wwlo

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  304
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

348

1 подписчик

О wwlo

 • День рождения 26.04.1958

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Миколаївщина
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Павільйон Колосок
 • Порода пчел
  Була карпатка,пробую карніку ф1

Посетители профиля

757 просмотров профиля
 1. В нас +10 ,другий день дрібний дощик,планував скорочувати гнізда і обробляти від кліща біпіном ,але прийдеться перенести на пізніший строк.
 2. не думаю.Планую продати сам кунг окремо,а прицеп розрізати вставити вставку і буде платформа для вуликів.
 3. я з вами згідний,але коли щурки їдять наших вихованців на перельотах ми не бачимо і нервова система в пасічника не страдає.А коли ти на пасіці і вони літають під руками .то хочеться взяти рушницю і відкрити вогонь.Між іншим вже закупив петарди.
 4. розвішую на пасіці поліетиленові вкладиші від цукрових мішків і компьютерні диски.Не радикально,але щурки стало менше і не нагліє ,як раніше,коли літала прямо перед вуликами.
 5. хочу поділитись своїм методом боротьби із бджолами злодійками.Недавно бачу ,що почався дуже активний літ біля одного вулика,хоча була вже вечірня пора.Почався напад .Взяв росинку і десь годину імітував дощ,Злодійки розлетілись по своїм вуликах,після цього передню стінку вулика намазав соляркою.Після огляду сімї на 2 день виявив ,що матки немає(трутовка)Прийшлось сімю розформувати.
 6. як на мою думку ціни завищені
 7. карніка в любому випадку завжди буде краща за безпородну аборигенку,а таких в Україні 90 %.Мої компаньйони по кочівлі (вік 80 і 72 роки і слухати не хочуть про купівлю маток)В них основний метод розмноження це роїння.Представляю скільки ми втрачаємо меду із-за таких методів пасічникування.Тому завдання матководів протестувати і дати нам кращі лінії для пізньолітніх взятків -в основном соняшнику.Це наш основний медонос.
 8. мій родич ,коли допомагає качати, завжди випиває стакан меду
 9. иван иваныч судя по вашей активности в теме по чем нынче мед ви спец по закупке меда,а в пчеловодстве ваши советы ценности не имеют
 10. відкрив свої записи за 29 сезонів.Було по різному-від 3 кг до 58кг. Перша цифра до ери біпіну і полосок там взагалі був мрак,бо лютував кліщ і все було.Після появи біпіну ситуація поліпшилась.За останні 10 років в середньому 35 кг меду.На останньму слові роблю наголос,бо деякі пасічники качають цукрово-медову суміш і повірте це не пусті слова.Продаю вроздріб в основному.Звичайно можна було би взяти більше,але це зайвий кілометраж,але я кочую в межах 25 км (основна робота)медозбірні умови жахливі.Близькість моря(звідси холодна весна)потім жара і сади відцвітають в один тиждень.Далі безмедозбірний період до акації,після неї знову безмедозбірний період до головного взятку із соняшника.І все це при відсутності дощів.Бувають винятки.деколи виручає буркун.В 2015 році коріандр.В 2016 році цвів масово будяк.В цьому році виручив рапс.Так і пасічникуємо.
 11. в нас також 38 дають одержав тільки що смс
 12. Вчора в Очакові пройшла гроза.Лило як з відра 45 хвилин,потім град розміром як вишня і більше(продовговатий)Мудро зробив,що на роботу пішов пішком.А то сітроенчику дісталось би добре.Стояло відро пластмасове з медом в дворі -кришку розбило.На короїді сліди від граду.В сусідки повибивало вікна.Але зато вологи достатньо.будемо з пилком для осіннього нарощування.