Перейти к содержанию

Роман Бакун

Пользователи
 • Публикаций

  146
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

98

Информация о Роман Бакун

 • День рождения 04.09.1996

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Вінницька обл. Тростянецький р-н

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с.Глибочок
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  300+145
 • Порода пчел
  карпатська+українська степова

Посетители профиля

1 411 просмотр профиля
 1. Кормушки

  В мене поки що 5 вуликів.Бджілки коло дому,то спокійно можу підливати сироп кожен день,вулики стоять рівно на залізних підставках. .В майбутньому,при збільшенні пасіки,звичайно буду більші кормушки використовувати.А наявні будуть використовуватись для підгодівлі,так як ви використовуєте.
 2. Кормушки

  Є в мене такі дві кормушки.Ширина однієї як дві рамки.Тобто щоб її поставити в магазин повний,потрібно було 2 рамки витягнути. В мене з цими кормушками виник один мінус.Мої бджоли великою кіл-стю сідали на поплавки,а вони в свою чергу тонули разом з бджолами.Я помітив що вказана вами кормушка і моя трішки відрізняються,але не кардинально.Мені сподобались кормушки на 1.6 л під скло.І бджоли не топляться і спокійно можна доливати сироп,бджоли не вилізуть.ЇЇ мінус в крихкості і в меншому об'ємі.Думаю мій коментар буде вам корисний.
 3. Осінь2018\ Зима2019

  Труйка,отрута. Я так думаю)
 4. Кто как выходит в Интернет

  Ви все правильно кажете,я просто не хотів розписувати про якість сигналу,так як нюанси у всіх свої.Хтось живе в яру,хтось в низині.В когось антена на висоті 5 м. а в когось 10 м. В мене без антени,інтернет ледь-ледь працює.По швидкості близький до мобільного інтернету 2010-х років.А з антеною показники швидкості нижче середнього,стабільні.А далі йде +\- в залежності від різних нюансів,таких як пору доби,погоду.Найкраща швидкість зазвичай вночі.Найгірша швидкість при дощі,грозі та тумані.Але впринципі всі мої потреби модем покриває.Вистачає і на ютуб і на соцмережі,якщо слідкувати за собою.А так ще кілька місяців,і привіт сільські турботи))))
 5. Кто как выходит в Интернет

  Зрозуміло.Хай модем вам довго служить Правда,якщо я не помиляють,то у вашому модемі є батарейка?Старайтеся при можливості працювати без неї,якщо модем підключений в розетку чи по юсб.Вже не раз стикався з тим,що в таких модемах батарейка страждає швидко від перегрівання.Особисто в мене в подібному модемі,батарейка розпухла і стала неробочою,а може й шкоду модему принесла.
 6. Кто как выходит в Интернет

  Все,зрозумів Ви вибрали модем Rev B
 7. Кто как выходит в Интернет

  Вибачте,а ось цього я не зрозумів.Вони ж наче двох типів Rev A і Rev B .Як можна на одному пристрої швидкість вибирати? Чи ви маєте на увазі що з двох модемів,вибрали той в якого швидкість вища?
 8. Кто как выходит в Интернет

  В мене в 2012 році з'явився модем інтертелеком,підключався через usb,стандарту Rev A ,пропрацював модем менше року.в 2013 році купив ще один,трохи кращий,він вже роздавав wi-fi,пропрацював більше 2 років.У 2016 році купив новий модем стандарту Rev B.Працює він в мене хвилями то добре то не дуже.Але швидкість краще від всіх що в мене були.Впринципі з всіма його мінусами я змирився,прилаштувався до модема..всі мої потреби він покриває з головою.Та і 110 грн в місяць за інтернет мені більш ніж подобається .Але скажу так,треба спочатку визначити свої потреби,а потім вибирати модем.Бо от в мене є знайомі,купили наворочений модем,підключили швидкість в 20-30 Мбит,платять більше 200 грн на місяць.А по факту максимум сидять у соц.мережах і час від часу в ютубі.Тобто їх потреби і простіший модем покрив))))) Rev A швидкість до 3 Мбит(+10% якщо вночі скачувати щось) Rev B швидкість до 10 Мбит(+10% якщо вночі скачувати щось)
 9. С Новым годом!

  Дорогі форумчани,колеги пасічники.Вітаю Вас з Новим Роком.Бажаю міцного здоров'я Вам та вашим рідним.Бажаю всім нам мирного неба.Бажаю Вам професійного успіху та здобутків.Нехай праця коло бджілок приносить вам втіху та радість.Всього найкращого Вам колеги. З повагою Роман Бакун.
 10. Вощина

  Якщо вам не важко,то поясніть,як тоді бджоли будують стільники в рамках,з ячейками для робочих бджіл?А фото було б взагалі прекрасно. І як доречі ви відкачуєте мед?Чи тримається стільник? Буду вдячний за відповідь P.S Вже два роки є ідея в якийсь старий вулик просто закинути роя,і як то кажуть "забутися" на весь сезон.)))))
 11. Медогонки фирмы МЕЛИСА 93

  Вітання форумчанам.Потрібна ваша порада.Хочу купити собі 2-х рамкову медогонку компактну(вроді Меліса 93 їх робить).Хто що може про таку сказати? Більшу брати не хочу бо я не планую поки що велику пасіку,а маю всього 5 вуликів.Маю проблеми з здоров'ям,то важчу медогонку мабуть не перенесу. Та і думаю,що на перший час мені і такої має вистачити... Може ви щось інше порадите? Он недавно пропонували купити б\у медогонку,я навіть не питав яка її вартість,лише запитав про вагу,а мені сказали,що вдвох пусту піднімають.
 12. Зимние осмотры

  Сім'я без утеплення. Якраз то навпаки!Спочатку я їх слухав.
 13. Зимние осмотры

  Зараз мої бджілки взагалі без утеплення сидять,коли обробляв біпіном,то розплоду вже не було.Хріново,якщо то розплід. А прослухав я їх випадково,просто лід з снігом згортав з дашків,то і прийшла думка послухати як жужать.А за корм я впевнений на 100%,там все гуд))) В жовтні перевіряв,і гніздо скорочував.
 14. Зимние осмотры

  Я б не сказав що шум сильний...Ну я завтра ще раз послухаю.І доречі то сама крупна сімейка 7 рамочок.
×