wwlo

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  295
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

331

1 подписчик

О wwlo

 • День рождения 26.04.1958

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Миколаївщина
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Павільйон Колосок
 • Порода пчел
  Була карпатка,пробую карніку ф1

Посетители профиля

689 просмотров профиля
 1. карніка в любому випадку завжди буде краща за безпородну аборигенку,а таких в Україні 90 %.Мої компаньйони по кочівлі (вік 80 і 72 роки і слухати не хочуть про купівлю маток)В них основний метод розмноження це роїння.Представляю скільки ми втрачаємо меду із-за таких методів пасічникування.Тому завдання матководів протестувати і дати нам кращі лінії для пізньолітніх взятків -в основном соняшнику.Це наш основний медонос.
 2. мій родич ,коли допомагає качати, завжди випиває стакан меду
 3. иван иваныч судя по вашей активности в теме по чем нынче мед ви спец по закупке меда,а в пчеловодстве ваши советы ценности не имеют
 4. відкрив свої записи за 29 сезонів.Було по різному-від 3 кг до 58кг. Перша цифра до ери біпіну і полосок там взагалі був мрак,бо лютував кліщ і все було.Після появи біпіну ситуація поліпшилась.За останні 10 років в середньому 35 кг меду.На останньму слові роблю наголос,бо деякі пасічники качають цукрово-медову суміш і повірте це не пусті слова.Продаю вроздріб в основному.Звичайно можна було би взяти більше,але це зайвий кілометраж,але я кочую в межах 25 км (основна робота)медозбірні умови жахливі.Близькість моря(звідси холодна весна)потім жара і сади відцвітають в один тиждень.Далі безмедозбірний період до акації,після неї знову безмедозбірний період до головного взятку із соняшника.І все це при відсутності дощів.Бувають винятки.деколи виручає буркун.В 2015 році коріандр.В 2016 році цвів масово будяк.В цьому році виручив рапс.Так і пасічникуємо.
 5. в нас також 38 дають одержав тільки що смс
 6. Вчора в Очакові пройшла гроза.Лило як з відра 45 хвилин,потім град розміром як вишня і більше(продовговатий)Мудро зробив,що на роботу пішов пішком.А то сітроенчику дісталось би добре.Стояло відро пластмасове з медом в дворі -кришку розбило.На короїді сліди від граду.В сусідки повибивало вікна.Але зато вологи достатньо.будемо з пилком для осіннього нарощування.
 7. вже справив помилку-звичайно відкритий.
 8. мені сподобався спосіб заміни через канді в кліточці Гайдара,але потрібно забрати весь відкритий розплід.В кліточці держати 3 доби.
 9. вночі над Очаковим пройшла гроза і 10 хвилинний дощик,епіцентр грози був десь над Туреччиною, в звязку з чим зробив собі вихідний -залишилось докачати 2 раз 14 вуликів.
 10. в перчатках никогда не работал и не собираюсь,хотя кусают в основном в кисти рук.
 11. всі породи бджіл добрі при добрій медоносній базі.Але в карніці мене вабить її миролюбність і прогнозованість.Бо при роботі з своїми дворовими після двох днів відкачки потрібно день відлежуватись,щоб пройшли симптоми інтоксикації після 20-30 укусів.Мав справу з карнікою ф1 від Куделі,тому маю право писати.І звичайно по меду в рекордистках-Бідон з сімї.Правда в цьому році дала бідон і карпатка (брав в минулому в Фаринича)Про Бакфаст мовчу-немає досвіду.
 12. бажано зразу вказувати ціну
 13. 18 июля- но сезон практически завершен,последний из 4 полей подсолнечника доцветает в радиусе лета пчел.дальше ехать некуда,есть посадка софори,но там уже несколько пасек.Итого -28 кг из зимовалой.Но могло быть и хуже- выручил рапс-хоть семьи наросли после холодной голодной весны,акация полный пролет и прогнозируемый слабый взяток из подсолнечника без единого дождя .Входим в 30 по счету сезон.,который для меня начнется после 19 августа.
 14. в нас також таке саме,але я не звязав з соняшником,думав пруть з трав.Вощина дійсно жовта.
 15. Kostya-Костя не вірю ,що соняшник йде масово по 150 грн за літр в Черкасах та ще і в селі.