Перейти к содержанию

yurko

Пользователи
 • Публикаций

  88
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент yurko

 1. Пів року. Не тільки пробував, а постійно користуюсь, бо, наприклад, двп, 16 скобою прорізає наскрізь. Недобиває тільки довгі скоби, тільки в тверде дерево, і тільки з тонким шлангом. Цв'яхи лупить будь які, будь куди, з будь яким шлангом. Майже. 50 цв'ях, в тверде дерево інколи, один на 10-20, прикидається гармошкою.
 2. 6-8. При 6-6,5 потрібно добре нажимати на степлер, бо за рахунок відкату теж може недобити.
 3. Так. Але тільки при роботі з мякою деревиною. З твердою шланг 6 мм. скоби 40 мм. не добиває. З шлангом 8мм. все о'к.
 4. Перестану. Можливо. Коли сам опаную ШЗ, або кину займатись бджолами. І сусіди продовжать привітно вітатися зі мною.
 5. Так отож... Дає? А чого ж німці своїх маток на класи ділять? Якщо якість потомства 100%?
 6. Познайомите з матководом, який гарантує якість потомства всіх своїх F1?
 7. Начитавшись форуму та інших джерел, я прийшов до висновку, що в умовах України, чистоту породи можливо дотримати тільки за допомогою контрольованого парування, і вибрав цей шлях. Якщо сусід використовує інший шлях, то і за його результати хай сам дбає.
 8. Це якщо сусід не буде дбати за чистотою породи на своїй пасіці? Еге ж?
 9. Селекція вже не для мене, а чому матководство від ШО негодиться прошу пояснити.
 10. Можу побожитися, що мої знання генетики, поки що, обмежуються шкільними спогадами про досліди з жовтим та зееним горохом та тим, що вичитав на цому форумі. А питання викликане легким занепокоєнням - чи не споров я дурку купивши ШО матку в прошлому році, та замовивши в цьому.
 11. Та доведеться, щоб хоча б трішки розуміти що ви обговорюєте. Але після того, як я його прочитаю, Ваше твердження перестане бути достовірним? І я знову зойкну: "Опаньки! Так мене ж хлопці обманули!"
 12. На жаль до книг брат Адама я ще не добрався. За карніку і бакфаст зрозуміло. А які трутні становлять загрозу? Виходить, каблук для матки без мітки, вирішить проблему в зародку? Опаньки! Тоді про які загрози говорив Гайдар та й ви всі обговорюєте? Якщо навіть початківців вони не стосуються? Чи просто обговорюєте теоретичну наукову проблему, яка до практики відношення не має?
 13. Ви всі такі підковані... А я в генетиці з селекцією розбираюсь на рівні школяра. Тому, у мене, як початківця, до всіх практичне запитання. Кожен рік я буду купляти матку ШЗ миролюбної породи, припустимо карніку, і від неї виводити своїх бджіл. Через який час вони оскаженіють під впливом бакфаста з сусідньої пасіки?
 14. Я про цю Вашу пропозицію А значить, як і Ви, про Гайдара і селекцію.
 15. А результатом їхнім скористатись зась?
 16. До того, як зросли об'єми експорту обходились, а як тільки з'явився запах грошей, то і арбітр знадобився?
 17. Знаю! Максимально обмежити втручання держави в галузь.
 18. То Ви що? Пропонуєте німцями Україну засилити? А вони погодяться?
 19. А от тут засада. Де взяти експерта який підпише експертизу визначення породи бджіл (перед тим підписавшись про карну відповідальність за недостовірну експертизу). Можливо пан @nibond погодиться?
 20. На кого подав? На @ДобровоЛ? Безперечно виграв би. У нього більше грошей.
 21. Це виходить що кожен бджоляр виробляє по 175 кг. на рік? А в Європі ще менше? Бідні європейці... або наш заступник міністра, за турботами державними, табличку множення забув.
 22. Скриплять не ножі, а підошва, коли сиро. Можливо і покрити її чимось, але я не заморочуюсь, бо через два-три різа перестаю той скрип помічати, навіть дивуюсь коли дружина каже: "Ти скрипів на все село!".
 23. Звичайно викладайте, якщо є бажання.
 24. Від погоди залежить. Буває скрипить, а буває і ні.
×