Jump to content

NazarCh

Пользователи
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10

General Information

 • Пасека в
  Net

Recent Profile Visitors

600 profile views
 1. Який штраф? Взагалі від постраждалого залежати буде. Умвний мають дати. Якщо до суду дійде.
 2. Не буду роӡводити флуд...
 3. Новий стандарт ДСТУ 8684:2016

  Пошукайте стандарт в ЕС. Українські нові стандарти мають співпадати. Взагалі ж Українські стандарти всі мають у відповідність с на бути.
 4. Господа, что значит кормить? Мы ж тут про белок, вы про него?
 5. А как подкармливали? А как подкармливали?
 6. Я хз. Може й було. Поки щовсе підряд гляжу. Що цікавіше буду сюди писати.
 7. Там По динаміці видно, що найбільший эффект був в період відсутності , білка з природи. Тобто 2- 3 кормівлі розумно. Хоча думаю варто моніторити. Чому? Як взнати результат не спробувавши. Я вважаю, що дослід корисний. Просто на практиці треба враховувати всі нюанси.
 8. Ну умови збору не вказані. Можливо там випробувальна пасіка, а якщо кочівля то буде 50 и 65. Суть в тому що бджола більшою була. Що важливо.
 9. В роботі вони хотіли дослідити як впливають білкові підгодівлі. Для цього взяли дві групи по 10 сімей і В результаті в групі с білком було на 36% більше вирощеного росплоду, бджоли були на 5 % більшими і меду зібрано 20 кг замість 15 в сім'ях без білка( цифри закруглив). стаття в додатку bdjukr_2017_2_20.pdf
 10. ПОДКОРМКА ДЛЯ ПЧЕЛ

  Читав наукову статтю від Інституту Прокоповича. Вони там Кенді кормили. Дослідна група показала на 35 % ліпшу продуктивність. В сім'ях з білковою Канаді помімо ліпшого розвитку був якісніший розвиток, бджоли більшими були.
 11. Які аргументи знаходите для непростих людей?
 12. Дякую за відповіді.
 13. Всім привіт. Виникло в мене таке запитання. Наскільки в нас адекватні фермери. Чи важко з ними про кочовий точок домовитись і по іншим питанням. Мб хтось поділится історіям неадекватності, адекватності і взагалі загально напише. Наперед дякую.
 14. Ну вот і мені стало цікаво. Читаю теми про породи. Там страхи про не підходячість умов. А там без допомоги людини вона добре себе почувае.
×