Перейти к содержанию

Віктор60

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  376
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Віктор60

 1. Городи закинути, худобу збути,бджоли скоротити, сад вирізати на дрова...А далі що? Своїм ходом на цвинтар копати собі могилу? Про це мріє наш уряд ( починаючи ще від Тігіпка,потім Яценюк, зараз Гройсман)...Недочекають! Буде в нас хліб,сало,мед, горілка...Будуть також гроші -все буде добре.
 2. Часто раніше...Але на словах то великі професіонали і в близькому майбутньому серйозні " промисловики".
 3. Виручка від здачі в оренду навряд чи перекриє затрати, вкладені в ремонт...Відношення орендарів до орендованого майна- Після нас хоч потом...Перевірено!
 4. С днём рождения!

  Приєднуюсь до вітань,успіху всім іменинникам і не тільки, вдалої зимівлі...
 5. Дозвольте не погодитися : маєте 50 сімей,з яких вийде ( умовно) 5 роїв.Невже не розширите пасіку на 10 %?
 6. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Кожен має право розводити ту породу, яка йому подобається ( стосується не тільки бджіл ).Кожна порода бджіл має свої переваги і недоліки...На мою думку агітації недоречні.
 7. С днём рождения!

  АНДРУХАН,ІЛЬЇЧ, СЛАВІК- вітаю Вас з Днем народження.Щастя, здоров'я, удачі, успіху в всіх справах і задумах...
 8. Обсадити точок ліщиною і проблеми вирішили на багато років наперед...
 9. Зимние осмотры

  Незручно без запрошення, зрозуміло, з порожніми руками порядні люди в гості не ходять...Я б при нагоді хотів подивитися на сучасні колоди.
 10. Вірте!Погода ,потрави, невдала зимівля- скоротять...Відновлювати будуть не всі...А ще невідомо як перезимують Пасічники...
  Мав в домашній бібліотеці, років 5 тому подарував купу. Вся інформація з книги є в " Виробничій енциклопедії бджільництва" 1966 року,в книзі " Пасіка,бджоли,мед" М.К.Шевчук, 1974 рік, "Настольная книга человека" автор Тихомирова Н.А, 2002 рік.Ці книги написані простою ( не академічною) мовою, інформація легко читається і сприймається. Підкреслюю: це моя думка...
 11. Зимние осмотры

  Щиро бажаю успіху, коли здійсните мрії запросіть в гості...
 12. Також качаємо, але небагато ( близько 8-10 літрів від сильної бджолосім'ї, слабким сім'ям залишається цей мед для швидкого весняного розвитку).
 13. С днём рождения!

  Шановні іменинники ,вітаю Вас з Днем народження.Щастя, здоров'я, успіху завжди і в усьому...Окремі вітання Андрію Баскевичу, сподіваюся на успішно реалізовані Ваші плани, щоб можна порадіти за Вас...
 14. Рай должен быть у нас ( Украина). И не надо мне ни ЕС, ни Америка, ни Россия.Поздно мне уезжать, а на кусок белого хлеба с маслом заработаю здесь...
 15. 100% согласен, валюта меньше места занимает и не портится. Для моей семьи можно ведро сохранить...
 16. Не так : если есть совесть и порядочность,то влажность будет прежняя и можно хранить мёд годами.Нет совести - влажность 25 % и тогда либо здать за копейки, либо запустить спиртовые производства...Держать мёд тогда смогут далеко не все.
 17. Вы мужчина ( не маленький мальчик)- должен знать...
 18. Знайдуть потім причини не виплатити страховку { юристи ж не даром так довго працюють над розробкою договору}.
 19. Вміння вигідно продати-- мистецтво, не кожному воно дано Богом...
 20. Уточніть,будь ласка, що купували ящики для пакетів...А що бджоли голодують в Західній Україні - правда.В умовах Хмельницької області за весь час мого пасічникування взятку більше 50 літрів меду з вуликів-лежаків на стаціонарі я не пам'ятаю ( хлопці ж " беруть" по 150 кг з пакета).
 21. Вы знаете,что отношусь к Вам с большим уважением, не хотел Вас обидеть.Дай Бог мне и Вам чтобы мы всегда имели возможность дать кому-то даром, но не дай Бог надеяться, что даром дадут нам.Вы многим помогаете умнными советами...Но, простите, иногда Ваша прямота граничит с цинизмом.
 22. Есть ещё 3 категория - мечтатели, которые выдают желаемое за действительное. Для значительного ускорения в пчеловодстве нужны немалые деньги... ту кого они есть, тот сумеет посчитать выгодно ли их вкладывать в пчеловодство в нынешнее время.
 23. Шановний Іван Іванович!Тут вже явно " перебор"- не треба так.Невже Ваша ціль тільки гроші? Невже Ви не дасте безкоштовно сусідським дітям баночку меду, якщо батьки не мають змоги в Вас його купити?Невже Вам не хочеться подарувати свіжого ароматного меду Вашому найближчому оточенню? Як можна так жити і для чого таке життя? Всіх грошей однаково не заробить,а друзі залишаються...
×