Перейти к содержанию

yurko

Пользователи
 • Публикаций

  126
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент yurko

 1. Весна/Літо 2018

  Поширена трактовка молінельозу. Я навіть покинув спроби переконати тестя, що хорус запобігає 'обмерзанню деревини'.
 2. Так. Але тільки ті, які не зареєстровані в міністерстві юстиції. А як зареєструють, то стають для всіх.
 3. Весна/Літо 2018

  От і закінчилась моя перша зимівля. Всі мої чотири з гаком сім'ї перезимували. Підмору, який я вичистив ще до обльотів, було на всіх 0,6-0,7 літра. Вчора зробив першу ревізію. Розплід є у всіх. Трошки. По пів долоні на двох трьох рамках. Кормів хватає. Встигли натягати свіжого пилку. Сусідка каже, що клумбу з крокусами їй геть витовкли. Отже, розпочинаю свій перший сезон. І так, як бджіл по весні рахують, можу заповнити профіль.
 4. Изолятор Хмары

  Від кліща варотомом обробляли?
 5. Нужны пару советов!

  Так ото ж я і непокоївся, що своїх плям мало, а інші не продають, а тільки фотками з урожаєм хваляться.
 6. Нужны пару советов!

  Ага! Добре Вам з Вашим досвідом порпання в ..... насміхатись. А я його вперше в житті бачу. Та нічого, ще надолужу. Не гірше Вас буду порпатись.
 7. Нужны пару советов!

  Дякую за пораду. На огорожі з профнастилу за 10м. від вуликів теж трішки є. Заспокоїли.
 8. Нужны пару советов!

  Трішки я розгублений. Мої панянки облітувались тричі, 9-го, позавчора і сьогодні. Перші два рази слабенько, а сьогодні доволі активно, особливо молодь. Але цятки... Їх майже немає. На кришках вуликів і листках ППС, постелених перед льотками буквально штуки. Як це розцінювати? Як добрий знак чи волати караул? Всі радіють з рясних плям, а в мене немає! Чи ще чекати?
 9. Ременів я там поки не помітив. А чому саме з таким? Я ж писав, спонтанна покупка.
 10. Випадково, чисто спонтанно, дякуючи дружині придбав от таку цяцьку: Перші враження - отримую задоволення від роботи, не дивлячись на дрібні недоліки.
 11. А ще б знати яку швидкість допускають самі ближні точки, особливо після того, як диск вже попрацював в доволі жорстких умовах. Я б без таких знань не ризикував.
 12. Ой! Андрію, Ви що? Купити штуцера з дюймовою різьбою в потрібній кількості, відповідні їм сантехнічні трійники, скрутити все на фум стрічку та й користуватись. А якщо у Вас добре обладнана майстерня з кількома робочими місцями, то розведіть на кожне стаціонарну пневмомагістраль, та й отримуйте задоволення.
 13. Та звичайно, бити буде. Трохи сильніше, трохи слабіще, та то таке. Крутити заводські налаштування автоматики, це не для всіх. Краще з сантехнічних кутників зліпити колектор і підключити хоть всі степлери на регульований вихід.
 14. Майже так. На одному Ви зможете виставити постійний тиск приблизно від 0,5 до 6 атм. А на іншому тиск буде коливатись від 6 до 8 атм від запуску до запуску компресора. Якщо на першому поставити більше 6, наприклад 7 то теж буде коливатись від 6 до 7. Інколи потрібен не постійний тиск а макс. разхід. Наприклад при продувці. Тоді компресор може навіть не замовкати.
 15. Але вони різні. Один напряму, а другий через регулятор тиску.
 16. Та просто, як вугол шопи. Ті що не вкладуться - збанкрутують. А ті, які зуміють укласти вигідні контракти озолотяться на обємах.
 17. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  А Ви, часом, не перепутали вулик з будкою? Бо, як відомо, бакваст дуже схожий на бультерєрів, тільки не гавкає. Якщо Ваші бджоли гавкали, то точно перепутали.
 18. Пример не верный .Все по обоюдному согласию.Вам предложили ,вы согласились.. В саму точку. Пручайся, не пручайся, все одно нікуді не дінешся.
 19. Еге ж. Гвалтівники теж кажуть, що жертва сама винувата, бо вдягла закоротку спідницю.
 20. Типова схема виводу грошей за кордон. Бо тут вони треба тільки на поточні затрати.
 21. Не обстукувати, а продути будівельним феном.
 22. Чудово! І які досягнення? А інші три пункта що заважає робити?
 23. Мабуть Ви все це вже робите? І розкажете про досягнення по кожному пункту? Тут і ми засоромимось та підключимось... А якщо ні, то роскажіть, що ж Вам заважає, по кожному пункту.
 24. Та ні, що Ви! Мабуть є і сумлінні вітчизняні виробники. Тільки... от за кого Ви поручитесь? Але не прикривайтесь сертифікацією (знаю як вона робиться), а особисто ручайтесь. За виробника а не за препарат.
 25. Підтримку вітчизняних бракоробів і фальсіфікаторів Ви називаєте патріотизмом? Та ще й надієтесь що це зробить їх доброчесними? Вертаю Вам Ваш заклик:
×