Jump to content

bosik2017

Активные Пoльзователи
 • Content count

  315
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

539

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  UA

General Information

 • Пасека в
  Kremenec
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак и 12рам укр. рамка, + надставка 230 і пів українки.
 • Порода пчел
  (місцева порода); Хочу попробувать щось нове.

Recent Profile Visitors

1,312 profile views
 1. Люди у нас теж є цікаві. За 1 літр прошу 80-90грн. Кажуть дорого. 3-х літрову банку віддаю в одні руки за 200 то питають чого так дешево. То я тих цікавих зразу посилаю "На ....базар".
 2. Точно не напад, бо висіли тільки в баків і цикропіки і в сімяхякі зібрав в зиму на 10-12 рам. А розплоду там на кінець вересня було на парі рамок по пятаку. Як збирав в зиму полишав їм всі повномедні печатні. Можливо під"їли корму та матки уже понасівали у порожні чарунки по новому. Кортіло подивитись але був у святковому настрої то не лазив.
 3. В затінку +26. Деякі сімї обліпили прильотки та почали ліпити бороди як літом. Таку погоду передають на 2 тижні, тож матки можуть почати сіяти, що є не дуже добре у цю пору. Добре що того засіву буде не багато.
 4. Осінь-Зима 2019/20

  Підтверджую теж мав пару таких монстрів. На рахунок відводка не смійтесь. Я поза прошлий рік оду таку роздеребанив теж. Якось стрьомно було пускати повний лежак в 20 рам в зиму. Вкрав у них 8 рам пчоли десь в середині жовтня та підсадив запасну матку. Після зимовки на весні було 2 сімї на 11 і 7 рамок.
 5. Шкода не бачив тему. Про ваші акційно-подарункові матки. У мене лишилось місцевих пару злюк (хай зимують,) так зрадістю поміняв би їх на ваші. Класно. Добру справу зробили. А то є багато: "к ногтю, в димарь и тд..." Хай вернеться як говорять з "вторицею". Вдалої зимівли.
 6. Дуже класно використаний у конструкції пилосос. Можна забути про решета та зайві рухи. Спасибі. (дисартація 2017 рік)
 7. Як на мене то все одно як його назвуть що в біпін, що тактик діюча речовина амитраз. Головне щоб нормальної концентрації при розливі була чітко дотримана. Тоді і "КЛОПІН" нормально сплацює. Р.С. В цьому році брав амитраз в ампулках по 1 мл. Сімї проливав по пуличках. Спрацювало дуже класно. Осип кліща реально видно навіть під вуликами де в дно вставлена сітка кліщі у низу під вуликом. В цьому році переконався що вирізання трутня зменшує кількість кліща у сімї. Просто є такі сімі що трутня було мало то у тих осип більше. Там де регулярно вирізав трутня осип менша.
 8. Что цветёт сейчас

  Тернопільщина. Вересень 2019 рік Каштан зацвів,повторно, чекаєм акацію.
 9. Медовуха

  Торік теж пару літрів вигнав. Ну так собі. Через сухопарник і барботер біжить майже спирт менше 58 градусів з тамідси не капає нічого щоб не зарядив. Більше схильний до легенької медовухи крепості пиво+ (була жара пару днів то хлебтали всі хатні і сусіди) навіть вистоятись не дали. Сьогодні знову доварую 50 літрів. Хоча і покрепче теж роблю... Будьмо крепкі
 10. Из за того и не участвую в ихних баталиях.
 11. Не знаю як оптом здають, знаю як у роздріб. Бачила дочка як місцева братва розходилась після дня пасічника . Наскіки знаю порішали 100 грн за літр у роздріб и не дешевше. Все ніби норм, но є одне но: на сьогодні по 80 толкають аж бігом. і дам гарантію що будут щреститись і відговарюватись що такого вони не казали і т д. Отакий маркетинговий хід з ціллю економічного наростання ціни.
 12. По часу нічого я не засікав. Підсажував ну стандартно у кліточці (матка без свити ), но бджолу трусив іменно бакфаст. І я 3 рік поспіль витримую сімї чи відводок до години часу (хв 40-50) Кроплю бджіл, рамки і клітку водою з добавкою ополоскувача для роту типу (glister). Кормове виломлюю зразу. Через 2 суток випускаюю маток і все - не сторонник я маринувати їх у клітці по 5 днів, і не тримаю безматочні сімї чи відводки по 3-10 суток до жосткого осиротіння, до години максимум до 3 годин и все, далі або маточник або плідна в клітці. На прийьом не жалувався.
 13. Брав печатный 2 рамки обсижених але від бакфаста і 1 рамку просто печатного від місцевої бджоли. Деяких трусив з 2 рамок баків з різновіковим розплодом та ставив їм 3 рамки печатного від місцевої. Розплідні рамки були 1/3 печатниймед а низ тупо печатний розплід на виході (Рамка українська). Добавляв 1 крайню медопергову рамку, докормлював їх по 2 литрі сиропу і все. На кінець жовтня уже були трохи похолодання, тож охоти у місцевої молодої бджоли у цей час щось там міняти не було. Зимували через тонку фанерку по 2 відводки. Мали вони у гнізді 4 рамки але потім ужимались на 3 рамки. На весні вся зимувала (місцева з баками) відходила і стартували уже вони на своїй бджолі. Ну розганялись вони весною трохи довго, але після акації і липи уже сиділи на 10-12 рамках, Гарно працювали на золотарнику.
 14. Підтверджую! Я торік мав пару Ф-ок B12 аж у вересні. Просто підселяв їх на 3 рамки печатного на виході. Зимували через тонку фанерну перегородку, на вулиці. На сьогодні мають 12 рам бджоли битком, І меду принесли не гірше як 8 рамочні зимувалі сімї. Як - би підвернулись ще нормальні матки то сто процентів розбомбивби 1 місцеву сімю та побив би її на мелкі відводки.
×