Jump to content

seim

Активные Пoльзователи
 • Content count

  422
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

726

Profile Information

 • Location
  Сумы

General Information

 • Пасека в
  Сумская область
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  разные
 • Порода пчел
  местные

Recent Profile Visitors

787 profile views
 1. а засева или расплода нет? Сейчас еще матки некоторые подсевают а здесь только что вылупившаяся. Она если плодная то мне кажется обязательно но засеяла хоть немного. Погода пока теплая для этого. Вот не знаю неплодная будет сейчас сеять или нет. Но плодная с большой вероятностью сейчас бы сеяла чуть ли не до морозов.
 2. назву теми читали? Назва "ціна на мед" а відповідь у темі "яка різниця яка ціна на мед". Страшна таємниця. Таке враження що я ту ціну надгризу
 3. а матка у Віталія від якої ваша "ІО"шка - це гарна робота австрійців
 4. а яка минулорічна ціна? Ви в грошовій одиниці напишіть.
 5. В Сумах? Мед тут і на.. нікому не потрібен.
 6. якщо б було вапно в цукрі то його неможливо було б їсти. А що дружина з лабораторії каже? Що в цукрі вапно? Тоді вона повинна знати яка кількість його в цукрі. А ким ви на тому заводі працювали? Техлоногом? Бо якщо водієм чи сторожом то багато ви не поясните по технології виробництва.
 7. питання стоїть який цукор кращий: білий чи не зовсім білий. І той і той може нормально підійти для зимівлі але білий підійде краще. Бо там менше того що накопичиться в кишечнику бджіл. це маячня Якщо в цукрі було б вапно то сироп був би мутний і білий. І в чаї вапном би смерділо
 8. в любому випадку кращий білий. Чим темніший тим більше неперетралюваних частин містить цукор. Бджолам взимку потрібні вуглеводи які засвоюються на 100%. Цукор містить 99,9% вуглеводів. Якщо цукор темніший то відсоток вуглеводів менший, бо більше буде інших частин. Але не критично. В меді теж багато неперетравлюваних частин. І чим темніший мед тим таких частин більше.
 9. для бджіл темний цукор найгірший. Чим біліший тим краще.
 10. Воск

  а на експорт тільки забрусний і з воскових наростів воск відправляють? Бо той що з вощиною перетоплений вже з домішками буде.
 11. Воск

  мабуть з парафінчиком мішнули? Це як бармен який боїться збити руку і перевіряючим оргнанам теж недоливав. Каже що мені краще штраф заплатити ніж руку збити. Так може і з воском. Їм краще вагон назад отримати ніж пропорції з парафіном збити
 12. а як по-іншому? Якщо Ви схильні порушувати домовленості то чому тоді дивуватись що заготовачі з експортерами порушують? Люди однакові серед бджолярів і серед заготовачів з експортерами. А "точка зрения определяется точкой сидения".
 13. не договорятся. Об этом и не мечтайте. Сильно много разных людей с разными взглядами и проблемами и немаловажную роль играет менталитет "моя хата с краю". Кавказцам легче договориться между собой. Они очень дружны и идут на взаимовыручку и взаимопомощь даже себе в ущерб. У украинцев такой национальной черты нет.
 14. не дзвоніть і не цікавтеся до грудня місяця. Ціна рости не буде бо здають мед зараз а негайної потреби вивозити за кордон зараз немає.
×