Jump to content

столя

Пользователи
 • Content count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152

Profile Information

 • Location
  Тернопільщина

General Information

 • Пасека в
  Тернопільщина
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадана-блата
 • Порода пчел
  українська чорно-ряба

Recent Profile Visitors

1,126 profile views
 1. Крем-мёд

  Є два продукти: крем мед і взбитий мед(суфле) . Крем мед робиться при малих оборотах до 30/хв., на протязі 2-4 суток з перервами- такий мед не насичується киснем і важить як звичайний. А взбитий який рорблять дрелькою або ін. справді збільшується в обємі за рахунок насичення киснем, і зберігається гірше. Технологію виготовлення крем меду розробили в Канаді. Ось шукаю оригінал версії кремування меду на укр., або рус. покищо версії з ютуба, які не завжди то ... Якщо хто знає де можна почитати, саме канадську технологію , буду вдячний.
 2. Катальпа, павловнія для себе, липа для дітей.
 3. Бархат амурский

  Бархат гарно розмножується з насіння. В кого є насіня, відгукніться? Доречі- рослина, ягоди лікарські, мед довго не кристалізується.
 4. Осінь-Зима 2019/20

  гірбіцидом суцільної дії, щоб сонях сох.
 5. Тепер в тернополі є факультер що навчатиме пасічників. Практика на базі промислової пасіки Березовського Ю., або на власній пасіці.
 6. Аморфа кустарниковая

  Читав що аморфа отруйна рослина...
 7. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Ну це ви звгнули між, карпаткою і карнікою хібащо. Тай брати до уваги гени спільні для всіх медоносних бджіл смислу нема, лише ті які відрізняють раси , лінії... В випадкі якщо бере участь одна лінія, а коли різні однієї породи то Ф1-(міжлінійний або внутріпородний гібрид), но це не про бакфаст.
 8. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  на африканських ні, віріше в поколіні Ф2 кілька бджіл всетаки будуть генетично африканцями, но це при вище наведеній схемі. Проте гени втому числі африканців стануть присутніми в місцевих помісях! В яких комбінаціях і пропорціях та з якими наслідками знає лише Бог, а для людини розумної властиве боятися невідомого чи непередбачуваного.
 9. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  ви відповіли на своє питання. що вам не зрозуміло? При схрещувані двох ліній, або порід отримуєм матку Ф1 від якої будем виводити трутнів Ф1 спермою яких будем запліднювати сестру матери яка теж Ф1, при цьому отримаєм потомство Ф2.
 10. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Нобелівську за елементарні речі не дають. трутень не має батька і успадковує генетику матері, оскільки матка Ф1 то трутень ... чому трутні в даному випадку не одинакові тому що вони гаплоїдні навідміну від маток і ін. тварин які мають диплоїдний набір.
 11. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  трутень Ф1 отримують від матки Ф1. Трутні які при цьому получають настільки ж різноманітні як гамети матки сестри Ф1. Ф2 звичайно тільки при контрольованому спарюваню. Це не для наших , це для селекціонерів.
 12. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Так гамети матки Ф1 рівно настільки різноманітні як трутні Ф1 яких йде 8-10 на спарування з маткою. гібридизація це не для приподньої гібридизації а для цілеспрямованої селекції людиною. А я і питаю про механізм отриманя Бакфаста як породи якщо це дісно порода.
 13. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Згідний що в генетиці не все залежить виключно від законів Менделя, але вони фундаментальні в генетиці. Для того щоб створити нову породу, бджіл потрібно,в поколіні Ф2, гомозиготні матки спарувати з відповідним трутнем наприклад: ААВВ Х АВ; аавв Х ав і т.д. Це як приклад зрозуміло що генів і відповідно комбінацій більше ніж 2 А і В. Припустим визначити гомозиготну матку можна коли багато маток Ф2 запліднити трутями однієї породи то сімї в яких буде однообразними , матка являється гемозиготною а пчоли і матки дочки від неї відповідно Ф1, трутень же буде однообразний тобто Р. Но питання в тому де взяти такуж матку неплідку щоб спарувати з тим трутнем щоб далі отримувати бджіл і маток гомозизотних нововиведеної породи. Іншими словами як визначити гомозиготну матку в поколіні Ф2 коли вона неплідна?
 14. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Ф0 це Р- я так розумыю? Ф1- це гібрид першого покоління. Який може бути міжлінійним або внутріпородним ( коли схрещують дві лінії однієї породи), міжпородним... Ф2 -це гібрид другого поколіня який утворюється при спаровувані батьків Ф1 покоління. Коли спаровувати Ф1 з одною з батьківських ліній Р, то ніколи не вийде Р просто в поколіні ф2* буде менше комбінацій, але вони не будуть одноманітними, гомозеготними щоб відповідати чистій лінії. Проте коли ведеться ИО в межах однієї породи то гени які відповідають за породні ознаки не гібридизуються настільки щоб вийти за межі параметрів породи, но це не стосується бакфасту, по причині що в виведені ліній бакфасту брали участь різні породи і раси для кожної лінії з окрема. Ф1 -хоч однообразне але гетерозиготне ,тобто дає два варіанти кожного гена тому з ким його не спаровуй однообразного покоління не получиться. На відміно від ін сг тварин у бджіл в поколіні Ф1 трутень не є однообразним оскільки є синами матки Ф1 і унаслідуют виключно різноманіття її генів. Що ж до того хто має більший вплив на генетику сімї матка чи трутні ,то все залежить від того кого спаровувати. 1)чистопородна матка з чистопородними трутнями тієїж лінії будуть мати одинаковий вплив на генетику сімї. 2)чистопородна матка з трутнями інших порід або безпородними - матка буде мати менший вплив, або рівний. 3)гібридна нечистопородна матка з чистопородними чи не породистими трутнями - матка буде мати більший вплив. Це в переважній більшості випадків, але на скільки це буде проявлятися, залежить від домінантності чи рецисивності кожного гена теї чи іншої особи.
 15. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Вопрос в том как вы понимаете ф1, ф2. Ведь только Р и ф1 есть однообразные пчели в поколении ф2 идет ращепления поетому пчела разная и предвидить результат ио невозможно. Для получения ф1 тоже нужно либо контролируемое либо ио. Матка ф2 тоже почти фантастика, поскольку нужно от сестры ф1 получить трутня потом при контролируемом или ио возможно получить ф2. В Поколении ф2 ценым есть гомозыготная диагональ которую опредилить на практике очень тяжело.
×