Jump to content

столя

Пользователи
 • Content count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152

Profile Information

 • Location
  Тернопільщина

General Information

 • Пасека в
  Тернопільщина
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадана-блата
 • Порода пчел
  українська чорно-ряба

Recent Profile Visitors

1,091 profile views
 1. Осінь-Зима 2019/20

  гірбіцидом суцільної дії, щоб сонях сох.
 2. Тепер в тернополі є факультер що навчатиме пасічників. Практика на базі промислової пасіки Березовського Ю., або на власній пасіці.
 3. Аморфа кустарниковая

  Читав що аморфа отруйна рослина...
 4. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Ну це ви звгнули між, карпаткою і карнікою хібащо. Тай брати до уваги гени спільні для всіх медоносних бджіл смислу нема, лише ті які відрізняють раси , лінії... В випадкі якщо бере участь одна лінія, а коли різні однієї породи то Ф1-(міжлінійний або внутріпородний гібрид), но це не про бакфаст.
 5. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  на африканських ні, віріше в поколіні Ф2 кілька бджіл всетаки будуть генетично африканцями, но це при вище наведеній схемі. Проте гени втому числі африканців стануть присутніми в місцевих помісях! В яких комбінаціях і пропорціях та з якими наслідками знає лише Бог, а для людини розумної властиве боятися невідомого чи непередбачуваного.
 6. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  ви відповіли на своє питання. що вам не зрозуміло? При схрещувані двох ліній, або порід отримуєм матку Ф1 від якої будем виводити трутнів Ф1 спермою яких будем запліднювати сестру матери яка теж Ф1, при цьому отримаєм потомство Ф2.
 7. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Нобелівську за елементарні речі не дають. трутень не має батька і успадковує генетику матері, оскільки матка Ф1 то трутень ... чому трутні в даному випадку не одинакові тому що вони гаплоїдні навідміну від маток і ін. тварин які мають диплоїдний набір.
 8. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  трутень Ф1 отримують від матки Ф1. Трутні які при цьому получають настільки ж різноманітні як гамети матки сестри Ф1. Ф2 звичайно тільки при контрольованому спарюваню. Це не для наших , це для селекціонерів.
 9. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Так гамети матки Ф1 рівно настільки різноманітні як трутні Ф1 яких йде 8-10 на спарування з маткою. гібридизація це не для приподньої гібридизації а для цілеспрямованої селекції людиною. А я і питаю про механізм отриманя Бакфаста як породи якщо це дісно порода.
 10. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Згідний що в генетиці не все залежить виключно від законів Менделя, але вони фундаментальні в генетиці. Для того щоб створити нову породу, бджіл потрібно,в поколіні Ф2, гомозиготні матки спарувати з відповідним трутнем наприклад: ААВВ Х АВ; аавв Х ав і т.д. Це як приклад зрозуміло що генів і відповідно комбінацій більше ніж 2 А і В. Припустим визначити гомозиготну матку можна коли багато маток Ф2 запліднити трутями однієї породи то сімї в яких буде однообразними , матка являється гемозиготною а пчоли і матки дочки від неї відповідно Ф1, трутень же буде однообразний тобто Р. Но питання в тому де взяти такуж матку неплідку щоб спарувати з тим трутнем щоб далі отримувати бджіл і маток гомозизотних нововиведеної породи. Іншими словами як визначити гомозиготну матку в поколіні Ф2 коли вона неплідна?
 11. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Ф0 це Р- я так розумыю? Ф1- це гібрид першого покоління. Який може бути міжлінійним або внутріпородним ( коли схрещують дві лінії однієї породи), міжпородним... Ф2 -це гібрид другого поколіня який утворюється при спаровувані батьків Ф1 покоління. Коли спаровувати Ф1 з одною з батьківських ліній Р, то ніколи не вийде Р просто в поколіні ф2* буде менше комбінацій, але вони не будуть одноманітними, гомозеготними щоб відповідати чистій лінії. Проте коли ведеться ИО в межах однієї породи то гени які відповідають за породні ознаки не гібридизуються настільки щоб вийти за межі параметрів породи, но це не стосується бакфасту, по причині що в виведені ліній бакфасту брали участь різні породи і раси для кожної лінії з окрема. Ф1 -хоч однообразне але гетерозиготне ,тобто дає два варіанти кожного гена тому з ким його не спаровуй однообразного покоління не получиться. На відміно від ін сг тварин у бджіл в поколіні Ф1 трутень не є однообразним оскільки є синами матки Ф1 і унаслідуют виключно різноманіття її генів. Що ж до того хто має більший вплив на генетику сімї матка чи трутні ,то все залежить від того кого спаровувати. 1)чистопородна матка з чистопородними трутнями тієїж лінії будуть мати одинаковий вплив на генетику сімї. 2)чистопородна матка з трутнями інших порід або безпородними - матка буде мати менший вплив, або рівний. 3)гібридна нечистопородна матка з чистопородними чи не породистими трутнями - матка буде мати більший вплив. Це в переважній більшості випадків, але на скільки це буде проявлятися, залежить від домінантності чи рецисивності кожного гена теї чи іншої особи.
 12. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Вопрос в том как вы понимаете ф1, ф2. Ведь только Р и ф1 есть однообразные пчели в поколении ф2 идет ращепления поетому пчела разная и предвидить результат ио невозможно. Для получения ф1 тоже нужно либо контролируемое либо ио. Матка ф2 тоже почти фантастика, поскольку нужно от сестры ф1 получить трутня потом при контролируемом или ио возможно получить ф2. В Поколении ф2 ценым есть гомозыготная диагональ которую опредилить на практике очень тяжело.
 13. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Где взял ф2? )))))) для чего отправил на ИО
 14. Можливо рейринг не висьвітлить точно інформацію між суміжними позиціями, але з нього можна буде визначити кращих на ринку і тих з якими не варта мати справ. Здається тут на форумі вже була пропозиція про чорний список скупщиків, також в різних темах писали про деякі способи мухлюжу, все це зібрати в одну тему.
 15. В Тій історії, яку я описав, я був сьвідком від початку. І сам дзвонив цьому скупщику говорю : -ви приїдете возьмете на аналіз (бо в мому розуміні купець має взяти пробу, опичатати тару з медом...) -Ні. візьміть і привезіть -А якщо , чисто гіпотетично ,я возьму пробу з хорошого, а здам поганий? - Не переживайте я свої гроші верну, а ви втратите більше ніж отримаєте. ось приблизно такий діалог. Я здав іншому експортеру, а мої друзі на бартнік одному пройшло добре а іншому так як я написав, і з тарою була путанина. Зрештою справа кожного слухати чи неслухати застереження. Я не написав що бартнік абсолютно всіх обманює, але те що в компанії яка на ринку не перший рік є серйозні недопрацювання які йдуть в ущерб клієнтам це безперечно мінус для компанії.
×