Перейти к содержанию

yurko

Пользователи
 • Публикаций

  134
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент yurko

 1. "Напад" на микронуклеусы

  В букварях так і пишуть - для мікронуків корм виключно канді, інакше напад.
 2. "Напад" на микронуклеусы

  Підкормлювати канді?
 3. Муравьи

  Проти садових мурах я застосував BROS. Діє за добу. Бджолам не шкодить (один з мурашників був під вуликом).
 4. Підгризають буває бокові стінки біля роздутих рамок, але ремонт таких погризів поки не дратує. А не чіпають вони мене. З першим снігом прилетіла зграя синиць, покрутилась з годинку біля пасіки і полетіли. Більше я їх не бачив. Дятел в тридцяти метрах, на сосні кузню вже років пять тримає, та вулики його не зацікавили.
 5. Зі скотча. Будівельного, а не шотландського. З кутникув чверті під рамки. Поки в покритті не бачу потреби.
 6. Підходить будь яка хордіальна медогонка. Є багато виробників таких. Стандартна ріжеться без відходів. 20 кіло за пів дня з перекурами. Купляти заготовки на рамки удава? Тільки якщо грошей кури не клюють, або вигляд циркулярки визиває жах. Заселення стандартного пакета займає годину з гаком. А тут дійсно засада. Тільки безсотові пакети.
 7. 280х110. Плечики не рахуються.
 8. Весна/Літо 2018

  Поширена трактовка молінельозу. Я навіть покинув спроби переконати тестя, що хорус запобігає 'обмерзанню деревини'.
 9. Так. Але тільки ті, які не зареєстровані в міністерстві юстиції. А як зареєструють, то стають для всіх.
 10. Весна/Літо 2018

  От і закінчилась моя перша зимівля. Всі мої чотири з гаком сім'ї перезимували. Підмору, який я вичистив ще до обльотів, було на всіх 0,6-0,7 літра. Вчора зробив першу ревізію. Розплід є у всіх. Трошки. По пів долоні на двох трьох рамках. Кормів хватає. Встигли натягати свіжого пилку. Сусідка каже, що клумбу з крокусами їй геть витовкли. Отже, розпочинаю свій перший сезон. І так, як бджіл по весні рахують, можу заповнити профіль.
 11. Изолятор Хмары

  Від кліща варотомом обробляли?
 12. Нужны пару советов!

  Так ото ж я і непокоївся, що своїх плям мало, а інші не продають, а тільки фотками з урожаєм хваляться.
 13. Нужны пару советов!

  Ага! Добре Вам з Вашим досвідом порпання в ..... насміхатись. А я його вперше в житті бачу. Та нічого, ще надолужу. Не гірше Вас буду порпатись.
 14. Нужны пару советов!

  Дякую за пораду. На огорожі з профнастилу за 10м. від вуликів теж трішки є. Заспокоїли.
 15. Нужны пару советов!

  Трішки я розгублений. Мої панянки облітувались тричі, 9-го, позавчора і сьогодні. Перші два рази слабенько, а сьогодні доволі активно, особливо молодь. Але цятки... Їх майже немає. На кришках вуликів і листках ППС, постелених перед льотками буквально штуки. Як це розцінювати? Як добрий знак чи волати караул? Всі радіють з рясних плям, а в мене немає! Чи ще чекати?
 16. Ременів я там поки не помітив. А чому саме з таким? Я ж писав, спонтанна покупка.
 17. Випадково, чисто спонтанно, дякуючи дружині придбав от таку цяцьку: Перші враження - отримую задоволення від роботи, не дивлячись на дрібні недоліки.
 18. А ще б знати яку швидкість допускають самі ближні точки, особливо після того, як диск вже попрацював в доволі жорстких умовах. Я б без таких знань не ризикував.
 19. Ой! Андрію, Ви що? Купити штуцера з дюймовою різьбою в потрібній кількості, відповідні їм сантехнічні трійники, скрутити все на фум стрічку та й користуватись. А якщо у Вас добре обладнана майстерня з кількома робочими місцями, то розведіть на кожне стаціонарну пневмомагістраль, та й отримуйте задоволення.
 20. Та звичайно, бити буде. Трохи сильніше, трохи слабіще, та то таке. Крутити заводські налаштування автоматики, це не для всіх. Краще з сантехнічних кутників зліпити колектор і підключити хоть всі степлери на регульований вихід.
 21. Майже так. На одному Ви зможете виставити постійний тиск приблизно від 0,5 до 6 атм. А на іншому тиск буде коливатись від 6 до 8 атм від запуску до запуску компресора. Якщо на першому поставити більше 6, наприклад 7 то теж буде коливатись від 6 до 7. Інколи потрібен не постійний тиск а макс. разхід. Наприклад при продувці. Тоді компресор може навіть не замовкати.
 22. Але вони різні. Один напряму, а другий через регулятор тиску.
 23. Та просто, як вугол шопи. Ті що не вкладуться - збанкрутують. А ті, які зуміють укласти вигідні контракти озолотяться на обємах.
 24. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  А Ви, часом, не перепутали вулик з будкою? Бо, як відомо, бакваст дуже схожий на бультерєрів, тільки не гавкає. Якщо Ваші бджоли гавкали, то точно перепутали.
×