Jump to content
Форум на ТочкУ

Олег8

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  933
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,549

2 Followers

Profile Information

 • Location
  гайсин

General Information

 • Пасека в
  гайсин
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  степова

Recent Profile Visitors

1,286 profile views
 1. 20 тис за пай, х..рня якась. По скільки гектар у вас паї?
 2. Тобто факт масового мору бджіл а америці це не аргумент. Ну ладно, тоді спіть спокійно. Чого дурні -бо бідні, чого бідні -бо дурні!
 3. Колеги підписуйте петицію про заборону мережі 5G . Тому що отримаємо таку ж ситуацію, як в сша. Бджоли втрачають навігацію, коли вони літають в зоні 5G і просто не знаходять дороги до свого вулика. Це вже ситуація не про ціну на мед, тару, чи іншу муру. Це про життя Божої комахи.
 4. Як розуміти вираз, "світове виробництво зійшло на нівець?"
 5. Чув дзвін, та не знаю звідки він. Коломбо, після вашого трьопа мед буде цінуватись покупцями на рівні самогона на карбіті. Вже і так ціна долар, вам треба щоб пів долара було, щоб ви закінчили з своїми теоріями? Адміністратори форуму, якого лисого ви не реагуєте на цього деструктивного елемента??? Якщо я завтра буду писати що весь мед в україні викликає рак, ви теж це будете попускати????
 6. Що таке новая брігада? Знов фантазії не образованих людей. Або ви байку придумали, або ваша бригада придумала. Якщо європа завтра скаже, що їй підходить тільки український мед, а з інших країн фуфло, то з наступного дня буде ціна на наш мед 3 долара. А якщо навпаки то ціна буде на наш мед 0 доларів і буде ваша бригада гризти сухарі.
 7. Пан Асалтан правильно пише, ніхто пасічникам вже не повірить. Але так само як і експортерам. Поки ми грались в вірю не вірю ринок сам регулював ціну, за виключенням гонок між експортерами, коли вони ціною кидались як гарячою картошкою.а пасічники їм допомагали, коли кожний рік казали, що меду не буде. Тому колеги не слухайте місцевих проповідників, а ефективно займайтесь улюбленою справою і кожен самостійно вирішуйте, чи підходить на поточний момент вам ціна чи можна притримати мед. Все вирішує співвідношення попиту/пропозиції, а не хтось з експортерів. І спрогнозувати в нашому випадку теж не є можливим, тому що ніхто реально не може спрогнозувати реальний урожай в україні так і в світі, навіть місцеві прохавані "аналітики"
 8. У нас мало гігантів виявляється)) треба ще один)
 9. У вас все на шифрах. В цьому році є експортер яки виробляє великі об'єми і домовляється про них з замовником. В минулих роках цей експортер не був великий я так розумію. Але були інші великі експортери, які так само робили великі об'єми і думаю стиль роботи у всіх однаковий. То що зміниться від цієї перестановки доданків?
 10. Є купа фірм, які заключають контракти, завжди хтось багато а хтось мало. Чим той великий експортер відрізняється від великих експортерів минулих літ? Не збагну....
 11. Більше схиляюсь, що такий період можна назвати періодом виживання. В селі є фермери, які крім техніки ні в що не вкладають гроші, твариництва нема ніякого. Ферми пусті і закинуті. Та ще зараз навіть в техніку не вкладають,а коплять гроші на викуп землі. Крім пасіки інший варіант це якшо є можливість забирати свої паї і родичів і самому обробляти землю.
 12. Мені здається що роль карантину якраз не маленька. Молодь які жили в містах на орендованих квартирах повернулась додому, заробітчани повернулись . І всі сидять без діла. Я це все бачу і не розумію коли все закінчиться так само і інші пасічники на це споглядають. Станом на зараз я не бачу іншої альтернативи для себе, враховуючи той факт, що я так само тепер у безоплатній відпустці за основним місцем роботи.
×
×
 • Create New...