Jump to content

Олег8

Активные Пoльзователи
 • Content count

  715
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,224

2 Followers

Profile Information

 • Location
  гайсин

General Information

 • Пасека в
  гайсин
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  степова

Recent Profile Visitors

839 profile views
 1. Як у кого з весняним медом? У нас нічого толком не виділяло. Ще жодної качки не було. Перший раз таку ситуацію спостерігаю.
 2. Медова біржа

  Никто не переживает о расчете или о том что кинут. Сейчас деньги платят по факту, если вы часом не в курсе. А иногда даже тарой авансируют пчеловоду.
 3. Ви самі собі перечите. То яка може бути економіка, якщо потужностей на 200 тис тон, а експортується 49 тис? Це те саме, що ви купили пасіку на 200 сімей, а мед збираєте тільки з 49. Я тому і кажу, що ваші підрахунки не можу збагнути. Чи наприклад біхай чи ще хтось збудував завод на 10 тис тон, а експортує 2 тис. То це по вашому бізнес? Це провал.
 4. тоді чому медовий експорт обіср.вся в 2018 році? Я сумніваюсь, що експортери заради того щоби нагнути пасічників готові були втратити третину своїх прибутків і оборотів. І зараз всюди намагаються знайти якийсь "компроміс" з пасічниками. Це означає що щось не те і у них в бізнесі відбувається і у нас і в європах і америках.
 5. позиція київської спілки абсолютно вірна. Виставили умови, далі йде ринковий процес- хочуть купують, хочуть ні. Але ваші підрахунки для мене не до кінця зрозумлі, тому я і кажу, що вже краще відштовхуватись від ціни банки меду в магазині в німеччині, бо експортер це посередник.
 6. А якщо ще порахувати ціну продажів фасовщиків в європі і америці, то у нас мед мають купляти по 2.5 $. Тільки чогось цієї ціни нема... Я думаю, що у них ціна меду в магазинах не мінялась вже 10 років. В такому випадку всі ваші прорахунки до одного місця
 7. Яка різниця? Європеєць по вашому буде маратись з моїми бідонами і відрами? Чи навіть якщо в бочки залию? Перш ніж такі думки озвучувати, дайте собі відповідь - для чого ця возня ,умовно кажучи, європейцю чи американцю?
 8. Досить жити в міфічному світі. Або ви/ми на стільки дурні чи наївні? Ви якщо виростите на своєму городі малину, то ви зможе її на пряму продавати в європу на ДАНОН, який виробляє йогурти? Краще думайте, чим ще крім пасіки зайнятись, а не коли ви зможете фріцу напряму продавати. Бо цього ніколи не буде.
 9. це не зовсім розумно купувати пакети по торішній ціні. Пакетчики не можуть жити окремим життям від ринку меду, вони з нами в одній упряжці. Я думаю максимум за яку ціну я би купив пакет це 1000 грн. Але думаю що раціональна це 850-900 грн. Дорожче нема сенсу платити.
 10. Все правильно сказано. Теряют рынок либо дураки, либо жлобы. Но так уж получается что кусок потерян. Но вот вы говорите, что пусть экспортеры будут прогнозируемыми, ну допустим скажут они "нам нужно в 2019 удержать рынок, а удержать сможем только ценой и закупка не должна превышать 33 грн/кг весь год" . Что вы ответите на такое предложение - правильно, пошлете подальше. А тем временем Украина и дальше продолжит потерю рынков, а мы соответсвенно возможности продать свой мед. Думаю в конце 2019 будут статьи того же содержания что и сейчас " Украина выбыла из топ 5 экспортеров" и будет экспорт не 49 тыс как в этом году, а 30 тыс тон.
 11. Ну, тут якби ж то справа в експортерах, а так ми одній лодці на дно йдемо.
 12. То ли еще будет... як з топ 3 вилетіли, так і з топ 5 вилетимо. Все до того і йде.
 13. Щось давно не чутно вещателів. Де там всі Овдієнки? А у Руслана з аргентини що там? в провінції санта фе море вийшло з берегів?
×