Jump to content

professorm

Пользователи
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9

3 Followers

About professorm

 • Birthday 11/05/1986

Contact Methods

 • Skype
  professorm3

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Калиновка

General Information

 • Пасека в
  Калинівка/Немирів
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Паливоди ,8*300+145
 • Порода пчел
  місцеві

Recent Profile Visitors

624 profile views
 1. Так пиріжки ж не крутяться з швидкістю 1000 рпм , вони сидять у закритому просторі ,із значно суттєвішим підігрівом ,і конкретно довший час,порівняйте обєм духовки і свого бака, порявняння . Вважаю що рух барабана створить завихрення потоків повітря і відтіснить їх до стінок, передача тепла до барабана зменшиться. Я цілком згоден що практика розсудить, (взагалі пишу тут скоріше з солідарності як до земляка і коллеги по цеху , пройшов свого часу таку школу виробництва , щоб максимально передбачити вузькі моменти і їх усунути до виникнення) Практикою теж займаюся, збираю комплектуючі на парогенератор, при нагоді і теплій погоді почну варити. Жодних образ
 2. За підшипники вже наче дійшли згоди , при тому режимі роботи і адекватній змазці, вони ,вважаю,свою функцію виконають. При потужності навіть у 1200 вТ ми не можемо вважати що усі 100% його енергії перейдуть у тепло баку, вище по тексту я писав ,чому так вважаю,це перше. А по друге, підігрів для барабана погоди робити не буде, задайтеся питанням, Ви як Конструктор, яким теплоносієм отой % тепла від тена ,через бак, має перейти до барабана,котрий тут досить таки чудово обертається? при тому контактуючи лише віссю в підшипниках? Згадайте конструкцію пральної машини в її оригінальному використанні, у неї тен занурений прямо у воду йде пряма передача тепла,порівняйте теплопровідність води і повітря за НУ ,і побачите різницю. Я особисто тільки ЗА те щоб у Вас усе вдалося якнайкраще , тим більше що сам сподіваюся до весни запустити в себе подібний пристрій Тому вважаю, що чим більше отаких моментів Ви вирішите, тим краще володітимете процессом З повагою.
 3. Якщо вище сотні гріти не плануєте то літол по паспорту має вижити. Стосовно думки про нагрів усього простору баку одним теном.... теплотехніку в інституті вивчав уже досить давно,і не використовую , але вважаю, чисто на мій погляд,без розрахунків , що його потужності може бути мало для виконання поставленої задачі. Якщо промоделювати Ваш технологічний процес виходить слідуюче, Ви заливаєте в бак розварену сировину з водою, вода і гарячий віск через мішок дружно витікають,частково підігрівають сам бак,і уходять на злив, в баку залишається мерва з залишковим теплом і воском у своєму складі, тут Ви запускаєте барабан обертатися -під дією відцентрової сили вода і віск з температурою вище точки застигання ще будуть вижиматися з мерви і частково можуть стекти в низ, частина може остигнути на стінках ,дно з підігрівом,на ньому вони сильно не затримаються, а от барабанові тен не допоможе, через повітря теплопередача буде мала, барабан остигне через якийсь час, питання в тому- скільки воску встигне витиснутися до того. Як не крутися, система втрачає тепло, думаю без парогенератора досягти поставленої Вами задачі буде складно. З повагою.
 4. Тому знизу і пишу, прошу не вважати за критику В цьому випадку якщо тен має теоретично там вижити, то варто задуматися лише за підшипники,і їх змащування, якщо температура бака буде дійсно в межах ста градусів то певно варто перепакувати змазку в них хочаб літолом, чи іншою змазкою, яка буде витримувати подібні температури?
 5. Звичайно тут Ваш особистий вибір, але дозволю собі нагадати що ,в природі є тени призначені для роботи на відкритому повітрі,як у нашому випадку, так вони мають додаткове оребрення для кращого тепловідведення, крім того по них є рекомендовані заводом -виробником швидкості руху повітря,для нормальної їх роботи ,щоб виключити перегрів і перегорання. Можу тоді лише порадити поставити прямо до тена датчик термометра, щоб контролювати його температуру і недопустити перегорання. Прошу не вважати за критику.
 6. Вітаю коллего! Стосовно тена- чи буде достатня поверхня контакту нагрівача з баком? По фото погано видно, але три точки жорсткої фіксації навряд чи забезпечать ,на мою думку,повноцінну теплопередачу до бака, чи є конструктивна можливість доварити додаткові кріплення на бак щоб доп. пластинами/хомутами збільшити площу ?
 7. Листи отримав, упаковка знову порадувала якісним підходом до питання. Приємно мати справу!
 8. Вітаю! По розміру : 1) 915*600 = 28грн/шт, орієнтовно 20 штук, на коли можна очікувати чергу? З повагою.
 9. Приветствую! В нижнем полукорпусе матка сеяла ? или только пергу (мед) складировали ?
 10. Отримав свої листи також, упаковано в кращих традиціях. Дуже задоволений. Рекомендую! Отправлено с моего BV6000S через Tapatalk
 11. Рої в пастку залітають при умові що вони від когось вилітають, по іншому не буває. Якщо усі навколишні пасічники не сплять, то пастки можуть так і провисіти, або там поселяться оси/шершні/садові соні . Диких бджіл в наших краях не бачив . З середини літа льот роїв як правило припиняється, хоча 100% гарантії тут не буває. По відводку зробити можете,навіть і не два а три, але тоді все залежатиме коли ви їх зробите і від медоносної бази, бо більшніж імовірно що меду від них тоді уже не візьмете. І що більш імовірно доведеться підгодовувати в зиму.
 12. На смак і колір усі фломастери різні . Давайте не будем тут починати холівар з приводу породи, як для початківця, порадив би для початку бджіл місцевої, аборигенної породи (як варіант української степової) щоб без надлишкових вкладень спробувати сам процес, крім того обгрунтую, якщо купувати породистих то потрібно буде підтримувати чистоту породи, докуповувати знову маток, бажано плідних, а це крім того вже ціла селекційна робота, трутневий фон і тд, Для початку щоб з найменшими затратами стартувати, спробуйте виготовити кілька пасток і з весни порозставляти, піймати роя, а там і самі для себе вирішите що робити далі.
 13. Доброго дня! Дерево пінопластом утеплюють та ще й як! Маю у себе на пасіці кілько таких вуликів,дісталися в спадщину, лежаки на 20 рамок дадана, всередині фарбована ДВП , потім товстенький пінопласт, і ззовні обшиті деревяною вагонкою в четвертя. Що вам сказати, він порожній майже непідйомний, переносити не дай Бог з медом,то тільки удвох і то руки вриваються. Саме такий варіант як ви хочете, злодій буде не радий що вліз на цю пасіку З практики скажу що двп треба було б фарбувати на два боки, або кріпити до каркаса, бо набрала вологи від гнізда і повидувалася, не всюди рамки влазять :(. Якщо просто деревяні , то придивіться до технології проварки в олії чи парафіні.
 14. Вітаю усіх присутніх! Ризикну вставити своїх копійок: Відео переглянув,хотів би звернути увагу на те що знизу у Вас корпус не обладнаний ребрами жорсткості хочаб із дерева, беручи до уваги запланований обєм в 24 рамки, мене беруть сумніви, чи витримає сам корпус без деформації вагу повного комплекту рамок із медом? По медоносах в самому Мізякові не дуже орієнтуюся, тому підтримаю думку Іванича, можливо спробуйте один сезон провести без надставок , а далі вже з досвідом самі приймете рішення .
×