Jump to content

gorn

Пользователи
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

256

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Херсонская

General Information

 • Пасека в
  Херсонская
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Порода пчел
  всякие разные

Recent Profile Visitors

454 profile views
 1. Так виходить у цьому році експортери на кілограмі меду заробили майже вдвічі більше ніж минулого року?
 2. З Вашого дозволу доповню . Мед беруть щоб люди не захаращували подвір*я і сараї, а відстрочка платежів за мед потрібна щоб не розтринькали гроші, і на новорічні свята було за що петард купити.
 3. А чого вимоги до нашого меду як до европейського? Вимагають як з розумного, а платять як дурню.
 4. А якби ще не садили гречку, і вирубали під корінь акацію і липу. От би тоді всі зажили!!!!!
 5. Мені здається хто звик робити все правильно, зробить так само незважаючи на ціну меду. Бджоли відпрацювали сезон добросовістно і заслуговують на відповідне до себе ставлення.
 6. Видавлять все-таки більшість законослухняного і роботящого населення за бугор на заробітки, і в перспективі в еміграцію. Разом із сім*ями.
 7. Шановний Марку Борисовичу, все залежить від ціни, а якщо безкоштовно, то заберуть і оксиметилфурфурол з домішкою меду, і скажуть давай ще.
 8. Хто-небудь використовував такий керосин? Запаху майже немає і ззаду стоїть штамп Румунія.
 9. Я виписав в цьому році 5 бочок з перфорацією та пакетами по 250грн з Микопаева Новою поштою. Вони конусні і вставляються одна в одну для здешевлення доставки. Доставка в Херсонську область обійшлась в 460грн про повній передплаті за бочки. Якби виписав одну бочку ціна за доставку набагато б не зменшилась. От і була б дірява бочка за 650грн!!! До речі кришки на цих бочках були не фарбовані а оцинковані.
 10. Прикольна очепятка з пісічниками вийшла.
 11. Тара для меду

  Я здав у минулому році у грудні. Весь час простояли у дворі накриті чорною плівкою. Єдиний мінус у здачі меду бочками, те що здаеш нові, а отримуєш назад металолом. Навіть якщо повернуть твої бочки, то в такому вигляді що виникає єдине питання- Що я їм поганого зробив?
 12. Минулої осені спробував варофарм. Із 40-ка сімей чотири почали сипатись. Особливі емоціі відчув коли в число нещасливих сімей попала моя перша в житті ІО. Перевірка на парі сімей недоцільна, так як нема стабільності при виготовленні полосок. Одні сухі, а з інших ледь не капає.
 13. Виходить, що в низькій ціні на мед винні не експортери а пасічники з півдня ? Схоже що полювання на відьом почалося серед самих пасічників. Від імені всіх бджолярів півдня України бажаю Вам ТЕЖ добрих медозборів і гарної ціни на мед.
 14. Весна-Літо 2019

  Добре коли є куди тікати.В степу вся земля розорана і посадки майже вирубані. Одна надія на добропорядність і наявність здорового глузду у фермерів. Суди в Україні на стороні багатих. З аргументів у пасічника проти потрави бджіл залишилась лише коробка сірників. На жаль.(((
 15. Із зростанням об*ємів виробництва і оптимізацією витрат зменшується собівартість товару, але якщо відпускна ціна менше собівартості, то чим більше об*єм продажу тим більші втрати виробника.
×