Jump to content
Форум на ТочкУ

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  772
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,453

Profile Information

 • Location
  Київ

General Information

 • Пасека в
  Юшки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Нуклеусний )
 • Порода пчел
  Карніка

Recent Profile Visitors

5,915 profile views
 1. Останні матки без перевірки в цьому сезоні. Варроа на скленар 4 шт Скленар на варроа 8 шт Пешетц на варроа 6 шт Пешетц на скленар 4 шт. Відправка завтра і в понеділок.
 2. Станок на котором отработал сезон выставляю на продажу. 600 евро. Сезон закончен. Сегодня последние инсеминации.
 3. При всій повазі, матеріал який ми беремо ззакордону буває не дуже якісним і часто-густо саме по ньому є негативні відгуки (хоча вони завжди є - тут нікуди не дінеся, комусь подобається матеріал, комусь - ні.) Матеріал власної ж селекції - випробуваний, у мене, і в інших хлопців з якими я співпрацюю - буде більш передбачуваний і прогнозований. Будуть і помилки, і невдалі комбінації, але бібрид нам в допомогу. Дорогу пройде той хто йде.
 4. Замінили Скленар №50 - маточники помітив 28 числа, не став зупинять природній процес, привився останній раз і от, вже сьогодні бачу молоду матку яка сіє. Відпрацювала добре і пішла у вічність. ЇЇ дочка (лідерка) №57 скленар на варроа буде використовуватись в наступному сезоні як племінна, ще її 2 сестри на підхваті. В зиму підуть такі ж комбінації з пару штук точно. Щось буду зимувале на продаж в сезоні 2021. Завтра і післязавтра останні дні інсемінацій і на цьому сезон ШО закінчено, трут піде у вільне, щасливе життя ))
 5. Забрали, - дякую, буде ще калічка з задньою лапкою(нема фаланги першої), але пізніше.
 6. Є перевірена на засів матка пешетц на варроа, на передній лапці нема коготків - 500 грн, відправка 9 числа, тел 068-7775154
 7. По неперевіреним матками замовлення майже закрив, залишилося пару замовників по пешетц, будуть трохи згодом, тоді їх наберу. Зараз в наявності є: варроа на скленар - 2 шт скленар на варроа - 3 шт (вдала, протестована комбінація 2019 року ) скленар на тройзек - 1 шт тройзек на скленар - 1 шт. По перевіреним маточкам випереджаю графік на 4 дні. 8 липня майже закрив, буду турбувать замовників на 12 липня. Дякую.
 8. трутовка міняється - чекати від неї бджолиного засіву резону нема. Є випадки коли маточка не розсіялась і кидає трута 1-20%, але згодом налагоджується іі працює добре. Але якщо кладе одного трута, або більше 30% трута довгий час то її треба мінять.
 9. Залишилося по 2 шт скленар та тройзек. Замовлення по неперевіреним маткам майже воконав, трохи відстав по пешетц, та протягом 3 днів закрию всф замовлення по неперевіреному пешетц. Далі остатки маток без перевірки будуть без черги - по дзвінку, і на заміну тих, що не засіяли протягом 3 тижнів (таких наразі 2, одна трутовка теж є) Маточки з перевіркою наразі йду попереду графіку на 3 дні. Тож турбуватиму замовників раніше.
 10. Є вільні неплідки скленар (7 шт, вилупляться 2.07) - 100 грн, та маточки без перевірки скленар на тройзек (від однієї сім"ї тройзек №52, тобто генетика від племінної матки Тіслера) - 5 шт, та тройзек на скленар - 6 шт. по 500 грн
×
×
 • Create New...