Jump to content

yurko

Активные Пoльзователи
 • Content count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

347

1 Follower

Profile Information

 • Location
  під Київом

General Information

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  удав
 • Порода пчел
  карніка
 1. Весна-Літо 2019

  Просвистіло біля виска… Чи ні? Розташування – поле соняха, лісосмуга, мій точок, за двадцять метрів поле з чимось просяним і починається занедбаний садок з золотарником в якому стоїть мій інший точок а неподалеко починається поле сої. Сьогодні о 17 годині підїзжаю я туди і бачу як оприскувач чимось заправляється. Питаю у хлопців: – Чим? - А тобі навіщо? -В мене отам бджоли! -Та не хвилюйся, це ми будемо сою підживлювати. А бджіл у тебе вже нема, бо перед цим ми обробили оце поле данадим миксом. Підїхав до одного точка, до другого, бджоли активно літають, підмору біля вуликів немає. Пробув там до 19-тої. Все спокійно. Запах яду вивітрився. Як думаєте, пронесло? Чи назавтра капець беде?
 2. Та да. Обробляйте сірчаним ангідридом, для бджільництва саме те. А то, що кучу продуктів оброблених фосфіном їмо то таке, ми ж про це не знаємо.
 3. Зараз з'явився ще один. Обробка алофосом. Мені більше всіх подобається. І підказали добрі люди на цьому форумі.
 4. Перевозка пчёл

  Упаковочна скрейч-плівка виручить.
 5. Пройшов шквал, повалив дерева, сидимо без електрики. Потім накрила рясна гроза і все заполірувало дрібним дощиком. Спека закінчилась!
 6. Всі заспокоїлися. Андрій почав розсилку.
 7. Використовую кору з дуба, граба. Горить довго, дим холодний, не смолистий, попелу мало. Пробував з береста - не сподобалось, багато попелу.
 8. Круглий ущільнювач для монтажа вікон/дверей із вспіненого поліетилену підходящого діаметра. Я беру такий в Епіцентрі.
 9. Продовження. Ну і результати роботи і моєї і пакетів. При оцінці не забувайте що я початківець, а отже зробив усі помилки, які має зробити початківець і суші в мене не було від слова зовсім. Розширення тільки вощиною. Мед. 700 з гаком кіл. очікують ціни. 100 з гаком кіл. роздані родичам, сусідам, знайомим. 100 з гаком кіл. стоять в рамках, як НЗ. Розділити по сортах не зміг. Все перемішано. Сім’ї. Вийшло 4 роя. Два зловив, а двоє навіть не бачив. В зиму пішли в пополамі сильні/слабкі сім'ї. Як перезимують весною взнаю. Стопки корпусів з сушою на слідуючий сезон милують око. Далі НЕ буде. Все.
 10. Та ні. То вони лихі в порівнянні з іншими, а в порівнянні з місцевими - ягнята. Відкрив дмухнув поверх рамок тай працюй.
 11. Продовження. За пару днів залагодив свої нагальні діла та й почав пересадку. Перше що кинулось в очі кількість бджіл. Вони були на кожній рамці в два три шари та ще й на ящику на одну рамку залишалось. Були б матки, то з двох пакетів можливо було б три якісних зробити. Да, матки. Вірніше їх пошук. Вже на третьому пакетів я зрозумів що це марина справа. В такому натовпі бджіл побачити матку можливо тільки випадково. В підсумку тільки в семи пакетах я знайшов матку. Під час пересадки я зрозумів чому @Miro не погодився продати мені 4 а не 3+1, бо в кожному пакетів він і так дав 4 рамки розплоду, а за кормову рамку зарахував смужку меду по під верх рамок. З недоліків. Одна сім’я попалась лиха. Без диму до них не підходь і майже на кожному підході знаходили можливість ‘пригостити' мене. То у вухо через сітку, то в дірочку в штанах, пропалену іскрою, то в засаду сяде і дочекається роздягання, то ... Далі буде.
 12. Точок стояв під Сквирою, а це ще 100 з добрим гаком від Києва.
 13. Продовження. Краще один раз побачити, чим сто разів почути.
 14. Продовження. Підійшов час їхати за пакетами, але обставини склалися так, що на все про все я міг виділити лише одну добу. В акурат доїхати, загрузитись та повернутись. Тому, всупереч всім порадам, попросив Miro спакувати пакети самому, без мене. Він ввійшов в мою скруту і погодився. Приїхав я в пообідню пору. Пакети очікували в затінку, стіл... але це інша історія. Планувалось перевезти їх на легковому прицепі в два поверхи. Miro підготовив стопку рейок та інструмент для закріплення пакетів. І вдвох з помічником і загрузив і закріпив так, що все доїхало без пригод майже 1000 км. І з них 100 по бувший дорозі. Причому все робили самі, а мене ганяли, щоб під ногами не путався. За роботу і рейки оплату взяти відмовився. Таким чином я вклався в відведену добу, і ранком розставив пакети по місцях та повідкривав льотки. Далі буде.
×