Jump to content

Николай Макаров

Пользователи
 • Content count

  42
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Николай Макаров

 1. Весна-Літо 2019

  З чого вирішили що запізнилися з розширенням? Те що набудували на поверх планок? Так то ще ознака що не вистачає місця. Ви ж плівку плотно на рамки поклали, а вони нагородили собі для переміщення поверх гнізда та кращої циркуляції повітря. Ну це моя особиста думка.
 2. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Баскевич Андрій своїм останнім роликом в ютубі закрив цю тему на цей сезон. В коментах аж дим пішов від перекупів. Що і треба було довести, що не потягнути пакетчикам воза в якому вони в одній упряжі разом з медовиками. Отакий собі початок сезону.
 3. Правильно збирати треба щоб не було вологості. Те саме що в ппу закрити на зиму дно наглухо і стверджувати що він не пригодний для зимівлі
 4. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Не треба тут лапшу вішати про Канаду. То діткам в дитсадочку будете чесать про канаду. Де Ви, а де Канада. Не буду нічого тут доводити, бо і так всі розуміють, де казка а де реальність.
 5. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Синдром городського диванного фермера.
 6. Ціна пакетів в наступному сезоні

  http://tochok.info/topic/12457-ціна-пакетів-в-наступному-сезоні/?page=174&tab=comments#
 7. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Давайте я у Вас цього року візьму пакети, гроші за них віддам у наступному році. 100% відіб'єте кошти. У наступному році.
 8. КАНАДЦЫ ПРОВЕРЯТ УКРАИНСКИХ ПЧЕЛ

  На рахунок закарпатьського хто знає, а от полтавських галушок так це те точно, Семенівських , про контролюють свої кошти куди вложили.
 9. Ціна пакетів в наступному сезоні

  І знов же туди.Щоб було?
 10. Ціну 35 гр за 1кг множимо на 50 кг з однієї сім'ї виходить 1750 гр. Так ваш пасічник ще й у наварі у 250 гр, і спина ціла. От і вся математика, і ціна за пакет із закарпаття у 1500 гр. А 50 кг, із пакету, щось я мало впевнений, хіба що із соняху. Так з того пакету після соняху одні друзки залишаться.
 11. Весна/Літо 2018

  В чотири ряди проволка якщо не просяде то в медогонці порве сто відсотків .Затягувати треба п'ять рядів, а чотирі то якщо тільки під розплід.
 12. Весна/Літо 2018

  Проволка натягнута в чотири ряди? Так?
 13. Весна/Літо 2018

  От якраз і просяде якщо цього не зробити. Просідати нікуди в низу опора з верху забудовують. Ну в мене так. Ні одна не просіла ,всі рамки повномедні.
 14. Весна/Літо 2018

  На мою думку і мою практику в українськом вулику,Ви трішки не правильно навощуєте рамку. В наступному сезоні спробуйте лист вощини з низу підвернути і прикатать до нижнього бруска, зверху буде щілина яку бджоли стовідсотково забудують. А ще у Вас між боковими брусками і вощиною великі діри ,що є не добре. Яке у ваших вуликах підрамочне пространство?
 15. Весна/Літо 2018

  Вони вже там лишні по генплану вони вам кажуть, а ви ні, і всеодно пхните їх.
 16. Пасіка відкачана?
 17. Як можна назвати сімью на 10 рамок, у липні. Може відводки.
 18. Так зацікавлені люди цього і чекають. Там потравили, ціну на мед збили. Обладнання завезене цеха побудовані,залишилося з а малим. В 19 році після потрави неперезимує 90 % пасік. Так що і кидати не буде чого. От тоді у них і ціна буде, і петиція і все інше. От Тільки місця вже в цій галузі рядовому не буде.
 19. Как привлечь бродячий рой

  Доброго всім вечора. Чи може хто з роєловів користувався приманками Атрактанти на бжолиних феромонах, що це?
 20. Гыыы

  Спробую додивитися.
 21. Гыыы

  На 6.24 минуті більше мене не хватило.
 22. Що входить в комплект вулика з сімьею. Вулик виходить 20 уе так зрозумів?
 23. Как привлечь бродячий рой

  Все ясно. Читайте літературу.
 24. Как привлечь бродячий рой

  Запам'ятайте мед у пустому вулику це обов'язково крадіжка, а де була крадіжка рій у цей вулик або ловушку уже не залетить. Можете намазати чим завгодно прополісом воском тільки не медом. А дід просто з чуством гумору.
 25. Замена матки на пром. пасеке

  Это 20 дней нет расплода в гнезде а клещ размножается в разплоде.
×