Jump to content
Форум на ТочкУ

олександр

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  504
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9,083

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  БУКОВИНА
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  карпатка

Recent Profile Visitors

5,728 profile views
 1. Минимализьм, парадигма, дискурс, конь-септуализьм… С раннего детства слышу я слова сии. Но что они означают — так до сих пор и не понял. А вот что такое «Боярыня Морозова» — как узнал в пятилетнем возрасте, так и знаю по сей день. Все это «современное» искусство не стоит и одного мазка нашего великого Сурикова. Когда плохо на душе, когда враги одолевают, когда круги злокозненные сужаются — забежишь на минутку в Третьяковку, подойдешь к великому полотну, глянешь: сани с боярыней непокорной едут по снегу русскому, мальчик бежит, юродивый двуперстие воздымает, ямщик скалится… И пахнёт на тебя со стены Русью. Да так, что забудешь про все злободневное, суетное
 2. культурная століца. в русской інтєлігєнції в посліднє время там прінято топором расчлєнять сожитєлєй . варить супчік да с патрашкамі , а руки топить в нєвє бєлиє ночі разводні мости, дождь і романтік.
 3. а в Васі який статус? прально, друг організму це ж не пусте місце? інша справа шо ти на такий нє согласєн. тіки з якої радості ти дозволив їй опрєдєлять статус? от взяв ти сторожову собаку а вона ластиться до всіх і їсть в прохожих з рук... і ? ти хочеш тіки сторожову? буває в людей такий прибабах. да більшість з них не підходить. генетика не та й воспітаніє. до чого тут твій статус? з друзями теж так...
 4. ти рубаєш з плеча. многі й дальше живуть разом. а тепло? думаєш якщо хтось сторонній погріється біля сімейного очага то вже внєзапно всьо? пусте місце? буває й після кастінга роль лишається за чоловіком... та чого ж буває? воно частіше всього так. одна справа брати участь в кастінгу ... та й ти мислиш категоріями минулого щас є різні форми отношеній з чого взяв що пусте місце? бивші часто імєють абонемент. спорим єслі прийдеш з гвоздичкою й прєдложиш дружєськи потерти щупальцем Дорота согласиться?
 5. прикалуюсь. но прикалуюсь серйозно. шо значить моральна готовність? по чом її видно? от де та лінія в сєті яку нєльзя переходити?
 6. якщо в прєзєрватіві то не щітається. чого одразу жінка? давай за нас. шо є достатньою ознакою в віртуальном мірє шо ізмєна свєршилась?
 7. одбросим моральну сторону. питання шо таке віртуальна ізмєна?
 8. а ти б сказав своєму приятелю? мож його влаштовує? мож поняв й простив? а мож в морду дасть щоб не наговорював на рідну жінку наклепів?
 9. то значить віртуально ізмєнять возможно? і када воно защітано? сайт знакомств? переброска голенькими фоточками? перегляд еротічєських фільмів? поздоровить бившу з дньом рождєнія ? перепіска з однокласницею до якої кадато пітав чістиє юношеські чуйства? де грань віртуальної ізмєни ? ...
 10. Цей пункт спорний. стопудово розтриндять сучки й будуть намагатись влізти в штани. особєнно одінокіє. жєнська дружба воно забавна штука.
 11. а мож він сам тойво? напрокат брав чи катався на общєствєнном транспорті? а соврємєнний телефон то таки да. нєкоторі в ньом живуть паралєльной жизнью. й часом вона біш насичена ніж реальна Вадім ти як щітаєш віртуальна ізмєна рєальна?
 12. а чоловіка на такому попалить можно? які? я чув тіки шо вони схожі на признаки що хтось катався тайком на твоїй машині. береш й понімаєш шо шось не так. неудобно. сідєньє отодвінуте, дзеркала повернуті, в салоні запах перегару й тютюну... або погарячому- ти довго не користувався а мотор прогрітий
 13. охладіла к сімейному імущєству чи вже привикла до дверей чужої машини?
 14. які ще праздніки в фонтанах ? ми празднуєм коронавірус! я щас ващє в районі віднесеному до червоної зони й нікого сьогодні в масці не бачив. а ващє Лукашенко молодець! хоть й помер... Прызнаюсь, я перабалел каранавірусам. І дажэ умер. Казалась бы нада начынаць валнавацца - прэзідзент умер. Но пасматрыце - стаю перэд вамі. Вот правай ручкай пашэвеліл, левай. Разгаварываю. Тоесь не над упадаць сразу ў паніку. Дажэ еслі вам плоха, цемпература, кашэль. Я как толька пачуствавал недамаганіе - Караніку званю. А он у трубку начынает слёзы ліць: не умірайце, толька не умірайце, Алксандар Оыгоравіч. А я ему гавару: ну паслушай. дарагой ты мой чалавек. ну ты жэ доктар. Тожэ. Ну умер я дапусцім. Паляжал. Астыл немнога. Ну так і цемпература жэ спадзёт. І кашэль прэкраціцца. Я ему так і гавару: прыязжай ка мне на трэція суткі после смерці і разбудзі. Он сначала меня пробавал перэубеждаць: Александар Грыгоравіч, гаварыт, на трэція суткі - можам і не справіцца. Слішкам глубокій у вас будзет сон. -Нас жэ амерэканцы кансульціравалі, - гавару. Ані жэ так Гітлера ў Аргенціну вывезлі. Будзі і не беспакойся. Адольф вон мне сэлфі с пляжа шлёт і не кашляет. Он неахотна, но сагласілся. І вот, кагда я умер - он час пад дверамі стаяў. Усё вайці не рэшался. А патом, смешно прызнацца, сначала і праўда дабудзіцца не мог! так с пацэлуем палез! прэдстаўляеце? Ка мне, нармальнаму мужыку! Я как ачнулся ему сразу сказал, штоб перэдал Карпенке Пушкіна із праграмы школьнай ісключаць. Он как-та плоха вліяет на прыняціе рэшній. Но какое-та цёплае чуства ўсё жэ асталась к чэлавеку.
×
×
 • Create New...