Jump to content

cveklov

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,316
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

981

6 Followers

About cveklov

 • Birthday 07/18/1961

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Кіровоградська область, м. Бобринець

General Information

 • Пасека в
  с.Златопілля, Бобринецького району, 096-734-32-31
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  "Рогаті" на 145-у рамку
 • Порода пчел
  "карпатка"- місцева

Recent Profile Visitors

3,915 profile views
 1. Продолжим. На ярмарке принимали участие - Кооператив "Павик", "Мелиса-93", "АВВ-100" и другие производители инвентаря для пчеловодства. Именинники показали свое новое детище - Тельфер для погрузки и выгрузки ульев. А так же - Бочковоз на "солидных" колесах. "Мелиса-93", как и обещала, привезла медогонки с Акционными ценами.
 2. Це моя медогонка. Вона була три - рамкова не поворотна. А стала, завдяки Максиму Верходубу - 12-ти рамковою радіалкою на 145-ту рамку. Шків (центральний) вибирався із тих міркувань, щоб можна було легко завантажувати рамки. Тому його діаметр - 100 міліметрів. А знайшов я його на базарі, від якогось двигуна. Та є одне застереження - З таким шківом, двигуну дуже важко працювати. Навіть тому, що стоїть на медогонці - потужністю в 230 ватт, із - за малого передаточного числа шківів.
 3. Делегація Бобринеччини побувала на святкуванні 10-ти річчя Трудової діяльності, досить відомого серед бджолярів Кооперативу "Павік", під керівництвом Юрія Михайловича Гуслія. На ярмарці було показано обладнання різних виробників обладнання. Був там і я. Показав Новий Блок управління медогонкою "Сезон-2020". Зустрівся з давніми друзями - Дулгеровим Андрієм та Плічко Віталієм. Приємно було почути відгуки бджолярів Черкащини та Київщини про роботу наших приводів для медогонок. І був приємно здивований, коли куплену на ярмарку медогонку, принесли до мене і попросили зразу ж поставити мій привід на неї.(Жаль не було кому зробити фото цього моменту.
 4. Хочеться трішки познайомити форумчан, про святкування 10-ти річчя Трудової діяльності, такого, дійсно іноваційного Кооперативу "Павік". Міроприємство проходило в мальовничому куточку Черкащини, на березі Дніпра. База "Придніпровська", розташована серед Вікових сосен. Як тільки приємно будо дихати цим свіжим повітрям, подалі він Пром зони. Навіть будиночки, в яких дуже затишно та комфортно, наче виросли разом з цими велетенськими деревами.
 5. Вот например сюда - https://pulseautomatics.com
 6. Ось і вівторок проходить, а питань багато - Їх можна висказати такою фразою - "Що? Де? Коли?"
 7. На 26-27 жовтня 2019 року я отримав Офіційне Запрошення від Гуслія Юрія Михайловича прийняти участь в міроприємстві присвяченому 10 річниці створення Кооперативу "ПАВІК". Запрошення прийнято. Отже, на виставці - ярмарку буду приймати активну участь. До зустрічі на схилах Дніпра. А поки що, новий блок "Сезон-2020" отримав Рестайлінг "Обличчя".
 8. З кожним днем все більше ми віддаємо перевагу сучасній техніці та електроніці. Та від цього процесу нам нікуди не дітись. Хтось полюбляє сидіти біля комп"ютера, хтось - дивитись цікаві передачі по телевізору, хтось - сидить в соцмережах. І, не зважаючи на це, ніхто не наважився змінити систему регулювання руху на наших дорогах. Світлофор залишився, поки що, єдиним незмінним елементом цього процесу. От і я, разом з талановитим інженером - Володимиром Івановичем Науменко, вже на протязі п"яти з лишком років створюємо все нові та нові блоки управління медогонками. Змінюємо алгоритми відкачування