Перейти к содержанию

Лєна Приходько

Пользователи
 • Публикаций

  19
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

79

2 Подписчика

Profile Information

 • Ваш пол
  Female
 • Место расположения
  Павлоград, Дніпропетровська обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Павлоград, Дніпропетровська обл. +380992142422
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Корпусні на 12 рамок дадан
 • Порода пчел
  Бакфаст

Посетители профиля

912 просмотра профиля
 1. Саме в мене і в моїх скудних умовах, то Бакфаст приніс в середньому бльзько 60кг. Інші породи в порівнянні принесли менше. Хочу наголосить, що моя пасіка матковивідна і тягаться по медопродуктивності з людьми, що кочуть чи мають поруч соняшник + акацію, я не можу.
 2. Чистопородной матки у Вас не выйдет. Не зря же на облет увозят на острова, где суша отделена водным пространством. Было бы все так просто, у каждого бы был условно-изолированный облет. Если вам нужна товарная матка, гибридная сила Вам только в помощь. Если нужна чистопородная (линейная) для репродукции, купите маточку КОНТРОЛИРУЕМОГО спаривания. Тут конечно можно сразу сказать: "Кто вас знает дорогая, может оно у вас и не такое контролируемое.." У меня контролируемое, но если не верите, обращайтесь к другим матководам, и покупайте качественный товар для своей пасеки.
 3. Усі матки-репродуктори придбані у Українських селекціонерів та є нащадками селекційних маток іноземного походження, що само собою не несе цінності, але має особливе значення. Кожна з них, та їх нащадків використовується вітчизняними пасічниками (якщо Вам цікаво, у яких саме, напишіть, дам контакти). На даний час, із можливостями, які надає мені кількість сімей на пасіці та рівень знань, можу сказати, що селекційної роботи я не веду. Веду роботи з контролю передачі корисних сільськогосподарських показників материнських та батьківських сімей. Якщо сім»я, матка або її нащадки не відповідають моїм потребам, як пасічника, то вона не попадає у перелік репродукторів. А потребами є помірність у всьому, окрім медозборів. Але якщо Вас цікавлять характеристики відмінностей ліній, то із них можна виділити схильність до прополюсування та яскравий колір у B117 POV; та схильність до помірно-пізднього розплоду у В218POV.
 4. ..Казнить нельзя, помиловать. Жодного контрольованого обльоту не маю змоги запропонувати. Не правильно виразилася в оголошенні. В сезоні 2019 року пропоную матки методу селекції Бакфаст: штучного осіменіння, природного обльоту та не плідні. До репродукції пропонуються лінії-лідери: В218POV, В318POV. Батьківські сім'ї для інструментального осіменіння будуть представлені лініями В117POV та В217POV З родословними можна ознайомитись за посиланням: http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/POV
 5. ..Казнить нельзя, помиловать. Жодного контрольованого обльоту не маю змоги запропонувати. Не правильно виразилася в оголошенні. В сезоні 2019 року пропоную матки методу селекції Бакфаст: штучного осіменіння, природного обльоту та не плідні. До репродукції пропонуються лінії-лідери: В218POV, В318POV. Батьківські сім'ї для інструментального осіменіння будуть представлені лініями В117POV та В217POV З родословними можна ознайомитись за посиланням: http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/POV
 6. В сезоні 2019 року пропоную матки методу селекції Бакфаст: штучного осіменіння, природного обльоту та не плідні. Бджоли Бакфаст характеризуються мирним характером, низьким ройовим настроєм та високою медопродуктивністю. До репродукції пропонуються лінії, що пройшли перевірку: В218POV, В318POV, В117POV та В217POV. Батьківські сім'ї для штучного осіменіння будуть представлені лініями В117POV та В217POV. З родоводами можна ознайомитись за посиланням: http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/POV Ціна на маток: 1. Матки ШО перевіренні на яйцекладку до запечатаного розплоду - 1000 грн; 2. Матки природного обльоту плідні перевірені на засів - 270 грн; 3. Матки не плідні (або маточники) - 135 грн (половинка від плідної); 4. Матка, яка «потрібна дуже срочно, бо біда» 300 грн в будь-який час. Також пропоную послуги з осіменіння (з 01.07.18): 1. Вашим трутнем 350 грн (зважайте на те, що його треба буде доставити на станцію осіменіння самостійно); 2. Моїм трутнем 500 грн. Оплата проводиться після перевірки на печатку на Вашій пасіці. Терміни відправки маток: - матки штучного осіменіння починаючи з 15 червня; - матки природного обльоту з 1 червня; - не плідні починаючи з травня. Постачання маток відбувається по всій Україні Новою Поштою. Для внесення у список замовлень потрібні: прізвище та ім’я, номер телефону, відділення НП (якщо Укрпошта, то повна адреса). Бажано замовляти мінімум 2 маточки. В чергу записую по дзвінку без передплати. Звертатися за телефоном +38 099 214 24 22
 7. ГО Об'єднання матководів України / ГО ОМУ

  Ото дістанеться мені від пана Доскоча. Першими моїх маток заборонять)
 8. ГО Об'єднання матководів України / ГО ОМУ

  Добрий вечір! Будь яке об'єднання громадян це чудово, це означає що люди хочуть робити світ кращим навколо себе. Будь то бджільництво, екологія, наука чи розвиток молоді. Головне, щоб то було взаправду.
 9. Станок від Вальчука Ю. (Теплова)

  А Вам от сюди: Юрій 0678617827 ) Близько 6-7 тисяч грн. Точно не пам"я таю.
 10. Станок від Вальчука Ю. (Теплова)

  На першому зображенні - станок ШО від Вальчука (це ще взимку 2016 р.)
 11. Для наклеювання номерків на бджолиних королев  

  У магазині «Аврора» купила інструмент (3 шт. різного розміру) для наклеювання номерків на королев за 21 грн. Жінки використовують для манікюру, а бджолярі для матководства. Впевнена, що буде не гірше від шпателя із Китаю.
 12. В ОЛХ есть вот такое замечательное предложение: https://www.olx.ua/obyavlenie/silikonovye-press-formy-dlya-litya-voschiny-dadan-dlya-pchel-IDt27jI.html. Пользуется ли кто? Есть ли смысл покупать?
 13. Перші кроки

  У цьому році отримали майстер-клас від Вальчука. Змістовно, повчально. Все записували на відео. Руці трусилися, але матку осіменила. В добрий путь.
×