Перейти к содержанию

Олег8

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  314
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

401

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  гайсин

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  гайсин
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  степова

Посетители профиля

417 просмотров профиля
 1. хм... і я так подумаю, що на другий рік. Тут десь і проглядується прогноз Володимира з цим печальним 2019 роком. хотілось би що б він помилився
 2. а як так получається? з того що я можу зрозуміти, то контракти вони підписують в липні - серпні, як в них можуть контракти зрости пізніше?
 3. бо пасіники це загалом простий народ, який не робить аналізу ринку. Обєктивно і я його не роблю... не вмію я цього робити, не на те я вчився. Ото вас трохи читаю і якась картинка складається. була ціна 50 грн, і люди вчіпились за неї і орієнтувались згідно цих 50 на всі свої вкладення.
 4. я звісно за 1,9 долара. Але де були їхні мозги, якщо вони в збиток чи як там продавали, що зараз по долару хочуть. було би 1,5 стабільно і все б працювало як часіки. всіх ця ціна влаштовувала. по ходу діла хочуть передати естафету ракостояння іншим.
 5. от і мені, якось здається що хтось конкретно наплужив, хочуть щоб віддувались пасічники. А в результаті віддуваємось ми всі разом з заготовачами і експортерами. І якби тут любітєлі меду не розпинались, а роботи зараз думаю в них ноль на палочці. напевне так і получилось, що набралися цього меду зимою, а продати вже не могли і сами почали скидувати ціну на продаж, щоби здихатись від нього. а в європі їх дружньо поставили раком. У мене якесь таке бачення ситуації.
 6. Ну я не знаходжу кому може бути цікавий цей застій. Реально, навіть ті самі експортери не можуть бути зацікавленими в цих простоях. як я розумію, то краще заробити гривню ніж не заробити нічого, а мабуть зі всієї маси експортерів, скільки їх там 70 штук, ніхто не рипається.
 7. Ну і це я розумію. Але от я не розумію тієї фішки, шо у нас мед дешевший, об'єми великі, стоїть під боком, а 2018 рік як ніби в прірву провалився. Мене цікавить з чим це повязано, в той час коли є маємо такі козирі на руках.
 8. Ну тут цей психологічний фактор дуже умовний. Психологічно всі налаштовані на ту саму ситуацію, що і в минулому році. Ціна до 50 грн. А якщо її так і не отримаємо? Ми не продамо і далі по ланцюжку покупуці в європі не отримають наш мед. Це ж мабуть всеодно якось позначиться на ринкові чи ні? Безслідно це ж не пройде в тій самій європі. Або вони дійсно ціну піднімуть або знайдуть заміну нам. І от що мене цікавить, судячи з того що в 2018 взяли в два рази менше меду, значить замінили нас кимось. Чи я чогось не розумію?
 9. а як тоді пояснити те що за пів року вони вже менше в два раза купили? я реально не розумію ось цих качелей. Реально, мед у них під боком, логістика найоптимальніша. Теоретично наш мед має бути цікавий для них. А так дивлячись на все що відбувається то їм не припікає. Не продає україна, ну і фіг з ним, типу так. якась так дибільна ситуація, що всім байдуже. Пасічники не погоджуються з ціною і не продають мед, експортери не пропонують вищу ціну і не купують мед, європі взагалі все до лампочки і вони не параяться з цього приводу...
 10. поясніть мені таку річ. Тут вже багато експертів зявилось. Україна за перше півріччя на половину менше меду продала в європу. В минулих роках в цей період мед вивозли цілими сотнями чи тисячами тон. А на сьогоднішній день повне затишшя, пасічники не продають, а експортери не купують. Що в цей час робиться в європі? як я розумію у них заводи по фасовці і в них має бути сировина, української сировини зараз нема. Вони що так швидко переключаються на інших постачальників чи у них запаси на складі на пів року вперед, чи вони перстають фасувати? як на них вплинуло те ще україна в рази зменшила продаж на них?
 11. Я чесно кажучи не дуже розумію, вибачте весь цей ср..ч на форумі. По моєму все ясно, як білий день. Є ситуація на ринку, коли експортери з якихось причин озвучили ціну 27-28 грн, чи об'єктивні причини чи ні це питання поки що незрозуміле. І є позиція пасічників, які не хочуть зараз продавати цей мед по такій ціні і це рішення прийнято і всі активно закупили бочкою і готові чекати кращої ціни. Буде у нас ціна чи ні, поживемо побачимо, але пасічники скористались своєю можливістю і висловили в такий спосіб для заготовачів і експортерів свою чітку позицію. Про що ми тут всі сперечеємось????
 12. Було би цікаво побачити середню ціну закупівельну по україні за 2017 рік. І ще дуже наглядно, тут деякі басні про китайський мед в україні розповідали. Що мол завозять, щоб змішувати для здешевлення. То, Колян ахтирський, нічо не переплутав??? ціни подивись, хто з чим змішувати має???
 13. Я не про вас)))) а про експортеров, которые не хотят заключать выгодный контракт.
 14. небажання експортера заключити вигідний контракт - це перерозподіл ринку??? це діагноз!!! і називається - шизофренія мазохиста!
 15. фантасмагорія від І,І, "экспортеры)не хотят заключать более выгодные контракты "
×