Jump to content
Форум на ТочкУ

Конструктор

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  919
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,111

2 Followers

Profile Information

 • Location
  Віницька обл.м.Хмільник
 • Honey Extractor type
  Комбінована 3/на300 і 27/на145

General Information

 • Пасека в
  Віницька обл.м.Хмільник
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  300+145+145+...
 • Порода пчел
  бакфаст

Recent Profile Visitors

2,727 profile views
 1. Те що мед з розплодних рамок темніший , це факт не заперечний , вже не один рік спостерігав що у компаньйона по кочовці акація завжди темніша , стоїмо разом , але мед він качає з рамок де був розплід . Чи не думаєте ви , що розплідні рамки можуть насичувати мед не тільки кольором , а і хімією якою ми лікуєм бджіл від кліща?
 2. Головне щоб такі рамки під час зберігання , не попадали поміж світлих , бо разом з ними міль може і світлі пошкодити.
 3. Вже не один рік, під мед використовую рамки де не було розплоду, дійсно при зберіганні з молью в них проблем не має .
 4. 128 кочових сімей обслуговува схоже як в 1 і 2 варіанті. В цьому році : з ранку відбір 40 магазинів (переважно у двох) , доставка розвантаження , обід і невеликий відпочинок , відкачка (переважно одна людина). В минулому році : 2-3 відбори в день по 40 магазинів, доставка розвантаження,потім перевезення пасіки на стаціонар після чого приступали до відкачки. є і + і - В обох випадках все було ускладнено підїзним шляхом, тому перевозив легковим причіпом по 40шт . оскільки відкачка проводиться в не пристосованому приміщенні розвантаження в ручну. З плюсів що бочки з
 5. Думаю така інформація буде корисна багатьом пасічникам , особливо хто утримує 100 і більше сімей, або планує утримувати. Особисто мені цікаво. Дуже не люблю переробляти те , що можна було б зробити зразу , так як треба.
 6. Чим свіжіший мед вони куплять, тим довше можна перетримати в себе на складі. Але основна причина щоб помотати печінки пасічнику , чим можна знизити ціну закупки , а за одно і привчити пасічника довго мед не притримувати , тобто здавати стабільно що року P.S. Не один раз здавав мед якому було більше 2 років , і від прийомщиків цього не приховував , реакція і емоції були різні , але від меду ніхто не відмовився ( по ціні свіжого )
 7. Натягував 145 рамку степлером схожим як на 1 і 2 відео , скоба тримається слабовато, але для магазиної рамки ще може бути, для 300 думаю не годиться. Маю намір спробувати як на 3 відео.
 8. Чесно кажучи я підсажував не через кормушку, тиждень тримав щоб максимально заповнити рамки сиропом де виходив розплід , довше не тримав щоб не зривати маточники. Через тиждень просто випускав маток де були маточники їх матки розгризали самі , такий метод давав 95% прийому. Як на мене сам метод Рахматуліна (осінньої заміни матки) має як і плюси так і мінуси.
 9. Я по цьому методу матку тримав тиждень в кліточці, за цей час максимальоно закормлював сиропом . Таким способом розплоду було мінімум , але всеодно він був , навіть у тих сімях де до заміни розплоду вже не було зовсім.
 10. Добрий день. 10-ти рамочний корпус на 145 має паз під перегородку? Цікавить який розмір верхніх фальців з зовні (по периметру) ? хочу знати чи зможу їх комплектувати з своїми дерев'яними . Ціна 145 го корпусу на 10 рам ? Бачив ваші вулики в Харкові, мені дуже сподобались.
 11. В мене теж колись був випадок, що сусід вкрав вулик з бджолами, коли був спійманий теж розказував , що вкрав бо давно хотів зайнятись пасікою. Вже пройшло біля 10-ти років , він так і пасікою не зайнявся , а от "пасічником" сусіди його називають і досі.
 12. В минулому Сільхозуправління , а зараз Держпродспоживслужба , проводить реєстрацію сільхозтехніки , спецтехніки. Тракторний причіп відноситься до сільхозптехніки.
 13. Теж думаю , що інкубатор тут не винен . Скріш за все проблема в сімї від якої прививаєтесь , ще можливо і в виховательнниці . Якщо в сім'ї від якої прививаєтесь розплод решетом , то це решето може і вилізти в маточниках.
×
×
 • Create New...