Jump to content

Конструктор

Активные Пoльзователи
 • Content count

  793
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,900

2 Followers

Profile Information

 • Location
  Віницька обл.м.Хмільник
 • Honey Extractor type
  Комбінована 3/на300 і 27/на145

General Information

 • Пасека в
  Віницька обл.м.Хмільник
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  300+145+145+...
 • Порода пчел
  бакфаст

Recent Profile Visitors

2,210 profile views
 1. Пневмостеплер (переделка в автоматический)

  В мене Miol 81-720 там робить без проблем. Сім'я не мав можливо там інший механізм.
 2. Пневмостеплер (переделка в автоматический)

  Потрібно степлер який має біля виходу скоби запобіжну кнопку, коли зафіксувати курок , то та кнопка і буде вже виконувати функцію курка.
 3. Пневмостеплер (переделка в автоматический)

  Саме так , його потрібно зафіксувати нажатим.
 4. Пневмостеплер (переделка в автоматический)

  Курок фіксуться нажатим , піддвиганням рамки нажимаеться кнопка (запобіжна). Пробував такий спосіб, мені він не сподоюався , бо йде удар на руки.
 5. Центрифуга для добування воску

  Дякую за відповідь , саме це мене і цікавило . В мене бак по меньше вашого , добре утепленний . Тому мабуть вистачить 5л для віджиму розвареної сиривини , буду пробувати.
 6. Центрифуга для добування воску

  Тобто у вас виходить два парогернератори , один для підігріву бака з низу , другий для подачі з верху? Який приблизний розхід води , на один цикл віджиму ? Маю 5 літрову пароварку , думаю з неї зробити електропарогенеретор , чи не замалий обєм?
 7. Кормушки

  Ніразу не заміряв розхід , але скажу тохно , що ДВП впитує парафіну більше ніж дерево , чи фанера. На 145 -й магазин іде приблизно 120-150грам , думаю на таку кормушку як на фото піде не менше.
 8. Кормушки

  При виборі між Фанерою і ДВП , ще варто звернути увагу на конструкцію кормушки , в мене рамкова на 145мм 3 літра , то для неї достатньо і ДВП , якщо площа велика і обєм сиропу великий то ДВП може видувати від ваги.
 9. Кормушки

  Проварена в парафіні фанера , думаю не буде слоїтись , хоча і фанеру треба купувати якісну , а вона не дешева.
 10. Кормушки

  Три роки вже працюють , робив з ДВП бо мав такі обірзки , якби довелося купувати , то скріш за все брав би фанеру.
 11. Кормушки

  Думаю фанера буде набагато краще за ДВП
 12. Центрифуга для добування воску

  Таким самим чином як в духовці пиріжки печуться , чи по вашій теорії в них горох теж , мав би , сирим бути. В чому різниця нагріву: барабан стоїть чи обертається? Чи ви вважаєте що тепло теж рухається відцентрово? Ще раз повторю: практика покаже , раджу і вам переходити від теорії до практики. Без образ
 13. Центрифуга для добування воску

  Практика покаже . В теорії я і сам не виключаю що цей мій варіант працюватиме не так як я хочу , можливо і доведеться використовувати пар , хоча так не хочеться . Тен має приблизно 800-1200 ват , вважаю що цеї потужністі в досталь, навіть з запасом. Щодо охолодження мерви в самому барабані , то я не розумію від чого вона має охолодитись , бак по кругу утеплений 60мм мін ватою + підігрів . Думаю цього достатньо щоб втримати темпаратуру в межах 100 градусів протягом 10-ти хвилин. Не виключаю що я помиляюсь , спробую тоді і буде результат. Щодо підшипників і змазки , то при подачі перегрітого пару темпаратура ще вища , але вже багато практиків працюють . Літол може працювати до 130 °С.
 14. Центрифуга для добування воску

  Підшипники були встановлені нові і змащені літолом , є і більш високотемпаратурні змазки, але тут вважаю що достатньо і літолу. Тен думаю працюватиме , хоча не виключаю що можливо прийдеться використовувати пар. Випробування покаже.
 15. Центрифуга для добування воску

  Тен використав з побутової електроплити , він сухий і я думаю не потребує руху повітря для охолодження. До того ж зверніть увагу на мідну трубку що проходить під теном, ось вона , в неї і буде вставлятися датчик терморегулятора з зовні обшивки баку . Мабуть , якби зразу це все описав то виникало б менше запитань . Дякую за поради.
×