Перейти к содержанию

Конструктор

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  546
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 431

1 Подписчик

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Віницька обл.м.Хмільник
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  300+145+145...
 • Порода пчел
  місцеві<бакфаст

Посетители профиля

1 481 просмотр профиля
 1. Вчора з обіду почався сніг , йшов усю ніч і далі йде , вже 10-15см насипало , до вечора мабуть ще добавить. Зима
 2. Кормушки

  Солярку і воду качає , а от сироп має більшу густину , холодний взагалі повільно йде , а ще якщо довгий шланг то ледь тече. З компресором мабуть кращий варіант , але там теж треба зробити щоб він не перекачував лишний тиск . І ємкість, зєднання , шланг , повині бути міцними, шоб не зірвало і не вигнало сироп.
 3. Кормушки

  Ага , такий сильний аж ніякий
 4. Кормушки

  Ні чого не вийде з такого насоса
 5. Кормушки

  Над таким способом теж думав , але не пробував.
 6. Кормушки

  1. 220 на стаціонарному точку у мене є хоча і розглядав як варіана мото помпу. 2. Цим же насосом перекачую сироп з бочки в якій варю, в бак один з плюсів насоса що він без проблем качає кипяток. Щодо витрат то мотор і насос не купував, вони в мене були тому так і робив. А взагалі насос мав бути для перекачки меду , але цього року не встиг його випробувати, тому пішов на сироп.
 7. Кормушки

  Я цього року роздавав сироп ось такою установкою ... Насос НШ50 , мотор 1.5 kW×900 об. , бак до 300 л
 8. Вощина

  АВВ 100, Дергачі надають послуги по виготовленню вощини з воску замовника
 9. Скрепы для улья

  http://tochok.info/topic/5271-скрепы-для-улья/?do=findComment&comment=509465
 10. Самодельная медогонка

  Проект горизонтальної медогонки теж є в планах , і він буде робитись . Я вважаю що для продуктивної роботи горизонтальної медогонки, ще треба зробити: механічне завантаження рамок і автоматичну розпечатку , насос теж потрібно . Матеріали по трохи стягую , але на цей проект потрібно багато часу , можливо слідуючої зими займусь плотно.
 11. Самодельная медогонка

  Хочу відзвітувати про роботу свої медогонки після сезону 2018 , ось фото після останньої відкачки Викачав більше 5ти тон меду(90% в радіальному режимі) , з поломок тільки декілька разів згорав запобіжних , по причині переповення баку медом що приводило до гальмування ротора. З мінусів : Потрібно зробити щоб верх закривався , бо ротор з рамками працює як вентилятор. Ще один недолік , це висота медогонки тобто загрузки рамок , що при тривалій роботі втомлює . Цей недолік виправлю , максимальним обрізанням ніжок так щоб шків об підлогу не тер, і підключеням насосу для перекачки меду зразу в бочку. Також в мене вийшла не велика відстань від радіально встановлених рамок до баку медогонки , тому декілька разів мабуть при не вдалому налаштувані режиму відкачки , наставав момент коли різко починав виходити мед який не встигав так швидко стікати по стінках і пригальмовував ротор на 10-20 секунд , виходив так як я кажу (зворотній звязок) , ні на двигун ні на блок керування не ніяк не вплинуло. З плюсів: Швидкість роботи при відкачці пів рамок радіально , хордіально відкачав всього десь 100-150кг меду , еле зараз роботу по відкачці 300-ї рамки вважаю каторгою , хоча минулого року так не думав. Ще один з великих плюсів , це конструкція ротора , а саме розділювачів для рамок трикутної форми , що при роботі дуже зручно і швидко встановлювати рамки , можна сказати рамки вкидаю на осліп , а витягую зразу по дві рукою, також рамка з нестандартними , більшими розмірами, теж центрується без проблем. Самий основний плюс що медогонка з невеликими розмірами є досить продуктивною і універсельною (радіальна + хордіальна) , чесно кажучи думав що вона буде мені за мала і думав що робитиму більшу , але після цього сезону бачу що цю ще не можу на повну роботою загрузити . Хоча в голові крутяться досить цікаві проекти Окрема подяка Сергію Коваленко за блок керування . Блок відпрацював вже три роки без проблем , відкачано більше 10 тон меду Всім всьго найкращого , і вдалих самодєлок
 12. Ось такий штовхач використовую на циркулярці ...
 13. Використовую ось такий штовхач... Вигляд в нього не дуже гарний , тому що був зроблений на скору руку (на пробу) , з перспективою зробити кращий , але він такі працює , вже більше 10-ти років. Новий робитиму з невеликими змінами, якщо комусь цікаво можу поділитись.
 14. Неззромів , на форумі не проходять , чи в темі
 15. Мабуть тема для тих хто здає мед оптом, і його цікавить саме оптова ціна , незалежно від кількості бочок. Маю знайомих які і 100 , 250 , 400 кг здають оптом.
×