Перейти к содержанию

Роман Бакун

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  206
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

219

Информация о Роман Бакун

 • День рождения 04.09.1996

Profile Information

 • Место расположения
  Вінницька обл. Тростянецький р-н

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  селі
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  300+145
 • Порода пчел
  карпатська+українська степова

Посетители профиля

1 893 просмотра профиля
 1. http://presa.ua/ Сам користуюсь цим сайтом.На ньому є каталоги передплат.Можна передплатити онлайн всеукраїнські видання
 2. В мене останні журнали,за 2017 рік.Потім повідомлялось,що Дід Василь буде писати 1-2 журнали на рік,які можна буде придбати в нього особисто.
 3. Читав журнал за 2016 рік.Вважаю його одним з кращих.Шкода що тепер його неможливо передплатити. Звичайно,його можна замовляти у автора,"але то,не то пальто"
 4. Виписую "Пасічний Журнал".Перші номери здаються мені цікавішими,там я бачив більше конкретики.А зараз,якось наче і по темі,але нема конкретної інформації. От наприклад.в журналі за лютий 2019,була стаття про зимові огляди бджіл(огляд зверху на вулички,де сидить клуб).Так от в цій статті не було написано,як проводиться такий огляд,на що звернути увагу...А в статті просто подана інформація,що частина пасічників ЗА зимові огляди,а інша частина ПРОТИ. Ще згадав,в одному з номерів 2018,автор журналу,цілу статтю витратив,щоб облити брудом Ярослава Муху,через його підставки під вулики,які на ДУМКУ АВТОРА погані.Але як говориться,свою думку тримай при собі.Яка б не була особиста думка автора до певної людини,це лише ЙОГО думка і його проблеми. Я вважаю,що в спеціалізованому,галузевому журналі,спускатися до рівня жовтої преси,є поганим тоном.Також ці дії аж ніяк не збільшать кількість передплатників. Якщо ще цього року,такі дії редакції продовжаться,то в майбутньому я виписувати журнал не буду. Але є в цьому журналі і +.В першу чергу вигляд журналу.Манера подачі,виділення основних тез. Також дуже подобається рубрика в якій відображаються ціни на продукцію бджільництва та інвертар,та їх зміну в часі. Це є лише моя особиста думка.Приймайте рішення своєю головою.А ще краще,випишіть всі пасічні видання,а потім виберіть ті,які вам найбільш сподобались
 5. Журнал "Бджоляр"

  Вирішив і я відгук написати Вперше журнал передплатив в червні 2017 року,перші кілька номерів загубились на пошті,чи пропали під дощем(так як поштарка журнал всувала в ворота а не в поштову скриньку).Але з вересня,журнал стабільно приходив.В порівнянні з іншими журналами,він мене приємно здивував.Незважаючи на свої розміри,він був дуже інформативним і цікавим.Дуже сподобались статті про бджолярів з досвідом і їх пасіки,також статті з польського журналу.Сподобався і папір і вигляд журналу.Коли передплатив данний журнал в 2018 році,то радості не було меж))) Тому що розкривалися теми,які були дуже цікаві.І от я в 2019 році знову його передплатив. Виписував,я вже кілька газет,кілька журналів.Але найкращі враження від журналу "Бджоляр".Перед цим,виписував журнал УП,який незважаючи на свій об'єм,був малоінформативний,були й такі номери,які я цілком викинув в макулатуру. Хочу щиро подякувати редакції журналу "Бджоляр".Бажаю вам міцного здоров'я,наснаги у праці та підкорення нових вершин у якості і цікавості журналу.
 6. Вощина

  Виходить,що так.
 7. Весна-Літо 2019

  Переносний.
 8. Весна-Літо 2019

  Дякую,пізніше подивлюсь тему) Щодо пилку.Побачив сьогодні що бджілки носять пилок.Колір біло-жовтуватий.Що цвіте,я незнаю.Нажаль фотоапарата(камери на телефоні) нема,фото не можу викласти...
 9. Весна-Літо 2019

  Колеги,хто може надати мені креслення переносного ящика Дадан на 6 рамок? Буду щиро вдячний.
 10. Спасибі за пораду. В мене хмарно, +4С
 11. Аналогічно і у моєму селі.
 12. Колеги,підскажіть чи є такий пристрій,щоб реєстрував температуру кожної години? Є бажання знати найнижчу температуру вночі,а от яким чином,незнаю) Це я вдень можу до градусника підійти і подивитись.
 13. Осінь2018\ Зима2019

  В мене обліталися всі три сімейки))) температура була +12-15 вдень))) Літали дружно,протягом 2-3 годин))))
 14. Ну я робив там,куди ближче їхати,так як свого транспорту нема) В майбутньому 100% буду брати вулики з від'ємним дном)))
×