wwlo

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  274
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

268

1 подписчик

О wwlo

 • День рождения 26.04.1958

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Миколаївщина
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Павільйон Колосок
 • Порода пчел
  Була карпатка,пробую карніку ф1

Посетители профиля

576 просмотров профиля
 1. вчора в нас(південь Миколаївщини) пройшов ефективний дощ,для соняшника саме раз.
 2. Странный коммерчесский ход для пчеловода .Появится мед из подсолнечника и цена прогнозированно рухнет.Продавать надо,пока меда мало и есть спрос.Свой мед(рапс с примесью майского) продал за 2 дня по 360 за 3 л.
 3. продаю рапс по 120 за літр
 4. в цьому році доробив(залишилось купити ручки) 10 українських вуликів на 13 рамок.Планую на слідуючий сезон доробити магазини (вони в мене на 200 мм) і на акацію,(попередньо ізолювавши маток в ізолятор міленіна).Зараз використовую для відводків.До речі в цьому році з акацією прольот.
 5. в нас те саме -рапс трохи дав,була надія на акацію,але..Мед в вуликах є,але в основном незапечатаний.качати рано,але до соняшника ще далеко .В 2015 році виручив коріандр,в минулому будяк,в цьому році прольот. а
 6. можливо в форумчан є досвід качки меду рапс плюс акація.Чи буде він слоітись і де буде рапс в тарі.Звичайно буду продавати і попереджати покупців.
 7. в цьому сезоні відкрив для себе рапс.Переїхати на поле рапсу заставила повна відсутність корму в вуликах,а вище я писав,що я не являюсь прихильником кормити цукром .За три тижні на рапсі я одержав повні вулики бджоли і рапсовий мед.Для порівняння вулики,які залишились на базі(ремонт газ 52) без меду і по силі десь на рівні перших днів після обльоту.Думаю після акації відкачати.Вже зробив 4 відводки,бо почали роїтись.
 8. о 7 ранку +16.перша тепла ніч,акація в розгарі цвітіння.Везе румунам-в них вивели сорти акації з різними строками цвітіння, бо в нас завжди не хватає декількох днів.щоби почали печатати.
 9. +22 хмарно,але парить мабуть на дощ..для акації саме те
 10. + 21 сонячно.Акація почала цвісти.
 11. так травень в цьому році зовсім не "ласковый май"
 12. в вищеописаних постах згадувався біпін.Особисто в мене за 29 років пасічникування бачив багато чого.Але весь період поділяю на 2 -до ери біпіну і після.Обробив біпіном перший раз в 1995 році.то нижні льотки були забиті кліщем.І після його застосування зимівлі(основний екзамен для пасічника) стали майже безпроблемними.Зараз основна проблема не попасти на підробку.Тому біпін для мене це золотий стандарт.Звичайно обробляю в безрозплідний період на початку листопада один раз.але купаю росинкою капітально безпосередньо кожну рамку з двох сторін.В кінці серпня ставлю полоски.Весною ніяких обробок(мед повинен бути медом).
 13. дати 4 рамку з розплодом
 14. саме краща машина(трактор) це нова.
 15. транспорт на пасіці потрібен,бо найти для перевозки пасіки нереально, особливо вночі.І ціни неадекватні.Все залежить від кілометражу,кількості вуликів.Однозначно імпортна техніка в виграшному положенні.але чи є доцільність її використовувати.Наприклад в мене техніка стоїть в полі цілий сезон .На точку на базі також вулики не вигружаю.Тому для менен газон за 500 доларів саме то.