Перейти к содержанию

seim

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  166
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

212

Profile Information

 • Место расположения
  Сумы

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Сумская область
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  разные
 • Порода пчел
  местные

Посетители профиля

233 просмотра профиля
 1. такой детский ответ. А столько было бахвальства сначала
 2. Зберігання меду

  А що може статися з закристалізованим медом? Хіба бувають випадки псування такого меду?
 3. У всех пчелы летали а у нас как и предполагалось по предварительному месячному прогнозу облетов не было и уже не будет. Разница по температуре с другими регионами до 6 градусов.
 4. Скоріш за все так. А на внутрішньому ринку гойдайка працює тільки в одному напрямку - проти народу на користь агроолігархів. Незалежно від величини урожаю.
 5. Чоловік обіцяв про все розповісти пізніше
 6. Комусь просто цікаво, а комусь може не до форуму зараз і не до розмов.
 7. Це все не відноситься до моральної шкоди. Якщо б у власника пасіки стався інфаркт або інший недуг який безпосередньо пов'язаний з крадіжкою від хвилювання і цей недуг не дає його змоги займатися в подальшому бжільництвом - то тут можно говорити про вчинену моральну шкоду. І потрібно ще довести в суді що недуг або хвороба пов'язана саме з крадіжкою бджіл, а не виникла сама по собі. На практиці довести це дуже складно а в наших судах нереально. Тому я й спитав чи є випадки в Україні відкодування моральної шкоди. А в даному випадку взагалі немає ніяких ознак моральної шкоди, тому навіть доводити немає про що. Тут і за матеріальні збитки не буде відшкодування не те що про гіпотетичну моральну шкоду. Вулики повернені, бждоли живі на момент повернення. Тобто збитків немає. Можно лише пред'явити в суді витрати на пошук та повернення бджолосімей. Якщо бджоли загинуть зимою - це не буде підставою для відшкодування матеріальних збитків. Бо потрібно ще доводити що бджоли загинули саме від переміщення їх в зв'язку з крадіжкою. Суд може бути реальний для притягнення до кримінальної відповідальності, якщо їх затримали мусора, і передали справу до суду. А щоб передати справу до суду мусора не повинні при цьому взяти хабар від злодіїв і не спустити справу на гальмах. Що буває вкрай рідко.
 8. а яка моральна шкода заподіяна в даному випадку? І чи є взагалі випадки відшкодування моральної шкоди в Україні?
 9. в Украине и России это норма жизни. Поэтому никаких шуток
 10. До "покращень" такого розгулу криміналу і бандитизму я не спостерігав. Поступово повертаються 90- ті роки
 11. коров и свиней тоже держат. А потом сдают по 2 копейки молоко и мясо. Почти в убыток. Но все равно держат. Правда не все. Многие отказались быть меценатами
 12. в Вашем случае это окупается в итоге? Какие затраты на электроэнергию уходят? Я и так до сих пор считал что пчеловодство на грани рентабельности в Украине и люди держат пасеки из-за привычки и на энтузиазме. А тут еще такие сверхзатраты дополнительно
 13. Я об этом и спрашивал изначально. А стоит ли игра свеч? Крупные пасеки как правило свозятся к месту жительства самого хозяина. Там где и ограждение, и собаки и возможно оружие. А насколько оправданно наемной охраной пользоваться или отдаленными средствами сигнализации (которые не дают гарантии сохранности) при текущей рентабельности пчеловодства?
 14. это не спасет пасеку от воровства. Это только чтобы спокойней спалось. На пасеке должна быть вооруженная охрана с собаками чтобы была определенная гарантия сохранности от кражи.
×