Перейти к содержанию

Юрец 76

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  174
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

381

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Харьковск.обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  гнездо 300 +145 магазины
 • Порода пчел
  Местная
 1. К сожалению то, что запрещается во всем мире то очень быстро находит применение у нас в стране. И я думаю, что это только начало массовой протравы наших пасек, законы не работают, с фермером в суды играться мелкий пасечник не сможет. У нас в селе было 2 фермера, а сейчас до 10. И с каждым договориться не получиться, так как в мелких фермеров всего по 20 - 50 га земли и о дорогих препаратах они даже думать не будут. И обрабатывают часто днем потому, что берут в аренду технику у крупных землевладельцев, так как своей не имеют.
 2. Так ви , получилось, як співучастник ідете в цьому кидалово. Ще раз для себе поняв, що ручатись не можно ні за кого. Головне, щоб ваші знайомі правильно вас поняли.
 3. Вона може й коштує 240 за літр, але чи продається по такій ціні вопрос ???
 4. А з чого у вас перегородка? Дякую!!!
 5. Денис, за ульи спасибо! Пришлось попотеть, пока собрал, покрасил 200 корпусов на 145. Дно красил со всех сторон, вообщем ульи получились красавцы, все цвета радуги.
 6. Якщо пасічник іде на промислову пасіку за мінімалку, то він або "тупий пасічник", який бачив бджіл тільки по телевізору, або він розраховує, на те що кожну ніч буде відбирати собі на роботі по пакету бджіл, та створювати в себе вдома, потихеньку свою маленьку промислову пасіку. Іншої перспективи я з такою зарплатою не бачу. Але я такий варіант, красти на роботі, нікому не раджу бо можуть на вулик голою дупою посадити, в нас вже такі випадки були.
 7. Весна/Літо 2018

  Кажуть треба по пролітаючому рою з ружжа бабахнути. Тільки, на мою думку, треба прямо матці в глаз попасти, тоді точно рій остановиться.
 8. В нашому районі акація вже сипеться, попробувати медку з неї вже не получиться, різнотравіє можливо буде, якщо завтра пройде перший за всю весну дощь ( принаймі так обіцяють синоптики). Сонях ще тільки сіють, так що мед свіжий якщо й побачу то днів так через 40. Тому треба " рвати " сімьї на відводки, а то з таким взятком вони через днів десять можуть "драпонуть". Одне тішить, з того року, меду в сотах для підгодівлі вдосталь лишилось. Тари під відводки наробив та підкупив стільки, що думаю може в цьому році вообще не заморочуватись з медом. Краще, може, відводків наклепати , з Божою допомогою, до слідуючої весни пережити , тай буде "як кажуть щастя". Бо з ціною на мед, яку тепер прогнозують в 30грн, не дуже хочеться за медом кататись. Бджіл у нас на сьогодні купляють від 1500 до 2000 за сімью до 10 рам.і найближче де мій сусід пасічник-початківець знайшов, щоб купити бджіл для себе, це за 20км від дому.
 9. Сегодня и мне Денис привез мой заказ. На днях жду то, что не влезло в бус. Нуки, на первый взгляд, сделаны с "умом", а все плюсы минусы посмотрим в процессе работы. Теперь собрать, покрасить и можно начинать сезон отводков. Приятно работать с таким человеком, еще и в подарок 2 книги Брата Адама подарил, что в двойне приятно.
 10. І що, дійсно, вас слухають фермери, чи це шутка? В нас сьогодні о 10 ранку поля бризкали, так досі воняє. Коли спросив чому вдень обробляєте то кажуть, що не встигають!
 11. Денис ! прочитайте пожалуйста сообщение в личке. Жду ответ. Спасибо!!!
 12. Весна/Літо 2018

  Та ні, просто завидують! З таких сімей, в яких по 12-15 рам розплоду на 1 квітня можно зразу по 4 пакети продати. Та ще й з хвоста на соняху гарно качнуть. Мабудь я не тих бджіл тримаю!!!
 13. Я тоже сбиваю рамки скобой Сигма 25 и 32 проблем пока что не было. Компрессор на 24 л, диаметр шланга не знаю. Подскажите какие части нужно смазывать в степлере? Пока что я доволен!!!
 14. Я бачу, що ви зовсім немаєте почуття гумору.
 15. А я тільки сьогодні дочекався часткового обліту своєї пасіки. Сімей 30 вже "полягло", після першої ревізії думаю ця цифра ще буде збільшена на кілька одиниць. Хочу сказати, що за мої 15 років пасічникування, це сама погана зимівля . Так що, для мене, первочергова задача на цей сезон, це відновити пасіку , а за мед буду молити Бога, щоб була б можливість хоча б декілька бочок відправити мого медку " до столу Ангели Меркель" . Так, що прохання до всіх покупців мого меду, придержати ваші гроші за мій мед до сезону 2019 року.(буду згоден на 2$, а краще по 3$ за кг.)
×