Перейти к содержанию

Віктор60

Пользователи
 • Публикаций

  136
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

338

Информация о Віктор60

 • День рождения 06.07.1960

Contact Methods

 • AIM
  0983018230

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  УкраїнаХмельницький
 • Интересы
  Бджоли,сад,автомобіль
 • Медогонка
  4 рамочна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  С.Баламутівка
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Дадан,лежаки
 • Порода пчел
  Карпатські, УС

Посетители профиля

461 просмотр профиля
 1. Экспортного рекорда не будет

  Попитайте біографію Вадима Паньківського.Бізнес починав працюючи начальником тюрми в Ізяславі.Мабуть з тих часів відношення до пасічників як до засуджених...
 2. Покрова

  Приєднуюсь до вітань, а ще вітаю іменинників -щастя,здоров'я,добра...
 3. Шановний Іван Іванович, дозвольте не погодитись з Вами : в психіатрії є діагноз олігофренія ( поділяється на три стадії по ступеню розвитку хвороби:дебіл,ембіцил, ідіот).Отже переможе сміятися над хворими...
 4. Плани в багатьох ніколи не стануть реальністю ( ціна продукції бджільництва цьому найбільше сприяє):молоді знайдуть інші ніші на ринку, пасічники поважного віку не захочуть задарма рвати спину...
 5. Мабуть повертаємось до радянських часів.
 6. Экспортного рекорда не будет

  Україна- медом славиться завжди.Українці - розумні та щедрі люди.На мою думку пасічник пригостить медом з радістю зовсім чужу людину, але не потерпить насмішки, що за кілограм тюльки треба віддати 2 кг якісного меду.МЕД в Україні був і буде завжди, але не впевнений , що дістанеться особливо хитрожопим.
 7. Прибутковість пасіки

  Дуже ризиковано сподіватися тільки на доходи від пасіки, хоча краще як нічим не займатися. На мою думку добре коли є робота ,господарство,які забезпечують основні доходи та пасіка 30-60 бджолосімей.Звичайно це праця,але я завжди гроші ЗАРОБЛЯЮ.
 8. С днём рождения!

  Вітаю іменинників.Щастя, радості, здоров'я, здійснення всіх задумів.
 9. С днём рождения!

  Вітаю сьогоднішніх іменинників.Бажаю активно займатися бджільництвом ще стільки років,скільки прожили і більше,здоров'я,щастя,всього найкращого...
 10. Якість меду

  Заплатив за досвід Ваш знайомий.Нормально попробувати перед покупкою(пасічник сам запропонує).Можливо купив зовсім незрілий мед,можливо з різнотрав'я.Буває продають на базарі мед з вологістю більше 20%.
 11. Прибутковість пасіки

  Дякую за змістовну відповідь, повністю згоден.Для більшості пасічників-любителів(мають 30-50 бджолосімей) дохід від пасіки це спосіб ДОДАТКОВИХ заробітків грошей для сімейного бюджету та хоббі.Згідно відповідей молодих колег в мене складається враження,що в них або доходи від пасіки як в Ахметова або Порошенка, або вони "теоретичні" пасічники ( є ще "літні"-бджоли в них живуть максимум до Різдва,прошу не переплутати).
 12. Магазинні алкогольні вироби українці легко замінюють якісним самогоном та подібними від нього,але ж ціна на алкоголь в магазинах зростає.То чому повинна падати ціна на мед? І мед, і алкоголь довго зберігається, обидва відносяться до харчових продуктів і на ринку кожен має свого покупця.Отже причин для здешевлення меду немає.
 13. Хто замінить наш мед в світі

  Хліб важить 600 грам і коштує 12 гривень.Півтора кілограми чистої води коштує 10 гривень.1 літр бензину більше 30 грн,а. літр газу коштує 15 грн.Скільки повинен коштувати мед, щоб пасіки мали мінімальну рентабельність? Назвіть хоч одну причину чому пасічник повинен працювати собі у збиток.На мою думку замінити мед з України не зможе жодна країна тому, що клімат і кормова база бджільництва свої для кожної країни.Чи може наші пасічники-експерти запропонують вирощувати в нас мануку,чорний перець,лимони та інші в промислових масштабах?
 14. Ви,Андрій, вільна людина,незалежний ні від кого.Ваша думка спеціаліста цікава пасічникам і байдуже що думають скупщики.
 15. Невдячна це справа робити прогнози і давати поради (особливо коли їх не потребують).
×