Jump to content

Роман Бакун

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

327

About Роман Бакун

 • Birthday 09/04/1996

Profile Information

 • Location
  Вінницька обл. Тростянецький р-н

General Information

 • Пасека в
  селі
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  300+145
 • Порода пчел
  карпатська+українська степова

Recent Profile Visitors

2,717 profile views
 1. Так,маточка квакала,при огляді.Я так думаю там і справді є ще одна матка.Але так як маточники були близько один до одного,я думав,що та матка яка перша вилупиться,конкуренток повбиває))) Ну хай розбирається Головне щоб обліталась і спарувалась благополучно
 2. маточників нема,вони згризені бджолами.Матку очима не бачив,тільки чув як квакає.
 3. Всім Вітання Така ситуація:У відводку який робив на маточник(2-3 маточники залишив),тільки що почув як квакає матка.Це нормальне явище?Особисто я вважаю,що це не добре і мабуть з відводка буде ройок,так як відводок сильний. Вдячний за ваші думки і поради
 4. ну не буду ж я свої 5-10 кг воску везти у Вінницю чи ще кудись...Я краще або зберу 20-25 кг,або використаю його.
 5. Бо був молодим,зеленим,недостатньо освідченим в данному питанні. Виходячи з цього,як вважаєте краще купувати вощину в іншого виробника ,а віск складати до гарного об'єму,або його використовувати в інших цілях(апітерапія,свічки)?
 6. Всім вітання.Минулого року обміняв свій перший віск) на вощину ФОП ''Печак''(с.Хоньківці, Могилів-Подільський район, Вінницька обл)цього року пустив її в діло:) Так от,вона в мене пливе.Спочатку думав,може то в одному вулику так,але ні...так у всіх вуликах. Попередні роки використовував куплену вощину,іншого виробника,такої проблеми не виникало. Хто що думає,хто мав досвід з цим виробником? Дякую за ваші думки і поради.
 7. Про те,наскільки сильно коронавірус загрожує нашому здоров'ю не скажу нічого,так як в цьому не розуміюся,а переповідати новини з ТВ безглуздо...А от останні новини про ціну на нафту і світову економіку обіцяють ''веселі часи''.І судячи по загальній картині,зараз лише початок падіння.Повне відчуття наслідків буде влітку-восени
 8. Серед такої гарної природи,навіть суп гречаний,буде смакувати як їжа богів
 9. Вітаю @andrey7.AO @Broshkina @ded50 @Peshkov @Березанець Щиро бажаю Вам міцного здоров'я,мирного неба над головою,злагоди в сім'ї. Нехай ваші бджілки літають,мед носять,радість і гроші у дім ваш приносять)))) Всього вам найкращого.Проведіть цей день в колі рідних та друзів))))
 10. Всім привіт Хтось отримав вересневий випуск журналу?Вже 29 вересня,а журналу мені ще не принесли
 11. Вітаю @Электрон з 55-річчям.Бажаю міцного здоров'я,мирного неба,достатку та злагоди в домі,та всього-всього найкращого)
 12. І що з того?))) Ваша пасіка,ваші вулики,ваші правила))))) У всьому є свої плюси і мінуси.Кожен вибирає те,що йому подобається та підходить.)
×
×
 • Create New...