Перейти к содержанию

Олег8

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  536
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

899

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  гайсин

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  гайсин
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  степова

Посетители профиля

615 просмотров профиля
 1. я думаю, що вони вже самі жаліють що ті мощностя побудували.
 2. В березні чи коли там 2 бакса чекати? З минулого березня чекаємо
 3. це буде тільки місячна мінімальна зарплатня. А тут говорилось про річну суму.
 4. у нас такої мінімалки ніколи не буде, тому що наше покликання бути сировоним придатком для багатих ринків. А багаті країни в свою чергу не будуть всерйоз займатись тими речами, які має виробляти сировиний придаток.
 5. а французам як живеться важко... Ви тільки собі уявіть, щоби франузу заробити тільки на мінімальну зарплатню, з однієї тонни меду, то французу треба щоби ціна була 15 Евро/кг
 6. Правильно ви сказали. "Як колись прижали українських торговців" а щоб українські торговці когось прижали я такого ще не чув. Кишка тонка. Це ще добре що індуси американський ринок завойовують. Гірше стане коли до європи черга дійде. Тоді точно перейдем на медовуху.
 7. Лід тронувся, ціна 1.88$ за кг. Да, це велика перемога. Краще би той лід вже не трогався з такими розкладами.
 8. Ви можете показати, як ви рахуєте собівартість?
 9. ви сказали що жорсткіші зашморги ввели для невиконуючих договорняк. Я не маю на увазі конкретно Смагіна(навіть можу вибачитись, за те що використав для прикладу їх фірму). Перефразую як одна фірма може вплинути на іншу?
 10. признаюсь, був за крок від того щоби ним стати))) але корективи які внесло життя не дали збутись цьому.
 11. поки грім не вдарить... Я думаю, що відношення до експортерів у їніх покупців, таке саме як і наше до експортерів. тому і не підписують з ними котрактів.
 12. чесно, мені здається що нема в них 300% прибутку. Просто це схоже на процес поїдання одне одного, коли конкуренція вже переходить межі здорового глузду. Почали в тому році з 35, за місяць досягли ціни в 50. і щось мені здається що ніфіга вони не заробляли при ціні 50 грн на закупку, а тільки в мінуса пішли. А тепер було бажання відробити ті збитки за рахунок закупівельної ціни 27 грн. Не проконало і почали біситись з ціною знов. Щось я так думаю, що ці качелі можуть повторитись знов і ці качелі для експортерів потім відригнуться ще більше ніж пасічникам.
 13. Як може, наприклад Содружество вплинути на Смагіна? Про який зашморг ви говорите?
 14. звичайно ж дадуть 2 долара. і 3 долара дадуть. От коли ми дійдемо до виробницвтва 10 тис тон на всю країну, тоді і 4 долара дадуть. Я навіть в цьому не сумніваюсь.
×