Jump to content

professorm

Пользователи
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

2 Followers

About professorm

 • Birthday 11/05/1986

Contact Methods

 • Skype
  professorm3

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Калиновка

General Information

 • Пасека в
  Калинівка/Немирів
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Паливоди ,8*300+145
 • Порода пчел
  місцеві

Recent Profile Visitors

520 profile views
 1. Листи отримав, упаковка знову порадувала якісним підходом до питання. Приємно мати справу!
 2. Вітаю! По розміру : 1) 915*600 = 28грн/шт, орієнтовно 20 штук, на коли можна очікувати чергу? З повагою.
 3. Приветствую! В нижнем полукорпусе матка сеяла ? или только пергу (мед) складировали ?
 4. Отримав свої листи також, упаковано в кращих традиціях. Дуже задоволений. Рекомендую! Отправлено с моего BV6000S через Tapatalk
 5. Рої в пастку залітають при умові що вони від когось вилітають, по іншому не буває. Якщо усі навколишні пасічники не сплять, то пастки можуть так і провисіти, або там поселяться оси/шершні/садові соні . Диких бджіл в наших краях не бачив . З середини літа льот роїв як правило припиняється, хоча 100% гарантії тут не буває. По відводку зробити можете,навіть і не два а три, але тоді все залежатиме коли ви їх зробите і від медоносної бази, бо більшніж імовірно що меду від них тоді уже не візьмете. І що більш імовірно доведеться підгодовувати в зиму.
 6. На смак і колір усі фломастери різні . Давайте не будем тут починати холівар з приводу породи, як для початківця, порадив би для початку бджіл місцевої, аборигенної породи (як варіант української степової) щоб без надлишкових вкладень спробувати сам процес, крім того обгрунтую, якщо купувати породистих то потрібно буде підтримувати чистоту породи, докуповувати знову маток, бажано плідних, а це крім того вже ціла селекційна робота, трутневий фон і тд, Для початку щоб з найменшими затратами стартувати, спробуйте виготовити кілька пасток і з весни порозставляти, піймати роя, а там і самі для себе вирішите що робити далі.
 7. Доброго дня! Дерево пінопластом утеплюють та ще й як! Маю у себе на пасіці кілько таких вуликів,дісталися в спадщину, лежаки на 20 рамок дадана, всередині фарбована ДВП , потім товстенький пінопласт, і ззовні обшиті деревяною вагонкою в четвертя. Що вам сказати, він порожній майже непідйомний, переносити не дай Бог з медом,то тільки удвох і то руки вриваються. Саме такий варіант як ви хочете, злодій буде не радий що вліз на цю пасіку З практики скажу що двп треба було б фарбувати на два боки, або кріпити до каркаса, бо набрала вологи від гнізда і повидувалася, не всюди рамки влазять :(. Якщо просто деревяні , то придивіться до технології проварки в олії чи парафіні.
 8. Вітаю усіх присутніх! Ризикну вставити своїх копійок: Відео переглянув,хотів би звернути увагу на те що знизу у Вас корпус не обладнаний ребрами жорсткості хочаб із дерева, беручи до уваги запланований обєм в 24 рамки, мене беруть сумніви, чи витримає сам корпус без деформації вагу повного комплекту рамок із медом? По медоносах в самому Мізякові не дуже орієнтуюся, тому підтримаю думку Іванича, можливо спробуйте один сезон провести без надставок , а далі вже з досвідом самі приймете рішення .
×