Перейти к содержанию

Володимир 74

Пользователи
 • Публикаций

  89
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Володимир 74

 1. Виготовляємо на замовлення заготовки для корпусів (зроблені з використанням з'єднання в шип, скопійованого з промислових американських та канадських пасік) на рамку 230мм та 145мм. Корпуса безфальцеві товщиною 22мм (від 19мм до 25мм ). Використання шипа значно підвищує міцність корпуса,його довговічність, а також зменшує вагу. Висока якість виготовлення шипованих корпусів як правило не потребує після збивання додаткового притирання. Ціна корпуса на 230 рамку - 130гр., магазина на 145 рамку - 100гр. Контактний тел. 097 766 08 52.
 2. Доброго вечора. Ціни на продукцію можна подивитись на 5 сторінці даної теми, по строках на даний час це кінець липня 2019року. З пов. Володимир.
 3. Зважаючи на значну кількість замовлень корпусів на 145 рамку, з метою покращення якості змінив розшиповку даного корпуса, на фото зліва попередній варіант, справа (в заготовці з посверленими отворами) кінцевий варіант.
 4. Продам пилок з власної пасіки, чистий, просіяний, якісно висушений. Кількість 500кг., ціна 200гр. тел.097 766 08 52
 5. Добрий вечір. Зробити звичайно можна, але чи влаштують строки - на даний час черга на кінець червня 2019р.
 6. Олександре, безумовно Ви праві як замовник - із збільшенням об'ємів є певні зауваження, прислухаюсь і стараюсь виправити те що можливо, також постійно працюю над вдосконаленням виробництва. Але треба розуміти, щоб в дошці абсолютно не було сучків і тд. - потрібна якісна сировина, вона відповідно і коштує. При роботі із звичайною дошкою час витрачений на видалення абсолютно всіх сучків + відходи деревини - практично дорівнюють продукції виготовленій з якісної дошки - дива не станеться, абсолютна якість не може бути безкоштовною. Тому вважаю (так як сам пасічник), що потрібна золота середина - в своїй продукції допускаю наявність живих сучків, мертвих не випадаючих, незначних смоляних карманів, безумовно в процесі роботи стараюсь їх максимально видалити з дошки, разом з тим недопускаю наявності сучків на шипах, четвертях під рамку, прилягаючих частинах корпуса. З повагою Володимир.
 7. Замовникам для яких якість понад усе, які бажають щоб в їхніх корпусах абсолютно не було сучків(ні живих ні мертвих), смоляних карманів та інших недоліків деревини, можу запропонувати елітну продукцію виготовлену з столярної дошки найвищої якості, так звана "нульовка", така дошка пиляється із зрілого лісу (не тонкоміру), як правило з крайньої (обзельної) частини колоди, яка вважається найміцнішою. Ціна питання + 40% до основного цінового прайсу.
 8. Техніка безпеки в майстерні

  Елементарні правила безпеки яких бажано дотримуватись при роботі в майстерні: 1. Здоровий глузд та тверезий розум - сюди крім алкоголю слід віднести всі фактори які впливають на швидкість реакції та моторику рухів людини, це можуть бути ліки, втома, а також холодна майстерня і тд.. 2. Робочий одяг. Повинен бути зручним і безпечним щоб уникнути потрапляння в станки. Як приклад можу навести пригоду яка трапилась з моїм товаришем столяром з багаторічним досвідом - звисаючий рукав світера попав у фуганок і за долю секунди весь світер був намотаний на вал - товаришу повезло відбувся легким переляком, але могло бути й інакше. Інша пригода односельця закінчилась більш трагічно - фугували брус він працював в рукавицях + на руці була обручка, результат залишився повністю без чотирьох пальців. 3. Використання різноманітних штовхачів, як для фуганка так і циркулярки значно зменшує ризики потрапляння в станок особливо при роботі з тонкими та вузькими заготовками. 4. Організація робочого місця - потрібно щоб було максимально зручно + елементарний порядок. 5. По можливості уникати багатоопераційних станків - особливо небезпечне поєднання фуганка та циркулярки. 6. Майстерня не гоночний трек із збільшенням швидкості ймовірність помилки зростає та і якість як правило страждає. Список безумовно можна продовжити.
 9. Техніка безпеки в майстерні

