Jump to content
Форум на ТочкУ

Юрец 76

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

542

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Харьковск.обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  гнездо 300 +145 магазины
 • Порода пчел
  Местная, Карника???

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Сьогодні звонив знайомий покупець меду( оптовик, чи посередник), каже все пішов з медового бізнесу, мало хто здає мед.
 2. Яким перевізником та в якій тарі краще всього переправити 100 літрів меду з Харкова в Ужгород. До цього мед поштою ще не відправляв тому шукаю пораду!!! Дякую!!!
 3. Дощу вже немає 30 днів, прогноз на 10 днів без дощу. Спека від 30 до 37 в тіні. А сонях якось росте і непогано росте.
 4. Буду мабудь виїзжати на падолошний сонях, то краще ніж сухе різнотравіє. А так перший плановий сонях зацвіте десь 25 червня.
 5. Зацвітає "падолошний" сонях 60га. Вопрос: чи буде він нектарувати , на кожній рослині по 3-5 корзинок, розміром від 5 до 15 см в діаметрі. Сонях дуже густий
 6. Сьогодні знайшов близько 50 га падолочного соняшника. Незнаю чим його в тому році вбирали, що скільки насіння залишилось в полі, але фермер залишив цей сонях і похоже жде з нього врожай. Висотою вже більш метра, викинув головки вже десь 5-8 см в радіусі. Через днів 10 зацвіте. Думаю чи виїзжати на це поле чи толку з нього не буде? А так соняха насіяли різновікового , як ніколи, є такий що тільки починає сходити. Так що надіюсь, днів на 30 взяток з соняха буде. Тільки ше б дощику, а то вже 3 неділі ні краплі. Якось так!!!
 7. Так цей дедушка в штатах проживає, там де Трамп царь. В них на місяць весна раніше.
 8. На сайті АВВ100 сказано, що на кожному листку вощини є гравіровка АВВ100. Поміняв вдома у перекупа віск на 10 пачок вощини. Вся упаковка одинакова, єтикетки і запечатано пачки одинаково. Але є пачки в яких вощина без гравіровки. Тільки сьогодні додивився. Це що значить перекуп підробку всунув???
 9. В мене ось яка була проблема з такими відводками. В 2018 році я наробив таких відводків на 1 рамку печатки з бджолою + 1мед, вода + неплідка, або маточник , були зроблені до 15 червня. Після того, як матки почали червити, вийшло десь таких 120 шт. Потихеньку розвивались, підставляв сушняк та вощину. Щоб не переростали і менше з ними було мороки не підгодовувув, було ніколи бо відводки стояли вдома, а я з медовою пасікою кочував за медом. Так до соняха з 120 близько 30 за все літо злетіло. Хто каже кліщ, хто каже мала сила відводка. А я думаю, що проблема в тому що я не давав підкормку. Бо хоча в природі і був, як мені казалось взяток, та такі невеликі сімейки просто не можуть обслужити молодих маток тому вони й злітають. Але це моя думка, хотілось би почути фахівців,тих хто з однорамочними відводками вже на "ти".
 10. Чуйка в них що долар буде рости. А після виборів 1 квітня, залежить хто програє, все може бути.
 11. В нас в Харківськый обл. Зміїв вже можно бджолосімьї по 1800 взяти. Пакети 1000-1100. Раніше різниця в ціні на пакети з західних областей була мінімум в 300 грн. Так що мабудь інтересна ціна чекає нас ближче до травня.
×
×
 • Create New...