Jump to content

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Content count

  652
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ліпатов Віталій

 1. Це де таке написано? ))) Там використовується такий самий тип охолодження як і в мініхолодильниках. Для перевозки згодиця що один що другий. Для зберігання ні.
 2. Э дуже багато автомобільних холодильників в Україні які згодяця для транспортування сперми в автомобілі. До 1000 можна бу взять. Я купляв минулого року новий за 1600. Об'єм там правда на 12 чи 15 літрів. Пиво охолоджує гарно )) Зберігать в ньому щоправда не вийде довго.
 3. в приватні вам відповів
 4. Бджоломатка ШО (ИОМ) з перевіркою на червлення в мікронуклеусі - 1100 ₴ Дозування сперми: 6 мкл. Матки з дозуванням 8 та 3+3 мкл. коштують 1300 та 1400 грн. Бджоломатка ШО (ИОМ) без перевірки на червлення - 500 ₴ Дозування сперми: 4 мкл. Матки витримуються в кліточках 3-5 днів з бджолами-супровідницями Осемінення матки клієнта без перевірки на червлення - 400 ₴* Дозування сперми: 6 мкл. Батьківський матеріал ваш або мій - обговорюється. Матки з дозуванням 8 та 3+3 мкл. коштуватимуть 450 та 500 грн * мінімальне замовлення 5 шт. Материнські лінії: Пешетц (Рауш) http://bj.tochok.info/Pedigree/16c19195-7815-45d6-b93a-3b7b62649b0a Скленар (наша селекція - Гріньков) http://bj.tochok.info/Pedigree/2c008807-a71b-4a56-9db7-636f6eaacafc Пернер (наша і оригінал) http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-Perner41(LVO)-2017 Варроа (мама Тіслєра, папа Шутте) http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-Varroa8(LVO)-2018 Тройзек 1075 (Рауш) http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-Troiseck 1075(LVO)-2018 Батьківськи лінії: Варроа (Тіслєр) http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-C66(LVO)-2016 (5 сімей) Скленар http://bj.tochok.info/Pedigree/2c008807-a71b-4a56-9db7-636f6eaacafc (6 сімей) Матки надсилатимуться замовнику Новою поштою за ціною перевізника. Гарантійні випадки та умови обміну маток, або повернення коштів: Матка не засіяла протягом 3-х тижнів після підсадки. Матка виявилася трутовкою. Матка дефектна або загинула при пересилці - при отриманні матки, перевіряйте щоб всі ніжки були цілі, матка була жива, якщо з маткою щось негаразд - повідомте про це за телефоном матковода. Після підсадки претензії що до цілісності маток не приймаються. Гарантія на яйцекладку маток ШО - 1 рік з моменту отримання матки клієнтом. Решта претензій, що до якості, чи проблем з матками вирішуються на розсуд матковода. Телефони для зв"язку: Київстар: 068 777-5154 (завжди зімною) Водафон: 066 127-93-32 Viber
 5. Доставка зазвичай 2 -3 тижні. Ним не користувався, сказати нічого не можу.
 6. 2 ватка - може бути малувато. Я ставлю 7. Пробував 5, але не то.
 7. 10 - 30 крат с головой хватит. Бинокулярный. Желательно с динамичной кратностью. Объектив не меньше 100мм фокусное.
 8. По капиллярами и хранению спермы. Думаю будет полезно.
 9. Ото одна така й трапилася. Решта, не встояла перед моїм залицянням )
 10. Немного решил описать и показать механизм по которому больше всего вопросов поступает от инсеминаторов и людей которые хотят все сделать своими ручками. Спрашивают и наши и иностранцы, может кому будет полезна информация которую я наболтал )) Да, кстати, в прошлом сезоне всего одну матку не смог оплодотворить - не шла внутрь сперма и хоть ты тресни. И так и сяк, не идет и всё. В итоге задавил.
 11. Тут у Дмитра трохи є. Приємного перегляду.
