Перейти к содержанию

столя

Пользователи
 • Публикаций

  96
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

141

Profile Information

 • Место расположения
  Тернопільщина

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільщина
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадана-блата
 • Порода пчел
  українська чорно-ряба

Посетители профиля

903 просмотра профиля
 1. Система вывода маток "Nicot"

  так само . 2 рази Джентер+ оставив в сімї не використані личинки, думав почистят.
 2. Це у Євреїв "зуб за зуб" , а в Християн "підстав праву щоку, коли бють по ліві".
 3. Потрава по районі не одна і в ній вині різні агрофірми, найблище до мене, на яку я особисто виїжав, це фірма -"Рідний край". Власник ніби радник міністра с.г.., на місці тільки сатрапи, земель мають немало в Тернопільській і Хмельницькій...
 4. В нас на збаражчині, Тернопільської обл. масове отравлення бджіл на ярому ріпаку. В одному випадку пообіцяли возмістити по 35 кг. цукру за сімю:). Директор холдингу признався що припарат діє 8 днів, ось і подумайте чи можливо закрити бджіл на такий термін, а вивезти в безпечне місце не кожен має змогу. Бджоли гинуть поступово міняючи колір тергітів : спочатку сіріють потім стають чорні ніби висушені в брюшу пусто ,кишечник вигоряє, просто жах. Незабаром виставлю відео, прошу розповсюдити.
 5. Я не ускладнюю собі життя, роблю з звичайними сухими хлібними дрожами, не особо культурним хмелем -який бабки по травах на ринку продают, вода з крана- що правда в селі.Результат. Цього разу зробив як і ранше але з купленим житнім солодом. Давав пробувати людям які в Англії прожили 3 роки, та й тут на Україні пють тільки дороге пиво, з їхніх слів моє найліпше . Такаж картина з медовухою, їздив на медову ярмарку в Київ, давав свою медовуху пробувати знаним медоварам- хвалили. Висновок різниця в дотримані вище наведених технологічних прийомів і використані матеріалів і недотримані звичайно є, але якщо людина не супер фамільє вона різниці не побачить. Головне гарно приправити і застосувати головні прийоми.
 6. В нас в селі брали в 3 чоловік, мені привезли іншим поки-що ні. Водій сказав що часто так буває.В Друга з сусіднього села брали раніше мене і привезли раніше, що правда як в одному, так і в іншому випадку обіцяних термінів недотрималися десь на 2 міс.
 7. https://www.youtube.com/channel/UCYAtP2ADwUxc_YAq0dko5Rw/videos ПЧЕЛКА АЛюдмилаС
 8. Земля під пасіку!

  Цеж можна майже 3.5т. меда по 2 у.о продати і спати спокійно, відносно спокійно
 9. Земля під пасіку!

  у місячному розмірі: з 1 січня — 3723 грн; *100, чи прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2018 року — 1700 грн, з 1 липня — 1777 грн, з 1 грудня — 1853 грн, а для основних соціальних і демографічних груп населення: *100, чи Неоподатковуваний мінімум. Податкова соціальна пільга в 2018 році дoрівнює 881 гривні (дивіться тaкож Питання, що часто ставляться про податкову соціальну пільгу...). Тобто кримінальна відповідальність за статтями 212 та 364 Кримінального кодексу (які найчастіше застосовуються проти бухгалтерів або директорів) кваліфікується в 2018 році так: 212 стаття. Ухилення від сплати податків у значних розмірах - 881,00 * 1000 = 881000 гривень; у великих розмірах - 881,00 * 3000 = 2643000 гривень; в особливо великих розмірах - 881,00 * 5000 = 4405000 гривень. 364 стаття. Зловживання владою абo службовим становищем істотна шкода - 100 * 881,00 = 88100 гривень; тяжкі наслідки - 250 * 881,00 = 220250 гривень.
 10. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  "Монах и пчела"- 3 серія. https://www.youtube.com/watch?v=UnLwobpMmaI
 11. У некого может рвануть пукан от такой формулировки. НЕ став перечитувати всієї теми, може повторю чиюсь відповідь. "чистопородные плодные матки Ф1" - це можливо в випадку якщо Ф1- це внутріпородний гібрид, скажімо двома лініями однієї породи. В такому випадку це буде і чистопородний, але не чистолінійний Ф1. Це при інструментальному і контрольованому. Як це при бакфасті це друге питаня.
 12. Ідея боротьби з кліщами, за допомогою льоткових загороджувальні не моя, на апімондії в Турції було представлено. Вот тільки які матеріали для прописки там були використані? Робиться дуже швидко, якщо є інструменти. Для поставки тільки в павільйонах або платформах на яких вулики стоять постійно, також на стаціонарі і в нуклеусах.
 13. Зустрів в магазині новий льотковий загороджувач з прильоткою, для круглих лотків. https://photos.google.com/search/_tra_/photo/AF1QipNC2f0OalwsLRWSiUXsqDehzxn5_-guB5nyktWT Ціна 12 грн. Якщо купляти сотню прилічна сума, друг порадив зробити з електро-коробок для трохфазної проводки , ціна 3-4 грн. Ось що з цього получилося Можна і з кліщем боротися, використовувати як протиройовий прийом, позбуватися лишнього трутня, приманювати рої ,... Можливо в кого знайдуться ідеї що до вдосконаленя чи використання , можна обговорити в цій темі.
 14. https://www.youtube.com/channel/UC1soTNCoNxUQJ3DmO-xAs2w/videos Український пасічник з Аргентини Руслан Коваленко https://www.youtube.com/user/Allesha84/videos Golden honey
×