Перейти к содержанию

Віктор60

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  215
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Віктор60

 1. Відносно " Ощадбанку" - підтримку мою він мав В 80.Хто раз обманув, тому віри нема.Решта згоден.Можна ще надіятись, що малі і середні пасіки реалізують продукцію вроздріб( нехай по цінах близько до очікуваних оптових),
 2. Підігрівається ,якщо повні рамки декілька років годин не відкачати, адже холодно у вулику в сезон медозбору не буває.
 3. Може й спробує, але результат передбачуваний : бджоли взимку відійдуть, місцеві будуть мати вдосталь бджолосімей, через 2 або 3 роки будуть дешево продавати вулики та інвентар...За бджоли насамперед потрібен догляд.Будь який нормальний пасічник буде працювати на себе { можливо з депутатськими бджоли}.
 4. Не ображається,будь ласка.Працював і продовжую працювати я також, як і більшість з нас.Наскільки ефективно?- вирішувати не нам.Факти перекручуєте Ви.До речі своєму сину 2 вищі освіти, нормальне житло,дачу, машину... забезпечив.Якщо Ви працюєте по 25 годин на добу,8 днів на тиждень ( співчуваємо)- мабуть живете на іншій планеті.Відповідати не треба.
 5. Шановний Микола.У Вас був 30 річний досвід, бажання, інструменти, 20 бджолосімей...Зараз маєте 100 сімей і 2 помічники.Звичайно можна мати 200.200:3=67. Я правий?Но одному 500 сімей- не вірю!!!
 6. В лежаках бджоли живуть,мед носять,нормально розмножуються.Переваги і недоліки має кожна система вуликів-, а дуже багато залежить від досвіду, медоносної бази, погоди та інших факторів...Це моя думка,
 7. Пробачте за цікавість: якщо Ви такий " крутий", то для чого Вам займатися пасікою?Повірте,зовсім не хочу образити...
 8. В Ваших місцях вулики великим попитом не користувалися.Отже в селах В.Михайлівського,Ширяївського, Іванівського району легко і дешево можете купити необхідну кількість б.у. добротних вуликів- та інструментів.Подібна ситуація по всій Україні.
 9. Якщо тримають пасіку для задоволення потреб родини в продукції бджільництва , то Ви правий. Якщо хочете заробити,то на мою думку треба збільшити пасіку.Людина середнього і старшого віку може за день обслужити 10 - 20 бджолосімей в лежаках.Колись має бути дощ.Отже 50 - 75 вуликів-нормально.Якщо є кваліфіковані помічники з членів сім'ї ,які мають бажання допомогти,то можна більше.Така моя думка.
 10. Чи хоче мисливець на кожному полюванні добути лося чи кабана,рибалка - сома на 100 кг, пасічник - меду по 100 чи 300 кг з кожного вулика за 1 сезон ? Звичайно,хочуть,але...Але так не буває!
 11. Поки плани здійснюється, то експортери розбіжаться, адже збільшення пасіки потребують грошей,а тому "халявного" меду не буде.Доведеться нашим промисловикам працювати напряму з імпортерами.Може я до того і не доживу, але дуже хочу побачити як 1 людина без сторонньої допомоги утримає 400 чи 500 бджолосімей.
 12. Візьміть книгу по бджільництва "Пасіка, бджоли, мед" ,автор М.Шевчук,видавництва 2016 року,відкрите стор.209-215 і почитайте,що норма нарізати на пасічника,який працює круглий рік без помічника складає85-100 сімей.Так воно і було.Пусті полиці в магазинах стали після " перебудови" М.С.Горбачова.Я не буду сперечатися чи переконувати в чомусь ,але і при СРСР не все було погано, а багатьом базікалам треба попрацювати над собою перед тим,як вправляти мізки дідам. ,
 13. Людина відрізняється від звіра тим, що людині скільки не дай- завжди мало...
 14. А за попа і ритульну службу забули?
 15. Промислові пасіки в 150 чи 200 сімей мав кожен колгосп.Кондитерських виробів,шоколаду,масла вистачало в кожному сільському магазині, а шпроти, розчинна кава, килими були дефіцитом.Хто мав пасіку в ті часи,той жив не погано.В кожному районі була заготконтора,яка мала заготпункт в кожному селі.Ціна 1кг меду рівнялась2,5 кг м'яса.Вчить історію, яку ми пережили...
 16. Ви праві частково.Точніше крім пасічникування будуть шукати і інші види заробітку.А може щось змін всі на краще...
 17. Я не погоджусь з Вами.Хто працює на власній пасіці декілька сезонів, той не зможе відмовитися від бджільництва точно так, як батьки не можуть відмовитися від своїх дітей ( моя думка).
 18. Женя, Ви праві повністю.В медицині є симптомами " мания величия", здається мені, що в декого з наших колег він вже помітний, або вони працюють з бджолами тільки " теоретично".
 19. Давайте отримаємо :1.на 1 га гречки треба 2 бджолосімей.Де взяти кожен рік 250 га медозборів,враховуючи сівозміни?2.Куди подіти решту пасічників вашого регіону?3.Де відкачати і зберігати близько40 тон меду?4.Скільки буде коштувати охорона ?5.Для чого кваліфіковані Пасічники будуть працювати на Вас,якщо можуть працювати на себе?6.Чи довірите Ви роботу по обслуговування бджолосімей некваліфікованому працівнику з вулиці ?7.Чи вистачить коштів в когось з нас на все для пасіки 500 сімей?Є ще безліч питань - нехай кожен дасть чесну відповідь собі.
 20. В нас по селах робоча сила спивається, вибирає, виїжджає...При наших закупівельних цінах навіть ця робоча сила зовсім не дешева...
 21. Хіба ,що тільки охороняти...
×