Перейти к содержанию

Rom999

Пользователи
 • Публикаций

  24
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

15

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Івано-Франківськ
 • Стаж
  1-3 года

Посетители профиля

117 просмотров профиля
 1. Весна і Літо 2017

  У нас якісь проблеми із погодою: різка жара, міняється на дощ і грозу і це може відбуватись по три рази на добу. У місті липа цвіте, а на пасіці недалечко у селі - ні. Бджоли вилітають лиш зранку і після дощу, а в обід /в жару/ - у них фієста.
 2. Нужна срочная помощь

  Так це ще і в добавок НЕБЕЗПЕЧНО, Ви запросто можете закороти провода і може нормально "стрільнути", або загорітись щось на столі, чи де там. Користуйтесь лиш трансформатором із вихідною напругою від 4 до 12 Вольт (потужність 100 Ват, із забезпеченням вихідного струму порядка 10 А) і на виході встановіть запобіжник Ампер на 10-15 /нехай краще він горить/. А найкраще купляйте пристрої для цих цілей.
 3. Интересное о пчёлах

  Цікавить таке питання є сімя бджіл які полюбляють обсідати руки, із чим це повязано? Вони не зовсім то і миролюбні, жалять спочатку.
 4. Подсадка маток

  Цікаво...перше - як бджоли виробляють молочко? друге-у вулику бджола молода, не вилітає (відводок) - може бути у цьому проблема? третє -якщо матка їм не подобається, що робити,? вона їм колись сподобається, чи ні? Дякую.
 5. Подсадка маток

  Які можуть бути варіанти, що бджоли не годують молочком? Можливо бджоли хворі, або молоді, або щось їм бракує?
 6. Подсадка маток

  Рано я зрадів, та і помилково, як кажуть "епопея продовжується" - це не її засів, я просто переносив рамки із розплодом - він там і був. Більш ніде нема свіжого засіву і матка як правило находиться лиш на двух рамках, по вулику далеко не переміщається. Після підсадки, точніше часу випускання матки пройшло уже 11 днів, в кліточці матка була у вулику 2 дня \потім випустив/ - слідів засіву нема. По словах продавця - матка плідна. Див. ситуацію у постах вище, там є і відео поведінки матки. Питання: Як дальше поступати??? Дякую.
 7. Подсадка маток

  Цікаво, а як зрозуміти, що вона почала червити через 7 днів, що у перший день зразу обліталась? (шустара) Дивіться ситуацію зверху у постах у вітці. Дякую.
 8. Подсадка маток

  Як зрозуміти "бджоли приймуть" - якщо матка ходить по рамках, бджоли її не знищують, вони разом 7 днів; так це прийняли, чи не прийняли? Пробачте, вони що так довго документи приписки оформляють?
 9. Подсадка маток

  Дякую за інформацію. А от якщо матка не помічена, а просто із відводком продали, є ознаки визначити вік /хоть приблизний/?
 10. Пані Олено, якщо серйозно. Дайте інформацію, про продажу Вам маток /цікавить порода, дані, ціна і коли Ви можете вислати/. Можете вислати інформацію по е-майл, /адрес вказаний у профілю/, Дякую.
 11. Подсадка маток

  Колір мітки . Можете уточнити, як власне по кольору матки - визначати вік ? Дякую.
 12. Подсадка маток

  Дякую. Ну можливо, але вона у сімї уже 7 днів+/2 дня під сіткою/ у сімї, якщо б не прийняли, то просто ... Але цікаве слідуюче: дивився у вулик вчора - черви не було, дивився зараз - УРА!!! - є черва на двух рамках Природа мудріша. Можливо бджоли винуваті - щось не приготовили і т.д., можливо матка довго адаптувулась В любому випадку вона була плідна - /по часу аналіз/ . Всім дякую за співучасть. Давайте версії чому так???
 13. Подсадка маток

  Проблема в тому що дану матку мені вислали, та і відповідь "ніяк" мене не влаштовує, я-ж зайшов на сайт професіоналів. Ну якось не хотілось-би знущатись над маткою. Нижче приводжу світлину матки і посилання в YouTube на її поведінку, може профі мені щось підскажуть. Дякую. Поведінка: Скачати відео
 14. Подсадка маток

  Повертаюсь до піднятого питання: як відрізнити плідну матку від не плідної /крім результатів червлення/, по поведінці і вигляду? Є варіанти? Також цікавить, чи є ознаки по яких можна визначати вік матки.? Дякую.
 15. Подсадка маток

  Дякую. А от скільки чекати? Час працює проти . І чи є якісь признаки плідна вона чи ні і чи ходила на обліт і чи взагалі збирається? Дякую.
×