Перейти к содержанию

Tedo

Пользователи
 • Публикаций

  62
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

76

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Житомир
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Украинка, дадан 12 рам + маг
 • Порода пчел
  Карпатка, Бакфаст, УС, Карника, Итальянка
 1. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Думаю там где воровство пчел, там и болезни. Сильная здоровая семя сможет себя защитить, а вот больная нет. Думаю по тому так сильно болеет Кавказянка аскосферозом и гнильцами.
 2. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Думаю не тільки в племінних матках справа. Памятаю своє дитинство в селі було 6 пасік і наша включно, а зараз? Через 5 дворів 3-6 сімей. А подивіться як молоді пасічники нарощують кількість сімей. Наприклад в мене по медозбору в лідерах УС f1 від ЄЛР, і Карпатка, хоч і маю непоганий Бакфаст Б307 Py
 3. Возьму на тест маток на север Украини ( разних пород и кросов). Прийму участие в селекции пчел.
 4. Дивився відео екскурсию на канале Ивана Фабро. У Молдові тримають до 1000 сімей Кавказянки. А у нас щось ця порода забута і ніхто не занімається селекцією.
 5. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Я вам пропонував подарувати мені пару маток карніки ( топових ліній) От і піарив би ваших маток на форумі і в ютубі. А ви мені губозакаточну машинку порадили купить.
 6. AMG 512,ф 1 трутневий фон Py307. (возможно) Подсаживалась матка в семю в средине июля, пчела полностю сменилась на даний момент, буду тестировать на следующей год.
 7. Вчера е смотрел Итальянку кордован 512 Ф1, єсть закрытий расплод, и яйца пятачок 10*15 см, думаю причина в том что на поле рапса 250га цветет много сурепки и пошол принос пильци активно.
 8. Все ж таки є люди які бджолу мішають, ви розплодом менш затраино ніж вулики переміщати
 9. Я розказав свій випадок, і запропонував власну думку, тому як зимівля пройшла успішно, матки не були вбиті. Може вже хтось так робив і має практику, може теоретично цей метод не є реальним.
 10. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Цього року спеціально з весни не розширяв відводок бакфаста 8рам. Зароїлись тільки 7 травня, потягнули язики, матка всюди зачервила, аж тільки тоді зароїлись, матці ніде було сіяти.
 11. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  1200 грн. За пает ящики мої, порода УС, обігнали моїх в розвитку (місцеві). На ріпаку і акації вспіли щей зароїтись 4 з 8( повністю була відсутня сушд) відбудували до кінця сезону по 6 рам дадан і 4 магпзини по 12 рам. По меду точно не рахував 50 кг приблизно на сімю, але багато втротив, бо була відсутня суш.
 12. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Бачите, ви з півдня з Херсону, а я з півночі, в Закарпатті 25 квітня вже плідних маток відправляють. Ройовий стан поняття розтягнуте, може яйце лежати в мисочці, а може і матка неплідна бігати?
 13. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Говорять що сильні сімї витягують, і розвиваються на рівні з сплошним дном.
 14. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Прочитав оголошення і поїхав в сусідній район, я трохи був здивований що людина продає пакети 15 квітня 3 рамки з росплидом і 1 кормова. Але приїхавши на пасіку я все зрозумів. Він використовував електро підігрів + канді з чистого меду і пилку. Сила сімей випереджувала природній (без підігріву) розвиток на 2 тижні. В мене виникло питання. Одні підігрівають і нарощують бджолу, а інші охолоджують ( решечаті днища). І зробив я собі висновок, решітка в дні тільки для зими і літа пригодна.
×