Jump to content

Igoriff

Пользователи
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

Profile Information

 • Location
  Івано-Франківськ

General Information

 • Пасека в
  смт.Вигода
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  Лежак
 • Порода пчел
  Карпатка

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. Ульи из камыша

  Мене також заінтересували вулики з камиша. Інтересують лежаки на даданівську рамку.Хочу заказати 5штук двадцяти рамочних.
 2. Весна і Літо 2017

  За матки покищо незнаю,а пакети планую весною на продаж. Але все покаже зимівля.
 3. Весна і Літо 2017

  Я підсилюю інші сім'ї печатним розплодом з цих вуликів.
 4. Весна і Літо 2017

  Зараз на даний період у вуликах стоїть 15 рамок у гнізді, а за заставною 3-4 рамки. Минулого року у 5 вуликах на зиму стояло по 10 рамок.
 5. Весна і Літо 2017

  І у мене в 10 вуликах по 8 рамок печатного і 2-3 рамки не запечатаного розплоду.
 6. Помогите начинающему пасечнику

  Аналогічна ситуація була і в мене. Вийшов рій з молодою маткою яка була пересаджена в середині липня.З іншого вулика поставив розплід з запечатаним маточником на виході. Знищили матку яка вийшла, розплоду також небуло але при детальному огляді сім'ї , виявив матку трутовку яка мало що відрізнялась від звичайної бджоли. Моя думка, ретельно передивитись сім'ю.
 7. Как привлечь бродячий рой

  Які ціни на хороших маток ?
 8. Нужна срочная помощь

  Сьогодні проблему вирішив. Придбав сьогодні хороших маток Карпатки і розформував два вулики,а у третій поклав рамку з одноденним розплодом нехай тягнуть маточники. Старих маток знищив.
 9. Нужна срочная помощь

  Активність незмінилась бджіл у проблемних вуликах така сама як і в решта сімей. Тільки почав замічати що вдругій половині дня вони стають агресивніші. Зранку можу ходити біля них в одних шортах без футболки,а після обіду начинають інтенсивно атакувати. Вощину тягнуть слабо. Вулики оглядаю раз у тиждень. Буває що за тиждень на половину витягнути вощину,ставлю дві рамки. Запасу кормів є достатньо,а товарного меду приблизно рамок 3 штуки. Обсідають 20 рамок( вулики лежаки). Біля вуликів може бути за тиждень до 15 мертвих бджіл. Решта в 3 вуликах матки працюють бездоганно,вощину витягують ( 3 рамки) з два три дні повністю.
 10. Нужна срочная помощь

  У інших все впорядку. Медозбір поганий але матки червлять непогано,менше ніж напочатку.
 11. Нужна срочная помощь

  Засів був хороший при нових матках. До заміни маток сім'я обсідала 8рамок. Після заміни сім'я вийшла майже на18 рамок.
 12. Нужна срочная помощь

  Вчора детально передивлявся сім'ї,матки всі мічені. Вильоту небуло тому що у матках підрізані крила. Бджола обсідає плотно 20 рамок. Матки міняні 1 травня цього року. Засів був до червня. Після 5 червня почали тягнути маточники.
 13. Нужна срочная помощь

  Розплоду взагалі немає. Ні одноденного ні печатного. Тільки багато труту.
 14. Нужна срочная помощь

  Матки замінені у травні цього року. Засів був дуже хороший. Зараз на даний період багато трутнів. Чи можливий такий варіант що матки зтрутавіли. Під час роїння знищив всі маточники! Щоб зберегти сім'ю клав вощину на відтяжку і міняв через кожних 3 дня. Забирав відтягнуту і клав нову.
 15. Нужна срочная помощь

  Доброго дня! Потрібна допомога! У мене на пасіці спостерігається нехороша ситуація, близько місяця у 3 вуликах немає розплоду. Матка присутня а черви немає. На початку червня у 3 вуликах потягнули маточники приблизно по 15 штук. Сім'ї великі на 20 рамок,медозбір поганий. Зараз на даний період роїння відсутнє. Підскажіть будь-ласка зчим це зв'язано. Буду дуже вдячний за пораду.
×