Перейти к содержанию

yurko

Пользователи
 • Публикаций

  38
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

46

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  я не пчеловод
 • Kоличество семей
  нету пчел
 1. О'к. Рахуємо. 100 км. туди-сюди по 19₴. 100 км. туди-сюди по 15₴. Четверо вантажників 2 дня. Це буде... це буде... меньше 100 кг. меду за 20т. 0,5 %.Так про що розмова?
 2. Один... Один! Добігти від буса до вулика, схопити на руки, добігти з вуликом до буса, поставити вулик в бус, заскочити в бус, затягти вулик на місце, вискочити з буса. Все це за 28 секунд. І так 64 раза. Пуп не розв'яжеться?
 3. Медогонка

  Відцентрова сила направлена від центра в бік стінки точно по радіусу. Чарунки середини стільника направлені від центра в бік стінки вздовж радіусу з відхиленням +-10 градусів вперед/назад, в залежності від установки нижньої планки (вперед/назад). Таким чином відцентрова сила діє від денця чарунки взждовж чарунки в бік стінки (+-10 градусів). А який інший бік Ви маєте на увазі?
 4. Медогонка

  А це Ви за хордіальну медогонку?
 5. Медогонка

  Угу, існує. І направлена по нормалі до середини рамки. Отже, якщо діє тільки вона, то немає різниці куди верхній брусок. А ще існує (якщо з-з-з-Рада не відминила) кутове прискорення, направлене тангенціально. Воно то і просить ставити брусок назад.
 6. Медогонка

  І це щось буде тільки при розгоні медогонки. При стабільних оборотах нема різниці вперед-назад. Відкачається однаково. А от при розгоні мед почне відкачуватись при менших оборотах для установки верхнім бруском назад.
 7. Подсолнух

  Надзвичайна можливість для маніпуляцій - від погоди, пори доби, стадії цвітіння ... до репелентів. З їхніми юристами без штанів залишитесь.
 8. Я вважаю, що мені спілка, за участь в заходах спілки, може призначити, як людині з вулиці, будь яку ціну. Але питання було про членів спілки. Якщо ВИ вважаєте, що 200 гривень з них це замало, то додаткові витрати були завеликі.
 9. Так які проблеми? Ви пояснюєте яке це русло, і кому воно потрібне, і отримуєте доромогу від тих, кого зацікавите.
 10. А оце і є ази. Допоки не буде відповіді не це питання спілка, буде корисною тільки керівництву спілки. Об'єднання заради об'єднання є розводом який грунтується на природному колективізму людей.
 11. Спробуємо. Тут немає ніякої таємниці. Ще в дошкідьному віці навчився читати, а отже зміг прочитати і цю тему. Це відповідає дійсності. Але моя необізнаність не стане приводом для продажі мені "кота в мішку"-
 12. А почему Вас это так волнует? Вы же даже не пчеловод. В тих напрямках діяльності спілки, які Ви виклали (боротьба за керівні посади, просвіта, дозвілля, обмін досвідом), мені дійсно або нічого запропонувати, або нема бажання займатись. Тому і написав - будем чекати. Так так. Не бджоляр, тільки хочу ним стати. Та не хвилює мене це,а цікавить. Слово цікавить перекладається на російську як интересует а не волнует.
 13. Спробую ще раз перечитати. Мої слова взяті як приклад висловлювань поціновувачів халяви. Якщо Ви так вважаєте, то хай буде так.
 14. Так, я теж не вважаю себе бджолярем, тому і не заповняю анкету. От якщо з тих пакетів, які я придбав серед літа, щось доживе до слідуючого, тоді я і заповню анкету. Так, звичайно! Дякую, але це не про мене. Я не планую всупати в боротьбу за керівні посаді в спілці. А Ви думаєте хтось в Високих кабінетах СПУ буде думати про мене? Просвіта пасічників. Дозвілля пасічників (на кшталт винного туризму). Обмін досвідом. Я правильно зрозумів навіщо Вам спілка?
×