wwlo

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  227
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

152

1 подписчик

О wwlo

 • День рождения 26.04.1958

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Миколаївщина
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Павільйон Колосок
 • Порода пчел
  Була карпатка,пробую карніку ф1

Посетители профиля

405 просмотров профиля
 1. Це реалії дня-нічого не поробиш.Великий бізнес ринувся в пасічникування начитавшись хвальків(в том числі і на нашому форумі) про медозбори по 120 кг з сімї.Є і в нас такі специ.Я говорю про такі пасіки як про фабрики по переробці цукру.Вони завжди на кочівлі стоять самі.Особливо для них цінне безмедозбірне вікно між ранньовесняними взятками і соняшником.Або весною сироп шпарять,а потім продають як акацію.3000 сімей для України це капля в морі.Але нам треба вчитись в них(бізнесменів)Обєднуватись в спілки і можливо брати землю в аренду і сіяти медоноси,щоби заповнювати ці безвзяточні вікна перед соняшником.
 2. Flint потрібно врахувати помилки,більше читати і не тільки форум.Всі ми через це пройшли.Справа в тому,що перші 2 роки бджоли рахуються ще того попереднього господаря,а третя зимівля це екзамен на зрілість вже твоя як пасічника. Удачі!
 3. Їздив на пасіку і став свідком обльоту,правда часткового ,бо сімї з північної сторони павільйону не літали.В тіні було +9,сонячно безвітряно.Кинув 12 сімям по рамці меду зверху на клуб,повитягував картонки з під клубів.Зібрав близько 2 літрових банки підмору.Підмору більше,ніж минулих років.Всі проглянуті сімї бадьорі.тому одержав перші уколи.Це про сімї ,які знаходяться на кузові 52 газончика.На днях займусь павільйоном.
 4. Я з вами згідний,бо тесть цей ритуал не сам придумав,бо бджіл не водив,Мабуть передалось від батьків,які родом з волині.Для себе я розумію саме в широкому сенсі,бо ніколи не був прихильником роїння.по вище описаній причині.А взагалі кутя має дуже сильну магічну силу.А магії в бджільництві хватає.Віддав даром відводок з 5 сімї і вже декілька років бджоли там не ведуться .
 5. проблем не буде в Європі ,бо на підході аргентинський мед.Правда там вал зменшився,бо почали масово вирощувати сою.
 6. перманганат калію продається в державних аптеках по рецепту терапевта(сім.лікаря)
 7. UkrUser в мене є для Вас запитання-я використовую для дизенфекції рамок і вуликів перманганат калію( марганцовка).можуть в мене виникнути проблеми при здачі меду?Чому фірми не створять памятку для пасічників по застосуванню антибіотиків,протикліщових препаратів і.т.д для уникнення проблем при здачі меду?
 8. дивився по прогнозу погоди до першого обльоту ще рівно місяць,самі важкі для бджіл.І то не факт ,що буде обліт при +12.Потрібна безвітряна погода.
 9. в аргентині можна поєднати відпочинок і роботу на пасіці.Хоча можна вибрати другу країну.Пропонуйте,можливо є другі варіанти.
 10. як пасічнику прожити два життя ? ,бо в нас не рік,а сезон(принаймні для мене).Можливо це з області фантастики,але це можливо.Для цього треба мати дві пасіки-одну тут.а другу в Аргентіні.І довга зима з неймовірно дорогим газом нам не страшна.Відкачав мед-здав оптом.,підготував пасіку до зимівлі і переліт в південну півкулю,а там початок сезону .І оптова ціна 1.4 зелених.Два сезони за один рік.
 11. продаю по 200-240 за 3 л,сусід вчора здав оптом по 32 ,більше 3 тонн
 12. скоро акацієвий мед стане екзотикою,бо дуже добре горять дрова з акації.
 13. Очаків -9,надоїли вже ці морози,але рубікон зими вже пройдений.
 14. Я з вами згідний,бо тесть цей ритуал не сам придумав,бо бджіл не водив,Мабуть передалось від батьків,які родом з волині.Для себе я розумію саме в широкому сенсі,бо ніколи не був прихильником роїння.по вище описаній причині.А взагалі кутя має дуже сильну магічну силу.А магії в бджільництві хватає.Віддав даром відводок з 5 сімї і вже декілька років бджоли там не ведуться .
 15. Тут в слові роїлись треба розуміти в ширшому сенсі- більш точніше було б сказати велись.але тесть промовляв роїлись.А роїння стараюсь не допускати,бо компаньйони,які чергують на кочовій пасіці,рої не люблять повертати.Для цього в арсеналі використовую досить успішно загальновідомі протиройові методи,які прописані в любому букварі по бджільництву.А на карніку пробував перейти ,але не вдалось(для пасічника вихідного дня в полі вивести маток є проблематично)В 2016 купив 7 маток карпатки з мукачево)В цьому сезоні протестую і порівняю з карнікою.