Jump to content

Юрец 76

Активные Пoльзователи
 • Content count

  233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

540

1 Follower

General Information

 • Пасека в
  Харьковск.обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  гнездо 300 +145 магазины
 • Порода пчел
  Местная, Карника???
 1. Сьогодні звонив знайомий покупець меду( оптовик, чи посередник), каже все пішов з медового бізнесу, мало хто здає мед.
 2. О корме и кормлении пчёл

  Жувати не пережувати
 3. Яким перевізником та в якій тарі краще всього переправити 100 літрів меду з Харкова в Ужгород. До цього мед поштою ще не відправляв тому шукаю пораду!!! Дякую!!!
 4. Дощу вже немає 30 днів, прогноз на 10 днів без дощу. Спека від 30 до 37 в тіні. А сонях якось росте і непогано росте.
 5. Весна-Літо 2019

  Буду мабудь виїзжати на падолошний сонях, то краще ніж сухе різнотравіє. А так перший плановий сонях зацвіте десь 25 червня.
 6. Весна-Літо 2019

  Зацвітає "падолошний" сонях 60га. Вопрос: чи буде він нектарувати , на кожній рослині по 3-5 корзинок, розміром від 5 до 15 см в діаметрі. Сонях дуже густий
 7. Весна-Літо 2019

  Сьогодні знайшов близько 50 га падолочного соняшника. Незнаю чим його в тому році вбирали, що скільки насіння залишилось в полі, але фермер залишив цей сонях і похоже жде з нього врожай. Висотою вже більш метра, викинув головки вже десь 5-8 см в радіусі. Через днів 10 зацвіте. Думаю чи виїзжати на це поле чи толку з нього не буде? А так соняха насіяли різновікового , як ніколи, є такий що тільки починає сходити. Так що надіюсь, днів на 30 взяток з соняха буде. Тільки ше б дощику, а то вже 3 неділі ні краплі. Якось так!!!
 8. Весна-Літо 2019

  Так цей дедушка в штатах проживає, там де Трамп царь. В них на місяць весна раніше.
 9. Вощина

  На сайті АВВ100 сказано, що на кожному листку вощини є гравіровка АВВ100. Поміняв вдома у перекупа віск на 10 пачок вощини. Вся упаковка одинакова, єтикетки і запечатано пачки одинаково. Але є пачки в яких вощина без гравіровки. Тільки сьогодні додивився. Це що значить перекуп підробку всунув???
 10. Весна-Літо 2019

  ЖАХ!!! Я ще такого не бачив!!!
 11. В мене ось яка була проблема з такими відводками. В 2018 році я наробив таких відводків на 1 рамку печатки з бджолою + 1мед, вода + неплідка, або маточник , були зроблені до 15 червня. Після того, як матки почали червити, вийшло десь таких 120 шт. Потихеньку розвивались, підставляв сушняк та вощину. Щоб не переростали і менше з ними було мороки не підгодовувув, було ніколи бо відводки стояли вдома, а я з медовою пасікою кочував за медом. Так до соняха з 120 близько 30 за все літо злетіло. Хто каже кліщ, хто каже мала сила відводка. А я думаю, що проблема в тому що я не давав підкормку. Бо хоча в природі і був, як мені казалось взяток, та такі невеликі сімейки просто не можуть обслужити молодих маток тому вони й злітають. Але це моя думка, хотілось би почути фахівців,тих хто з однорамочними відводками вже на "ти".
 12. Чуйка в них що долар буде рости. А після виборів 1 квітня, залежить хто програє, все може бути.
 13. В нас в Харківськый обл. Зміїв вже можно бджолосімьї по 1800 взяти. Пакети 1000-1100. Раніше різниця в ціні на пакети з західних областей була мінімум в 300 грн. Так що мабудь інтересна ціна чекає нас ближче до травня.
×