Перейти к содержанию

Віктор60

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  507
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Віктор60

 1. Чесно : якщо зимівлі скрізь подібні до нашої місцевості - мед подорожчає в рази і не факт, що його вистачить для внутрішніх ринку...
 2. З такою ціною на мед через пару років бджоли також зрояться до Червоної книги.В нас вже неможливо побачити в селі коня, вівцю, вола...,свиней селянин тримає для себе.Може щось зміниться?
 3. С днём рождения!

  З запізненням приєднуюсь до вітань( не був присутній вдома)- щастя, здоров'я і всього найкращого.Окремі щирі вітання Саші ОК ...
 4. Приймають по 4 грн за літр, продають по 20 грн за півторачку.В селі залишається 4 корови...отже збут є.( пенсіонери і діти частіше хочуть молока,як меду.Не всі...( мужики п'є ють самогон).
 5. Робота на присадибних пасіках забирає також час і сили.Якщо не враховувати переносну базу, то не буде толку...Це розуміють не всі.
 6. З подивом довідався,що літр сметани коштує 80 гривень, а кг меду зараз 40...Може поміняти пасіку на худобу?- ( на жаль,роки вже не ті...).Проблеми зі збутом сметани немає...
 7. "Промышленников"- разницу улавливаете?( это в большинстве начинающие, которые хотят показать свою " крутизну").
 8. Ви праві, але даром грошей не платять...Зберігати мед в 20 літрових відрах для мене зручніше...Хоча для чого довго зберігати?- що сьогодні коштує 100 гривень те через рік буде коштувати 300...- коли влаштовує ціна- продати і чекати слідчого урожаю ( моя думка).
 9. Не треба забувати: практично кожна сільська садиба має погреб - ідеальне місце для зберігання меду...
 10. В майбутньому ці пасічники десятиліттями будуть їсти самі мед і торгувати ним на базарі по літрів в день...Слово має коштувати репутації.
 11. Вологість перевіряють перед відкачкою меду, " органолептичний аналіз " меду з моєї пасіки регулярно проводять друзі, сусіди, родичі,колеги ( в т.ч. і з лабораторії)- нарікань на якість не було майже 30 років.Зробити пилковий аналіз маю змогу ( для себе), але нема потреби ( все що не акація то готове прийняти Ваші колеги по ціні соняшникового меду).
 12. Що стосується аналізу меду: в санепідемстанції були хімічна і бактеріологічна лабораторії, де неофіційно зроблять дівчата аналіз меду за помірну плату ( для себе).Рефрактометра для визначення вологості меду, сподіваюсь, має кожен більш- менш серйозний пасічник,як і мікроскоп...Таблицю пилкових зерен можна знайти в літературі по бджільництву...В чому проблема?
 13. Невже Ви не довіряєте тим пасічникам, в яких багато років купуєте мед?Маючи багаторічний досвід, невже не можете на смак і запах відрізнити справжній мед від підробок? Невже пасічник надурить того заготовача,якому ПОСТІЙНО продає мед?Чи ми вже не люди?- не розумію...
 14. Дехто подумав,що розраховуватись не обов'язково...Можна почекати поки долар скоче вверх.
 15. Чекати надприбутки з сільського господарства- утопія.Не треба забувати, що " пасічник"- робітнича професія, а чи багато заробляє робітник?Чи всі працездатні забезпечені роботою ( особливо в віддаленому селі )? НЕ гнівіть Бога,хлопці...Людина відрізняється від звіра тим,що людині скільки не дай однако буде мало.Кризу переживем і все буде добре.Хто не вміє рахувати нехай розширює пасіки захмарно - на мою думку це пройде так само,як проходить нежить.
 16. По собівартості з врахуванням мінімальної зарплати пасічнику за фактично відпрацьований час на пасіці ( пасіка стаціонарна ) собівартість 1 кг меду близько 10 грн.Отже якийсь заробіток однозначно буде...А чи багато Вам платять за заняття спортом ( хоча сил затрачається не менше)?
 17. С днём рождения!

  Приєднуюсь до вітань всіх іменинників, які відсвяткували День народження з 18 лютого до сьогодні ( на жаль не мав доступу в інтернет). Бажаю всім щастя, здоров'я, багатства та спокою,здійснення мрій, а бджілкам вдало перезимувати...
 18. І продавати дорожче меду мануки- екслюзив же...
 19. І буде населення їсти натуральні меди як зараз їсть чорну ікру...
 20. Рапс (ріпак)

  На мою думку не встигнуть сім'ї набрати силу, щоб принести стільки ріпакового меду як приносять соняшникового.Труять ріпак частіше соняшника, отже бджоли тривалий час будуть закриті...Може я помиляюся.
 21. Іменинника вітаю.Бажаю щастя,здоров'я,завжди успіху...

 22. Іменинника вітаю.Бажаю щастя і успіху в усьому...

 23. Вітаю,бажаю щастя і всіх  успіхів...

×