меду, змінюємо конструктив - лише з однією метою - надійність, простота і універсальність. Не дивлячись на розмаїття таких пристороїв на нашому ( Українському) ринку, Наша продукція має дуже багато своїх поціновувачів. І ми не можемо просто стояти на місці. Кожен день проводимо жваві дискусії по питанню покращення наших виробів. Цей рік не був виключенням. По проханню бджолярів, було створено блок, який може працювати тільки на КОМБІНОВАНИХ медогонках - під красивою назвою "ІНФІНІТІ". Та зразу ж за ним, повністю пройшов модернізацію блок "Сезон-2020". Який дуже швидко замінив блок "Інфініті". Зваживши всі зауваження, отримали дуже надійний блок. Пройшовши випробування на витривалість, він був схвалений пасічниками до використання. І, знову ж таки, по проханню бджолярів, створено блок управління для медогонок з РЕДУКТОРНИМ приводом - з Яскравою назвою "Лаванда". Але ніхто з нас не наважиться викреслити із цього списку блоки для ГЕНЕРАТОРІВ постійного струму, типу Г-108, - "АЛЬБАТРОС" та "КУЗЯ". Деякі виробники натякали Нам на дуже маленький корпус блока управління, і на його негативні наслідки. Та, на жаль, їхні натакання безпідставні. Блоки в цих корпусах почувають себе досить таки комфортно. Механічна частина залишається незмінною, в зв"язку із своєю УНІВЕРСАЛЬНІСТЮ. Двигуни, потужністю 230 ватт і більше, працюють напрочуд дуже добре, в польових умовах. Такий стан речей у нас на сьогодні. Отже, підводячи підсумок написаному, у мого товариша є гарна приказка - "Кому піп, кому попаддя, а кому попова донька". Рік 2020 ще не прийшов, а блоки "Сезон-2020" вже відправляються до своїх власників, в допомогу їх нелегкій, але почесній справі.
 9. Каждый год хочется после окончания Сезона немножко отдохнуть, или передохнуть. Но, нет. Надо работать дальше. Вот скоро и в Старом Салтове очередной Бджолярський Круг. Я всегда готов посетить любое мероприятие. И благодарен организаторам за приглашения. Но есть обстоятельства которые иногда не позволяют это сделать. БК этого года для меня очень далеко, и посетить его я не имею возможности, технически. Да и знаю, что очень много пчеловодов хотели бы пообщаться, но ...
 10. Вот пересматривая свои Архивы, нашел картинку, с которой все и началось в далеком 2007 году, когда я сделал себе первый Электропривод на медогонку. Тогда еще никто и не мечтал об этом. А сегодня все мечтают о том, чтобы медогонка сама знала что ей делать и выполняла все сама.
 11. Ух-тыыыыыыыыыыыыыыы !!! Я только в том году, специально для Выставки-Ярмарки "Пчеловодство Слобожанщины - 2019", сделал рекламный щит. А тут уже надо заказывать другой. Но, к огромному сожалению, я не буду участвовать в "Бджолярском Круге - 2019" - далековато. Так что пока буду старенький использовать. По поводу Нового блока, так кроме блоков отправленных на тестирование, (пчеловоды у нас "партизаны"- попробовал, понравилось, всем друзьям посоветую и больше никому ничего не расскажу), первая партия (10 штук ) ушла к потребителю. Один экземпляр успел откачать первую тонну меда. Самым "привлекательным" аргументом (как писал один из форумчан) является неизменная вот уже на протяжении двух лет, точно, - Цена. И хотя Мы используем САМЫЙ "Мощный" процессор - ФУНКЦИОНАЛ и НАДЕЖНОСТЬ блоков с каждым Новым блоком только увеличивается. Статистика говорит, что блоки вполне хорошо отработали этот Сезон, а отказы если и были, то только по причине "тугой" механики или невнимательности эксплуатирующего персонала.
 12. Я очень рад, что и у нас есть такие люди. Хочется надеяться, что и наша Украина улучшит свое положение в мире.
×