Перейти к содержанию

bosik2017

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  188
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

298

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  UA

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Kremenec
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак укр. рамка, 1 Левицького на зменшену рамку
 • Порода пчел
  (місцева порода); Ще не опреділився

Посетители профиля

775 просмотров профиля
 1. Матка с покалеченными задними ножками

  Я менял пару маток в конце августа у одой при подсадке через клетку потрепали крыло и сгрызли среднюю лапку (метку зачистили начисто с остальными ее сестрами метки на месте сеют удовлетворительно как на данный момент). А эта что то им не понравилась. По началу была очень вялая даже падала с рамок на дно улья думал грохнут до конца тогда расформирую. Поставил контрольку ( разновозрастный расплод) ни свищей ти сменных маточников не потянули. На данный момент вроди начала рассеиватся. И по сотам ходит уверенно даже без средней лапки. (другой на замену нет,) Тоже думаю что с ней делать или расформировывать семью или пустить в зиму с дефектной безлапковой маткой.
 2. Що за явище?

  Добавте ще до того :: що з розплодом?? рамки темні, світлі, їх кількість відносно наявної бджоли у вулику?? по прильотці нічого не ясно. ножематоз чи просто сміття (хоча літом це практично не можливо, всі стараються облітатись чуть далі від вулика: трава зелень і т . д. )?? Які бджоли що виходять з крильми всіма чотирьма, цілі чи потріпані крила, як бджідки бігіють по рамках чи ледве пересуваються.??? і т далі По цьому що ви виставили замусорено-обкакану прильотку з парою дбжіл ніхто конкретно вам нічого не скаже....
 3. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Ну тут конечно вопрос типа на проверку моей тупизны. Наверно никак. Слишал пару случаев что матка жалила. А так матки мирные как дети, пеленать можно. Мы ж их ловим садим в клетки, метим, клеим опалитки, садим в новые квартиры к непонятно каким пчелам а они что бедняги и сильно не сопротивляются. Работа у них такая материнская засевать все личинкой и кормится. Ну а злобливость уже проявляэтся у потомства тоисть пчел. Матка ж самое мирное создание в улье после трутня. но вот потомство может давать злое.
 4. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Та знаю я це все і в дечому переконався на практиці, і повірте матководи і пакетчики є всякі: дехто умудряється в більшу кількість Ф1 напхать даже свищових, дехто пакети на 5 рамок продає з 1 кормова+ 4 розплоду а бджоли що покриває тільки рамки 2. поки 3-5 днів пакет доїде з нашими перевізниками то не знаєш за що заплочені гроші, половина розплоду каюк бо малообсижено підсипаєш свою бджолу щоб хоч рамки з завмершими куколками повичищали та догріли те що є. і т.д . З цим думаю зтикався кожен... Весь сир бор в тому що я написав що є сімя Ф2 бакфаст трохи злобливі то Юра обідився чи що сказав що я обсираю (обгажую) бакфаста. Ну якось так.
 5. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Ага, ще б хоть пробували б читать що хто пише в коментах чи повідомленнях та ще б і включали мозг про що пишеться тоа про що йдеться то може б менше ква... Наперід пробачаюсь за ква ква.
 6. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Не зрозумів кого я тут поливаю брудом. Про баків написав що гніздо тримають супер, по меду теж в плюсах. Но Ф2 попалась зла. но цеж ф2. Навпаки підбиваю народ щоб нижче ніж ф1 тогож бака на пасіці не тримали. Я ж тут як деякі товарищі не товчу "що це спід, зараза, беріть укр бджолу, райьоновану і т д. " я навпаки за. І я не вважаю що я написав щось в образу бакфаста по меду, розвитку, все ок, ну ф2 злобливіші і все. Чи може я мав написать що вот ф2 такі мирні, мирні купуйте даруйте і міняйтесь, сру-- ту-- ту. І пішло поїхало народ починає брать ф2, лупити від них ф3 на місцевому намішаному труті і т д. Круті тоді бакфастики получаться. хотів підтримать тему та ще раз наголосить ніжче ф1 не треба. Ще додам по ф-кам Купую я наприклад у людини 10 маток Ф1. Чим вона може доказать мені що це Ф1 ---- Правильно ксерокопією паспорта матки це в кращому випадку в гіршому скине фотку того ж паспорта при цьому з інтернету . З них 5 злобливих 5 нормальних. Тут питання 1 Чому половина з них злобливі. (мали би бути спокійні ) Чи то дійсно Ф1. Тож як що образив матки Ф2 то красно вибачаюсь.
 7. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  ф2 теж не мої облітувалась де переважає трут баків, хіба які зальотні постарались. Маю підсажених пару плідніх ф1 подивлюсь як поведуть себе через місяць ні то на наступній рік поїдуть в поле. Хоча Ф2 були відносно спокійні до моменту коли поліз до них відбирать їх запаси, до того могли одна дві шастать та приставать на території. Просто переживаю трохи за дітей їх на вулиці трохи є, ПРИЙДЕТЬСЯ ГОТОВИТИ ЇМ МЕДОВІ ХАБАРЧИКИ.
 8. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Брат Адам генетичний матеріал з Африки теж завозив та використовував при створенні лінії чи то породи бакфаста.
 9. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Бакфаст F2 (тихої зміни ф1) Це просто капец. Є одна сімя матка торішня від ф1 тихої зміни. Меду принесли більше від місцевих але гонили всіх жостко по всьому подвірї години 3.В гніздовому кормусі 8рамок розплідних 2 медові 2 медово пергові нібі все по людські. Надставка залита. Відбирав рамки на відкачку (струшував бджолу). Давали жару жостко. Димар у цьому році ще стільки не димів, толку ноль --- що димиш, що не димиш їм всеодно гонили всіх, і такий движняк був години три. Не можу зрозуміти чи могли в (F2) так жостко полізти афріканські корені. (Якісь просто звірі) Думав гон з погодою якийсь чи що, відкрив місцевих 2 рази димнув вони і поникались мовляв роби з нами що хочеш. а ці ще літали і літали. Вот вам і мирна пчола.
 10. "Біла ніч" - теж подобається
 11. Весна/Літо 2018

