Перейти к содержанию

Юрец 76

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  207
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

462

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Харьковск.обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  гнездо 300 +145 магазины
 • Порода пчел
  Местная
 1. Як завжди серед козаків хоч один " кізяк" а знайдеться.
 2. Домовився на кінець квітня в себе в Харківській обл. 50 сімей на 10 рамок, 2000грн . Пасічник кожну весну продає половину пасіки, в травні діле свою пасіку на пів лету і так кожен рік. Тому від замовлених пакетів з міста Хуст відмовився по 40-45₴. При цінах на мед в 35-37грн, не бачу сенсу брати бджіл дорожче. Вибачаюсь, що свою думку висловив в вашій темі, та й проти ваших цін в вашому регіоні не маю заперечень. Тільки щоб вийти в нуль з ціною сімей в 100 баксів треба викачати 70 кг меду, та ще й в зиму і на весну залишити 30 кг. Почінаючий пасічник відбиватиме цю ціну не менше 2 років, це якщо перезимує. Думаю треба шукати на місці пасіки і весною 1800 - 2000грн за бджолородину цього року можно буде купити без проблем.
 3. Зимние осмотры

  Моржування бджіл практикує наш колега з Балаклійск.р-ну, Харківськ.обл. Коли подивитись вживу зреліще не для слабонервних.
 4. Выше было написано что пчелы носили мёд при лунном свете. Летом луна светит до зари. Значит пчела шла на взяток до 3час.ночи. Я в это просто не верю, поэтому и написал, что автор сообщения возможно прикалываеться.
 5. Вы че прикалываетесь или...
 6. С предложениями тугувато. Безсотовый пакет для нашего пасечника диковинка. Лучше продать пакет с пятилетними рамками и кучей болячек, а потом если такой пчелопакет принесёт максимум 30кг то сказать, что у покупателя нет опыта. А второй момент это цена на безсотовый пакет. Некоторые продавцы считают, что безсотовый должен стоить не менее 1000грн, бо там матка якась заморська.
 7. Пока пчеловоды не согласятся на цену ниже 40 грн за кг мёда, думаю каникулы у экспортеров затянуться минимум до сентября. А пчеловодам уже через 60-70 дней можно будет подсчитать сколько семей перезимовало и работать уже на новый урожай. Пока что зимуем!!!
 8. Куплю завод по 27грн за квадратный метр. Что соответствует вашей цене на наш мёд 27грн за кг. Я думаю вам хватит, предложение действует до конца января. Дальше будет дешевле.
 9. Согласен с вами. Поэтому й покупаю. Задавали мне вопрос сколько нужно рамок пчелы струсить с 300 рамки чтобы получилось 1.5кг пчел в пакете. Прошу вас Мико помочь с ответом.!?
 10. А сколько по вашему должен стоить такой пакет. А если его брать в июне то он в зиму просто не успеет развится. Сегодня созванивался с местными дедушками пчеловодами так на 25 апреля готовы продать пчелосемьи от 1600 до 2000 максимум. А вот трусить мне пчел бояться. Говорят "шо таке й нечули шоб бджол без рамок и розплоду брали" .Поэтому пробую найти пчелок на форуме, ну а если не получиться то буду брать пчелосемьи , головняка только много, тем более когда пасека кочевая и живеш на пасеке в поле.
 11. Я ж писав якщо тара ваша то до ціни пакету+50грв. Якщо буду забирати в свою тару то зробити мені сотню коробків з двп та сітки займе не більш 2 днів. Якщо вам треба зробити ящики по стандартам то в ютюбі куча роликів.
 12. Я там уже був. Там теж саме що і тут
 13. Всі відповіді на ваші вопроси про тару можно прочитати в даній темі.
 14. В медовому бізнесі багато шпигунів.
 15. Я так понімаю, що безсотовий продаж бджіл в наших краях, та й повсій краіні ще не на часі. А я вже губу розкатав думав що візьму собі соточку пакетів та й на вощині без болячок викохаю собі ще один точок. Мабуть всі пакети готуються на Канаду .
×