Перейти к содержанию

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  462
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 579

Profile Information

 • Место расположения
  Київ

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Юшки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Нуклеусний )
 • Порода пчел
  Карніка

Посетители профиля

3 218 просмотров профиля
 1. 27 червня йде замовлення
 2. Нуклеус ЄВК (EWK) з ППС на 4 маткомісця

  Ціна наразі 1100. Можливість замовлення вже на середину березеня
 3. Зняв ознайомче відео по шприцю. Приємного перегляду ))
 4. Запис йде на 24 червня. Перевірені і неперевірені матки.
 5. Перевірені матки у себе це - пернер та варроа. Пернер - доброта та сила сім"ї, Бджола крупна, охайне гніздо. (В Ф1 доброта гуляє - залежить від трута на якому облетиться, нажаль, ця характеристика 100% не передається нащадкам) Варроа Тіслєра - на варроатоз перевірена не була, по сім"ях дуже рівна, в минулому сезоні спрацювала найравніше і сумарно показала найкращий результат. Комбінація варроа*пернер, та пернер*варроа - найпопулярніша за минулі 2 роки. Тройзек 1075 - куплена минулого року, тут тільки довіряти пану Раушу, заявлені характеристики материнської та батьківської сім"ї можна глянуть тут - http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-Troiseck 1075(LVO)-2018 Склєнар - якщо буде, то паспорти з родоводами і характеристики викладу пізніше. Братися буде у Дмитра Грінькова. Братиметься з групи маток яких я осемінював минулого сезону. З того що я бачив - це сила сім"ї і миролюбність (сподіваюсь складе конкуренцію ренсону який був в лідерах два роки назад) Ренсон (якщо покаже гарні результати) - дуже потужні сім"ї, кусюча (з димом все ок).
 6. Записав. Триває запис на 24 червня маток без перевірки.
 7. Прийшли шестерні для механізму подачі капіляру. В наступному місяці вже буде презентовано станок. Всі деталі є, потрібно зібрать, випробувать і доробить дрібниці.
 8. Замовлення на неперевірені матки йде на 24 червня, перевірені ще є на 19 червня місця
 9. Прохання до всіх не влаштовувати тут розборок, я Пахомичу відписав, що проміри постараюсь зробить весною. Мав би давно це зробить сам, - це моя провина. Те що інші користувачі виклали свої проміри, за це їм подяка. Хоча десь були і меньш ганрі результати по іошках моїх. Тому, будемо ще працювати. Дякую.
 10. Дякую за пророблену роботу.
 11. Проміри зможу зробить лише на весні, наразі нема здоров"я того робити.
 12. Запис йде на 19 червня, також почали записуватись на осемінення своїх маток. Запис на таку послугу роблю в липні. Мінімальне замовлення 5 маток. Зараз запис йде на 7 липня. Кому треба звертайтесь. Якщо замовлення більше ніж на 30 маток, можу приїхать до вас і зробить все на місці при наявності чистої кімнати.
 13. Фальсификация маток из Германии

  Передивляючись тему, де обговорюэться певна людина, що сидить і на принтері штампує підроблені документи, продаючи під них невідомо що взагалі, натикаюся на дописи певних "людей" які звинувачують усіх, бо завезли якийсь матеріал з іншої країни і тому вони шахраї теж ))) Вибачте, не валіть все в кучу як довбні. Матеріал завозиться сюди, щоб бджолярі які не мають цього матеріалу могли ним користуватися, якщо він кращий ніж той що в нього і отримать більше меду, чи лагідності бджіл, чи що там кому треба. Ці люди не обманюють своїх клієнтів. Єдине в чому їх можна звинуватити - це наявність в них матеріалу що не пройшов растаможку )) Але вони не підробляють документи, і не продають під ними невідомо що. Я не вступатиму в дискусії з такими людьми, бо іноді здається що то сам звинувачений таке пише. Мол, ах я злодій, так ти сам злодій. Так злодії завжди і поступають, замість того щоб визнати свою провину, або хоча б промовчати, бо в таких людей совісті нема. Дякую.
 14. Фальсификация маток из Германии

  Він наче займається шо, з його слів що є на сайті. Тому не знаю )
×