Перейти к содержанию

Shmel

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  427
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

482

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Україна
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  стояки
 • Порода пчел
  карпатка

Посетители профиля

1 290 просмотров профиля
 1. Дякую за інформацію. Який у вас виходить мінімальний об’єм замовлення для ціни 102 грн?
 2. Я замовив у знайомого по 102 грн, правда у нього обмеження на мінімальну кількість. Він приймає замовлення від 20 шт.
 3. Маєте гарні думки, але щось мені мало віриться, що ви майже з керівника фірми перейдете в рядові пасічники. Погодитесь таскати повномедні корпуси по 30-35 кг із мінімальною механізацією цих процесів і жаритись цілий день на сонці, і це все за досить символічні кошти. Тому, мені здається, ваша роль тут зовсім інша - переконати всіх, щоб завязували з власними пасіками і всі їхали розбудовувати Семенівку. Через ту пасіку не один "профі" вже пройшов з українським досвідом, американським і т.п. Але текучість кадрів не зупиняється Значить проблема не тільки за кадрами, думаю просто керівництво не всі обіцянки виконує.
 4. Дивно, це їм так радили наші "професіонали" у бджільництві. Думаю Нагорнюк і команда загубили свою пасіку, а тепер допомагають Очколасу.
 5. З ними треба бути обережно, можете попасти в непогану халепу.
 6. Ви або лукавите або свідомо намагаєтесь нас заплутати. Я у своєму повідомлені мав наувазі не організаційно-правову форму (ГО чи ГС) на неї ніхто ніколи не звертає уваги, а саме власну назву організації. Тому почитайте закон про громадські організації і побачите, що назва організації може бути довільна. Там є невеликі обмеження але вони не є критичними.
 7. Там погано видно і я вже не памятаю, бо то було кілька років тому. Вибираю нагрівач таким чином, щоб його робоча температура була 30-40 С. Памятаю, мені про таку проблему розповідали на нагрівачах з ніхромового дроту. Тому про цю проблему знав і постійно сумнівався чи все буде добре. Перевірив на практиці і переконався, що проблем не має. Дані нагрівачі ізольовані плівкою тому бджоли не контактують на пряму з нагрівальним елементом. Жодного збудження бджіл не помічав при вкючених нагрівачах. Є спеціальні методики розрахунку. Зараз не має часу то все прораховути. Перепрошую. Одне памятаю, що коли у себе проводив розрахунки то прийшов до висновку, що на нагріві при 12 В вартість кабелів виходить шалена. Це звичайний інфрачервоний обігрівач, що використовується для облаштуваня електричної теплої підлоги. Зараз їх є багато брендів на ринку України. У себе використав корейську плівку бренду Heat Plus.
 8. Раджу вам всетаки поставити терморегулятор. Ви можете так своїх бджілок зажарити. Температура на поверхні цього награвача піднімається більше 50 С.
 9. Яка робоча температура (температура на поверхні кераміки) на вашому керамічному нагрівачеві під час його роботи? Скільки у вас вуликів на одній лінії? Яку товщину кабеля використовуєте? Якщо кабель підібрати не правильно то напруга на самому дальньому буде нижча ніж на першому. Відповідно і гріти буде гірше. У себе повністю перейшов на інфрачервоні на 220 В.
 10. Карпатська бджола

  Сьогодні зареєструвався на участь в Канадському Проекті компанії Niagara Beeway в галузі бджільництва https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeUPEN_pvViyJjxGX8dfd-o4KwLBtguR2xSoGKEICvV0yUi8A/viewform Не впевнений чи щось з того буде, але вирішив спробувати.
 11. Насправді їм не треба нічого домагатись. Достатньо просто заявитти про себе і написати лист в перераховані вами структури про те, що вино не є підрозділом СПУ і хочуть самостійно представляти інтереси своїх членів в державних структурах і т.п. Як на мене, у назві не варто було використовувати слово "спілка" оскільке це дозволяє Стретовичу казати на різних зібраннях, що дана організація чи інші подібні до неї, є організаціями, які йому підпорядковуються і тому достатньо розмовляти тільки з ним.
 12. Цікаво, а як же тепер реформатори бджільництва та молоде крило СПУ @pr1zZ , @Fabro та інші. Невже будуть реформувати СПУ та її очолювати? Все як завжди просто. Хто платить той заказує музику. Тому Нагорнюк на всіх засіданнях веде себе як "король" і думка пасічника їм далеко-далеко. Як мені знається, наразі, від СПУ з теперішнім її керівництвом очікувати чогось позитивного не варто.
 13. Ні, це сотовий поліпропілен. Набагато краще і практичніше від картону та ДВП. Я вже про них писав із фотозвітом на форумі десь тут та тут
 14. Карпатська бджола

  Трохи знайшов додаткової інформації про канадський проект. На жаль, інформація не повна, будемо чекати конкретики.
×