Перейти к содержанию

Володимир 74

Пользователи
 • Публикаций

  91
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

380

8 Подписчиков

Profile Information

 • Место расположения
  Черкаська обл

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Драбівський р-н
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  рут з магазинами на145 рамку
 • Порода пчел
  місцева, пробую карніку та бакфаст

Посетители профиля

1 522 просмотра профиля
 1. Можна й так, але на 100% від запарювання це не спасе. Тоді вже краще робити прильоткові веранди, щоб бджолам було місце для викучування - так робить при перевезенні Віктор Папп. Але і цей спосіб перевезення нажаль не є ідеальним, так як потребує додаткового обладнання, а також додаткового часу на встановлення та зняття веранд, на машині поміщається менша кількість вуликів - тобто перевезення буде безпечним, але і більш затратним порівнюючи з тим, як це роблять промислові пасічники США та Канади.
 2. При перевезенні з відкритими льотками в день будуть вилітати не лише під час зупинок, а й протягом руху - тобто втрачаємо якусь кількість льотної бджоли, але всі сім'ї будуть живі. Щоб не втрачати льотну бджолу при перевезенні з відкритими льотками в день необхідно накривати сіткою, так як це роблять американці. З власного досвіду були випадки запарення бджіл навіть при використанні одночасно верхньої та нижньої вентиляції. Найчастіше це відбувалося при перевезенні з липи на сонях, особливо коли сім'ї мають хоч невелике принесення нектару - набризг, тоді під час руху на ямах нектар витрушується із стільників і обмазує бджіл перекриваючи їм дихальця - бджоли збуджуються і не допомагає ніяка вентиляція. Згідний повністю, після того як почав перевозити з відкритими льотками забув про запарювання.
 3. Доброго вечора. Ціни на продукцію можна подивитись на 5 сторінці даної теми, по строках на даний час це кінець липня 2019року. З пов. Володимир.
 4. Зважаючи на значну кількість замовлень корпусів на 145 рамку, з метою покращення якості змінив розшиповку даного корпуса, на фото зліва попередній варіант, справа (в заготовці з посверленими отворами) кінцевий варіант.
 5. Продам пилок з власної пасіки, чистий, просіяний, якісно висушений. Кількість 500кг., ціна 200гр. тел.097 766 08 52
 6. Добрий вечір. Зробити звичайно можна, але чи влаштують строки - на даний час черга на кінець червня 2019р.
 7. Олександре, безумовно Ви праві як замовник - із збільшенням об'ємів є певні зауваження, прислухаюсь і стараюсь виправити те що можливо, також постійно працюю над вдосконаленням виробництва. Але треба розуміти, щоб в дошці абсолютно не було сучків і тд. - потрібна якісна сировина, вона відповідно і коштує. При роботі із звичайною дошкою час витрачений на видалення абсолютно всіх сучків + відходи деревини - практично дорівнюють продукції виготовленій з якісної дошки - дива не станеться, абсолютна якість не може бути безкоштовною. Тому вважаю (так як сам пасічник), що потрібна золота середина - в своїй продукції допускаю наявність живих сучків, мертвих не випадаючих, незначних смоляних карманів, безумовно в процесі роботи стараюсь їх максимально видалити з дошки, разом з тим недопускаю наявності сучків на шипах, четвертях під рамку, прилягаючих частинах корпуса. З повагою Володимир.
 8. Замовникам для яких якість понад усе, які бажають щоб в їхніх корпусах абсолютно не було сучків(ні живих ні мертвих), смоляних карманів та інших недоліків деревини, можу запропонувати елітну продукцію виготовлену з столярної дошки найвищої якості, так звана "нульовка", така дошка пиляється із зрілого лісу (не тонкоміру), як правило з крайньої (обзельної) частини колоди, яка вважається найміцнішою. Ціна питання + 40% до основного цінового прайсу.
 9. Техніка безпеки в майстерні

  Елементарні правила безпеки яких бажано дотримуватись при роботі в майстерні: 1. Здоровий глузд та тверезий розум - сюди крім алкоголю слід віднести всі фактори які впливають на швидкість реакції та моторику рухів людини, це можуть бути ліки, втома, а також холодна майстерня і тд.. 2. Робочий одяг. Повинен бути зручним і безпечним щоб уникнути потрапляння в станки. Як приклад можу навести пригоду яка трапилась з моїм товаришем столяром з багаторічним досвідом - звисаючий рукав світера попав у фуганок і за долю секунди весь світер був намотаний на вал - товаришу повезло відбувся легким переляком, але могло бути й інакше. Інша пригода односельця закінчилась більш трагічно - фугували брус він працював в рукавицях + на руці була обручка, результат залишився повністю без чотирьох пальців. 3. Використання різноманітних штовхачів, як для фуганка так і циркулярки значно зменшує ризики потрапляння в станок особливо при роботі з тонкими та вузькими заготовками. 4. Організація робочого місця - потрібно щоб було максимально зручно + елементарний порядок. 5. По можливості уникати багатоопераційних станків - особливо небезпечне поєднання фуганка та циркулярки. 6. Майстерня не гоночний трек із збільшенням швидкості ймовірність помилки зростає та і якість як правило страждає. Список безумовно можна продовжити.
 10. Техніка безпеки в майстерні

  Бажано щоб тема "Техніка безпеки в майстерні" була закріплена адміністраторами форума в списку тем розділу "Майстерня бджоляра" і ознайомлення починалося саме з неї. Шановних колег пасічників - столярів прошу ділитися своїми напрацюваннями, а пану Борода-1 велике дякую за відкриття даної теми.
 11. Дашок "економ" - це найдешевший варіант і найбільш практичний для пасічників які використовують дашок в нахлобучку. Зазвичай з метою економії коштів пасічники замовляють лише обв'язку, а осб купують та пиляють самостійно - при цьому економлять: 1. на транспортних послугах перевізників ( нова пошта, делівері ), 2. також деякі пасічники можуть купити осб дешевше в будівельних супермаркетах Епіцентр, Нова лінія і тд., 3. на роботі столяра - так як нескладно розпиляти осб самостійно. Ціна дашка "економ" складається з ціни обв'язки (80-100гр. в залежності від товщини дошки 22- 28мм) + ціни осб (яка може змінюватись в залежності від ціни в місцевому будівельному магазині, так як відстань до найближчого супермаркета в мене складає 100км.). Обв'язка товщиною: 22мм - 80гр. товщина четверті, що перекриває корпус 11мм., 25мм -90гр. товщина четверті, що перекриває корпус 14мм (на мою думку оптимальна), 28мм -100гр. товщина четверті, що перекриває корпус 17мм. P.S. надіюсь, що пояснення будуть корисні не тільки для початківців.
 12. 2000 за три станки фуганок, рейсмус та циркулярка ціна адекватна, за майже 2,5 тони заліза. Та й відразу трьох найманих працівників можна поставити до роботи.
 13. Гострі ножі + мінімальна подача для даного рейсмуса 8м/хв і ніяких хвиль не має - поверхня як полірована.
 14. Ця бомба в мене дає точність 0,2мм
 15. Підтримую. І не потрібен ніякий Хольцман ..
×