wwlo

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  261
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

233

1 подписчик

О wwlo

 • День рождения 26.04.1958

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Миколаївщина
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Павільйон Колосок
 • Порода пчел
  Була карпатка,пробую карніку ф1

Посетители профиля

502 просмотра профиля
 1. саме краща машина(трактор) це нова.
 2. транспорт на пасіці потрібен,бо найти для перевозки пасіки нереально, особливо вночі.І ціни неадекватні.Все залежить від кілометражу,кількості вуликів.Однозначно імпортна техніка в виграшному положенні.але чи є доцільність її використовувати.Наприклад в мене техніка стоїть в полі цілий сезон .На точку на базі також вулики не вигружаю.Тому для менен газон за 500 доларів саме то.
 3. в нас +5,в обід було +8,Вночі лило,як з відра,вітер північний .
 4. Де ви бачили в нас науковців,коли навіть закон про бджільництво недосконалий,а толку від інституту бджільництва повний нуль для нас практиків.Все кинуто на самотьок.
 5. Вчора продивився частину пасіки,планував розширити ,але не тут то було-корми закінчились,маломедки також-прийдеться давати сироп. Цвіте абрикос,але толку мало,бо холодно,а по прогнозу буде ще холодніше.
 6. обробляють від лугового метелика,який завезений з насінням із-за бугра.Раніше його небуло.А обробляють спеціальними тракторами (Колеса всі великі)Захват 16 метрів,Бігає по полю з великою швидкістю,управляється компьтером через інтернет.
 7. стояли в 2015 році на коріандрі 1 раз за 28 років кочівель.Цінність цього медоносу в тому,.що він заповнює безмедозбірний проміжок між садами-акацією і соняшником.Взяв 400 кг, мед дуже специфічний(конфетний) реалізувався на ура вроздріб.По слухах фермер на ньому прогорів і більше мабуть сіяти не буде.А жаль.
 8. перезимували всі 100% на день обльоту 1 березня,але вже в кінці місяця 2 пізні вересневі відводки пропали(прогнозовано) і одна повноцінна з осені сімя.Причину встановити не зміг.Особливість цьогорічної зимівлі- велика кількість підмору.Зимують на соняшнику,дивуюся ,як вони переносять такі екстремальні умови.бо корм в сотах твердий ,як камінь.Рятує мабуть сжате гніздо. .
 9. +11,вітер зі сходу,пройшов неефективний дощ(промочив асфальт)абрикос от -от почне цвісти.
 10. в нас беруть 10 грн за сімю.Задекларував 10 сімей+паспорт пасіки(бланк)48 грн.Прийшлось везти вет.лікаря на пасіку і дав дітям літру меду.348 грн .Справку із сільради ф3 дали безплатно.
 11. більш всього, що це запаси води.
 12. купив в минулому місяці кунг на газонівському ходу,кунг буду продавати,а саму платформу розрізати і вставляти вставки 4,5 метри і буде платформа.Ціна 17500 грн.
 13. так потрібно пробувати інверт,вся європа і америка зимує на ньому,тільки ми багачі - на соняшнику.
 14. обміняю сажанці ліщини на сумах 10 на 10.писати в лічку