Перейти к содержанию

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  210
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

652

Profile Information

 • Место расположения
  Київ

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Юшки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Нуклеусний )
 • Порода пчел
  Карніка

Посетители профиля

1 458 просмотров профиля
 1. Материнські та батьківські лінії маток що ми пропонуємо можна знайти у системі бібрид. От наприклад візьмемо мою матку Пернера №3 (що вище на картинці) В неї мати: 99-120-71635-2014, батьки від матері: 99-120-71255-2014. Заходимо на сайт бібрид, ліворуч в меню натискаємо "Breeding Values", а потім у списку праворуч натискаємо "Pedigree, inbreeding coefficient and breeding values of a certain queen" і отримуємо таке вікно пошуку: куди вбиваємо данні з паспортів по материнській лінії 99-120-71635-2014 як вказано нижче: тиснемо Search (пошук) і отримуємо родослівну материнської лінії з її характеристиками. Перевести все можливо через гугл-перекладач Те ж саме можна повторити по батьківській лінії за номером 99-120-71255-2014. Ось так ви можете перевірить кожну матку і її характеристики стосовно батьків і зробить певний прогноз що до їх дочок які ми і пропонуємо.
 2. То все зрозуміло, номера типу С12 це для особистого орієнтування при розмові з клієнтом і спрощення для самого клієнта, та обозначення моїх маток в системі електронного записника на точку. А номери самих маток типу 99-120-71292-2016 я думаю всім і так зрозумілі, тому я не зупинявся на цьому, а лише вказав по яких номерах можна знайти її в бибриді.
 3. Дзвонять минулорічні замовники і питають де глянути родоводи і в бібриді не змогли по паспортах знайти. Давайте ще раз: Родоводи на точку тут - http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/Віталій Ліпатов C12 - це карніка варроа від шутте, на паспорті під номером 12 С3 - це пернер, йде під номером на паспорті 3 і так по всім іншим. Що до бібриду - звісно що саме моїх маток там нема, там є матки від яких получені мої матки - тобто материнська і батьківська, вони прописані в паспортах. От наприклад візьмемо мою матку Пернера №3 (що нижче на картинці) В неї мати: 99-120-71635-2014 В неї батьки від матері: 99-120-71255-2014 І та і інша є в бибриді. Дякую за увагу.
 4. Звісно що з неперевіреними проблем більше. Саме по ним і буде більшість рекомендацій. А 2 тижні це вже можна по гарантії повернуть.
 5. Відписав у приват. Покупці просять написати інструкцію з рекомендацій по підсадці маток ШО - зроблю. Викладу в цю ж тему.
 6. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  То є правда, тому коли мені говорять хочу пешець бо в мене от колись був і сподобалося, то дійсно пешець бува різний ) і пешець в нашому сьогоденні то лише назва. Тому краще дивитись на властивості, і обирать за ними, ніж обирать за назвою. Та то таке, без 100 грам не розібратись ). А взагалі то прохання в темі не флудить, для того є окремі гілки на цьому чи іншому форумах.
 7. Дзвоніть, або пишіть у приват
 8. Невеличка ремарка від себе. Деякі замовляють дві матки без перевірки на той випадок якщо одну не вдасться підсадити чи не засіє чи ще шо... Друзі, беріть одну перевірену за 1000 ніж 2 неперевірених за 800 - різниця не суттєва, але ж ви не танцюватимете з бубнами при підсадці. І не втратите час якщо вона не засіє, чи засіє значно пізніше ніж хотілося. Матка без перевірки - це так, на пробу, якщо і спробувати хочеться і платить більше не хочеться. А якщо ви вже визначилися і хочете саме цю лінію, то беріть перевірену. Там і дозування більше і підсадка простіше, і засіє вона зазвичай швидше ніж перевірена. І по статистиці (не моїй) вона більш довгограюча ніж без перевірки.
 9. 21 червня без перевірки 18 червня з перевіркою
 10. відписав вам у приватні
 11. Вніс собі у статистику, дякую.
 12. Ок, який номер матки?
 13. Це доволі слушна пропозиція. Поміркуємо.
 14. Таке трапляється з іошками частіше ніж з Ф1, в нас матку якщо вийде з зимівлі вже 4 рік там намагаються змінити - просто слідкуємо. Це необмінний варіант. Якщо у вас моя матка така, давайте внесу в статистику.
×