Jump to content
Форум на ТочкУ

cveklov

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,320
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

997

6 Followers

About cveklov

 • Birthday 07/18/1961

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Кіровоградська область, м. Бобринець

General Information

 • Пасека в
  с.Златопілля, Бобринецького району, 096-734-32-31
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  "Рогаті" на 145-у рамку
 • Порода пчел
  "карпатка"- місцева

Recent Profile Visitors

4,259 profile views
 1. Велика Вам, Андрію, вдячність за такий гарний фільм. Ми дуже задоволені з Володимиром плодами своєї праці. Виходить, що ми не дарма витрачали і витрачаємо такий дорогоцінний час на проектування нових блоків управління. От і в цьому році приготували Новий Блок, який має в собі всі новації, які має блок "Іванко". Блок став більш витривалий до перенавантажень, і терплячий до вибагливих бджолярів. Та є ще одна Новина, якою ніяк не поділиться Андрій. На превеликий жаль, у нього вже два роки чекає свого часу, блок управління "Хамелеон" - один із чотирьох виготовлених мною екземплярів. Цей блок був виготовлений, як самопрограмований на будь-який лад. Та, думаю, у Андрія все буде добре, і ми побачимо і роботу блока "Хамелеон". Ще раз вдячний за відеоматеріал. Вдалої зимівлі.
 2. Еще и до Нового года далеко, а Мы с Владимиром Науменко уже много чего натворили. Блок управления под кодовым названием "Сезон-2020" теперь может работать не только с ременными приводами, а и с редукторными приводами, чего раньше он "не умел" делать. Испытания показали приличную "Живучесть" данной конструкции. Функционал блока не изменился. Он, как всегда - Универсальный (имеет радиальный режим, два хордиальных режима и два режима для автоматических медогонок). Кроме этого, есть "ручной" режим, который можно использовать для откачки меда из Забруса или же докачки рамок, при необходимости. Он работает как самостоятельный, независимый ни от чего режим. Уже стандартно, механическая часть привода для медогонки - ременная, с двигателем Украинского производства, мощностью 250 ватт и рабочим напряжением 12 вольт.
 3. Блок управления "Кузя" - разрабатывался для работы только на радиальных медогонках с двигателем Г-108 и ему подобными. У него один режим работы, в котором, после откачки меда на маленькой скорости идет длинный переход к повышенной скорости. И откачка на повышенной скорости. Вращение идет только в одну сторону. Для блока "Кузя" - генератор переделывать не нужно. Блок управляет им по трем проводам. Блок управления "Альбатрос" - это универсальный блок управления, в котором есть пять режимов откачки: - 1-й - радиальный, - 2-й - хордиальный, ручной - 3-й хордиальный (дедовский), ручной - 4-й хордиальный, автоматический - 5-й хордиальный (дедовский), автоматический. В блоке "Альбатрос" есть реверс. Поэтому нужно будет на генераторе сделать вывод 4-го провода.
 4. Продолжим. На ярмарке принимали участие - Кооператив "Павик", "Мелиса-93", "АВВ-100" и другие производители инвентаря для пчеловодства. Именинники показали свое новое детище - Тельфер для погрузки и выгрузки ульев. А так же - Бочковоз на "солидных" колесах. "Мелиса-93", как и обещала, привезла медогонки с Акционными ценами.
 5. Це моя медогонка. Вона була три - рамкова не поворотна. А стала, завдяки Максиму Верходубу - 12-ти рамковою радіалкою на 145-ту рамку. Шків (центральний) вибирався із тих міркувань, щоб можна було легко завантажувати рамки. Тому його діаметр - 100 міліметрів. А знайшов я його на базарі, від якогось двигуна. Та є одне застереження - З таким шківом, двигуну дуже важко працювати. Навіть тому, що стоїть на медогонці - потужністю в 230 ватт, із - за малого передаточного числа шківів.
