Перейти к содержанию

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  308
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 025

Profile Information

 • Место расположения
  Київ

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Юшки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Нуклеусний )
 • Порода пчел
  Карніка

Посетители профиля

2 183 просмотра профиля
 1. Пішов вже липень обзвонювать по перевіреним, тож чекайте на дзвінки
 2. Не завжди є дві рамки на виході. Сьогодні підсилив ще одною. Взагалі то не принципово. Я вам показав як я роблю. И які перегородки і заставні використовую. В понеділок ще підсилю і в кінці тижня поставлю окремим вуликом.
 3. Як і обіцяв, викладаю підсаджену матку ренсон на лупящийся розплід у верхній корпус над сім'єю. Нижня сім'я то племінна пернер на пернера. На рамці рута 10 рамочний корпус. Зверху 10 рамковий дадан. І на даданівську рамку випущена, з обох боків заставні з утеплювачем. Внизу отвір з сіткою.
 4. Завтра сфоткаю як не забуду вулик через який роблю підсадки (на данний момент більше 12 підсадок - всі вдалі) Звісно що мурах або аномальну жару (мої стоять в тіньку) я не можу передбачити, тому вказав в рекомендаціях що жоден метод не дає 100% прийому. Ще в мене жодного разу матка не бігала по стінці вулика. Сидять на рамкі. Можливо тому що я ставлю з обох боків рамки заставки, і виходить що вона ніби зажата з обох сторін.
 5. Запис на неперевірені йде на 30 липня, ще є 10 вільних місць, на серпень я вже не приймаю замовлення на неперевірених.
 6. Так, можливо в жару взагалі можна ставить не на сім"ю, а просто окремим вуликом, головне щоб ночі були теплі.
 7. Статистика: 1. Одна неперевірена матка що загинула в дорозі, одна надійшла слабенькою - обі замінив. 2. Матки з перевірених задавив в нуклеусах бо так і не зачервили. 3. Одна перевірена 3+3 почала червить і перестала - причина невідома - замінив. 4. Підсадила людина матку як я рекомендував і бджіли запарилися разом з маткою. ( рекомендую ставить у тінь, ще рекомендую ставить подвійну сітку щоб нижній вулик меньше нервувався бо підвищить температуру і ото таке вийде, можливо робить додаткову вентиляцію, - тут вже вирішуйте самі)
 8. По перевіреним маткам цього тижня закрию весь червень. Тому пильнуйте на дзвінки. По неперевіреним йду день в день, наразі. Але можливо трохи відстану від графіку.
 9. коли підсадили? Надіслав вам її 5 червня, отримали хай 6, підсадили 7, зара 16, тобто 9 днів пройшло після підсадки... Як за 2 тижні не засіє, то набирайте мене. Мій телефон ви знаєте.
 10. Прохання для користувачів та замовників, коли пишете мені якісь запитання по замовленню вказуйте прізвище, ваші нікнейми я не фіксую і всі записи йдуть і шукаються по прізвищам. Якщо ви не записані в мене, то при замовленні одразу вказуйте ПІБ, телефон, адресу нової пошти, так ви економите свій і мій час, бо іноді переписка триває пару днів, через затримку з моєю відповіддю або клієнта (тобто вас). А могли б вже і матку отримать )) Якщо я до когось не можу додзвониться то замовлення переношу на наступну відправку, але тримать матку під вас більше тижня в нуклеусі я не буду, тому якщо не можу дозвониться і на наступну відправку, то матка йде наступному за чергою замовнику і не факт що саме така комбінація по лініях буде по факту вашого дзвінка. Тому пильнуйте. Дякую за увагу.
 11. Розсіюється, таке трапляється у почавших засів маток. можете трохи зачекать, дать наркоз якщо є з чого (вуглекислотний баллон що для пива беруть) або я вам її обміняю.
 12. так одразу б в ізолятор на лупящийся розплід без бджоли би посадили б вже )))
 13. Хто замовляв імбридні 3*3 прохання відзвонитися, бо ваші номери не відповідають
 14. У середу плануэться відправка імбридних 3х3 пернера, тим кому не було відправлено першою партією. Буду телефонувать у вівторок. Тим хто заказував з перевіркою цю комбінацію відправки будуть наступного понеділка. Наразі випереджаю графік на 5 днів, тому буду дзвонить деяким раніше. Пильнуйте )) Дякую.
 15. відписав у приватні
×