Jump to content

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Content count

  603
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,950

Profile Information

 • Location
  Київ

General Information

 • Пасека в
  Юшки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Нуклеусний )
 • Порода пчел
  Карніка

Recent Profile Visitors

4,460 profile views
 1. З тих що в мене ф1 - працюють на рівні з іншими. По миролюбності скленару поступається (але тут трутневий фон дуже впливає). По силі сімей - середньо сильна. Помітив що пилку більше ніж в інших. Про весняний розвиток нічого поки сказать не можу. Бо підсаджувались на чужу бджолу на початку літа.
 2. можете й тут в приватні писать
 3. Це з нового. Решта матеріалу, те що й було цього року - список на початку цієї теми. Якщо все добре перезимує то все і буде. Ціни наразі лишаю такі самі якщо нічого кардинально не зміниться. Запис почався. Батьківські сім"ї скленар і варроа. Вимушений при замовленні більше 2 маток з перевіркою, або 4 без перевірки брати передоплату, бо в цьому році багато замовників просто не відповідали на телефонні дзвінки. Передоплата 500 грн. (при відмові замовлення не повертатиму).
 4. Увага! Прийом замовлень на маток інструментального осемінення 2020 почнеться з 1 вересня 2019. Як діти в школу ) І вдалої всім зимівлі
 5. Сезон закрито, останні матки продані, нуклеуси почищені, всі заміни які міг зробити в цьому році зроблено. Решта перенесено на наступний рік. Трохи згодом викладу статистику яку побачив в цьому році. На наступний рік батьківськими сім'ями йдуть скленар та варроа. Материнські лінії: тройзек, варроа, скленар, пешетц (можливо пернер).
 6. Останні маточки: Варроа на пернера. 6 та 8 мкл. Відправлю у суботу.
 7. Гггг, ви хоч прочитали про що написано в моєму дописі? )). Для вас особисто пояснюю сенс тесту - вбивається голкою певна кількість куколок в запечатаному розплоді і спостерігається за який час бджоли вичистять їх. Це є тест на охайність і відповідно на стійкість до болячок. Деякі сім'ї все вичистили за 8 годин, деякі за 16 і тд. Тобто спостерігається динаміка процесу і сім'ї присвоюється певний індекс. Дякую )))
 8. Провели з Дмитром Гріньковим перше тестування на охайність, тестових груп, сімей скленар на варроа. Визначили 2-х лідерів. Сім'ї рівні, є невеличка проблемка з тим що трошки в'яжуть рамки. В одній сім'ї є питання з екстер'єром деяких бджіл. Ще спостерігатиму за нею. Робота з селекції йде, хоч і повільно, але цілеспрямовано. Сподіваємось що наш вклад в селекцію карніки принесе нашій країні і бджолярам користь і ми не залежатимемо від іноземних постачальників як в минулі роки. Працюємо далі.
 9. Тройзек та скленар забрали. Залишилась варроа 6 мкл
 10. Є останні засіявші матки цього року на продаж: 1. Скленар на варроа 8 мкл - 1300 грн 2. Тройзек на пернера 8 мкл - 1300 грн 3. варроа на пернера 6 мкл - 1100 грн Відправка завтра.
 11. Ще є 4 незасіявші матки, одну залишу собі якщо засіє, решта на продаж. Сьогодні додав їм молодої бджоли. Якщо треба, скиньте телефон. Як засіють - наберу.
 12. маточок забрали. Дякую.
×