Перейти к содержанию

Незнайка 25

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  193
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

577

1 Подписчик

Profile Information

 • Место расположения
  Юго-восток Украины

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  селе
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак,дадан
 • Порода пчел
  карпатка,переход на карнику

Посетители профиля

693 просмотра профиля
 1. еще не апрель,а лёд уж тронулся, "массовый исход" пойдет после 15-20.04 http://prntscr.com/n133ry попкорн еще есть.Вот тогда и будет "смех"
 2. Виноград

  Что то многовато как "для себя" .Уже 5 лет обробатываю - весной(вчера только побрызгал) железным осеннью не успел, на 4-6 листов "ридомил", по ягоде(стад. горох)-квадрисом, если потом частые дожди то еще раз ридомил .И всё.Пока бог миловал 45 кустов родят и радуют.
 3. Предлагаю работу пасечника , пчеловода

  НЕ, ну чего ,если апидомик загружен на100% каждые сутки ,с очередью на два месяца вперед то тады ДА (19.200гривен/сутки дают 6 хатынок) Можно и пойти,жаль только что ставок и шашлычек мне дороже,да и года не те.
 4. ну і як Ви колегам котрим продали по такій ціні(+260гр) потім в очі дивитись будете, а ну так це (базар" один д....нь купляє, другий продає) бізнес.
 5. таких об"яв на ФБ віз та маленький возик , з доставкою по Україні 1250,перекупи поки відпочивають
 6. ну-ну http://joxi.ru/MAjgeyqi4zp6xr жуем попкорн далі
 7. и хто ж Вам скаже?? це як з ціною на мед. Хто в серпні продав той буде тихенько ковтати "жабу" за тих хто по 41-43 збрив. На днях звонив мені "посередник-перекуп" з Ів. Франк. є й такі в тих краях ,поговорили що та як. Так от озвучив ціну в 1 000гр.(його "навар" по минулих роках за пакет 100гр з дядька+з мене 50гр). Працюють бригадою 2-3 чоловіка+я з помошником за день 250пакетів набирали і в дорогу. Але нажаль я працюю вже без "експортера" кліентська база набита. Так що попкорн далі хрумаем.
 8. а потроллить то охота ,что бы не скучно было весну ждать
 9. і де логіка, мед за дешево, пакети по 1300 і не менше." Львів позаду, відступать нікуди"
 10. і розмажеться той мед по всіх СІМ"ЯХ й буде вам щастя- в кого в бідоні ,а в кого на груші. Колеги от зараз вам пишу ,а краем вуха дивлюсь з дружиною шоу" Мастер шеф" ,так от там конкурс : Одна команда з каструльками сковородками, друга з мясом,третя з овощами та фруктами. Фішка в тому що вони повинні домовитись один з одним про обмін між собою- "Монополія" гра.Вам це нічого не нагадує??Як думаете ХТО виграв в конкурсі??
 11. хлопаки вирішили в цьому наробитись !! кількість яка не перходить в якість, Оце від каравн з бджолами піде-7 машин,ну -ну!!!
 12. http://www.nsseme.com/ru/products/?opt=oilcropsua&cat=products
 13. http://prntscr.com/mqgfht тут найшов инфу по соняху ф. "Нові Сад" у нас їх часто-густо сіють.Нажаль не по всіх пишуть про нектар http://prntscr.com/mqghy5 По "євролайтингу" ходять розмови,що для бджіл ті поля не дуже добрі. Якось так.
 14. О ми тоді побачимо,як Ви будете експортерів "нагибати", десь Ви рекомендували медовикам за дешево не здавати. Будете тепер в нашому загоні "ждунів".
×