Перейти к содержанию

Сусідович

Пользователи
 • Публикаций

  39
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

142

Информация о Сусідович

 • День рождения 17.08.1957

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Нікополь

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Новоселівка
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак на рамку Дадана +МК на рамку 145, корпусні на рамку Дадана
 • Порода пчел
  вважаю що карпатка

Посетители профиля

352 просмотра профиля
 1. Залікували бджіл

  тепер у мене є питання - чий біпін брати. Є російський, але в мене на все російське "алергія", є український, Дніпропетровський. Тепер не знаю, чи використовувати український, і є ризик потруїти бджілок, чи російський, яким я користувався минулого року.
 2. Украдено тонну меда

  винести таку кількість меду тихо і швидко нереально, щоб господар, його собаки не зреагували. Щось неповна інформація. В якій тарі був мед, яка відстань від підсобного приміщення до дороги, чи є сліди авто, тому що в руках далеко не занесеш, які сусіди... Значить, брали ті хто знав, хто був впевнений в своїй "роботі".
 3. Залікували бджіл

  Другий рік використовую болгарський варостоп, як і всі пасічники Нікополя, ну ті що в товаристві Мед козацького краю. Ніякого падежу від варостопу немає, в мене місяць пластини були у вуликах, минулої неділі видалив їх. все добре, кліща не видно. Значить не варостоп болгарський винен в падежі.
 4. Горбатий розплід

  Передивився вулики, забирав полоски варостоп, одна сімя розчарувала - горбатий розплід і не запечатаний маточник. це літній чужий рій, матка була стара, зараз виникла дилема - чи обєднувати зі слабкою сімейкою, чи купувати і міняти матку. запитую, тому що ніколи раніше з такою проблемою не зустрічався. Що порадите, панове пасічники. зараз ця сімейка на 8 рамках дадана.
 5. Дощ - це добре, рапс відцвів- погано, акація цвіте, але холодно, дощить - погано. Три сімї "одеситок" в ройовому, зробив відводки. Маточники запечатані. Решта працюють, але меду по 1-3 рамки, почали печатати. Щось при цій погоді я розгубився.. чи робити відводки, чи чекати роїння...
 6. Про особисте

  Цікаво як мої бджілки відібрані в мене в Суворово, Ізмаїльський район позаминулого року? Минулу зиму після мого догляду вони могли вижити, а цю зиму ???. Слава Богу тут у мене мої бджілочки доглянуті. Я до того що раніше мав невелику пасіку в Суворово, там процював в агроліцеї заступником директора з навчально-виробничої роботи, але коли піщов від печерної російської шовіністки по причині що я уродженець Тернопільської області та ще й напівполяк то і майна мені не віддали навіть мій одяг і взуття. Про бджілок і мови не могло бути. А душа боліла тільки за меліферою... Зараз я працюю по спеціальності, пасіка клас, пенсія по інвалідності, зарплата методиста ліцею, дохід від оптової здачі меду забебпечують небідне існування.
 7. Мене цікавить питання - чи веде хтось цих бджіл у вуликах на українську рамку? в моїх планах є така задумка, якраз УС на 12 українських гніздовий корпус + МК на 145. Поділіться досвідом, будь ласка
 8. Зранку було -10, без снігу, зараз -7, сніг, вітер. Розлютувався лютий не на жарт...
 9. Вчора падав сніжок - 6, сьогодні ясно, - 12. Лютий дає себе знати...
 10. Швидше за все справа у центральному високовольтному, який йде на бобіну. Попробуй замінити. В мене таке було на "копійці". Ще може перегріватися бензонасос, перестає качати, охолоне - качає. Але це в жару...
 11. +3, почався дощ. Вчора був на точку, послухав що кажуть дамочки у вуликах, все нормально, сидять спокійно. Рівномірний гул чути і у верхньому і в нижньому льотках. Ніби форс-мажору нема.
 12. Зліт бджолосімей

  Я поставив на пасіці 6 нових вуликів на українську рамку . Вулики робив з сосни, природньої сушки. З одного нового вулика восени злетіла сімейка. Медові рамки були підготовлені для зимівлі. На слідуючий рік у цей вулик поселив рій, восени бджілки залишили мед і злетіли. На наступний рік зробив у травні відводок у цей вулик, все було нормально, йшов розвиток, забрав магазин меду перед соняшником, потім відкачав соняшник, зібрав гніздо а через декілька днів побачив що біля вулика бджіл нема, знову злетіли. Більше я цей вулик не заселяв, і зльотів більше не було, ось тепер знову думаю над причиною , але зліт був не через кліща...
 13. С днём рождения!

  serega , Боярка , Подолянин Прийміть і мої поздоровлення та щирі побажання здоровя, добра, злагоди, миру та тримати добрих, мирних,медових бджілок, які принесуть багато-багато меду.
 14. С днём рождения!

  datura01 , Wladimir_K , Микола135
 15. Трохи вище 0 С, чуть-чуть сипеться снігова крупа і розтає
×