Jump to content

yurko

Активные Пoльзователи
 • Content count

  157
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by yurko

 1. Весна-Літо 2019

  Просвистіло біля виска… Чи ні? Розташування – поле соняха, лісосмуга, мій точок, за двадцять метрів поле з чимось просяним і починається занедбаний садок з золотарником в якому стоїть мій інший точок а неподалеко починається поле сої. Сьогодні о 17 годині підїзжаю я туди і бачу як оприскувач чимось заправляється. Питаю у хлопців: – Чим? - А тобі навіщо? -В мене отам бджоли! -Та не хвилюйся, це ми будемо сою підживлювати. А бджіл у тебе вже нема, бо перед цим ми обробили оце поле данадим миксом. Підїхав до одного точка, до другого, бджоли активно літають, підмору біля вуликів немає. Пробув там до 19-тої. Все спокійно. Запах яду вивітрився. Як думаєте, пронесло? Чи назавтра капець беде?
 2. Та да. Обробляйте сірчаним ангідридом, для бджільництва саме те. А то, що кучу продуктів оброблених фосфіном їмо то таке, ми ж про це не знаємо.
 3. Зараз з'явився ще один. Обробка алофосом. Мені більше всіх подобається. І підказали добрі люди на цьому форумі.
 4. Перевозка пчёл

  Упаковочна скрейч-плівка виручить.
 5. Пройшов шквал, повалив дерева, сидимо без електрики. Потім накрила рясна гроза і все заполірувало дрібним дощиком. Спека закінчилась!
 6. Всі заспокоїлися. Андрій почав розсилку.
 7. Використовую кору з дуба, граба. Горить довго, дим холодний, не смолистий, попелу мало. Пробував з береста - не сподобалось, багато попелу.
 8. Круглий ущільнювач для монтажа вікон/дверей із вспіненого поліетилену підходящого діаметра. Я беру такий в Епіцентрі.
 9. Продовження. Ну і результати роботи і моєї і пакетів. При оцінці не забувайте що я початківець, а отже зробив усі помилки, які має зробити початківець і суші в мене не було від слова зовсім. Розширення тільки вощиною. Мед. 700 з гаком кіл. очікують ціни. 100 з гаком кіл. роздані родичам, сусідам, знайомим. 100 з гаком кіл. стоять в рамках, як НЗ. Розділити по сортах не зміг. Все перемішано. Сім’ї. Вийшло 4 роя. Два зловив, а двоє навіть не бачив. В зиму пішли в пополамі сильні/слабкі сім'ї. Як перезимують весною взнаю. Стопки корпусів з сушою на слідуючий сезон милують око. Далі НЕ буде. Все.
 10. Та ні. То вони лихі в порівнянні з іншими, а в порівнянні з місцевими - ягнята. Відкрив дмухнув поверх рамок тай працюй.
 11. Продовження. За пару днів залагодив свої нагальні діла та й почав пересадку. Перше що кинулось в очі кількість бджіл. Вони були на кожній рамці в два три шари та ще й на ящику на одну рамку залишалось. Були б матки, то з двох пакетів можливо було б три якісних зробити. Да, матки. Вірніше їх пошук. Вже на третьому пакетів я зрозумів що це марина справа. В такому натовпі бджіл побачити матку можливо тільки випадково. В підсумку тільки в семи пакетах я знайшов матку. Під час пересадки я зрозумів чому @Miro не погодився продати мені 4 а не 3+1, бо в кожному пакетів він і так дав 4 рамки розплоду, а за кормову рамку зарахував смужку меду по під верх рамок. З недоліків. Одна сім’я попалась лиха. Без диму до них не підходь і майже на кожному підході знаходили можливість ‘пригостити' мене. То у вухо через сітку, то в дірочку в штанах, пропалену іскрою, то в засаду сяде і дочекається роздягання, то ... Далі буде.
 12. Точок стояв під Сквирою, а це ще 100 з добрим гаком від Києва.
 13. Продовження. Краще один раз побачити, чим сто разів почути.
 14. Продовження. Підійшов час їхати за пакетами, але обставини склалися так, що на все про все я міг виділити лише одну добу. В акурат доїхати, загрузитись та повернутись. Тому, всупереч всім порадам, попросив Miro спакувати пакети самому, без мене. Він ввійшов в мою скруту і погодився. Приїхав я в пообідню пору. Пакети очікували в затінку, стіл... але це інша історія. Планувалось перевезти їх на легковому прицепі в два поверхи. Miro підготовив стопку рейок та інструмент для закріплення пакетів. І вдвох з помічником і загрузив і закріпив так, що все доїхало без пригод майже 1000 км. І з них 100 по бувший дорозі. Причому все робили самі, а мене ганяли, щоб під ногами не путався. За роботу і рейки оплату взяти відмовився. Таким чином я вклався в відведену добу, і ранком розставив пакети по місцях та повідкривав льотки. Далі буде.
 15. Продовження. Протягом зими я декілька разів цікавився станом зимівлі моїх бджіл, ціною, та пробував умовити пана Miro продати мені не 3+1, а 4. Перезимували добре, за 4 замість 3+1 Miro відмовив (та я сильно і не наполягав), за ціну домовились трішки нижчу за середню на ринку, і я отримав можливість взяти не 20 а 30 пакетів. Ось тут мене очікував перший сюрприз. Без жодного натяку з моєї сторони, пан Miro, як оптовому покупцю, дає знижку від вже погодженої ціни. Далі буде.
 16. Я брав. Я хочу сказати. Хочу сказати багато, та не маю можливості багато набирати. Отже буду казати в декількох постах. Прошу вибачення в шановного товариства за це. Я початківець. Це був мій перший сезон. По осені замовив у mìro 20 пакетів карніки з умовою що тара буде його. За ціну домовилиь вирішити весною і якщо вона буде не захмарна, то візьму 30 пакетів. Далі буде.
 17. Гыыы

  То навіщо ж Вам та субсидія?
 18. Гыыы

  Це про себе. А перший пост про іншого.
 19. Гыыы

  Даремно, кажете? За 3 роки пенсії за віком, жодного разу не скористався пільговим проїздом, бо маю можливість сплачувати. Даремно, кажете? Чи за склерозом ще не всі слова на 'с' забув?
 20. Гыыы

  Чоловік, який має фінансову можливість наймати, і наймає, працівників, жаліється на малий розмір субсидії. В українській мові на літеру 'с' є ще одне слово - сором. Ні, не чув, не знаю!
 21. Ціни на цукор

  Київ. Гуртовий ринок на кільцевій. 575 за мішок.
 22. Давайте поговоримо. Звичайний двигун постійного струму. Без додаткових елементів зворотнього зв"язку сталих/заданих обертів від нього не отримати. І що в цьому прекрасного? Чи на Росії таке і подобається?
 23. Мені здається, що ідеально підійде мотор-колесо від електровелосипеда. От тільки за ціну такого варіанту не скажу. -
 24. Результати прогресу. Коли з'явились пасічники, а коли трейдери? А вже без них життя не уявляємо.
×