Перейти к содержанию

Олег8

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  182
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

231

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  гайсин

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  гайсин
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  степова

Посетители профиля

320 просмотров профиля
 1. так, памятаю, як восени по 35 здається була ціна, а після нового року по 27 якщо ви про це.
 2. не зі всім погоджуюсь. По перше, те що в минулорому році Овдієнко вплинув на ріст ціни, ну аж дуже сумніваюсь. По моєму представник асканії чітко і ясно сказав. "Ми нічого не розуміємо в медові, не знали скільки його у людей і тому запанікували" а коли виявилось, що меду ще вдосталь ціну почали опускати. По друге, проведена аналогія між 2018 і 2017 роком, як на мене взагалі не коректна. От в 2017 за перші пів року продали 26 т тон, а в зараз 15 т. і це через те що зараз меду менше. Мені здається що якраз меду зараз і більше. Але обставини зовсім інші. Його не купують. І це обєктивно, меду залишилось багато на руках. Ну і останє, якщо згадувати минулі роки, завжди якісь катаклізми нас супроводжували, то град посипетсья, то дощі весь травень і червень, то в пів липня температура не вище 17 С. Результат побачимо в серпні. Я більше всього не люблю коли пасічники моляться на не сприятливі умови погоди з думкою, що от ми зараз заробимо грошей. Не можна так.
 3. от мене дивує позиція деяких людей на форумі. Щось бовкнути, як говориться , від балди. Я не знаю, ви ж мабуть дорослий чоловік. Ви ж маєте за свої слова якось відповідати??? ми ж тут не бабки на базарі зібрались і сплєтні розпускаємо. Для рошена працює крохмало -патковий завод, який і забезпечує рошен сиропами і патоками і жодного кг меду вони не використовують в технологіях. те саме і про цукор. ніхто до цукру ціну меду не привязує, якби ви, як ви кажете, дружили з головою, то розуміли би, що є бухгалтерія, виводяться затрати, а потім коли продаєте вираховуєте прибуток. А взяти просто помножити ціну цукру на 3 це бред сивої кобили.
 4. То вони ж два рази урожай на рік мають. Чи ні?
 5. Нічого він не розпродує. Не травіть байку
 6. Свой мед будет дешевле ну и плюс, вы же слышали про метод работы семьи на износ
 7. Значить наступним кроком експортерів буде розвиток своїх промислових пасік в 5 -10 тис сімей. І ми зі своїми претензіями залишимось при собі. І ресурсу їм на це вистачить. І впринципі загальна ситуація цьому сприяє, є латифундисти які мають від 2 тис га і більше і експортерам буде простіше з ними домовлятись про розміщення пасік, ніж кожному окремому пасічнику.
 8. Весна/Літо 2018

  Це якось тупо.. в червні здискувати соняшник який посох
 9. Весна/Літо 2018

  Ну і смисл його дискувати було??
 10. Ну а якщо об'єктивно, то 45 то добра ціна. Якщо абстрагуватись від Овдієнко. Далі то вже лотерея була, як на мене.
 11. мой адресс не дом и не улица, мой адресс советский союз...... заготконтора, інвертар по рознарядці по блату на базі, молочні бідони по рознарядці і т.д.
 12. Це перспектива не найближчого майбутнього. Самостійний експорт, це досить непроста справа починаючи від процесу переробки меду і закінчуючи пошуками покупця і що найнеприємніше продавати з відстрочкою платежу. В іншому випадку ми будемо просто не конкурентні. І от знаючи натуру колег, питання, чи всі будуть задоволення ситуацією, коли продали мед по ціні умовно 2 евро, за тих 1,5 -2 місяці поки отримаємо гроші курс євро впаде і отримаємо не 50 грн, а 48. уявляєте який скандал буде. Колективна відповідальність і колективні ризики, це щось з розряду фантастики. Я так і не знайшов прикладів, коли великі країни експортери опираються на експортерів-кооперативщиків. Це справа великих грошей, певних знань і мабуть великих ризиків. Адже для того щоб ти позиціонувався, як серйозний експортер у тебе мають бути контракти, під контракти має бути мед на складі, ринок не гарантує стабільності ціни ніколи, (це не тільки з медом так) Як кооператив буде гарантувати об"єм припустимо 5 000 тон, якщо він умовний. У пасічників мед є, але ніхто в нашій країні пасічника не забов"яже гарантовано в кооператив віддати мед. Він вільний птах. А нема гарантії об"єму, хто з покупців буде ризикувати з такою організацією підписувати контракт? Якщо навіть у мене особистий досвід колективної здачі негативний, то про колективний експорт я взагалі мовчу.
 13. он практически весь не нужен был... Челноки в россию с медом и пыльцой своих старших коллег очень хорошо помню, везли его фиг знает, в какуе то тундру продавать. ну да еще по деревне расходился мед, кто за деньги, кому за даром... я лично в то время только учился пчеловодству у старшего поколения. И я говорил не в начале 90, а в конце 90, ну в целом думаю, что кардинальной разницы нет.
 14. только не включайте сюда уже политику.... тогда вспомните, как в конце 90 и на начале 2000 наш мед нафиг никому не нужен был ни за какие деньги... Вы тут еще за путина агитировать начните...
 15. Если мы все-таки субъект - то это очень хорошо. Вы напутали понятия. Объект это плохо, субъект - хорошо. Пока что у нас есть право выбора, мне кажется и так понятно, что сейчас будет не благоприятное время для пчедовода, по ценам. Пол года назад было 52 грн - более благоприятное время. Так что у вас есть выбор, можете придержать мед до лучших времен. Мне кажется, что вы глубоко копаете обвиняя олигархов в ваших проблемах...
×