Jump to content

yurko

Активные Пoльзователи
 • Content count

  152
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

338

Profile Information

 • Location
  під Київом

General Information

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  удав
 • Порода пчел
  карніка
 1. Всі заспокоїлися. Андрій почав розсилку.
 2. Використовую кору з дуба, граба. Горить довго, дим холодний, не смолистий, попелу мало. Пробував з береста - не сподобалось, багато попелу.
 3. Круглий ущільнювач для монтажа вікон/дверей із вспіненого поліетилену підходящого діаметра. Я беру такий в Епіцентрі.
 4. Продовження. Ну і результати роботи і моєї і пакетів. При оцінці не забувайте що я початківець, а отже зробив усі помилки, які має зробити початківець і суші в мене не було від слова зовсім. Розширення тільки вощиною. Мед. 700 з гаком кіл. очікують ціни. 100 з гаком кіл. роздані родичам, сусідам, знайомим. 100 з гаком кіл. стоять в рамках, як НЗ. Розділити по сортах не зміг. Все перемішано. Сім’ї. Вийшло 4 роя. Два зловив, а двоє навіть не бачив. В зиму пішли в пополамі сильні/слабкі сім'ї. Як перезимують весною взнаю. Стопки корпусів з сушою на слідуючий сезон милують око. Далі НЕ буде. Все.
 5. Та ні. То вони лихі в порівнянні з іншими, а в порівнянні з місцевими - ягнята. Відкрив дмухнув поверх рамок тай працюй.
 6. Продовження. За пару днів залагодив свої нагальні діла та й почав пересадку. Перше що кинулось в очі кількість бджіл. Вони були на кожній рамці в два три шари та ще й на ящику на одну рамку залишалось. Були б матки, то з двох пакетів можливо було б три якісних зробити. Да, матки. Вірніше їх пошук. Вже на третьому пакетів я зрозумів що це марина справа. В такому натовпі бджіл побачити матку можливо тільки випадково. В підсумку тільки в семи пакетах я знайшов матку. Під час пересадки я зрозумів чому @Miro не погодився продати мені 4 а не 3+1, бо в кожному пакетів він і так дав 4 рамки розплоду, а за кормову рамку зарахував смужку меду по під верх рамок. З недоліків. Одна сім’я попалась лиха. Без диму до них не підходь і майже на кожному підході знаходили можливість ‘пригостити' мене. То у вухо через сітку, то в дірочку в штанах, пропалену іскрою, то в засаду сяде і дочекається роздягання, то ... Далі буде.
 7. Точок стояв під Сквирою, а це ще 100 з добрим гаком від Києва.
 8. Продовження. Краще один раз побачити, чим сто разів почути.
 9. Продовження. Підійшов час їхати за пакетами, але обставини склалися так, що на все про все я міг виділити лише одну добу. В акурат доїхати, загрузитись та повернутись. Тому, всупереч всім порадам, попросив Miro спакувати пакети самому, без мене. Він ввійшов в мою скруту і погодився. Приїхав я в пообідню пору. Пакети очікували в затінку, стіл... але це інша історія. Планувалось перевезти їх на легковому прицепі в два поверхи. Miro підготовив стопку рейок та інструмент для закріплення пакетів. І вдвох з помічником і загрузив і закріпив так, що все доїхало без пригод майже 1000 км. І з них 100 по бувший дорозі. Причому все робили самі, а мене ганяли, щоб під ногами не путався. За роботу і рейки оплату взяти відмовився. Таким чином я вклався в відведену добу, і ранком розставив пакети по місцях та повідкривав льотки. Далі буде.
 10. Продовження. Протягом зими я декілька разів цікавився станом зимівлі моїх бджіл, ціною, та пробував умовити пана Miro продати мені не 3+1, а 4. Перезимували добре, за 4 замість 3+1 Miro відмовив (та я сильно і не наполягав), за ціну домовились трішки нижчу за середню на ринку, і я отримав можливість взяти не 20 а 30 пакетів. Ось тут мене очікував перший сюрприз. Без жодного натяку з моєї сторони, пан Miro, як оптовому покупцю, дає знижку від вже погодженої ціни. Далі буде.
 11. Я брав. Я хочу сказати. Хочу сказати багато, та не маю можливості багато набирати. Отже буду казати в декількох постах. Прошу вибачення в шановного товариства за це. Я початківець. Це був мій перший сезон. По осені замовив у mìro 20 пакетів карніки з умовою що тара буде його. За ціну домовилиь вирішити весною і якщо вона буде не захмарна, то візьму 30 пакетів. Далі буде.
 12. Гыыы

  То навіщо ж Вам та субсидія?
 13. Гыыы

  Це про себе. А перший пост про іншого.
 14. Гыыы

  Даремно, кажете? За 3 роки пенсії за віком, жодного разу не скористався пільговим проїздом, бо маю можливість сплачувати. Даремно, кажете? Чи за склерозом ще не всі слова на 'с' забув?
×