Перейти к содержанию

yurko

Пользователи
 • Публикаций

  26
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

25

Информация о yurko

Profile Information

Previous Fields

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  я не пчеловод
 • Kоличество семей
  нету пчел
 1. Спробуємо. Тут немає ніякої таємниці. Ще в дошкідьному віці навчився читати, а отже зміг прочитати і цю тему. Це відповідає дійсності. Але моя необізнаність не стане приводом для продажі мені "кота в мішку"-
 2. А почему Вас это так волнует? Вы же даже не пчеловод. В тих напрямках діяльності спілки, які Ви виклали (боротьба за керівні посади, просвіта, дозвілля, обмін досвідом), мені дійсно або нічого запропонувати, або нема бажання займатись. Тому і написав - будем чекати. Так так. Не бджоляр, тільки хочу ним стати. Та не хвилює мене це,а цікавить. Слово цікавить перекладається на російську як интересует а не волнует.
 3. Спробую ще раз перечитати. Мої слова взяті як приклад висловлювань поціновувачів халяви. Якщо Ви так вважаєте, то хай буде так.
 4. Так, я теж не вважаю себе бджолярем, тому і не заповняю анкету. От якщо з тих пакетів, які я придбав серед літа, щось доживе до слідуючого, тоді я і заповню анкету. Так, звичайно! Дякую, але це не про мене. Я не планую всупати в боротьбу за керівні посаді в спілці. А Ви думаєте хтось в Високих кабінетах СПУ буде думати про мене? Просвіта пасічників. Дозвілля пасічників (на кшталт винного туризму). Обмін досвідом. Я правильно зрозумів навіщо Вам спілка?
 5. все хотят что-то получить, поиметь при этом ничего не давши самим Якщо у Вас сформувалось така погана про всіх, то тут уже нічим не зарадиш. Але якщо на підтверження такої думки Ви навели мою цитату, то будь ласка наведіть де я виказав бажання отримати будь що задарма. Виходить, поки керівництво і апарат не проведуть зміни, СПУ так собі. Будем чекати... І да, цікаво, про що думають в спілці думаючі люди, та про що всі інші (мабуть бездумні).
 6. Ну чому ж не зрозумів? Наприклад: Керівництво спілки отримало нематеріальний бонус - можливість обертатись в високих сферах високих кабінетів. Але ж питання що отримає пересічний член спілки?
 7. За своє життя я побував у багатьох об'єднаннях. Жовтенята, піонери, комсомол, профсоюзи, партії, досаф, освод, каси взаємодопомоги. Це тільки ті, які згадались сходу. І у всіх об'єднаннях бонуси (як матеріальні, так і нематеріальні) отримували тільки керівництво та аппарат. Рядові члени отримували обов'язки (як матеріальні, так і нематеріальні). СПУ чимось буде відрізнятись? Що отримає рядовий член СПУ (як матеріально, так і нематеріально). З прочитаного я побачив, що член міг отримати в Яремчі скидку за обід і каву, які в сусідній кав'ярні коштували ще дешевше. Не густо. Так навіщо пересічному пасічнику СПУ?
 8. Улья Роже Делона

  Та нема за що. В принципі, нічого складного, тільки тра настроїтись, щоб жалість не заважала живий розплід різати. Це як на мене. А все інше просто. Година-півтори і сімейка відмічає новосілля.
 9. Улья Роже Делона

  Я переселяв з дадановських пакетів порізкою. Різав все підряд - мед, засів, росплід и кріпив в маленькі рамки на зубочистки. Суш також різав і на зубочистки. Пройшло успішно. За декілька днів вони все підремонтували та закріпили. Тепер ті рамки відрізняються від нововідбудованих тільки на просвіт по залишках проволоки.
 10. Мда... Конденсатори. Жрут енергію. Все, виходжу з дискусії, бо не хочу в баню.
 11. Ви абсолютно праві. Майже. Один і той же двигун з одною і тою ж ємністю може сутками качати воду, і згоріти на циркулярці, поки Ви будете шукати доску. А конденсатори... Вони не слабші. Вони напругу не тримають. Поставте на 600 в. і перестануть стріляти. А підбирати краще самому по нагріву двигуна під типовою накрузкою. тоді можна і 400в. ставить.
 12. Тому то вони і розумні, що пишуть +- лапоть. Бо потужність таких схем сильно залежить від ємності конденсатора і режиму роботи двигуна. І да. Потужність одної і другої схеми відрізняється на третину. І звичайно теж +- лапоть.
 13. І тоді, при правильно підібраних конденсаторах, не треба звільняти ремінь при пуску.
 14. Це якщо з 3ф 380 на 1ф 220 і з зірочки на трикутник не переключити. А якщо переключити, то 90-95%. І для запуска шнурок?
×