Перейти к содержанию

Олег8

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  457
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

695

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  гайсин

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  гайсин
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  степова

Посетители профиля

537 просмотров профиля
 1. нема що заперечити. Але це не відміняє того, що експортери самі вині в тому що працювали у збиток,як ви кажете. Хай їх буде багато, а хто просив їх в мінус йти?
 2. що мені запиати у експортерів? я так розумію ви сам експортер, то может і відповісти одразу на місці. я не про ціну в 2017 питаю, а про те якщо все було передбачено, то чого стрибала ціна верх вниз? і те що зараз сталось, якраз і є наслідком того що були ці качелі, а не того що щось там з 2015 року вже намічалось. І через невміння експортерів домовлятись про ціну зі своїми покупцями в тому числі, інакше б не продавали дешевше за китайський
 3. Що саме вам було ясно з 2015 року??? Те що в 2017 ціна з 35 на 50 підніметься за 2 місяці, чи те що 2018 з 27 на 40?
 4. я би не називав її так як ви. Це схоже на звичайну модель бізнесу, коли даєш відстрочку, а за це отримуєш бонус у вигляді більшої ціни. якщо використання 3 сторони, тоді ти спілкуєш з кінцевим покупцем твого меду, обговорюєш з ним умови і таке інше. А тут твій кінцевий покупець експортер, але з відповідним умовами співпраці. Але в нашій країні, це небезпечні маневри)
 5. поки світові треба наша олія і вона конкурента, то соняшнику бути.
 6. мені здається, що це важко визначити, бо всі ті хто в америках і європах фасують мед викоростивують сировину різних сортів. Тут правильно буде ставити питання не надлишок меду в світі. А яка ситуація з соняшниковим медом в світі чи його надлишок, чи дефіцит і чим його можуть замінити. Бо якщо дивитись на якусь там мануку, то наврядчи можна до соняшнику її відносити і визначати надлишок/дефіцит таким чином.
 7. А коля чи вася не можуть бути інвесторами? Я мав на увазі те шо навряд чи в їх плани входить хапанути і звалити як і тих хто вже дуже давно працюють на цьому ринку. А договорняк я не можу ні заперечити і ні підтвердити. Тільки здогадуватись можу, як і ви. Але якщо він і був, то дуже швидко здувся той договорняк.
 8. засунули руку в карман людям по кісточки, але не дуже хочеться щоб засунули по лікті у нас є фірми які займаються медом, ще з тих часів як я на пасіці юним бігав і старшому поколінню допомагав, Їх тоді правда було так що на палцьах перерахувати можна було. Але і досі працюють. Ну і про нових так огульно сказати, що всі прийшли і працють на хапок. Якщо вклали великі гроші як той же біхайв, то у них має бути довга історія, а не хапок орієнтуватись.
 9. Я просто знаю що коли кудись у нас вмішується держава, все пиши пропало. А цим листом чи не викличемо вогонь ще і на себе а їм тільки привід дай.
 10. Ваша робота фантазувати про сходняки кожного тижня і про китайський мед. Невідволікайтесь Законодавством обмежені всі громадяни країни. Чи ви ще і анархіст? Щось мелете, купи не тримається.
 11. Ой допригаємось чую. Як почнуть заставляти реєструвати пасіки, а потім буде і по субсидіям і подоходний податок нам. Ви тільки повод дайте і нас впридачу до експортерів ще державна машина затопче в асфальт.
 12. я теж згоден що про це треба говорити, і піднімати шум. Бо, як сидіти і мовчати то проблема буде тільки збільшуватись і колись вже буде пізно щось зробити.
 13. Де в статті вказано, що китай лідер по імпорту?? Скопіюйте таке речення і вставте сюди на форум.
 14. А де він є той китайський мед?? Чи то як зі знаменитого фільма ДМБ, вислів про сусліка?
 15. Тоді як можуть 50 обіцяти, якщо по 40 здають.
×