Jump to content
Форум на ТочкУ

yurko

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

348

1 Follower

Profile Information

 • Location
  під Київом

General Information

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  удав
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Просвистіло біля виска… Чи ні? Розташування – поле соняха, лісосмуга, мій точок, за двадцять метрів поле з чимось просяним і починається занедбаний садок з золотарником в якому стоїть мій інший точок а неподалеко починається поле сої. Сьогодні о 17 годині підїзжаю я туди і бачу як оприскувач чимось заправляється. Питаю у хлопців: – Чим? - А тобі навіщо? -В мене отам бджоли! -Та не хвилюйся, це ми будемо сою підживлювати. А бджіл у тебе вже нема, бо перед цим ми обробили оце поле данадим миксом. Підїхав до одного точка, до другого, бджоли активно літають, підмору біля вуликів немає. Пробув там до 19-тої. Все спокійно. Запах яду вивітрився. Як думаєте, пронесло? Чи назавтра капець беде?
 2. Та да. Обробляйте сірчаним ангідридом, для бджільництва саме те. А то, що кучу продуктів оброблених фосфіном їмо то таке, ми ж про це не знаємо.
 3. Зараз з'явився ще один. Обробка алофосом. Мені більше всіх подобається. І підказали добрі люди на цьому форумі.
 4. Упаковочна скрейч-плівка виручить.
 5. Пройшов шквал, повалив дерева, сидимо без електрики. Потім накрила рясна гроза і все заполірувало дрібним дощиком. Спека закінчилась!
 6. Використовую кору з дуба, граба. Горить довго, дим холодний, не смолистий, попелу мало. Пробував з береста - не сподобалось, багато попелу.
 7. Круглий ущільнювач для монтажа вікон/дверей із вспіненого поліетилену підходящого діаметра. Я беру такий в Епіцентрі.
 8. То навіщо ж Вам та субсидія?
 9. Це про себе. А перший пост про іншого.
 10. Даремно, кажете? За 3 роки пенсії за віком, жодного разу не скористався пільговим проїздом, бо маю можливість сплачувати. Даремно, кажете? Чи за склерозом ще не всі слова на 'с' забув?
 11. Чоловік, який має фінансову можливість наймати, і наймає, працівників, жаліється на малий розмір субсидії. В українській мові на літеру 'с' є ще одне слово - сором. Ні, не чув, не знаю!
 12. Київ. Гуртовий ринок на кільцевій. 575 за мішок.
 13. Давайте поговоримо. Звичайний двигун постійного струму. Без додаткових елементів зворотнього зв"язку сталих/заданих обертів від нього не отримати. І що в цьому прекрасного? Чи на Росії таке і подобається?
 14. Мені здається, що ідеально підійде мотор-колесо від електровелосипеда. От тільки за ціну такого варіанту не скажу. -
 15. Результати прогресу. Коли з'явились пасічники, а коли трейдери? А вже без них життя не уявляємо.
×
×
 • Create New...