Jump to content
Форум на ТочкУ

seim

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  523
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

851

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Сумы

General Information

 • Пасека в
  Сумская область
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  разные
 • Порода пчел
  местные

Recent Profile Visitors

1,107 profile views
 1. Можно сделать морфометрический анализ пчел от тех маток, чтобы понимать есть ли смысл в условно изолированных облетниках или нет.
 2. Почему лукавство? Если вероятность встречи маток с чужим трутнем снижена (в какой мере это отдельно определяется) чем при обычных условиях облета то такой облет маток можно расценивать как прогнозируемый. Если в округе разношерстные семьи с таким же трутнем то спаривание считается свободным. Абсолютно непонятно и непрогнозируемо что получится в итоге. Часто спрашивают у продавцов маток какие породы присутствуют на пасеке. Чтобы понимать с какой вероятностью можно получить чистопородный Ф1. На удаленном от других пчел месте облета с насыщением нужным трутнем вероятность прогнозируемого спаривания высокая. Насколько высокая зависит от разных факторов. Но то что такое место облета не равноценно месту облета где находятся разные пасеки это однозначно. Другое дело что даже чистопородное потомство может не иметь нужных ХПП так как селекция ведется на нескольких десятках семей. Для полноценной селекции судя по различной информации этого недостаточно.
 3. Я б радив продавати маток від іноземних селекціонерів у яких є можливості для ведення повноцінної селекції. Що Ви до цього успішно робили і заробили собі непогану репутацію як продавця якісних маток. Не тільки фізичні якості матки, а й генетичні. Бо є підозри, що при переході на власний племенній матеріал якість вашого товару може змінитися в гірший бік. Для домашнього використання, для товаришів такий варіант пройде, а при масовій реалізації можуть з'явитись негативні відгуки.
 4. Обратил внимание что у Вас все сильно гладко происходит в подсаживании маток. Наверно и неплодок без клеточек любая семья примет и неплодка на следующий день без облета засеет) ну может у вас рука легкая. Так как такой скоростью удачной подсадки любых маток не каждый может похвастаться.
 5. Инна, это ты подсолнух с соседнего поля решила поштучно продавать?)
 6. Мені часу жалко щоб займатись беззмістовною справою. Та і зразків у мене мало. Тільки 2. Було б хоча 5 то можна було б поекспериментувати. А так у Вас шансів вгадати 50%. Навіть нічого не аналізуючи. Пальцев в небо з закритими очами. Потрібна більша вибірка варіантів, щоб можна було стверждувати що Ви можете відризнити, а не навмання вгадати.
 7. В пірамідах египетських мед знаходили часів фараонів без видимих ознак якихось змін. А Ви про 10 років сумніваєтесь. Вам задурили голову щоб мед не тримали більше одного року і щоб все що відкачали віддали по тій ціні яку вам запропонували. Тобто за 2 копійки. А якщо мед віддасте авансом без грошей то отримаєте 1 копійку бо там знайдуть антибіотик. Пан асалтан може цим і не займається але в курсі як це роблять його нерадиві колеги-перекупи на чолі з славнозвісним паном Кошлатим. За Ваш рахунок і по моїй ціні мед.
 8. Бо Ви цього зробити не в змозі. Якщо продавець меду сам не скаже де який. А в цьому році навіть якщо скажуть що мед 2015 року то будете з іншими експортерами за нього битися. Ціну поступово Ваші колеги будуть піднімати. Бо ті хто з радістю здавав по 25 і здасть по 15 теж з радістю медом вас не забезпечать. А ті хто тримає мед декілька років здасть мед по своїй ціні, яку Ви їм поступово але запропонуєте.
 9. Не знайде. Або лаборіторії в Україні не здатні це зробити або взагалі ніхто не здатен це зробити. Бо приймають за милу душу мед трирічний як тільки закристалізований. Приймуть і десятирічний за милу душу. Бо його відрізнити не можуть.
 10. Може Ви з кожної купленої партії меду і над'їдаєте, бо по Ваших словах Ви з'їли меду більше ніж ваші співрозмовники борщу. А в мене мед стоїть нетронутий в закритій тарі для харчових продуктів. Тому не перекладайте свої гріхи на інших. І ось недавно відкрив 3 відра по 20л ( 2 відра 2018 року і 1 відро 2109 року) щоб бджолам віддати. Мед 2018 року як тільки закристалізувався. Ні колір не змінився, ні консистенція, ні смак. Якщо вам його дати, то Ви не зможете відрізнити де мед 2018 року, а де мед 2020 тільки закристалізований. Бджолам віддав мед без жалю, бо це їх мед який я в них відібрав і який вони потребували в цьому році. І який вони мені повернуть сторицею. На відміну від тих хто хоче мед за 3 копійки. А реєстрація пасік до якості меду ніякого відношення не має. Це просто Фількіна грамота. Яку можна викинути на смітник. Якщо людина охайна і чистоплотна, то мед буде як в бджолиній комірці. А якщо пасічник не заморочується чистотою тари і тому інше, то ніяка реєстрація не допоможе меду бути не забрудненим іншими речовинами. Дивно що для Вас це не зрозумілі речі.
 11. Матки это сезонный товар. Клубника тоже поначалу дорого, а потом остатки в мусорку выбрасывают так как уже никому не нужна. Маток не насыпете в ведра и не закроете крышкой до лучшей цены. Приходится отдавать по чем берут, либо отдавать даром, либо выбросить. С медом другая ситуация. Не берут по той цене которая выставлена - мед стоит и не жужжит. За даром не отдаю. У меня еще мед 2018 года стоит. Между прочим лучший майский который я ел. В 2019 году майский уже был не такой, а в этом году совсем не было. А по 66 грн/кг в розницу Вы любой мед продаете? Акация, майский?
×
×
 • Create New...