Jump to content

Ліпатов Віталій

Активные Пoльзователи
 • Content count

  635
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,107

Profile Information

 • Location
  Київ

General Information

 • Пасека в
  Юшки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Нуклеусний )
 • Порода пчел
  Карніка

Recent Profile Visitors

4,821 profile views
 1. Вже вдома. Замовлення продовжую приймати на середину-другу половину червня. З конференції в німеччині: 1. Німці роблять упор на варроатолерантність. Вчать своїх як проводить селекцію. Держава то продовжує фінансувати. Деякі кажуть що здвиги несуттєві в цьому напрямку. 2. Було озвучено що на облітниках батьківськими сім"ями планують ставить лише варроатолерантні лінії. Побачимо як то буде. 3. Середній вік учасників конференції - за 50. Молодих майже нема. Ось такі справи якщо коротко.
 2. зроблений якісно, дозування сперми настраюється. З мінусів я вважаю - завеликий, не на кожен станок стане. Ну і ціна звісно...
 3. Німці досить схвально відізвалися по станку. Звинуватили у демпінгу ))) Фрау Вінклер (діючий інсемінатор 83 рочки) звісно не оминула реклами власного шприця який дійсно класний, але ціна в 500 євро трошки кусюча.
 4. Переніс собі освітлення на мікроскоп
 5. Писав з телефону, і написав чортішо ))) Повний оберт -16 мкл Половина оберта - 8 мкл Чверть - 4 мкл
 6. В приватні. Так як замовники просять зробить якийсь вказівник по дозування сперми то виміряв сьогодні середнє значення повного оберту колеса на шприці. Отримав цифру 16.6 мкл. Тобто, по суті один оберт це доза в 8.3 мкл. Чверть відповідно - 4 мкл. Тепер думаю чи просто зробить позначки-риски на колесі, чи вигадувати щось більш мудрьоне. Ні, шліфовка там така ж сама.
 7. Взяв европейські капіляри. Значно твердіші за рахунок товщини стінки і трохи меншого внутрішнього диаметру. Але довжина 13 см. Готовий капіляр матиме ємність близько 80 мкл.
 8. До 10 числа в Україні мене не буде. Поїхали з хлопцями в Німеччину, інших глянуть і себе показать. Замовлення пишіть у приватні, бо на дзвінки не відповідатиму. Замовлення на перевірених маток йде на другу половину червня, на неперевірених на середину червня. Дякую.
 9. есть ряд причин: 1. дешевле чем несколько шприцов 2. безопаснее (у меня вставка капилляра идет в пенную резину и если зацепишь вдруг - не сломаешь капилляр) 3. дезинфекция и сборка одного шприца, а не нескольких. 4. мне лично удобнее работать крупным колесиком, нежели мелким на шприце типу европейских (рука меньше устает при долгой работе) 5. Удобнее подача спермы происходит, так как не нужно крутить шприц вставленный в станок (руку необходимо поднять к шприцу и держать навесу) , а рука лежа на столе спокойно крутит колесо шприца стоящего на столе.
 10. таке, середнє ) могло б бути і гірше ))
 11. Приходьте, хто в Києві ))
 12. Ок, 40*25=1000, сто гривень я вам зроблю знижку і буде рівно та ціна яку ви вважаєте адекватною. Чекаю замовлення в приваті. Різниця в 6, 8, і 3+3 - в моїх трудозатратах.
 13. Доброго вечора, в мене одні з найнижчих цін цього року були серед матководів які не перший рік роблять маток ШО. І наразі я не піднімаю ціну, хоча продукти і все інше лише дорожчає. Яка ціна, особисто для вас буде адекватною враховуючи обсяг робіт?
 14. 29-31 числа, цього місяця, в Києві на метро Лівобережна проходитиме виставка 'Продуктивне бджільництво" де я планую представити свою продукцію для штучного запліднення бджолиних маточок. Кому цікаво - приїзджайте, подивитесь, пощупаєте. Поспілкуємося. Будуть мабуть білоруси ще. Якщо комусь потрібен квиток то дам посилання на безкоштовну реєстрацію в приватні. Чекаю всіх бажаючих на виставці.
 15. 29-31 числа, цього місяця, в Києві на метро Лівобережна проходитиме виставка 'Продуктивне бджільництво" де я планую представити свою продукцію для штучного запліднення бджолиних маточок. Кому цікаво - приїзджайте, подивитесь, пощупаєте. Поспілкуємося. Може там будуть і інші представники що виготовляють інвентар. Може білоруси, бо питали чи буду я там.
×