 12. Банк сперми трута є, але купить якусь дозу більш впевнений що занадто дорого. Бо ця сперма зберігається в непростих умовах і набуває цінності з кожним роком. Для зберігання сперми потрібна стабільна температура, що неможливо забезпечити при пересилці. Я зберігав сперму 2, 4 тижні, результат позитивний у всіх маток. Але потрібні УМОВИ. Інакше то все марна справа. Також мікроскоп, що дозволяє перевірити якість сперми після зберігання.
 13. Спробуйте, потім розкажете що з того вийде. З неї не зіскакує патрубок при тиску? Бо затонка наче, і бажано щоб не іржавіла. Ні, трубка лише як перехідник між шприцом і капіляром.
 14. Дрібниця, але факт що не всі її мають. Перехідник для шприця і патрубка щоб промивати під тиском капілляри водою. Нержавіюча трубка. разом з холодильником хібащо працюючим. Пару годин в дорозі можливо й переживе, але не сутки точно.
 15. Доброго дня, відео трохи зняв, але на відеозвіт то не тягне ) може сьогодні щось викладу, але там чогось надзвичайного нема. Тепер по нашим баранам: Всі маточки ШО що були у відводках пішли в зиму на 3-4 дадани. Найбільшою пішла пешетц бо затягнула з засівом. На вихідних переглянув то вже засіву не було. Пару десятків печатних чарунок лишилося, решту повикидали і сіли в клуб. Бджола вся сіра, крупна. Побачимо як перезимує. Пернер раніше за всіх перестав сіяти і сів клубком з острахом придивляючись на льоту. Мабуть дядько пернер їх чимсь налякав перед продажем. Скленар на варроа ідуть в зиму не потужними сім'ями - 4-5 рамочок. По кліщу показали себе краще за всіх. В двох взагалі не побачив кліща після обробки, в інших двох по 2-3 кліща впало. В інших сім'ях було по 20-25 кліщів на піддоні. Тому варроатолерантність таки працює трохи. Побачимо їх розвиток по весні. Тройзек іошка і її дочка іошка пішли в зиму теж невеличкі, хоча в сезон наче бджоли було не мало. Варроа і пернер Ф1 в яких зберігався трутень що мали силу на 2.5 даданівські корпуси десятирамкові в зиму пішли на 7 рамках.
 16. Пофарбував позначки дозування - так видніше.
 17. Зробив трохи капілярів прозапас на наступний сезон. Ємність - 80 мкл, товстостінні на відміну від наших.
 18. Зробив помітки на рукоятці і на основі шприця, для наглядного дозування сперми при роботі. Одна риска - 4 мкл. Наклеїв ризику на станину шприця щоб не йорзала по склу чи поверхні столу.
 19. Вже вдома. Замовлення продовжую приймати на середину-другу половину червня. З конференції в німеччині: 1. Німці роблять упор на варроатолерантність. Вчать своїх як проводить селекцію. Держава то продовжує фінансувати. Деякі кажуть що здвиги несуттєві в цьому напрямку. 2. Було озвучено що на облітниках батьківськими сім"ями планують ставить лише варроатолерантні лінії. Побачимо як то буде. 3. Середній вік учасників конференції - за 50. Молодих майже нема. Ось такі справи якщо коротко.
 20. зроблений якісно, дозування сперми настраюється. З мінусів я вважаю - завеликий, не на кожен станок стане. Ну і ціна звісно...
 21. Німці досить схвально відізвалися по станку. Звинуватили у демпінгу ))) Фрау Вінклер (діючий інсемінатор 83 рочки) звісно не оминула реклами власного шприця який дійсно класний, але ціна в 500 євро трошки кусюча.
 22. Переніс собі освітлення на мікроскоп
 23. Писав з телефону, і написав чортішо ))) Повний оберт -16 мкл Половина оберта - 8 мкл Чверть - 4 мкл
 24. В приватні. Так як замовники просять зробить якийсь вказівник по дозування сперми то виміряв сьогодні середнє значення повного оберту колеса на шприці. Отримав цифру 16.6 мкл. Тобто, по суті один оберт це доза в 8.3 мкл. Чверть відповідно - 4 мкл. Тепер думаю чи просто зробить позначки-риски на колесі, чи вигадувати щось більш мудрьоне. Ні, шліфовка там така ж сама.
 25. Взяв европейські капіляри. Значно твердіші за рахунок товщини стінки і трохи меншого внутрішнього диаметру. Але довжина 13 см. Готовий капіляр матиме ємність близько 80 мкл.
×