Перейти к содержанию

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  462
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Ліпатов Віталій

 1. Увага! Прийом заявок на маток ШО (ИОМ) почнеться з 10 січня (январь) з 9.00 Бджоломатка ШО (ИОМ) з перевіркою на червлення в мікронуклеусі - 1100 ₴ Дозування сперми: 6 мкл. Матки з дозуванням 8 та 3+3 мкл. коштують 1300 та 1400 грн. Бджоломатка ШО (ИОМ) без перевірки на червлення - 500 ₴ Дозування сперми: 4 мкл. Матки витримуються в кліточках 3-5 днів з бджолами-супровідницями Осемінення матки клієнта без перевірки на червлення - 400 ₴* Дозування сперми: 6 мкл. Батьківський матеріал ваш або мій - обговорюється. Матки з дозуванням 8 та 3+3 мкл. коштуватимуть 450 та 500 грн * мінімальне замовлення 5 шт. Бджоломатка Ф1 з перевіркою на червлення - 250 ₴ * до 1 червня ціна 280 грн. Материнські лінії: Пернер http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-Perner41(LVO)-2017 Варроа (мама Тіслєра, папа Шутте) http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-Varroa8(LVO)-2018 Тройзек 1075 від Рауша http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-Troiseck 1075(LVO)-2018 Якщо тестові групи покажуть себе добре, то буде ще склєнар і ренсон (під питанням). Батьківськи лінії: Варроа (Тіслєр) http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-C66(LVO)-2016 (5 сімей) Пернер http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-C3(LVO)-2016 (5 сімей) Матки надсилатимуться замовнику Новою поштою за ціною перевізника. Гарантійні випадки та умови обміну маток, або повернення коштів: Матка не засіяла протягом 3-х тижнів після підсадки. Матка виявилася трутовкою. Матка дефектна або загинула при пересилці - при отриманні матки, перевіряйте щоб всі ніжки були цілі, матка була жива, якщо з маткою щось негаразд - повідомте про це за телефоном матковода. Після підсадки претензії що до цілісності маток не приймаються. Гарантія на яйцекладку маток ШО - 1 рік з моменту отримання матки клієнтом. Решта претензій, що до якості, чи проблем з матками вирішуються на розсуд матковода. По матках ШО (ИОМ) телефонуйте Віталію Київстар: 068 777-5154 (Віталій) Водафон: 066 127-93-32 (Віталій) По матках Ф1 телефонуйте Олексію Водафон: 095 105-29-51 (Олексій) Лайф: 093 105-29-51 (Олексій)
 2. 27 червня йде замовлення
 3. Нуклеус ЄВК (EWK) з ППС на 4 маткомісця

  Ціна наразі 1100. Можливість замовлення вже на середину березеня
 4. Кожух із пінополістіролу. Мікронуклеуси зроблені з сосни, стінки зі скла що дозволяє бачити розвиток сім"ї не порушуючи спокій. Окреме місце виділено для: кліточок Гайдара, кормове відділення, відділення для засіву матки. Криша покрита алюмінієвим листом і також утеплена. Обкатані вже 2 сезони. Передзамовлення. Доставка новою поштою. Фізичні можливості дозволяють виготовити 30 шт на місяць. Ціна: 1200 грн. за комплект.
 5. Зняв ознайомче відео по шприцю. Приємного перегляду ))
 6. Запис йде на 24 червня. Перевірені і неперевірені матки.
 7. Перевірені матки у себе це - пернер та варроа. Пернер - доброта та сила сім"ї, Бджола крупна, охайне гніздо. (В Ф1 доброта гуляє - залежить від трута на якому облетиться, нажаль, ця характеристика 100% не передається нащадкам) Варроа Тіслєра - на варроатоз перевірена не була, по сім"ях дуже рівна, в минулому сезоні спрацювала найравніше і сумарно показала найкращий результат. Комбінація варроа*пернер, та пернер*варроа - найпопулярніша за минулі 2 роки. Тройзек 1075 - куплена минулого року, тут тільки довіряти пану Раушу, заявлені характеристики материнської та батьківської сім"ї можна глянуть тут - http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-Troiseck 1075(LVO)-2018 Склєнар - якщо буде, то паспорти з родоводами і характеристики викладу пізніше. Братися буде у Дмитра Грінькова. Братиметься з групи маток яких я осемінював минулого сезону. З того що я бачив - це сила сім"ї і миролюбність (сподіваюсь складе конкуренцію ренсону який був в лідерах два роки назад) Ренсон (якщо покаже гарні результати) - дуже потужні сім"ї, кусюча (з димом все ок).
 8. Записав. Триває запис на 24 червня маток без перевірки.
 9. Прийшли шестерні для механізму подачі капіляру. В наступному місяці вже буде презентовано станок. Всі деталі є, потрібно зібрать, випробувать і доробить дрібниці.
 10. Замовлення на неперевірені матки йде на 24 червня, перевірені ще є на 19 червня місця
 11. Прохання до всіх не влаштовувати тут розборок, я Пахомичу відписав, що проміри постараюсь зробить весною. Мав би давно це зробить сам, - це моя провина. Те що інші користувачі виклали свої проміри, за це їм подяка. Хоча десь були і меньш ганрі результати по іошках моїх. Тому, будемо ще працювати. Дякую.
 12. Дякую за пророблену роботу.
 13. Проміри зможу зробить лише на весні, наразі нема здоров"я того робити.
 14. Запис йде на 19 червня, також почали записуватись на осемінення своїх маток. Запис на таку послугу роблю в липні. Мінімальне замовлення 5 маток. Зараз запис йде на 7 липня. Кому треба звертайтесь. Якщо замовлення більше ніж на 30 маток, можу приїхать до вас і зробить все на місці при наявності чистої кімнати.
 15. Фальсификация маток из Германии

