Перейти к содержанию

yurasaver

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  427
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

652

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Прилуки
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 1. Ціна пакетів в наступному сезоні

  однозначно в "прольоті" з пакетами остануться пакетчики які "не складуть" ціну своїм пакетам, оскільки покупців пакетів по завищеним цінам на всіх не вистачить.
 2. Павловнія

  всем кто заказывал и оставлял реквизиты - отправил, кто не получил уведомление об отправке отпишитесь в личные, может упустил, но старался отправить всем.....
 3. https://ascania-pack.com/catalog/product/flower-honey https://ascania-pack.com/catalog/product/honey-flower
 4. якщо експортери не зроблять висновки і в подальшому буде розгойдування ціни та велика маржа між ціною закупки меду та ціною експорту, при якій крупним пасічникам буде набагато вигідніше объеднуватись в торгово-експортні кооперативи, то експортери ризикують втратити 40% обєму меду (2-4 категорію наведену вами), а якщо врахувати темпи розвитку та те, що частина з 1 категорії перейде в вищу, то більше 50%. То, робіть висновки вже зараз.
 5. Так, зрозумів, що DDP це скоріше виняток ніж правило і ціна контракту відповідно інша?
 6. Я це знаю, питання було саме до asaltan як експортера, щоб дати відповідь І.І. раз і назавжди І.І. відповідь для вас від експортера
 7. Ви сплачуєте мито при експорті до ЄС чи европейський імпортер?
 8. Абсолютно не так. Податкові зобовязання з ПДВ у експортера будуть виникати на всю контрактну суму за звичайними цінами от тільки ставка ПДВ для експорту 0%, а сплачена сума фізичній особі (не платнику ПДВ) для розрахунку податкових зобовязань ПДВ взагалі значення немає.
 9. Є обєкт та субєкт сплати податків, але джерелом такого податку є кінцевий споживач, що фінансує (сплачує) його в ціні готової продукції через субєкта.....
 10. Ну якщо ви не знали, то майже у всьому світі діє принцип уникнення подвійного оподаткування.
 11. простіше контролювати 80 експортерів які ведуть повний облік, ніж "400тис" пасічників
 12. да повна маячня. Для цього не потрібно легалізації пасічників - достатньо експортера зробити податковим агентом при прийомі меду і жодного кілограму меду не буде офіційно прийнято без утримання з пасічника податку.....Відкиньте всі бла бла, а просто спробуйте зрозуміти сутність звільнення від оподаткування ПДФО в 50 МЗ в с/г.
 13. Основна задача реєстрації - непомітно створити таку роздуту галузь бджільництва, щоб потім провести бюджетні схеми дотації галузі, але отримають їх не всі (шукайте сліди там де створються крупні пасіки з великими вливаннями) і раніше +1 рік ніж відбудется зміна влади цього не буде.
×