Перейти к содержанию

Shmel

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  402
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

427

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  стояки
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

996 просмотров профиля
 1. Ще один бажаючий виїхати на пасічниках у депутати. Його треба задати тільки одне запитання. Що він зробив для бджільництва за часів коли був депутатом чи міністром?
 2. Осінь 2017\ Зима 2018

  Плівку під кришу не ставите? Бачу у вас точок десь на окраїні, як вирішуєте питання з охороною?
 3. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Яку програму використовуєте для моделювання?
 4. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Це точно, ось наочний приклад А як вони мають бути розміщені?
 5. У себе перевіряю зимівлю аналогічним способом.
 6. Продам пасту-канді

  У своєму повідомлені про небезпеку я мав наувазі небезпечно працювати з таким обладнанням. Я абсолютно нічого не маю проти стерилізації гама променями, як продуктів харчування так і всього іншого. Перший раз дізнався про такі способи стерилізації 10 років тому. Я приємно був здивований, що ви це пропонуєте. Також мені стало цікаво хто може надати такі послуги в Україні? Якось шукав такі центри стерилізації, нажаль, безуспішно. Ви надаєте послуги стерилізації?
 7. Продам пасту-канді

  Думаю, ви з назвою трохи помилились. "ЕКО чи БІО" більше підходить до екологічно чистих продуктів у вашому ж випадку ви пропонуєте стерильний продукт . Поділіться досвідом як ви змогли облаштувати у себе міні реактор з гамма випромінюванням? Це ж дуже небезпечно + дуже сильно моніториться відповідними органами.
 8. Пластмассова рамка та штучна вощина

  Так питання не якоi краiни виробництво а Контакти вже хтось викладав тут на форумі, але для зручності повторю: Ігор Михайович ‎Земляний - 0958112387
 9. Пластмассова рамка та штучна вощина

  Це українське виробництво.
 10. Пластмассова рамка та штучна вощина

  Дана рамка вже давно пройшла успішний тестрайв. Про це писав тут та викладав окремі фото та тут Відносно ребра то питання спірне. Як на мене то треба було їх зробити не 2 мм а трохи більше. Але навіть при 2 мм в корпусі вулика жодних зсувів не буває. Мав досвід використання американських то там мінусів більше. Пустоти забиваються і їх важко чистити та дезинфікувати. Тому чим менше пустот тим менше проблем. Самий ефективний метод навощування - моканя+струшування.
 11. Нуклеус на гнездовой рамке

  Я впринципі так і думав, просто ваша якісна прильотка через весь вулик під верхнім льотком + відсутність фото вулика з задньої сторони наштовхнули на різні думки. Думаю не я один багато чого собі нафантазував , тому і вирішив перепитати. Тепер все прояснилось, дякую.
 12. Нуклеус на гнездовой рамке

  Чи правильно я зрозумів, що у вас в одному відсіці сидить два відводка (один зверху, один знизу)? Якщо так, то напишіть, як ви розділяєте верхній та нижні відводки? Чи у вас у відсіці знаходиться один відводок і на нього передбачено два льотки (верхній та нижній)?
 13. Нуклеус на гнездовой рамке

  А можете поділитись своїми спостереженнями при зимівлі відводків у таких вуликах? Цікавить у першу чергу якісні показники зимівлі відводків тих, що знаходяться у центрі та тих, що по краях. Де ви спостерігали більший відсоток осипу бджіл, відхід маток, поїдання більшої кількості корму, опоношеності і т.п. Показники перерахував на угад, тому це абсолютно не значить, що це все мало бути у вас, просто написав щоб ви зрозуміли, що саме я мав наувазі. Також напишіть, будь ласка, якої сили відводки ви пускаєте у зиму (бажано в грамах або відсоток щільного обсидження рамки) та скільки меду залишаєте на кожний відводок? Залишеного корму вистачає до весни чи треба весною підгодовувати?
 14. Осінь 2017\ Зима 2018

  В тому то і справа. Якщо матки почнуть сіяти ото буде сюрприз
 15. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Дійсно ця платформа витримає досить велике навантаженням, але що робити із жорстким ходом? На якій висоті від землі знаходиться платформа?
×