  Бажано щоб тема "Техніка безпеки в майстерні" була закріплена адміністраторами форума в списку тем розділу "Майстерня бджоляра" і ознайомлення починалося саме з неї. Шановних колег пасічників - столярів прошу ділитися своїми напрацюваннями, а пану Борода-1 велике дякую за відкриття даної теми.
 10. Дашок "економ" - це найдешевший варіант і найбільш практичний для пасічників які використовують дашок в нахлобучку. Зазвичай з метою економії коштів пасічники замовляють лише обв'язку, а осб купують та пиляють самостійно - при цьому економлять: 1. на транспортних послугах перевізників ( нова пошта, делівері ), 2. також деякі пасічники можуть купити осб дешевше в будівельних супермаркетах Епіцентр, Нова лінія і тд., 3. на роботі столяра - так як нескладно розпиляти осб самостійно. Ціна дашка "економ" складається з ціни обв'язки (80-100гр. в залежності від товщини дошки 22- 28мм) + ціни осб (яка може змінюватись в залежності від ціни в місцевому будівельному магазині, так як відстань до найближчого супермаркета в мене складає 100км.). Обв'язка товщиною: 22мм - 80гр. товщина четверті, що перекриває корпус 11мм., 25мм -90гр. товщина четверті, що перекриває корпус 14мм (на мою думку оптимальна), 28мм -100гр. товщина четверті, що перекриває корпус 17мм. P.S. надіюсь, що пояснення будуть корисні не тільки для початківців.
 11. 2000 за три станки фуганок, рейсмус та циркулярка ціна адекватна, за майже 2,5 тони заліза. Та й відразу трьох найманих працівників можна поставити до роботи.
 12. Гострі ножі + мінімальна подача для даного рейсмуса 8м/хв і ніяких хвиль не має - поверхня як полірована.
 13. Ця бомба в мене дає точність 0,2мм
 14. Підтримую. І не потрібен ніякий Хольцман ..
 15. З людьми складніше.
 16. Працюю на бу промислових станках в тому числі й фуганок сф -4, рейсмус "Красный металист" ср 3 - 6. Весь ріжучий інструмент (ножі, пили) імпортний - далеко не дешеве задоволення. Ножів дійсно потрібно три комплекти і заточити їх якісно на вітчизняному обладнанні не вдається, для того щоб самому не возить на заточку існують перевізники нова пошта і тд. Наймані працівники - не все так просто, потрібні кваліфіковані, а де їх найти, та й зарплату їм потрібно платити відповідну. Можливо простіше ( правильніше ) зконцетруватись на виробництві меду, пакетів, маток і тд. ?
 17. Замовлення 150 корпусів рут + 55 дадан товщина стінки 25мм, спаковане на два піддони загальна вага 1242кг, їде в м. Херсон.
 18. Ціни на продукцію актуальні з 1 березня 2018р.: матеріал сосна камерної сушки корпус Рута (в розібраному вигляді) товщина 22мм - 180гр. 25мм - 200гр. корпус на 145рамку (в розібраному вигляді) 22мм - 135гр. 25мм - 150гр. корпус Дадан (в розібраному вигляді) 22мм - 290гр. 25мм - 320гр. дно під сітку 120гр., з суцільним дерев'яним щитком 180гр. криша обв'язка 80 - 100гр. + осб 40гр. з дерев'яним щитком 180 - 200гр. підкришник 70мм - 80гр.
 19. - 10гр. на корпусі порівнюючі з 10 рамочним так як витрати часу ( його невистачає найбільше ), амортизація інструмента та обладнання, електроенергія будуть однакові - маємо лише незначну економію деревини. Вага корпуса на 145 рамку товщина 22-25мм близько 3кг, на піддон 100 х 120 можна розмістити 200-230шт.
 20. корпус на 145рамку (в розібраному вигляді) 22мм - 115гр. 25мм - 120гр.
 21. Толщина стенки деревянного улья

  Весною тонка стінка краще прогрівається, а двохстінні чи полістирольні не дають можливості використовувати додаткове тепло, тому розвиток практично однаковий ( з власного досвіду ). Правильно було б фарбувати тонкостінні вулики в білий колір ( щоб не перегрівалися в літку ), а на весну темні чохли .
 22. Стандартний вулик повинен задовільняти як пасічника так і виробника вуликів та найголовніше відповідати біологічним потребам бджолосім'ї. 1. Біологічні потреби бджолосім'ї : бджолині відстані у вулику ( "Словарь - справочник по пчеловодству" под редакцией А.И. Черкасовой 1991год, сторінка 281 ) відстань між средостіннями двох сусідніх стільників 37,5мм, між боковою планкою рамки та стінкою вулика 7,5мм, надрамочний простір 10мм, підрамковий 20мм до дна. Відштовхуючись від стандартної рамки 435 х 300, 435 х 230 внутрішні розміри корпуса повинні бути 375 х 450 - саме такий стандарт був прийнятий ще в Радянському союзі, в США також використовують відстань 375 мм, як стандартну для 10 рамкового корпуса. 2.Щоб пасічнику було зручно працювати з такими корпусами ширина роздільника гофмана повинна бути 35-36мм ( тобто також повинна бути стандартною, а не сунути в вулик, що в кого є ). 3. Товщина корпуса 22мм. Є зручною для виробника вуликів + товщина четверті під рамки буде більша на 2мм порівнюючи з товщиною дошки в 20мм. Використовуючи для виробництва вуликів дошку товщиною 30мм не завжди вдається отримати чистий розмір в 25мм, особливо якщо потрібно склеювати щити. Основна причина низька культура деревообробки, часто власники пилорам з метою економії пиляють сиру дошку в розмір 30мм, після сушки виходить 27-28мм, також самі наймані працівники пиляють аби як - для них якість не важлива головне кількість напиляних кубів. Та і якість сушки деревини залишає бажати кращого. Стосовно запровадження єдиного стандарту - це має відбуватись поступово і головною умовою повинно бути наявність якісних вуликів стандартних розмірів за розумну ціну, щоб пасічнику було вигідніше купити ніж робити самому.
 23. Кочові або "каліфорнійські" кришки для вуликів

  на зиму коли спостерігається найбільше підтікання води - заносити в зимівник
 24. Кочові або "каліфорнійські" кришки для вуликів

  Подивившись відео - стільки роботи щоб зробити одну кришу починаєш розуміти чому промислові пасічники США використовують саме каліфорнійську кришу не дивлячись на її недоліки у вигляді підтікання води у вулик. Підтримую Андрія Сумчанина, мені особисто подобається варіант №3 планую використовувати такий тип криші для 6-ти рамочних вуликів, на зиму коли спостерігається найбільше підтікання води - заносити в зимівник.
×