Перейти к содержанию

столя

Пользователи
 • Публикаций

  80
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

120

Profile Information

 • Место расположения
  Тернопільщина

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільщина
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадана-блата
 • Порода пчел
  українська чорно-ряба

Посетители профиля

503 просмотра профиля
 1. Я не збираюсь давати визначення тому чи бакфаст є породою, це питання скоріше філософське. Але щоб передавати свої ознаки не обовязково бути породою ,скажімо в поколіні Ф2 позиція ААББ буде стійко передавати свої ознаки оскільки містить домінантні алелі. Отже для передавання ознак важливо : домінантні алелі, гомозиготність. В тойже час порода яка в переважній більшості містить рецесивні алелі обречена на зникненя поза ізольованою тереторією.
 2. Якщо карпатка перелитить через границю в Руминію, Угорщину чи Польщу то чи стане вона карнікою, і навпаки коли звітам карніка перелитить в Українські Карпати то чи вона стане карпаткою? Чи існують границі для бджіл?
 3. ми їх називаємо мулатами, метисами... Це слово вперше з'являється в іспанських документах XVI століття і ймовірно має іспанське або португальське походження. Існує дві версії походження слова mulato: згідно з першою з них, вона являє собою спотворене арабське муваллад, яким позначали нечистокровних арабів; згідно з другої версії, mulato походить від іспанського mulo-- «мул», яким колись позначали не тільки потомство осла та кобили, але і будь-які гібридні види.
 4. В сельско хозяйственых животных от матеры одна гамета з гаплоидным (0.5) набором хромосом и от оца подобно, получаэться зигота з диплоидным набором. Пры делении зиготы каждая клетка успадковуэ и пользуэться етой информацией. Трутень у пчел, как вы знаэте имеет только гаплоидний набор который он унаследовал только от матери, но матки Ф1 имеют разные комбинации в гаметах поетому трутни будут разные в отличии от Р де трутни генетически идентичны. в таблице Маткака Ф1 дайот гамети, соответствено и трутня таких вариантов: АВ; Аб; аБ; аб , которые в свою очередь в идиале могут оплодотворить сестру своэй матери Ф1 , ы в таком случаи получиться поколения пчел или маток Ф2. В с\г животных самцы Ф1 в первом поколении, трутни Ф1 в втором. я говорю о контролируэмом!!!!!
 5. Ф1 -то і є гібрит. Тут ще потрібно розділяти поняття : матка Ф1, і пчоли в сімї Ф1. Матка Ф1 це лише одна бджола в сімї яка не дасть потомства бджіл Ф1. А трутні Ф1 це сини Матки Ф1, оскільки є прямими спадкоємцями. Навідміну від ін. с\г тварин де одна особина: самець успадковує від батька і матери і потім передають іншому поколіню , то в бджільництві в матки Ф1 різні особини трутнів успадковують різні гамети, але при спаровувані з маткую бере участь декілька трутнів з тими різними гаметами. В с\г тварин в особини в геном попадає одна гамета від батька інша від матери, в бджіл тільки від матері .
 6. Проблема в том что отселекционированые линии месных и близких к ним пород карпатка, карника, укр.степ., полиський тип имеют приимущество в том что знаходятся в зоне обитания генетически близких им помесей, в отличии от бакфаста. А ето в свою очередь влияет на скорость утраты породных особеностей в поколениях.
 7. читал интересующие меня раздели, не от корки до корки.
 8. Гетерозис в пчеловодстве не всегда щастя, иногда даже горе. Гетерозис улучает качества нужные для вижывания в природе: ройливость , резестентность,защита колонии (злобливость) ну и продуктивность, но не все эти качества как вы понимаете нужны пчеловоду. Только в нужной комбинации можно достич нужных результатов, а ето возможно только при контролируемом...
 9. Брониславович. У кого, у вас? Для Ф1 трутень должен быть как минимум сыновямы породных маток сестер. И облет должен быть на изолированой теретории (острове). Не согласен в матки Ф1 разные комбинации в гаметах, по етому и трутни разные. см. таблицу Менделя. согласен. Но, иметь у себя на пасеке пчел Ф1 - с хорошей комбинацией, тоже что иметь хорошых кур бролеров.
 10. Суть вопроса в тому що від( породистої) гомозеготної матки, получаться генитично ідентичні трутні (клони), а від ,скажімо, матки F1 - різні, оскільки в гетерозиготної матки більше комбінацій гамет.
 11. Бартнік шулери . Тернопільський скупщик взяв як гречаний по 55, перед тим брав на аналіз, потім говорить не проходить як гречка повертайте гроші до 40 грн за кг, як різнотравя. Позвонили на базу, якщо коротко, сказали:- це ваші проблеми з закупщиком.
 12. https://www.youtube.com/user/PavelBee/videos PavelBee
 13. Неконтролируемые помеси пчёл

  ВВін говорить це відповідно до власного досвіду. Якщо взяти його опис породи "карніка", товін не відповідає сучасному опису більшості ліній карніки. Наприклад Адам говорить що недостатком карніки є неконтрольована ройливість, схильність до хвороб, погана схильність що-до будови сот, але похоже з часу написання його книжки селекціонери серйозно попрацювали над карнікою...
 14. Неконтролируемые помеси пчёл

  Брат Адам каже: "що схрещувати трутнів карніки з М ін. порід, краще ніж М карніки з трутнями ін порід."
 15. https://www.youtube.com/channel/UCDG5M5jZvPEMG66SEEhOIZg/videos Ігор Стадніченко https://www.youtube.com/channel/UCoIkwCHM-5r1qScANNvDA8A/videos апібос https://www.youtube.com/channel/UCoIkwCHM-5r1qScANNvDA8A/videos murzabek
×