Перейти к содержанию

столя

Пользователи
 • Публикаций

  100
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

147

Profile Information

 • Место расположения
  Тернопільщина

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільщина
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадана-блата
 • Порода пчел
  українська чорно-ряба

Посетители профиля

965 просмотров профиля
 1. Можливо рейринг не висьвітлить точно інформацію між суміжними позиціями, але з нього можна буде визначити кращих на ринку і тих з якими не варта мати справ. Здається тут на форумі вже була пропозиція про чорний список скупщиків, також в різних темах писали про деякі способи мухлюжу, все це зібрати в одну тему.
 2. В Тій історії, яку я описав, я був сьвідком від початку. І сам дзвонив цьому скупщику говорю : -ви приїдете возьмете на аналіз (бо в мому розуміні купець має взяти пробу, опичатати тару з медом...) -Ні. візьміть і привезіть -А якщо , чисто гіпотетично ,я возьму пробу з хорошого, а здам поганий? - Не переживайте я свої гроші верну, а ви втратите більше ніж отримаєте. ось приблизно такий діалог. Я здав іншому експортеру, а мої друзі на бартнік одному пройшло добре а іншому так як я написав, і з тарою була путанина. Зрештою справа кожного слухати чи неслухати застереження. Я не написав що бартнік абсолютно всіх обманює, але те що в компанії яка на ринку не перший рік є серйозні недопрацювання які йдуть в ущерб клієнтам це безперечно мінус для компанії.
 3. Пропоную медератору в описі кожного експортера влаштувати голосуваня або оцінку того чи іншого експортера, і вивести рейтинг експортерів. Оцінка по певному списку критеріїв, ....
 4. Ваша думка предвзята і необгрунтована. Моя думка про "бартнік", базується на досьвіді друзів і знайомих які мали геморой через взаємовідносини з скупщиками цієї фірми. Для мене скупщик, це частина, представник фірми. Ось одна з реальних історій. Скупщик нехотів їхати за медом на аналіз , тому завезли йому. Після аналізу, мед був визначений як гречаний без антибіотика, мед купили як гречаний. Через короткий час, дзвонить скупщик і говорить: ваш мед не пройшов як гречаний тому прийдеться вернути чималу суму" і це все з погрозами і залякуванями пасічника. Мова йде про Тернопільського скупщика. Не одноразово чув і про випадки на самі фірмі, в тому числі і тут на форумі мене особисто попереджали про співпрацю з цією фірмою. І хоч інший друг здав нормально мед нацю компанію, та видно що свої недоробки компанія перекладає на пасічника.
 5. Система вывода маток "Nicot"

  так само . 2 рази Джентер+ оставив в сімї не використані личинки, думав почистят.
 6. Це у Євреїв "зуб за зуб" , а в Християн "підстав праву щоку, коли бють по ліві".
 7. Потрава по районі не одна і в ній вині різні агрофірми, найблище до мене, на яку я особисто виїжав, це фірма -"Рідний край". Власник ніби радник міністра с.г.., на місці тільки сатрапи, земель мають немало в Тернопільській і Хмельницькій...
 8. В нас на збаражчині, Тернопільської обл. масове отравлення бджіл на ярому ріпаку. В одному випадку пообіцяли возмістити по 35 кг. цукру за сімю:). Директор холдингу признався що припарат діє 8 днів, ось і подумайте чи можливо закрити бджіл на такий термін, а вивезти в безпечне місце не кожен має змогу. Бджоли гинуть поступово міняючи колір тергітів : спочатку сіріють потім стають чорні ніби висушені в брюшу пусто ,кишечник вигоряє, просто жах. Незабаром виставлю відео, прошу розповсюдити.
 9. Я не ускладнюю собі життя, роблю з звичайними сухими хлібними дрожами, не особо культурним хмелем -який бабки по травах на ринку продают, вода з крана- що правда в селі.Результат. Цього разу зробив як і ранше але з купленим житнім солодом. Давав пробувати людям які в Англії прожили 3 роки, та й тут на Україні пють тільки дороге пиво, з їхніх слів моє найліпше . Такаж картина з медовухою, їздив на медову ярмарку в Київ, давав свою медовуху пробувати знаним медоварам- хвалили. Висновок різниця в дотримані вище наведених технологічних прийомів і використані матеріалів і недотримані звичайно є, але якщо людина не супер фамільє вона різниці не побачить. Головне гарно приправити і застосувати головні прийоми.
 10. В нас в селі брали в 3 чоловік, мені привезли іншим поки-що ні. Водій сказав що часто так буває.В Друга з сусіднього села брали раніше мене і привезли раніше, що правда як в одному, так і в іншому випадку обіцяних термінів недотрималися десь на 2 міс.
 11. https://www.youtube.com/channel/UCYAtP2ADwUxc_YAq0dko5Rw/videos ПЧЕЛКА АЛюдмилаС
 12. Земля під пасіку!

  Цеж можна майже 3.5т. меда по 2 у.о продати і спати спокійно, відносно спокійно
 13. Земля під пасіку!

  у місячному розмірі: з 1 січня — 3723 грн; *100, чи прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2018 року — 1700 грн, з 1 липня — 1777 грн, з 1 грудня — 1853 грн, а для основних соціальних і демографічних груп населення: *100, чи Неоподатковуваний мінімум. Податкова соціальна пільга в 2018 році дoрівнює 881 гривні (дивіться тaкож Питання, що часто ставляться про податкову соціальну пільгу...). Тобто кримінальна відповідальність за статтями 212 та 364 Кримінального кодексу (які найчастіше застосовуються проти бухгалтерів або директорів) кваліфікується в 2018 році так: 212 стаття. Ухилення від сплати податків у значних розмірах - 881,00 * 1000 = 881000 гривень; у великих розмірах - 881,00 * 3000 = 2643000 гривень; в особливо великих розмірах - 881,00 * 5000 = 4405000 гривень. 364 стаття. Зловживання владою абo службовим становищем істотна шкода - 100 * 881,00 = 88100 гривень; тяжкі наслідки - 250 * 881,00 = 220250 гривень.
 14. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  "Монах и пчела"- 3 серія. https://www.youtube.com/watch?v=UnLwobpMmaI
×