  Передивляючись тему, де обговорюэться певна людина, що сидить і на принтері штампує підроблені документи, продаючи під них невідомо що взагалі, натикаюся на дописи певних "людей" які звинувачують усіх, бо завезли якийсь матеріал з іншої країни і тому вони шахраї теж ))) Вибачте, не валіть все в кучу як довбні. Матеріал завозиться сюди, щоб бджолярі які не мають цього матеріалу могли ним користуватися, якщо він кращий ніж той що в нього і отримать більше меду, чи лагідності бджіл, чи що там кому треба. Ці люди не обманюють своїх клієнтів. Єдине в чому їх можна звинуватити - це наявність в них матеріалу що не пройшов растаможку )) Але вони не підробляють документи, і не продають під ними невідомо що. Я не вступатиму в дискусії з такими людьми, бо іноді здається що то сам звинувачений таке пише. Мол, ах я злодій, так ти сам злодій. Так злодії завжди і поступають, замість того щоб визнати свою провину, або хоча б промовчати, бо в таких людей совісті нема. Дякую.
 16. Фальсификация маток из Германии

  Він наче займається шо, з його слів що є на сайті. Тому не знаю )
 17. Фальсификация маток из Германии

  Ця людина купила в мене минулого сезону маток. Їх паспорти теж представлені на його сайті і вони не підроблені. Тому є вірогідність того, що матки карніки які ви придбали то дочки моїх іошок.
 18. Фальсификация маток из Германии

  Це питання до тих, хто їх придбав.
 19. Фальсификация маток из Германии

  В колі маткарів і бджолярів більшість відносин строїться на взаємній довірі і тут явний пример того, що людина залишиться без ім"я. Тобто він звісно зможе шось там продавать комусь, але майбутнього в нього нема. Офіційно судитись чи якісь там претензії подавать дійсно сенсу нема. Більшість працює нелегально і з нелегально завезенним матеріалом. Тому все що ми можемо зробить - це розповсюдить інформацію і нагнуть йому особисто матюків.
 20. Гарна робота. Якщо все працює як треба то достойний варіант для ринку.
 21. Будьте обережні! Шахраї можуть вам продати невідомо що. Людина повністю підробила паспорти маток, які я використовував в минулі сезони, і видала їх за свої. Посилання на тему - Купуйте у перевірених людей. Дякую за увагу.
 22. Фальсификация маток из Германии

  Пешетц, варроа та тройзек який він переробив на пешетц ))) з його сайту - http://honeytraider.zzz.com.ua/shop/matki-i-pchelopaketyi/matki-i-pchelopaketyi/ Це паспорти маток від яких я брав матеріал в минулі сезони. Ось посилання на сайт-оригінал, де він брав зображення - http://karnika.com.ua/passport/. На зображеннях я вказав дрібниці яких цей горе фотошопщик не затер. Я не став робити порівняльний аналіз рукописного тексту, та там і на око видно повну ідентичність. З паспортом Рауша Тройзек 1075 йому було простіше - він чистенький і там замало грязних плям та дефектів, але все одно видно де він і що підтирав. Ще на його сайті є мої паспорти з тих маток що я реалізував в 2018 - це оригінал і він дійсно в мене їх купив )) Дякую за Увагу! І будьте обережні.
 23. Фальсификация маток из Германии

  Це по суті мої паспорти, як і помітив пан Маслюк, зараз закінчу гратись в фотошопі і все покажу.
 24. Фальсификация маток из Германии

  Паспорта схожі, але номери маток не мої. Трохи згодом гляну детальніше.
×