Перейти к содержанию

Олег8

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  594
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 005

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  гайсин

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  гайсин
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  степова

Посетители профиля

694 просмотра профиля
 1. Скажу, що його прогноз не збувся що ще я по вашому можу сказати.
 2. І тоді буде не 170 експортерів, а пару тисяч)) А якщо без жартів, то сценарій WladimirK вже реалізується, ціни обвалились, малі експортери взагалі закриваються. Хоч я мав сумніви, що саме так буде, але все так і вудбувається.
 3. На вихідних бачив заготовача, казав, що ціна з цього тижня ще може впасти. Видно так і сталось, якщо вже від 34 стартують.
 4. Раніше був Голос Америки, а зараз Голос Аргентини. Короче все пропало, в Аргентині меду не буде, по ходу залиємо нашим медом весь світ))) але як кажуть в футболі, рахунок на табло.
 5. Та як він може бути не потрібен, якщо мабуть 90% від загальної маси експортують соняшник.
 6. Разом з найбільшими в світі непрохідними джунглями чи без них?))) Взагалі то я говорив про те що він постійно говорить про катаклізми які накривають аргентину, але на їх обємі експорту це ніяк не відображається, то до чого ці його заклики. Кожне його відео це про те що в аргентині лишився останій вулик і той під загрозою. А ви брати українці тримайтесь у вас світле майбутнє. А потім як кажуть відкриті джерела, що в аргентині стабільно великий урожай і експорт теж на рівні 70 тис тон.
 7. 70 тис тон їх експорт, абсолютно у всіх джералах.
 8. Що це за інформація така. В санта фе опять ідут дощі, в регіоні буейнос айрес пройшов ураган, ще десь там виверження вулкана. А результат їх роботи незміний. Експортують дофіга, в ціні потиснулись. То до чого ця інформація нам треба??? Це теж саме що зараз індуси чи китайці будуть записувати для нас відео і розповідати, що у них взагалі ні грама меду і ви там українці тримайтесь до останього.
 9. У нього що не рік, то все пропало. І затоплює їх і жара без краплі дощу. А ціни то взагалі космос. І постійні заклики - пасічники України, у нас в цьому році вже точно не буде меду. А потім чудним образом раз і вони стабільно 70 тис тон продають, а ми всі в жоп.. Це получається так: ви там тримайтеся до останьої краплі крові, а ми тут тихенько ваші ринки відіжмемо.
 10. Праві на всі 100%. Впринципі без сильного внутрішнього ринку не буває сильної держави.
 11. Головне щоб на всіх пасічників роздрібних покупців вистачило
 12. Нет, выбрал для себя принцип дробления партии меда на 2 части. Одну сдаю до нового года, вторую после. Стараюсь держать нос по ветру и принимаю решение, когда конкретно продать. С под медогонки меня ничто не принуждает сдавать.
 13. Уявляю, як приходять інвестиції з європи і купляють мед у івана царевича))))) звідки він такий смішний узявся)))) Моя думка, що ніфіга він не виросте в ціні і ніякий тут овдієнко не допоможе. Тут не озброєним оком видно,що ринок лихорадить. Краще заздалегідь подумать на майбутнє про додатковий заробіток, поки не пізно.
 14. Прям так сказав... Тут дуже часто користуються інформацією аля "на базарі почув, або в автобусі" . А ви не думали що той заготівельник з себе може відповідальність скидати, мол це все бартнік сказав, а я тут ні при чому? А всі вже обсосують залюбки ці слова. Якось воно тут все по-бабськи получається .
×