  Отводки в августе ??????
 12. Что сделать с "мясной" семьей?

  Є одна сімя карніка ф1 2017 року сидить в 20 рамочному українці.. З зими вийшли на 7 рамках . Весняного меду ноль але було 12 рамок печатного розплоду. Забрав в них 4 ПР і 2 зтрусив на відводок, підсадив їм плідну матку. З липи що носили теж не видно все в мясо. Взяв у нах 6 рамок печатного (робив 2 рамочні нуки для обльоту паток). Пізніше взяв у них знову 6 рамок печатного для підсилення обльотаних маток. накидав суші і пару вощини. Та й не дивився до них десь неділі 2. Результат на сьогодні Пішли в ройку. 8 рам закритого печатного і 3 засіяні. і 6 рамок медопергові. на 2-х рамках купа ройьових. Знову поділив їх навпіл. Вже хотів у них матку міняти на іншу. Але шкода душити все ж від весни дала сімя 5 повноцінннях відводків. Матку пущу в зиму як перезимує і буду використовувать як сімю донор.
 13. Конопля на пасеке

  Обножку с нее наверное правоохнанители тоже забрали на експертизу. Может человек так боролся с клещем. да и при осмотре семей в дымарик подкидывал чар зелье.
 14. Заміна матки

  Тоже похоже. Пятак расплода и все. Поменял улей и сделал зборний отводок добавлял 2 рамки закрытого с пчелой и рамку с открытым. Матку с кучкой родных пчел под колпак на расплод и корм, через 3 дня колпачок убрал. Расплод начал выходить и матка начала сеять но начала ложить яйца вокруг печатного пятака ее засева. Через пару дней обнаружил сплошной засев на 2х рамках где выходил печатний из другой семьи. Тоже думал ее в брак но все же....
 15. Смена матки

  Palmir Сім’я, скоріш, почала трутніти (випадково побачив буквально кілька комірок з яєчками, але по одному яєчку). 1, Матку знайшли?? Трутнівки лупили б по пару яэц в чарунку... Може є молода матка але погано сіє, може розсіється., (або не дообліталась або може сіяти трута) Palmir 2. Пройшла доба - маточників не потягнули. Це через трутівок? Виправляв сімю трутовку у сусіда. Підставляв рамку з личинкою і засівом (при цьому підрізав сот), Потянули маточників штук 6 але десь через 2 доби. З них через 5 днів хотів лишити які кращі. в результаті сімя порозгризала всі маточники крім одного. Для надійності маточник прикрив кліточкою щоб ще і той не грохнули. матка благополучно вийшла але дуже пізно облетілась бо був дощ десь 2 неділі. Стан на зараз є печатний бджолиний десь на долоню і кругом свіжий засів яйце, тобто матка почала сіяти так як має бути від центра і покругу. Сімю підсилював печатним на виході бо дуже просіла. Palmir 3. Через тих же трутівок можуть і підсаджену не прийняти, але поідеї трутівок можна позбутись через струшування усієї бджоли. Вулик віднести на пару десятків метрів. а на місце вулика дати пустий вулик без рамок кинути поолочину і дати матку в кліточці. на 2 сутки дати назад рамки у вулик, і впринципі можна випустити матку якщо потянуть язики. Palmir 4. І до того зараз в нас немає взятку. Це дуже ускладнює прийом нової матки (та й видно що бджоли роздратовані). Можете дати їм сироп чи ситу тих пару днів поки матка буде в кліточці чи під колпачком. Це стосуэться заміни маток у сімях. ПРИ ВИПРАВЛЕННІ ТРУТОВКИ І ПІДСАДКИ ЇМ ПЛІДНОЇ МАТКИ НІЯКОГО КОРМУ МІНІМУМ СУТКИ ДВОЄ. Як взяток ніякий то практично люба пчола буде трохи зла. Palmir 5 Що можна зарадити товаришу? Ви писали перед тим що знайшли засів по 1 яйцю. Шукайте матку а ні зачекайте день два і знову контроль засіву, якщо по 1 яйцю то матка десь бігає - (можете почекати до запечатки) будете бачити який розплід і тоді вже по обстановці як трутовка то виправляти, а як нормальна то вже вибір на ваш розсуд чи лишити, чи в димарик. Удачі. Написав вам усе з чим зтикався сам особисто і як це було в реалі. Може ще хтось щось підкаже. Це
×