wwlo

Активные Пoльзователи
  • Публикации

    216
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Репутация

116

О wwlo

  • День рождения 26.04.1958

Contact Methods

  • Website URL
    http://
  • ICQ
    0

Previous Fields

  • Пасека в
    Миколаївщина
  • Стаж
    свыше 25 лет
  • Kоличество семей
    31-40
  • Ульи
    Павільйон Колосок
  • Порода пчел
    Була карпатка,пробую карніку ф1

Посетители профиля

375 просмотров профиля
  1. Я з вами згідний,бо тесть цей ритуал не сам придумав,бо бджіл не водив,Мабуть передалось від батьків,які родом з волині.Для себе я розумію саме в широкому сенсі,бо ніколи не був прихильником роїння.по вище описаній причині.А взагалі кутя має дуже сильну магічну силу.А магії в бджільництві хватає.Віддав даром відводок з 5 сімї і вже декілька років бджоли там не ведуться .
  2. Тут в слові роїлись треба розуміти в ширшому сенсі- більш точніше було б сказати велись.але тесть промовляв роїлись.А роїння стараюсь не допускати,бо компаньйони,які чергують на кочовій пасіці,рої не люблять повертати.Для цього в арсеналі використовую досить успішно загальновідомі протиройові методи,які прописані в любому букварі по бджільництву.А на карніку пробував перейти ,але не вдалось(для пасічника вихідного дня в полі вивести маток є проблематично)В 2016 купив 7 маток карпатки з мукачево)В цьому сезоні протестую і порівняю з карнікою.
  3. ритуал щорічний,а почав магічний ритуал багато років тому покійний тесть.
  4. Вчора був на пасіці в селі(Возили вечерю до тещі)Повідгортав сніг з льотків.За вечерею провів щорічний ритуал-треба сказати-щоб бджоли роїлись- і ложку куті кинути до стелі.
  5. В Очакові о 7 ранку - 4,північний вітер без опадів,поки що,бо по прогнозу сніг.
  6. Для мене сезон продовжується.Хватить лежати на диванчику,як Міко.Вчора,в останній день року, поки дружина готовила на новорічний стіл,збив і натягнув дріт на 30 рамок.Залишилосьще 170.Всіх з Новим 2017 роком!
  7. тоже присматриваюсь к тате(там двигатель мерседес лицензионный сделанный в индии.Ходит долго.Он же стоит на автобусах Эталон. JAC это игрушка одноразового пользования.
  8. Шулянский Александр по моєму 300 гр. цукру на 1 літр вина це забагато.На виході мабуть буде сироп.В свій час робив сухе вино,то давав стакан цукру на відро вина.Зараз вино неходовий товар.Всі перейшли на більш міцні напої.Можливо треба переходити на медовуху на виноградній основі.
  9. я из-за цветения меда потерял не один десяток клиентов,хотя обьясняю ,что это не сахар.но доказать очень трудно.Позтому согласен с мико,что не надо спешить разливать мед в мелкую тару.Может кроме нагревания есть еще какой то способ избежать цветения меда?
  10. утром -3 сейчас +2.солнечно,небольшой снег начинает таять.
  11. вранці - 10..в даний час -2 сонячно,повний штиль.
  12. я прихильник німецького автопрому.Особливо там добрі двигуни,а кузова-решето після 10 років експлуатації(ганси більше не їздять).Експлуатував мікроавтобус мерс-308 2.3Д.Прийшлось продати,бо був на маршруті,а там свої проблеми.Зразу відшив СДИ,НДІ.бо купляю солярку на руках.Тому купив сітроен берлінго 1.9 груз-пас 2008 року. За 2 роки пробіг 15 тис .Машина непогана.Оцинкований кузов,комфортна,грузив по 500 кг зерна,бідони з медом.Політ нормальний.
  13. Перевага сумаха в тому.що він починає цвісти зразу після акації і закриває дуже неприємний безмедозбірний період до цвітіння соняшнику.Друга перевага дуже багато самосіву і тому може сам займає дуже великі території.В нас він є,але при цвітінні дуже неприємний запах.Весною буду розсаджувати в місці стоянки на акації.Для пасічників.які мають землі для садіння медоносів це непоганий варіант.Також дякуючи сайту познайомився з павловнією.Також найшов по сосідству є 2 дерева,але ще не цвітуть.
  14. Очаків -6 на 9 ранку,сонячно легкий південний вітер.Зранку було -9.
  15. поставив нравится,бо в нас 27