Перейти к содержанию

wwlo

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  393
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

730

1 Подписчик

Информация о wwlo

 • День рождения 26.04.1958

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Очаків

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Миколаївщина
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Павільйон Колосок
 • Порода пчел
  Була карпатка,пробую карніку ф1

Посетители профиля

1 265 просмотров профиля
 1. реально-10днів по 10 сімей.але мед в майбутньому буде майже органічним .але хто з покупців це оцінить-їм подавай розігрітий і після біпіну і т.д
 2. південь і море тримає тепло довго,але весна холодна,все цвіте пізніше на 7-10 днів.
 3. я думаю,що ціна впаде.Народ вдарився в шестирамочники ,тому пропозиція достовірно зросте.Сам зробив відводок на плідну матку і 2 рамки розплоду в серпні.Пішла на 4 рамках в зиму,будемо дивитись,що з того буде.
 4. Наша лінія

  Тогда откуда цена там 3000,а в нас 12000 евро.
 5. Наша лінія

  Сергей если захотеть сильно.то можна выработать механизм .чтоби не все желающие на халяву имели воэможность ввести грузовой авто. стали пчеловодами.Например растамаживать по полной.но если ты построил на базе авто стационарный пчелопавильон.то возвращать хотя бы долбаный акциз.Такие авто давно делают в Румынии.У меня колосок и знаю.что говорю(по трудозатратам и кочевке)
 6. Наша лінія

  Будемо дальше тягати павільйони газонами.якщо не заставимо владу хоч щось зробити для пасічників.Хто стукає тому відкривають.
 7. Наша лінія

  Сергей Тюркин дороге розмитнення авто лягає на собівартість меду і тому в нас тисячі тонн меду залишаються в полі.Для держави це нічого не буде коштувати,а валюта потече в Україну.А тесла для пасічника менше потрібна,ніж грузовий транспорт.
 8. Наша лінія

  Кочуємо по польових дорогах в основному,але хочу написати ,що за останні 2 роки в нашому районі багато доріг відремонтовано.
 9. Иван Иваныч чи не здається тобі .що ти переходиш межу
 10. перекупщик.бо сімей на пасіці 2-5
 11. я видел в ютубе.как Матковод возил пакети на Восток.Если будет угроза вихода роев.то повезут.но за тару естественно придется доплатить или возврат.
 12. приходилось .но не чаще. чем в других профессиях
 13. Наша лінія

  Романович вам добре говорити.бо в вас стаціонар .волога і метр чорнозему.а в нас степ .вітри і дощ раз в рік.тому на стаціонарі взятку не буде.треба транспорт недорогий і надійний.Відносно збільшення валу укр.меду в перспективі така кількість легко розчинеться на тлі зменшення кількості бджолосімей в світі і росту населення.Мед це стратегічний продукт тривалого зберігання.А податки хай платять ті в кого 100 і більше сімей.Я вже свої податки заплатив(38 років стажу)А крадуть.бо ми дозволяємо(моя хата с краю) .
 14. Наша лінія

  я 4 пунктом добавив би пролобіювати можливість для пасічників покупку 7-9 метрових грузових авто або тягачів без розмитнення для транспортування бджолосімей на кочівлю.бо бачу 1000 гектарні масиви соняшнику .а рядом ні однієї сімї.Представте скільки тисяч тон нектару ми не добираємо.Вся проблема в відсутності дешевого транспорту.В німеччині за 3-4 тисячі євро можна купити такий грузовий автомобіль.але після розмитнення він стане в декілька разів дорожчим.
 15. і в Очакові випав сніг 10 см .мороз -3. вітер південний
×