Jump to content

Михайлович 61

Пользователи
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9

1 Follower

About Михайлович 61

 • Birthday 05/12/1961

Profile Information

 • Location
  Львівщина

General Information

 • Пасека в
  Недалеко в селі
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  різні
 • Порода пчел
  хочу бакфаст

Recent Profile Visitors

507 profile views
 1. Гыыы

  Аптека. Заходить група хлопців. Один каже:- Презервативи є?- Є.- А поміряти можна?Компанія заходиться сміхом, але дівчина-продавець, нерозгубившись, видає:- А що, боїшся спадати буде? Йде іспит. З класу виходить замучений студент. Все у нього відразу запитувати:- Ну як здавав?- Як в церкві.- Як?- Він ставить питання, я хрещуся. Я відповідаю, він хреститься. Дівчина в автобусі тримає на колінах котеня і ніжно його гладить. Сидячий напроти чоловік говорить з натяком:- Хотів би я опинитися на місці вашого кошеняти!- ..?????...Але ж я везу його до ветеринара на кастрацію..
 2. Лечение пчелоужалением

  Дуже-е-е вже цікаве запитання....
 3. Гыыы

  Правильно ,а то буде яєшня)))....Я зрозумів правильно...................Давно,ще за совітів прийшов одного разу купляти яйця (в магазині були дорогі,тому прийшов до знайомого,де пекли різну здобу) і кажу :Продай мені 3 десятка яїчок......Він дивиться на мене великими очима,а потім відповідає:Яїчка мені потрібні самому,можу продати тільки яйця!!!!
 4. Гыыы

 5. дЕВЯТОГО +14...---нереально.
 6. Употребление меда вредит печени

  в первом имеется большое количество сахара Писали люди,далекі від бджолярства
 7. Употребление меда вредит печени

  в первом имеется большое количество сахара ....ну якщо годують сиропом-ТАК! Употребление данного продукта в чистом виде может грозить расстройствами в работе сердечно-сосудистой системы. .... в первом имеется большое количество сахара
 8. З розгону хотів в Гыы скинути,а потім подумав:а може це ловушка
 9. Гыыы

  Саме так-мистецтво повинно бути завжди на висоті)
 10. Сьогодні нарешті зміг побувати в селі.Ось саме і ця сім"я мене турбувала....Бігом до неї....тишина.Корму-нуль.Лише дві миші звідкись взялись........Решту зимують добре.
 11. Номер карточки скинь,будь ласка...

 12. Гыыы

  Ти про себе?
 13. Різдвяна, Рождественская

  Христос рождається!Нехай з тими словами у Ваші серця увійде радість від народження Спасителя.І нехай новонароджений Богомладенець принесе у Ваші сім"ї,у Ваші родини любов,злагоду,мир,здоров"я та здійсняться всі Ваші добрі побажання,які Ви возносите у Своїх молитвах Богу.Веселих і радісних свят!
 14. ..В 80-і я працював на шахті...заробляли немало:600-800 рублів ,був у нас зам.начальника участка-дідок 68 років(все життя на шахті),а скнара несусвітній.всі гроші в мішок і під матрас.Коли була реформа в нього виявилося більше мільйона рублів.Бігав,міняв,кілька тисяч обміняв,а решта пропали......Так через тиждень забрали на Кульпарківську
×