Перейти к содержанию

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  425
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Ліпатов Віталій

 1. Запчастини? На аліекспресі китай.
 2. Более чем, хотя может у вас канюли другие.
 3. По зауваженням трудящіхся зробив трубку газову з отворами по боках, основний отвір заткнув пластиковою пробкою, спочатку думав стальною, але вирішив що метал холодний буде.
 4. Нуклеус ЄВК (EWK) з ППС на 4 маткомісця

  Для бокових мікронуклеусів зроблені додаткові ветиляційні отвори, які в жару відкриваються (я їх закриваю поролоном). Нічого не підкладається, отвори співпадають з отворами в кожусі. Отвори усилені пластиковими трубками що не дає можливості бджолам розгризти ппс. Решта питань по телефону 0687775154. Дякую.
 5. Кожух із пінополістіролу. Мікронуклеуси зроблені з сосни, стінки зі скла що дозволяє бачити розвиток сім"ї не порушуючи спокій. Окреме місце виділено для: кліточок Гайдара, кормове відділення, відділення для засіву матки. Криша покрита алюмінієвим листом і також утеплена. Обкатані вже 2 сезони. Передзамовлення. Доставка новою поштою. Фізичні можливості дозволяють виготовити 30 шт на місяць. Ціна: 1200 грн. за комплект.
 6. як сберу станок до купи то покажу. так на пальцях не можу, але там конструктивно наче нічого складного нема.
 7. В об'яві не той мікроскоп. Продавця по імені не запам'ятав.
 8. 6 230 грн. Микроскоп SZM 745 7х-45х 100мм Думав брать на алі, але тут на олх є продавець. З доставкою одне на одне виходить. Плюнув та взяв тут.
 9. Китай. Оптика скляна і на перший погляд якісна. Картинка в зрівнянні з мбс 10 краща, кути огляду більші. Відстань до об'єкта 100мм що мене влаштовує. На мбс було 90мм
 10. Прийшов. На перший погляд бомба. Великий плюс це динамічне збільшення і зменьшення кратності. До цього працював на мбс10.
 11. Прийшла мілкотня для останнього вузла на станок. Буду дороблювать.
 12. Я після закінчення роботи гачки знімаю у спирт кидаю. Вважаю що гачки краще б знімалися.
 13. Тут кожен робить як вважає за потрібне. Я вважаю що канюля своєю вагою притртмує матку до моменту поки вона не засне і тому додатково підпирать її чимсь резону не бачу.
 14. Там не треба робить герметично.
 15. Поки чекаю запчастини з Китаю, встановив гачки, та відполірував трубки в маніпуляторі.
 16. І зі станком на додачу. Ага.
 17. Він ще не готовий. Про ціну говорить зарано.
 18. Ціна шприця - 100 євро. В комплекті шланг та 1 капіляр Предзаказ. Трохи пізніше зроблю об'яву в відповідній темі.
 19. На прохання зробив на телефон відео. Якість погана, але роботу шприця видно. https://drive.google.com/file/d/1rtiaMqPz-LQl9qEDS1BIGZGm6zpGlsz_/view?usp=drivesdk
 20. То я вам апетит наганяю )) насправді чекаю відповіді токаря щоб зрозуміть скільки коштує його робота.
 21. Я на подібному відпрацював сезон. Технічні моменти збережені, єдине що зробив з нормальних матеріалів. Та для наглядності трохи пізніше зніму відео.
 22. Ну ось. Вийшло дуже не погано, аж самому схотілось таку ))
 23. Ось так виглядає комплект наразі. В станку ще залишився елемент подачі капіляру який планую доробить цього місяця, порахувать і виставить все разом на продаж.
 24. До мого шприця буде йти в комплекті. А взагалі то в Китаї. Наші продавці чомусь не вважають потрібним завозить сюди її.
×