Перейти к содержанию

bosik2017

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  164
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

265

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  UA

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Kremenec
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак укр. рамка, 1 Левицького на зменшену рамку
 • Порода пчел
  (місцева порода); пробую карніку

Посетители профиля

679 просмотров профиля
 1. Вывод маток

  Сегодня вышли пару неплодок и я наточил зубы сменить ту мелковатую матку с котой не знал что делать в брак или оставить. К ней неделю не заглядывал, но все же решил ее выбраковать так как появились свежие неплодки. Поднимаю рамку а там ОПА-- уже личинка и залита молочком, и засев. И матка яйцо с брюха на рамке обронила когда поднимал рамку. Брюшко матки чуть вытянулась не немного ( все же на вид брюшко коротковатое но толстое). Блин опять жалко душить. Вот как жить ей хотелось даже облетелась и сеет. Следующий этап проверка расплода после запечатки. Возможно что с нее будет толк.
 2. Як будуть перереходити короткочасні або і грозові кожен день але потроху то це добре, але як зарядить на тиждень при цьому як буде лити день і вночі то липі капец. Було один рік таке: липа почала цвести і зарядили дощі десь на 2 неділі то цвіт просто почорнів, а деякі бутончики навіть і не розкрились. Тож на липі теж можна буде поставити хрест.
 3. Вывод маток

  Да подожду. О состоянии и дальнейшей судьбе тоже отпишусь. может кому пригодится.
 4. Вывод маток

  Бракувати чи почекати обльоту?. Матці десь 5 днів. Якась короткувата але пузата. Чи можна її вважать нормальною?. Сам знаю що варто би почекать глянуть після обльоту , ну але всеж питання до експертів. Носилась по рамці як навіжена. але якось помітив. Вибачаюсь за якість фоток. Спасибі.!!!
 5. Вывод маток

  То точно якийсь .... попався. Цікаво хто буде випускать плідну матку зразу у вулик то ж чужачка візьмуть в клуб. кокнуть - шкода. А як посиде в клітці чи під колпаком пару днів то політ їй тільки на сотам. І працювати і працювати.. і працювати.
 6. Передивіться сімю де пчола кучкується в районі льотка, типу вигрізають на предмет роевих. походу там скоро будуть запечатані, можете чекать вихід рою. На перше питання точно не скажу але можете поексперементувати. Я ставив 145 рамку у гніздо під засів, а потім піднімав її в магазин тільки низ рамки затуляв імпровізованою фанеркою щоб не тянули трутневі ячейки тай порожнього місця не має (не переохолоджується гніздо). На мою думку взятку не має тож їм хватає місця у корпусі щоб зложить те що принесли тай розходують на викормку розплоду. Також та сімя що гризе льоточок теж могла зароїтись (В цей бевзятковий період люблять зароїтися, купа пчоли сачкує )
 7. Вибраковка матки

  Не судите строго. Выводил друг первый раз маток. В одном нуке вышла матка из маточника на вид какая то она очень светлая, брюшко имеет непонятный цвет, серо-белое брюхо, крылья целые, лапки вроди все на месте. Думаю на выбраковку но все же на эксперимент оставили ее на день два. Может только вышла то такая свелая. Возможно догреют и покормят то цвет поменяет но такую светлую за 3 года вижу впервые. Породы нет наверно помесь. Кто что видел подобное, и что думает по этому поводу.
 8. Как привлечь бродячий рой

 9. Вывод маток

  Спасибі так і зробив Один на рамці у відводок. а один закинув в нуклеус.
 10. Как привлечь бродячий рой

  Давайте сироп. Торік теж один рій тянув 3 неділі на сиропі. посадив теж на вощину.Тянули вощинку як миленькі але матка була плідна.
 11. Как привлечь бродячий рой

  Может неплодка. или где-то есть еще одна, вызывает соперницу на дуэль. после облета петь не будет.
 12. Весна/Літо 2018

  Похожая ситуация. У одних обнаружил левую матку какая-то тощая (засев и расплод есть всякий). одним подствил суши между печатным (занесли пыльцой и влупили на соседней раме 2 красавца маточники оба крупные, один поменьше но все же достойный и уже запечатаны) типерь ломаю голову какого возвраста маточники. Откинул в отводок но спасти хочю оба, теперь голову ломаю когда отобрать второй что б первая что выйдет не згрызла.
 13. Вывод маток

  Чи можна якось візуально плюс минус пару днів визначити вік маточника. Ситуація така: При огляді сімї на одній рамці знайшов 2 маточника по бокам з різніх сторін чуть нижче середини. Косить під тиху зміну бо маточники трохи більші в обємі ніж зазвичай на вигляд як великі жолуді. Кінці маточнів там де кришечка то відтінок самого маточника чуть світліший ніж сам маточник. Більше ніяких маточників у сімі не має. Матка присутня, сіє непогано. Була підставлена рамка вощини то воні її відбудували і занесли все пергою. а на слідуючій потянули 2 маточника. Хотів їх зберегти обидва. Чи може один закрити у кліточку. а один лишити так щоб та матка яка перша вийде не згризла інший. Як запечатані то їм точно вже більше 5 днів після закладення їх пчолами. Просто не хотів іх лишній раз чіпати. Тож чи може хто спостерігав чи примітив чи світлішає кришечка перед виходом матки чи навпаки вони тільки запечатані і пару днів можна їх не чіпати. Одну хотів кинуть на відводок, одну в нуклеус. Але ж у відводку більше пчоли то поідеї догріти їх повинні краще (мікроклімат).
 14. Весна/Літо 2018

  На все сто процентов согласен с вами. И это еще жары нет. у разных ульях и от породы + сила семей зависит их состояние. Любят они посидеть. повисеть бородкой, нравится им это ну и нам тоже приятно. Пахали целый день вот и отдыхают кому как хочется. Местные улей на теплый занос торчали толпой на прилетке, одни висели широкой бородой, карника висела маленькой круглой бородкой над верхним летком, баки торчали тыхо в летках, на улицу не выходили ( видимо пенопласт так не прогревается) Красота.
×