Jump to content

666_AUDI_666

Пользователи
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Івано-Франківськ
 1. Не мені вам вказувати, але вам потрібно з тим боротися. Бо то ваш хліб. Хоча тут та сама ситуація що й в нас. Хочуть знищити і пакетчиків і медовиків. Отакі то пироги. Он бачу в Росії на даний момент ціни на пакети 3200-4000руб. поділіть на 2 буде українська ціна.
 2. Якщо бути відвертим, то з таким підходом, якщо буде ще один такий сезон то скоро вуликами бужуть палити в камінах (запрополюсована дошка 50мм буде гарно пахнути).... Це вже менше собівартості (цукор,лікарства,вощина рамки) ....Не говорячи про працю. Дідо тримає пасіку майже все життя, але з такими успіхами все йде до того що ми просто скоротимося до 10 вуликів так чисто щоб був свій власний натуральний мед. І думаю чи не одні так думаємо... Бо таких ризикованих заробітків ще треба пошукати. На мене вже місяць чекають в Німеччині на роботі, і я мав би там за місяць то що на пактах треба рік чекати. Я просто не можу зараз залишити діда сам на сам з пасікою... От продам пакети і бігом на найближчий рейс в аеропорт.
 3. Знову нова ціна: 725грн 3+1 або 850грн 4.р.р Коментуйте, можливо маєте знайомих котрі зараз набирають пакети в Івано-Франківській області, підскажіть...
 4. Audi це моя улюблена марка автомобіля. Як бачите не тільки мені довподоби така комбінація. На рахунок диявольські вони чи святі тут нема жодних конткретних доказів. Довго можна сперечатися на цю тему. Одні дані суперечать іншим. Тай зрештою все індивідуально. Дуже побожна людина може грішити набагато більше ніж запеклий атеїст і т.д. Особисто я не відношу себе до жодного табору. Бо в моєму розумінні всі вони є неправильними. В кожного свій Бог. Здавна кажуть бжоли це Божа мушка, що в поганих людей вони не приживаються і т.д. , значить не такий вже я грішник якщо вони в мене перезимовують Це надто складна тема для обговорення. І начебто повинна переходити в інший розділ форуму. Для мене є важливим продати частину бджіл щоб мій дідо менше по деревах лазив коли я буду відсутній. Ціна на мед вже сформована +- 35грн на опт. Мінімальний мінімум з пакета на сході це 30кг меду. (Вважаю що не один я так розраховую). А за хороших умов і медоносів і 50кг теж реально. + залишається суш+сімя яка перезимує теж коштує гроші. Думаю 900грн цього року це золота середина, чи як ви думаєте?
 5. На рахунок меду - Якщо збрехали мені, то брешу і я. Нам також не вірилося що так могло бути. Проте якщо вони були постійними покупцями в нашому селі 4 роки поспіль, тоді не бачу мотиву казати неправду, нам з ними нема чого ділити. Та й зрештою багато чого від погоди-природи залежить. Я памятаю в ті давніші роки на нашій пасіці було менше 40 вуликів і ми особисто зібрали 400 літрів меду, стаціонарно. Не вистачало тари де той мед складати. А тепер десь 120 вуликів в городі і тепер не можна й того результату досягнути з пасіки втричі більшої і частину вивозили в чорниий ліс. От вам і зміни клімату і 3 та 4G вишки. Падаю в ціні щоб продати. Зауважте все навколо дорожає тільки мед і пакети дешевіють. Інвестиції збільшуються як з боку пакетного так і медового напрямку а прибудку не дуже видно. В тій самій Німеччині одні матки по 35євро продають. І мед в магазині 7євро за баночку 375грам. А в нашій країні бджолярі і сходу і заходу получаються в капкані обставин.
 6. Зниження ціни до 900грн. в добавок до основної інформації - Бджоли оброблялися різними препарататами (розділення ризику потрави неякісним) біпіном, пластинами, та гелем привезеними з німеччини як на фото. (30євро за пачку) обробив 20 сімей, якістю був задоволений. значна кількість сімей (біля 40) зимувала в нових вуликах. Коли були постійні покупці на Росію то казали що брали з наших пакетів 80-100кг меду, а в хороший сезон і 115-120кг з домінантних. Якість маток та бджоли не погана, дідо займається бджільництвом вже біля 40років. (Гнильця не було).
 7. Продам до 100шт. бджолопакетів з гірського регіону Івано-Франківської області Рожнятівський район. 3+1 на початку травня (залежно яка весна буде). Ціна 1100грн в городі без тари. Приїжджайте в гості наперед поїздом, зустріну на вокзалі, оглянете пасіку, залишите завдаток домовимося про всі деталі. По великому рахунку декілька сотень гривень на білет укрзалізниці вартує того щоб не потрапити на шахраїв. Попередні клієнти так робили і не шкодували. +економія на банківській комісії. Рамка дадан. Якщо не маєте тари можу виготовити на місці, тільки не за тиждень до відвантаження. Нас три людини на пасіці, дуже швидко допоможемо познаходити маток та сформувати пакети. До вечора буде все готово. Доставку теж допоможемо організувати або ваша особиста. Для офіційних підприємств можливий продаж по безготівковому перерахунку. 0987450336
 8. Доброго дня шановні бджолярі. Пропонуються бджолопакети з гірського регіону. 4р.р.=1200грн 3+1=1100грн. В кількості до 50штук. Минулорічний покупець не може приїхати. Період 1-5 мая. 0993217991
×