 6. Делегація Бобринеччини побувала на святкуванні 10-ти річчя Трудової діяльності, досить відомого серед бджолярів Кооперативу "Павік", під керівництвом Юрія Михайловича Гуслія. На ярмарці було показано обладнання різних виробників обладнання. Був там і я. Показав Новий Блок управління медогонкою "Сезон-2020". Зустрівся з давніми друзями - Дулгеровим Андрієм та Плічко Віталієм. Приємно було почути відгуки бджолярів Черкащини та Київщини про роботу наших приводів для медогонок. І був приємно здивований, коли куплену на ярмарку медогонку, принесли до мене і попросили зразу ж поставити мій привід на неї.(Жаль не було кому зробити фото цього моменту.
 7. Хочеться трішки познайомити форумчан, про святкування 10-ти річчя Трудової діяльності, такого, дійсно іноваційного Кооперативу "Павік". Міроприємство проходило в мальовничому куточку Черкащини, на березі Дніпра. База "Придніпровська", розташована серед Вікових сосен. Як тільки приємно будо дихати цим свіжим повітрям, подалі він Пром зони. Навіть будиночки, в яких дуже затишно та комфортно, наче виросли разом з цими велетенськими деревами.
 8. Вот например сюда - https://pulseautomatics.com
 9. Ось і вівторок проходить, а питань багато - Їх можна висказати такою фразою - "Що? Де? Коли?"
 10. На 26-27 жовтня 2019 року я отримав Офіційне Запрошення від Гуслія Юрія Михайловича прийняти участь в міроприємстві присвяченому 10 річниці створення Кооперативу "ПАВІК". Запрошення прийнято. Отже, на виставці - ярмарку буду приймати активну участь. До зустрічі на схилах Дніпра. А поки що, новий блок "Сезон-2020" отримав Рестайлінг "Обличчя".
 11. З кожним днем все більше ми віддаємо перевагу сучасній техніці та електроніці. Та від цього процесу нам нікуди не дітись. Хтось полюбляє сидіти біля комп"ютера, хтось - дивитись цікаві передачі по телевізору, хтось - сидить в соцмережах. І, не зважаючи на це, ніхто не наважився змінити систему регулювання руху на наших дорогах. Світлофор залишився, поки що, єдиним незмінним елементом цього процесу. От і я, разом з талановитим інженером - Володимиром Івановичем Науменко, вже на протязі п"яти з лишком років створюємо все нові та нові блоки управління медогонками. Змінюємо алгоритми відкачування меду, змінюємо конструктив - лише з однією метою - надійність, простота і універсальність. Не дивлячись на розмаїття таких пристороїв на нашому ( Українському) ринку, Наша продукція має дуже багато своїх поціновувачів. І ми не можемо просто стояти на місці. Кожен день проводимо жваві дискусії по питанню покращення наших виробів. Цей рік не був виключенням. По проханню бджолярів, було створено блок, який може працювати тільки на КОМБІНОВАНИХ медогонках - під красивою назвою "ІНФІНІТІ". Та зразу ж за ним, повністю пройшов модернізацію блок "Сезон-2020". Який дуже швидко замінив блок "Інфініті". Зваживши всі зауваження, отримали дуже надійний блок. Пройшовши випробування на витривалість, він був схвалений пасічниками до використання. І, знову ж таки, по проханню бджолярів, створено блок управління для медогонок з РЕДУКТОРНИМ приводом - з Яскравою назвою "Лаванда". Але ніхто з нас не наважиться викреслити із цього списку блоки для ГЕНЕРАТОРІВ постійного струму, типу Г-108, - "АЛЬБАТРОС" та "КУЗЯ". Деякі виробники натякали Нам на дуже маленький корпус блока управління, і на його негативні наслідки. Та, на жаль, їхні натакання безпідставні. Блоки в цих корпусах почувають себе досить таки комфортно. Механічна частина залишається незмінною, в зв"язку із своєю УНІВЕРСАЛЬНІСТЮ. Двигуни, потужністю 230 ватт і більше, працюють напрочуд дуже добре, в польових умовах. Такий стан речей у нас на сьогодні. Отже, підводячи підсумок написаному, у мого товариша є гарна приказка - "Кому піп, кому попаддя, а кому попова донька". Рік 2020 ще не прийшов, а блоки "Сезон-2020" вже відправляються до своїх власників, в допомогу їх нелегкій, але почесній справі.
 12. Каждый год хочется после окончания Сезона немножко отдохнуть, или передохнуть. Но, нет. Надо работать дальше. Вот скоро и в Старом Салтове очередной Бджолярський Круг. Я всегда готов посетить любое мероприятие. И благодарен организаторам за приглашения. Но есть обстоятельства которые иногда не позволяют это сделать. БК этого года для меня очень далеко, и посетить его я не имею возможности, технически. Да и знаю, что очень много пчеловодов хотели бы пообщаться, но ...
×
×
 • Create New...