Перейти к содержанию

Віктор60

Пользователи
 • Публикаций

  96
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

242

Profile Information

 • Место расположения
  УкраїнаХмельницький

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  С.Баламутівка
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадан
 • Порода пчел
  Карпатські, степової.

Посетители профиля

385 просмотров профиля
 1. Ціна росте на всі продукти,винятково Мед рівняється до мін. води,молока,хліба.Що ж,мед-не яблука(не гниє),почекаєм достойну ціну.На мою думку не надто багато людей живуть виключно на доходи з продажу меду.Крім того незабаром похолодання прийдуть і купити меду для профілактики простудних хвороб явно побільшає.Судячи з постів на форумі меду в цьому сезоні менше,отже скоро буде і ціна.Що б не писали наші шановні аналітики,а вихід завжди знайдете.
 2. Форум зібрав людей зі спільними інтересами з всієї України і дає нам можливість поспілкуватися.Я не професіонал,але вдячний всім за повідомлення (хоча погоджуюсь з думками форумчан не завжди).Будьмо терпимішими один до одного.
 3. Скоріше заготовач ,який має власну пасіку.
 4. Чому більшість агресивно настроєні до Івана Івановича?-багато в чому він правий.Кожен має право на власну думку,кожен відповідає за свої вчинки .
 5. С днём рождения!

  Приєднуюсь до вітань наших іменинників.Нехай вам завжди світить сонце та збуваються всі мрії та задуми...
 6. Уточнюються - соняшникового меду мав всього 400 кг.Знайомі заплатили мені по 60 гр за кг,сказали,що в Молдові ще й за роблять Майський і акацієвий мед в мене залишився,чекаю ціни як всі.
 7. Мед соняшника здав оптом весь по 60 за кілограм.Вважаю повезло.Хлопці повезли його в Молдову.
 8. Ціна меду на сьогодні викликає занепокоєння,такого ще не було.Що стосується обману при зважуванні-ніхто не заважає нам зважити мед напередодні здачі або ж кількість літрів помножити на 1,42(густину меду).Що стосується заготовачів-вони такі ж українські громадяни,як і ми.Хіба не обдирає нас влада,базар, податкова,митниці,лікарні,сфера послуг?-заробити хочуть всі.
 9. Ціна меду на сьогодні викликає занепокоєння,такого ще не було.Що стосується обману при зважуванні-ніхто не заважає нам зважити мед напередодні здачі або ж кількість літрів помножити на 1,42(густину меду).
 10. Мед соняшника коштує 27 гр за кг,а вода "Боржомі" коштує 25 гр за 0,5 кг.Що потрібніше, корисніше,більш лікувальне?
 11. Може Біле або Баренцеве,море Лаптєвих- там де холодно.
 12. Спасибо ,у меня пока проблем нет.Примеры привел к тому ,что не обсуждают тех людей,которые задают или продают по убыточной цене.Я не планирую задавать по 27-30,да и немного мёда в этом году в нашей местности.
 13. Дай бог Вам всегда быть миллионером,хотя сложные ситуации бывают и в них.
 14. Багато сільських дітей здобуває вищу освіту платного.Плату за навчання треба внести до 15 серпня.Якщо сумарний дохід батьків 4000,то де взяти дитині на навчання?Тримати мед і чекати ціни?Якщо в сім'ї потрібно когось пролікувати?Якщо треба заплатити позов чи заставу?Хочу почути розумні відповіді...Я навів лише декілька прикладів,хоча в житті складних ситуацій більше.
 15. Моя думка відносно ціни-зараз дешево,але так буде не завжди.В житті кожного бувають моменти коли гроші дуже потрібні,потрібні так,що погодився б продати навіть хату в якій живеш...Я не осуджую тих ,хто продасть мед по ціні навіть менше як 27-може в них і є скинута.Врешті кожен сам вільний розпорядитись результатами своєї праці-краще продати мед як хату.
×