Перейти к содержанию

столя

Пользователи
 • Публикаций

  91
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

135

Profile Information

 • Место расположения
  Тернопільщина

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Тернопільщина
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадана-блата
 • Порода пчел
  українська чорно-ряба

Посетители профиля

645 просмотров профиля
 1. Я не ускладнюю собі життя, роблю з звичайними сухими хлібними дрожами, не особо культурним хмелем -який бабки по травах на ринку продают, вода з крана- що правда в селі.Результат. Цього разу зробив як і ранше але з купленим житнім солодом. Давав пробувати людям які в Англії прожили 3 роки, та й тут на Україні пють тільки дороге пиво, з їхніх слів моє найліпше . Такаж картина з медовухою, їздив на медову ярмарку в Київ, давав свою медовуху пробувати знаним медоварам- хвалили. Висновок різниця в дотримані вище наведених технологічних прийомів і використані матеріалів і недотримані звичайно є, але якщо людина не супер фамільє вона різниці не побачить. Головне гарно приправити і застосувати головні прийоми.
 2. В нас в селі брали в 3 чоловік, мені привезли іншим поки-що ні. Водій сказав що часто так буває.В Друга з сусіднього села брали раніше мене і привезли раніше, що правда як в одному, так і в іншому випадку обіцяних термінів недотрималися десь на 2 міс.
 3. https://www.youtube.com/channel/UCYAtP2ADwUxc_YAq0dko5Rw/videos ПЧЕЛКА АЛюдмилаС
 4. Земля під пасіку!

  Цеж можна майже 3.5т. меда по 2 у.о продати і спати спокійно, відносно спокійно
 5. Земля під пасіку!

  у місячному розмірі: з 1 січня — 3723 грн; *100, чи прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2018 року — 1700 грн, з 1 липня — 1777 грн, з 1 грудня — 1853 грн, а для основних соціальних і демографічних груп населення: *100, чи Неоподатковуваний мінімум. Податкова соціальна пільга в 2018 році дoрівнює 881 гривні (дивіться тaкож Питання, що часто ставляться про податкову соціальну пільгу...). Тобто кримінальна відповідальність за статтями 212 та 364 Кримінального кодексу (які найчастіше застосовуються проти бухгалтерів або директорів) кваліфікується в 2018 році так: 212 стаття. Ухилення від сплати податків у значних розмірах - 881,00 * 1000 = 881000 гривень; у великих розмірах - 881,00 * 3000 = 2643000 гривень; в особливо великих розмірах - 881,00 * 5000 = 4405000 гривень. 364 стаття. Зловживання владою абo службовим становищем істотна шкода - 100 * 881,00 = 88100 гривень; тяжкі наслідки - 250 * 881,00 = 220250 гривень.
 6. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  "Монах и пчела"- 3 серія. https://www.youtube.com/watch?v=UnLwobpMmaI
 7. У некого может рвануть пукан от такой формулировки. НЕ став перечитувати всієї теми, може повторю чиюсь відповідь. "чистопородные плодные матки Ф1" - це можливо в випадку якщо Ф1- це внутріпородний гібрид, скажімо двома лініями однієї породи. В такому випадку це буде і чистопородний, але не чистолінійний Ф1. Це при інструментальному і контрольованому. Як це при бакфасті це друге питаня.
 8. Ідея боротьби з кліщами, за допомогою льоткових загороджувальні не моя, на апімондії в Турції було представлено. Вот тільки які матеріали для прописки там були використані? Робиться дуже швидко, якщо є інструменти. Для поставки тільки в павільйонах або платформах на яких вулики стоять постійно, також на стаціонарі і в нуклеусах.
 9. Зустрів в магазині новий льотковий загороджувач з прильоткою, для круглих лотків. https://photos.google.com/search/_tra_/photo/AF1QipNC2f0OalwsLRWSiUXsqDehzxn5_-guB5nyktWT Ціна 12 грн. Якщо купляти сотню прилічна сума, друг порадив зробити з електро-коробок для трохфазної проводки , ціна 3-4 грн. Ось що з цього получилося Можна і з кліщем боротися, використовувати як протиройовий прийом, позбуватися лишнього трутня, приманювати рої ,... Можливо в кого знайдуться ідеї що до вдосконаленя чи використання , можна обговорити в цій темі.
 10. https://www.youtube.com/channel/UC1soTNCoNxUQJ3DmO-xAs2w/videos Український пасічник з Аргентини Руслан Коваленко https://www.youtube.com/user/Allesha84/videos Golden honey
 11. Я не збираюсь давати визначення тому чи бакфаст є породою, це питання скоріше філософське. Але щоб передавати свої ознаки не обовязково бути породою ,скажімо в поколіні Ф2 позиція ААББ буде стійко передавати свої ознаки оскільки містить домінантні алелі. Отже для передавання ознак важливо : домінантні алелі, гомозиготність. В тойже час порода яка в переважній більшості містить рецесивні алелі обречена на зникненя поза ізольованою тереторією.
 12. Якщо карпатка перелитить через границю в Руминію, Угорщину чи Польщу то чи стане вона карнікою, і навпаки коли звітам карніка перелитить в Українські Карпати то чи вона стане карпаткою? Чи існують границі для бджіл?
 13. ми їх називаємо мулатами, метисами... Це слово вперше з'являється в іспанських документах XVI століття і ймовірно має іспанське або португальське походження. Існує дві версії походження слова mulato: згідно з першою з них, вона являє собою спотворене арабське муваллад, яким позначали нечистокровних арабів; згідно з другої версії, mulato походить від іспанського mulo-- «мул», яким колись позначали не тільки потомство осла та кобили, але і будь-які гібридні види.
 14. В сельско хозяйственых животных от матеры одна гамета з гаплоидным (0.5) набором хромосом и от оца подобно, получаэться зигота з диплоидным набором. Пры делении зиготы каждая клетка успадковуэ и пользуэться етой информацией. Трутень у пчел, как вы знаэте имеет только гаплоидний набор который он унаследовал только от матери, но матки Ф1 имеют разные комбинации в гаметах поетому трутни будут разные в отличии от Р де трутни генетически идентичны. в таблице Маткака Ф1 дайот гамети, соответствено и трутня таких вариантов: АВ; Аб; аБ; аб , которые в свою очередь в идиале могут оплодотворить сестру своэй матери Ф1 , ы в таком случаи получиться поколения пчел или маток Ф2. В с\г животных самцы Ф1 в первом поколении, трутни Ф1 в втором. я говорю о контролируэмом!!!!!
 15. Ф1 -то і є гібрит. Тут ще потрібно розділяти поняття : матка Ф1, і пчоли в сімї Ф1. Матка Ф1 це лише одна бджола в сімї яка не дасть потомства бджіл Ф1. А трутні Ф1 це сини Матки Ф1, оскільки є прямими спадкоємцями. Навідміну від ін. с\г тварин де одна особина: самець успадковує від батька і матери і потім передають іншому поколіню , то в бджільництві в матки Ф1 різні особини трутнів успадковують різні гамети, але при спаровувані з маткую бере участь декілька трутнів з тими різними гаметами. В с\г тварин в особини в геном попадає одна гамета від батька інша від матери, в бджіл тільки від матері .
×