Перейти к содержанию

Shmel

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  423
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

471

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  стояки
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

1 146 просмотров профиля
 1. З ними треба бути обережно, можете попасти в непогану халепу.
 2. Ви або лукавите або свідомо намагаєтесь нас заплутати. Я у своєму повідомлені мав наувазі не організаційно-правову форму (ГО чи ГС) на неї ніхто ніколи не звертає уваги, а саме власну назву організації. Тому почитайте закон про громадські організації і побачите, що назва організації може бути довільна. Там є невеликі обмеження але вони не є критичними.
 3. Там погано видно і я вже не памятаю, бо то було кілька років тому. Вибираю нагрівач таким чином, щоб його робоча температура була 30-40 С. Памятаю, мені про таку проблему розповідали на нагрівачах з ніхромового дроту. Тому про цю проблему знав і постійно сумнівався чи все буде добре. Перевірив на практиці і переконався, що проблем не має. Дані нагрівачі ізольовані плівкою тому бджоли не контактують на пряму з нагрівальним елементом. Жодного збудження бджіл не помічав при вкючених нагрівачах. Є спеціальні методики розрахунку. Зараз не має часу то все прораховути. Перепрошую. Одне памятаю, що коли у себе проводив розрахунки то прийшов до висновку, що на нагріві при 12 В вартість кабелів виходить шалена. Це звичайний інфрачервоний обігрівач, що використовується для облаштуваня електричної теплої підлоги. Зараз їх є багато брендів на ринку України. У себе використав корейську плівку бренду Heat Plus.
 4. Раджу вам всетаки поставити терморегулятор. Ви можете так своїх бджілок зажарити. Температура на поверхні цього награвача піднімається більше 50 С.
 5. Яка робоча температура (температура на поверхні кераміки) на вашому керамічному нагрівачеві під час його роботи? Скільки у вас вуликів на одній лінії? Яку товщину кабеля використовуєте? Якщо кабель підібрати не правильно то напруга на самому дальньому буде нижча ніж на першому. Відповідно і гріти буде гірше. У себе повністю перейшов на інфрачервоні на 220 В.
 6. Карпатська бджола

  Сьогодні зареєструвався на участь в Канадському Проекті компанії Niagara Beeway в галузі бджільництва https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeUPEN_pvViyJjxGX8dfd-o4KwLBtguR2xSoGKEICvV0yUi8A/viewform Не впевнений чи щось з того буде, але вирішив спробувати.
 7. Насправді їм не треба нічого домагатись. Достатньо просто заявитти про себе і написати лист в перераховані вами структури про те, що вино не є підрозділом СПУ і хочуть самостійно представляти інтереси своїх членів в державних структурах і т.п. Як на мене, у назві не варто було використовувати слово "спілка" оскільке це дозволяє Стретовичу казати на різних зібраннях, що дана організація чи інші подібні до неї, є організаціями, які йому підпорядковуються і тому достатньо розмовляти тільки з ним.
 8. Цікаво, а як же тепер реформатори бджільництва та молоде крило СПУ @pr1zZ , @Fabro та інші. Невже будуть реформувати СПУ та її очолювати? Все як завжди просто. Хто платить той заказує музику. Тому Нагорнюк на всіх засіданнях веде себе як "король" і думка пасічника їм далеко-далеко. Як мені знається, наразі, від СПУ з теперішнім її керівництвом очікувати чогось позитивного не варто.
 9. Ні, це сотовий поліпропілен. Набагато краще і практичніше від картону та ДВП. Я вже про них писав із фотозвітом на форумі десь тут та тут
 10. Карпатська бджола

  Трохи знайшов додаткової інформації про канадський проект. На жаль, інформація не повна, будемо чекати конкретики.
 11. Продам пасту-канді

  Це чудово! Напишіть, будь ласка, як ви забезпечуєте рівномірне змішування вказаних компонентів в одній порції канді? Чи ви цим процесом не заморочуєтесь?
 12. Карпатська бджола

  Цей "шановний пан" хоче в депутати, тому і буде обіцяти все, що завгодно (і дотації, і експорт, і т.п.) тільки б підняти свій рейтинг у очах бджолярів і збільшити свій потенційний електорат, який потім успішно продасть одній із партій за місце в списку.
 13. Карпатська бджола

  Як на мене головне результат. Якщо українські бджоли масово поїдуть в Канаду це тільки плюс нам. Тепер треба тільки попрацювати щоб не осоромитись.
 14. Карпатська бджола

  Так виглядає, що канадійці до справи підходять серйозно. http://www.consumer.gov.ua/News/2957/Golova_Derzhprodspozhivsluzhbi_ta_predstavniki_asotsiatsiy_bdzholyariv_obgovorili_pitannya_eksportu_ukrainskikh_bdzhil_do_Kanadi Голова Держпродспоживслужби та представники асоціацій бджолярів обговорили питання експорту українських бджіл до Канади 09.02.2018 12:58 Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа провів зустріч з представниками асоціацій бджолярів України та Канади. Українську сторону представляло ГО «Всеукраїнське Братство Бджолярів України» на чолі з головою правління Тетяною Васильківською, Канаду представляв, зокрема, президент однієї з найбільших асоціацій штату Ніагара пан Джордж Скотт. Під час зустрічі сторони обговорили питання експорту українських бджіл до Канади, яке піднімається між двома країнами ще з 2015 року. Джон Скотт, зокрема, наголосив, що в рамках перебування в Україні він ознайомився з епізоотичною ситуацією в нашій державі, умовами вирощування та розведення бджіл, а також з системою державного контролю. Отримані результати свідчать про високу культуру розведення та вирощування бджіл у нашій країні. За його словами, після повернення в Канаду, він рекомендуватиме компетентному органу своєї держави прискорити опрацювання канадською стороною питання надання дозволу Україні на постачання живих бджіл до Канади. Цікаво, що вони готові запропонувати нам?
×