Перейти к содержанию

bosik2017

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  247
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

431

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  UA

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Kremenec
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак укр. рамка, 1 Левицького на зменшену рамку
 • Порода пчел
  (місцева порода); Ще не опреділився

Посетители профиля

963 просмотра профиля
 1. Штучна порода бджіл Саскатраз

  Це напевно цей канадець . Саскатраз дає багато розплоду, пчола сильно піднімається в верх, зимувалі дають багато магазинів меду. Гніздовий корпус виглядає абсолютно і до нього не має ніяких претензій. Пчола спокійна, Я поставив їм твердий корм (напевно канді?) та постав полоски, хотів перевірити їх на закліщеність На весні я упустив цей факт (полоски) це тестовий проект і ці сімї проявляють риси які я схвалюю. На рамках є багато засіву та розплоду. Я збираюсь забрати рамки з печатним бо колонія є дуже велика, и буду ними підсилювати слабші сімї. Мед у залишках ще осені (економно зимували). Бджола задовольняє мене по всіх факторах. Зсилка на його канал https://www.youtube.com/channel/UCkQVs6-xm3mVNdwW4Zt8McQ/videos
 2. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Я понял. С вами все понятно. Какая нах.. слабая пчела. Что вы тут гоните. Если у вас улье достаточно меда. Поставте им после облета из запасов медоперговую 1-2 рамки. И личинка у вас будет кормится с достатком меда и перги (даже если она прошлогодняя) . Ну и паралельно унас зацветает лещина, кизил. Вот вам и поднос свежей перги. А если вы думаете что пчела кормит личинку сразу свежепринесенной пергой тем более говорить не очем. И летать ей далеко не нужно весной. Читайте и смотрите дальше Кашковского.
 3. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  А что вам в апреле помешает куча молодой пчелы в ульях которая способна делать любую работу??
 4. Цікаві фото

  Не поняв як назад розпрямляється та вощинка напевно якась штучно силіконова, Може зроблена із елементів наступного відео на цьому ж каналі Лучше быть полной и счастливой, чем худой и несчастной!!! Тут вам і живий вібромоторчик для труски рамок.
 5. Павловнія

  Тоже есть. "У меня говорят уксусное дерево" Регулируется подрезкой. Каждый год весной сним тоже борюсь. Очень любит пускать молодежь с корней. Я тоже его и продавал, раздавал, выкапывал все равно где-то пускает пагоны. Пару штук спилил. Реально растет быстро. Весна придет опять нужно будет ревизию делать. Когда листья под осень краснеют и бутоны делаются коричневыми Смотрится красиво.
 6. Осінь2018\ Зима2019

  То напевно знов гізметео гонить
 7. Все добре. Один минусів доставка з Нової пошти. 26 листів 400-510мм (0,15мм) Пакунок 450 на 600 мм - товщиною в 20мм ціна доставки 71 грн це дуже дорого. Дуже дякую Колі. за оперативність у відправці.
 8. Енергетична верба

  Фото з нету. Нікого не агітую і не відмовляю але я б таких пеньків після енергетичної верби не хотів.
 9. Енергетична верба

  Фото з нету .
 10. Енергетична верба

  Дружина підказала що це у мене верба біла. Хоча можна спробувати і її посадити в ряд черенками одна біля одної та думаю коли підкошувати кожних 3 роки знову будуть рости молоді тонкі пагони.. Ще цікаво чи зформується деревом енергетична верба коли її не косити і не підрізати років 15-20. .?
 11. Енергетична верба

  Задам дурне питання . Енергетична це як? Це не звичайна верба як ми її називаєм? Я з неї пару стовбчиків замутив. Вічний стовбчик. Приживається швидко. Навіть пускає коріння прямо з куска кори якщо в землі лежить. За пару років там знизу уже корінь ого-го. Один мінус потрібно постійно підрізати пагони які пускає. Ну не знаю як вона на рахунок дров. Більше користуюсь граб, клен, береза. Буду десь на днях в селі зафоткаю пару штук. Коли довго не чіпати росте дуже достойна і товста. Чи може я не за ту вербу?
 12. Штучна порода бджіл Саскатраз

  Лигустика з карнікою.
 13. Що говорять про бакфаст в Youtube

  агресія саме якраз від трутня на якому облітувалась матка. Як матка дає агресивну бджолу від неї просто не треба виводити маток а трутень виходить від незаплідненого яйця і може нести відсотків 50 від її мами. Якщо мамка кусючої дочки була спокійна та нормальна по показникам роботи то трутні від неї можуть бути навіть і нічого.
 14. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  там все жостко. 1 свобідно читати хоча б на англійській мові. 2 не думаю що ви там знайдете що , куди чого вливать. Там люди довадять їхні напрацювання при цьому застосовують крім графіків таблиць ще й формули. Ви знаєте що з ними робити ???
×