Перейти к содержанию

Сусідович

Пользователи
 • Публикаций

  28
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

106

Информация о Сусідович

 • День рождения 17.08.1957

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Нікополь

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Новоселівка
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак на рамку Дадана +МК на рамку 145, корпусні на рамку Дадана
 • Порода пчел
  вважаю що карпатка

Посетители профиля

154 просмотра профиля
 1. +3, почався дощ. Вчора був на точку, послухав що кажуть дамочки у вуликах, все нормально, сидять спокійно. Рівномірний гул чути і у верхньому і в нижньому льотках. Ніби форс-мажору нема.
 2. Осінь 2017\ Зима 2018

  а я так одного і не заспокоїв, бджоли вийшли його всі із зими, а дальше сказав,що тих переживань йому не треба, і продав пасіку з шести вуликів Ну дуже наполеглива і цілеспрямована людина, характер нордичний, лишніх хвилювань не потрібно. А думав спочатку, що бджоли - це тільки мед ложкою... А виявилося що не так, тому й продав. Слабак він просто.
 3. Зліт бджолосімей

  Я поставив на пасіці 6 нових вуликів на українську рамку . Вулики робив з сосни, природньої сушки. З одного нового вулика восени злетіла сімейка. Медові рамки були підготовлені для зимівлі. На слідуючий рік у цей вулик поселив рій, восени бджілки залишили мед і злетіли. На наступний рік зробив у травні відводок у цей вулик, все було нормально, йшов розвиток, забрав магазин меду перед соняшником, потім відкачав соняшник, зібрав гніздо а через декілька днів побачив що біля вулика бджіл нема, знову злетіли. Більше я цей вулик не заселяв, і зльотів більше не було, ось тепер знову думаю над причиною , але зліт був не через кліща...
 4. С днём рождения!

  serega , Боярка , Подолянин Прийміть і мої поздоровлення та щирі побажання здоровя, добра, злагоди, миру та тримати добрих, мирних,медових бджілок, які принесуть багато-багато меду.
 5. С днём рождения!

  datura01 , Wladimir_K , Микола135
 6. Трохи вище 0 С, чуть-чуть сипеться снігова крупа і розтає
 7. Дощик закінчився, виглянуло сонечка, +11, цвіте лаванда, мабуть зимовий сорт.
 8. +8, мрячить дощик. І вчора весь день накрапав. А по народних прикметах Михайло мав приїхати на білому коні, а Микола має застелити мости (скувати морозом). Але в природі знову щось пішло не так...
 9. Хмарно, сиро, маленький туман, +8. І так вже декілька днів. Вдень може піднятися температура до 11-12 по Цельсію.
 10. Осінь 2017\ Зима 2018

  Так що мої бджоли і я вже зимуємо.\ Чи не зарано? а я вже утеплив свої вулики, поставив глухі перегогодки. поставив заставні дошки. закрив матрасиками зверхут і збоку ,тепло. зима нам нет страшна.
 11. На мою думку що це була помилка українських пасічників перейти на Дадан. Прокопович перший зробив рамку. Левицький удосконалив її для умов України, хоча він поляк, але умови майже однакові. Але природу бджоли не переробиш, зимовий клуб 300 мм якраз і є для української рамки. Але в колгоспах був план, та ще й "Догнати Захід", пасічники, що "паслися " з колгоспів підлаштовувалися під загальноприняту систему, Мій швагер (чоловік сестри) завжди тримав пасіку на Дадані і не розумів мене, чому я почавши з Дадана, перейшов на Українську рамку. Бували зими що в нього сипалися сім"ї а в мене на українці зимували нормально, а відстань між пасіками була всього 5 км. Обидва робили все однаково, обидва разом. Але я робив вулики з 50мм дошки, після обробки виходило 45. Зараз це дорого. Буду робити з 40мм гніздовий, з 30мм надставки. А першим бути завжди престижно! Щасти Вам!!!
 12. Все повертається на "круги свої". Повертаюся я до початку свого пасічникування у 80 роки 20 сторіччя. Не влаштовує мене в гнізді ніяка система крім утримання на українську рамку. Мій дід все життя тримав пасіку на українській рамці в Галичині, я тримав на Одещині, продовжу на славній землі 5 Січей Запорозьких.
 13. Приступаю до виготовлення вуликів на 12 українських рамок, досвід виготовлення є, тримав такі на пасіці в молодості. Для магазинів думаю використати корпуси на 230, зменшивши з 10 рамок до необхідних 8-9, та на 145, хоча раніше магазини були в мене на 300, зараз вже важкувато з такими поратися. На мою думку, з досвіду утримання пасіки, українська рамка найкраще відповідає природі бджіл, оптимальні розміри гнізда, забезпечена зимівля, ранній розвиток весною. А для меду магазини на любий розмір рамки, що кому подобається і під силу обслуговувати.
 14. НОВИНИ АГРО Україна побила рекорд по обсягу експортованого меду Найбільшими імпортерами меду у світі є США, Німеччина та Польща 501ПЕРЕГЛЯД 1 ЛИСТОПАДА 2017, 17:17 30 За 9 місяців 2017 року Україна експортувала 46 200 тонн меду на $86,9 млн. Це рекордний обсяг у порівнянні з аналогічним періодом минулих років. Про це свідчать дані Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). За останні 5 років Україна наростила експорт меду вчетверо. Це дозволило їй увійти в ТОП-5 найбільших світових постачальників. Також в лідерах ринку – Китай, Аргентина, В’єтнам та Індія. Найбільше вітчизняного меду закупили США (на $23,2 млн), Німеччина ($21,1 млн) та Польща ($12,3 млн). На частку цих країн доводиться понад 65% експорту. «Імпорт збільшили майже всі покупці, за виключенням Німеччини», – звітує Анна Бурка, консультант ФАО. Найбільшим імпортером меду є країни Європейського союзу. Саме на них доводиться понад половина світових закупівель солодкої продукції. За даними ФАО, об’єм світового ринку меду складає 1,6-1,7 млн тонн, з яких 35-40% експортується. Обсяги глобальної торгівлі медом перевищують $2,2 млрд.
 15. Многокорпусный или лежак?

  При великій кількості вуликів легче відкачувати мед з магазинів, не потрібно лізти в гніздовий корпус. В молодості тримав бджіл у вуликах на українську рамку, 24 рамки, потім почав виготовляти 12 рамочні на українську, а в якості магазинів були як на 145 так і на 300 рамку, в залежності від погоди і медозбору. В магазин входить 8 рамок, перпендикулярно до гніздових, Вулики виготовлям сам, з дошки соснової 50 мм, після обробки залишалось 45 мм. А починав з лежаків на рамку 300 які теж виготовив сам, по 20 рам. Зараз тримаю на 300 рамці, але думаю про 12 рамочний на українську з магазинами. Мені з ними було легко працювати.
×