Jump to content

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Content count

  653
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,150

Profile Information

 • Location
  Київ

General Information

 • Пасека в
  Юшки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Нуклеусний )
 • Порода пчел
  Карніка

Recent Profile Visitors

4,948 profile views
 1. Я читав, але там не бачив то, як швидко він підтягне температури при зміні зовнішніх умов і ніслова про розкид температур плюс-мінус... Є електричні термометри які фіксують граничні температури на протязі певного часу - ними треба перевірять.
 2. Це де таке написано? ))) Там використовується такий самий тип охолодження як і в мініхолодильниках. Для перевозки згодиця що один що другий. Для зберігання ні.
 3. Э дуже багато автомобільних холодильників в Україні які згодяця для транспортування сперми в автомобілі. До 1000 можна бу взять. Я купляв минулого року новий за 1600. Об'єм там правда на 12 чи 15 літрів. Пиво охолоджує гарно )) Зберігать в ньому щоправда не вийде довго.
 4. в приватні вам відповів
 5. Доставка зазвичай 2 -3 тижні. Ним не користувався, сказати нічого не можу.
 6. 2 ватка - може бути малувато. Я ставлю 7. Пробував 5, але не то.
 7. 10 - 30 крат с головой хватит. Бинокулярный. Желательно с динамичной кратностью. Объектив не меньше 100мм фокусное.
 8. По капиллярами и хранению спермы. Думаю будет полезно.
 9. Ото одна така й трапилася. Решта, не встояла перед моїм залицянням )
 10. Немного решил описать и показать механизм по которому больше всего вопросов поступает от инсеминаторов и людей которые хотят все сделать своими ручками. Спрашивают и наши и иностранцы, может кому будет полезна информация которую я наболтал )) Да, кстати, в прошлом сезоне всего одну матку не смог оплодотворить - не шла внутрь сперма и хоть ты тресни. И так и сяк, не идет и всё. В итоге задавил.
 11. Тут у Дмитра трохи є. Приємного перегляду.
 12. Банк сперми трута є, але купить якусь дозу більш впевнений що занадто дорого. Бо ця сперма зберігається в непростих умовах і набуває цінності з кожним роком. Для зберігання сперми потрібна стабільна температура, що неможливо забезпечити при пересилці. Я зберігав сперму 2, 4 тижні, результат позитивний у всіх маток. Але потрібні УМОВИ. Інакше то все марна справа. Також мікроскоп, що дозволяє перевірити якість сперми після зберігання.
 13. Спробуйте, потім розкажете що з того вийде. З неї не зіскакує патрубок при тиску? Бо затонка наче, і бажано щоб не іржавіла. Ні, трубка лише як перехідник між шприцом і капіляром.
 14. Дрібниця, але факт що не всі її мають. Перехідник для шприця і патрубка щоб промивати під тиском капілляри водою. Нержавіюча трубка. разом з холодильником хібащо працюючим. Пару годин в дорозі можливо й переживе, але не сутки точно.
 15. Доброго дня, відео трохи зняв, але на відеозвіт то не тягне ) може сьогодні щось викладу, але там чогось надзвичайного нема. Тепер по нашим баранам: Всі маточки ШО що були у відводках пішли в зиму на 3-4 дадани. Найбільшою пішла пешетц бо затягнула з засівом. На вихідних переглянув то вже засіву не було. Пару десятків печатних чарунок лишилося, решту повикидали і сіли в клуб. Бджола вся сіра, крупна. Побачимо як перезимує. Пернер раніше за всіх перестав сіяти і сів клубком з острахом придивляючись на льоту. Мабуть дядько пернер їх чимсь налякав перед продажем. Скленар на варроа ідуть в зиму не потужними сім'ями - 4-5 рамочок. По кліщу показали себе краще за всіх. В двох взагалі не побачив кліща після обробки, в інших двох по 2-3 кліща впало. В інших сім'ях було по 20-25 кліщів на піддоні. Тому варроатолерантність таки працює трохи. Побачимо їх розвиток по весні. Тройзек іошка і її дочка іошка пішли в зиму теж невеличкі, хоча в сезон наче бджоли було не мало. Варроа і пернер Ф1 в яких зберігався трутень що мали силу на 2.5 даданівські корпуси десятирамкові в зиму пішли на 7 рамках.
×