписання тої петиції нічого не змінить. Хто вирізав у пром масштабах буде різаті далі (бо знає ходи і виходи). Будуть для показухи ловити дядька з фурою дров і розказувати як у нас все оперативно, а ті кому потрібно будуть тягати вагонами, і ніхто їх бачити не буде.
 2. А с того взял что в близи 3х, 4 км одна местная и карпатка а рыженьких только одна семья. И трут туда при облете возвращался тоже с рижими тергитами.
 3. У батька в селі стоїть 4 сімї місцевих і торік я підвіз один вулик з сімєю бакфаст. Багато раз бачив як риженькі трутні повертаютьсь з обльоту назад у свій вулик. Також достатньо його ходило по рамкам у своїй сімї. Як можете пояснити цей факт який власно спостерігав. То що він гуляє по всіх сімях то знають всі, а те що ви пишете що трутень вилетів на обльот і не повернувся назад до себе у гніздо рахую що це попахує якимось абсурдом.
 4. Нужна срочная помощь

  Так точно. Сразу на любое место. Расселял пару семей в отдельные ульи что зимовали попарно через перегородку. И переставлял на новое место в пределах 10-15 метров, летки тоже в другие стороны получились. Слета практически не выдел, десяток пчелы крутились на старом месте и то не долго.
 5. Колись робив таку конструкцію. Булькало в акваріумі. Дешево и сердито.
 6. Весна-Літо 2019

  Не знав де прокоментувать. Де ви викопуєте такі кадри.? Як для піару супер. на 2 рамки бджоли 3 з печатним розплодом, тай щей розширяти потрібно. У мене у 4 рамочних відводках засіву на 2 рамках а печатки на ладонь , чуть бульше. А тут і бджоли мізер а печатного ого го. Мабуть зберав з усіх вуликів такі печатні рамочки у цю пору.
 7. О корме и кормлении пчёл

  Не зрозумів. До чого тут 112 канал. У мене безодня УТ1
 8. О корме и кормлении пчёл

  То вже на розсуд пасічника. Багато залежить від регіону. В мене соняха близько не має (хіба вивозити в поле. Тай торік посіяно його було мало). Викачку робив десь перед спасом у серпні, при цьому золотарник уже перецвітав. А от в минулому році був врожай на сливи, груші та яблука (Вони у мене родять через рік.) то 100 % падевого вони собі в гнізда занесли. Ну пізніше практично від вересня взятку не було то підкормлював сиропом на полинові. Перезимували без опоношень. Залишок корму на весняний розвиток хороший.
 9. Ну добре, бобре... Даю підкормку, коли бачу що мало кормів, але коли візуально я цього не бачу то полюбому на 4 рамочники кладу 0,5 кг корму. Блин. Ну не буду ж я людині в якої бджолярського стажу більше 10 років і сімей до 100 розжовувати все по складам. Вона мене розуміє з пів слова.!!
 10. Бо малиші корму могли підїсти могли достойно. А ще зараз тільки лютий. Як почнуть матки потроху засівати корму будуть використовувати більше. В температурі непонятні качелі. І не можна зрозуміти чи ще чекати мінусів чи то вже типу весна. Я б акуратнетько положив на верх. Їм воно як не потрібно то навіть не тронуть. Тож парочка 4 рамочників а не сотня, дві пнів, що їм пудру треба в зернодробілці молоти.
 11. Нормально все. Был-бы корм у них уже должны дотянуть. Запасные плодные матки по весне никому еще не навредили. Независимо от кормов нежно на верх им по 0,5 кг лепешечки что б спокойно было до самой пыльцы и все.!!
 12. Штучна порода бджіл Саскатраз

  Це напевно цей канадець . Саскатраз дає багато розплоду, пчола сильно піднімається в верх, зимувалі дають багато магазинів меду. Гніздовий корпус виглядає абсолютно і до нього не має ніяких претензій. Пчола спокійна, Я поставив їм твердий корм (напевно канді?) та постав полоски, хотів перевірити їх на закліщеність На весні я упустив цей факт (полоски) це тестовий проект і ці сімї проявляють риси які я схвалюю. На рамках є багато засіву та розплоду. Я збираюсь забрати рамки з печатним бо колонія є дуже велика, и буду ними підсилювати слабші сімї. Мед у залишках ще осені (економно зимували). Бджола задовольняє мене по всіх факторах. Зсилка на його канал https://www.youtube.com/channel/UCkQVs6-xm3mVNdwW4Zt8McQ/videos
 13. Сверхраннее развитие

  Я понял. С вами все понятно. Какая нах.. слабая пчела. Что вы тут гоните. Если у вас улье достаточно меда. Поставте им после облета из запасов медоперговую 1-2 рамки. И личинка у вас будет кормится с достатком меда и перги (даже если она прошлогодняя) . Ну и паралельно унас зацветает лещина, кизил. Вот вам и поднос свежей перги. А если вы думаете что пчела кормит личинку сразу свежепринесенной пергой тем более говорить не очем. И летать ей далеко не нужно весной. Читайте и смотрите дальше Кашковского.
 14. Сверхраннее развитие

  А что вам в апреле помешает куча молодой пчелы в ульях которая способна делать любую работу??
 15. Цікаві фото

  Не поняв як назад розпрямляється та вощинка напевно якась штучно силіконова, Може зроблена із елементів наступного відео на цьому ж каналі Лучше быть полной и счастливой, чем худой и несчастной!!! Тут вам і живий вібромоторчик для труски рамок.
×