Перейти к содержанию

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  371
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 306

Profile Information

 • Место расположения
  Київ

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Юшки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Нуклеусний )
 • Порода пчел
  Карніка

Посетители профиля

2 626 просмотров профиля
 1. Враховуючи перший відпрацьований мною сезон, це десь два роки тому, я відмовився від будь-яких запчастин у шприці з пластику. Шприц потрібно дезинфікувати, для мене це легше робить термічно оброблюючи їх парою перед кожним інсемінуванням. А інсулінові пластикові шприці не витримують температури і починають деформацію. Тому зупинився на склі. Було бажання зібрати самому шприц з скляною трубкою, але нема можливості виготовить маленькі деталі для нього. Плюс шприц в його класичному вигляді не забезпечує швидку зміну капіляра. А це вже нікуди не голиться при великих об'ємах.
 2. Зі святом всіх причетних до захисту України!
 3. Сьогодні займався работами по станку, завтра відполірую основу на якій буде все кріпитись.
 4. В минулому році, як я й відписував по стастистиці була одна жалоба на аскоферозну матку, але перевірка нуклеуса де вона була вирощена болячку не підтвердила, тому не знаю чи то винен я, і десь, щось не дослідив, чи ще якась проблема. Я взагалі на пасіці не стикався з аскоферозом скільки займаюсь - в жодній сім'ї не бачив і в нуклеусах не було. Стосовно генетичної предрасположеності - можливо ви праві, але мені здається тут більше залежить від умов утримання сім'ї. Дякую за інформацію, якщо будуть проблеми з цими матками в подальшому пишіть у приватні - будемо вирішувать.
 5. Так, ви праві, але є певні нюанси, щоб працювало як годинник )
 6. Нічого нового, скляний шприц, а решта вже кріплення. Відпрацював цього року на відмінно. Вдобно і легко мінять капіляри. Точність для комфортного збору сперми достатня. Нічого не пригає і не утворює невдобств. Тому вирішив йти цим шляхом.
 7. Ще раз інформую читачів і клієнтів. Замовлення на маток ШО, будуть прийматися після нового року. Приблизно в 10 числах. Об'яву про більш точну дату з цінами і умовами планую розмістити на цьому ж ресурсі. Вірогідніше за все в продажу будуть і ф1 від того ж племінного матеріалу з яким я працюю. Роботу з ф1 буде робити людина з якою я працював в минулому році і якій я в цьому плані довіряю.
 8. Не кращий варіант робить те, з чим не працював, але дорогу пройде той що йде. Вдачі вам.
 9. Ні, точити не будемо. Намагаюся зробити якумога дешевше
 10. Більшість матеріалів вже куплені, деякі вузли вже зроблені. Переважна більшість деталей буде з нержавіючої сталі. Це набагато практичніше, дозволить термічно обробить окремі вузли. На сталі меньше нерівностей що будуть накопичувать бруд. Це тягне за собою здорожчення виробу, але з мого досвіду є більш практичнішим. Скажімо так - ця річ буде більше не для тих хто хоче спробувать, а для тих, хто цим планує зароблять.
 11. Деякі мої клієнти кажуть що в ніх все є для ШО, але чи здоров'я не дозволяє, чи час тим займатись. На мою пропозицію продати то все - кажуть шо нє, хай лежить на пам'ять )) Ще, я хочу зробить робочий і конкурентно-спроможний станок. Щоб там все було без глюків і без танців з бубнами. Купив, поставив і працюй. Легкий в дезинфекції, та точний у вузлі подачі капеляру. Шприц буде окремим пристроєм з чутєвим механізмом що створює тиск для сбору та подачі сперми. Що легко дезинфікується і термічно оброблюється.
 12. Звісно, в межах розумного всіх проконсультую.
 13. Ні, принципово нового я робить нічого не планую, а випробувать можна і на звичайній бджолі роботу механіки. Головне - зробить зручний і не за всі кошти світу агрегат. Якщо все вийде то перші станочки будуть вже до весни запропоновані і прорекламовані.
 14. А хіба я можу якось вплинуть на кількість інсемінаторів? Вони куплять станки де схочуть - їх навалом ) купівля станка це 1% з тої роботи що потрібно зробить ) )) я ще нічого не показав і не назвав ціну, та й обкатать треба.
 15. Раз в день хтось та й дзвонить по матках )) цікаво чи хтось їх ще реально продає? Взявся за розробку свого станка для інсемінування. Бо опит є, розуміння що і як краще зробить є, а зимою часу багато. Тож буду намагатися зробить добротну річ, якщо все вийде, запропоную ринку свій варіант.
×