Перейти к содержанию

Березанець

Пользователи
 • Публикаций

  36
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

50

1 Подписчик

Информация о Березанець

 • День рождения 01.10.1976

Contact Methods

 • AIM
  0679132640. 0665826338

Profile Information

 • Место расположения
  Київська область
 • Интересы
  Бджоли. Рідко у вільний час - риболовля

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Березань та навколишні села
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  300+145
 • Порода пчел
  Бакфаст, карніка.

Посетители профиля

724 просмотра профиля
 1. Створіть своі теми в різних розділах і самозатверджуйтесь. Людина створила тему про продаж своіх маток. Якщо у Вас немає до неі запитань або відгуків про іі маток - філософствуйте в інших темах.
 2. "Джеро" нервово курить!

  Цікаво буде порівняти . Минулий сезон відпрацював з "Джеро" - мені сподобався ніж. Якщо Ваш буде набагато кращий - це буде дуже добре. Чекаю щоб придбати для порівняння.
 3. куплю маток

  Сумісного замовлення не було. Приблизно через місяць людина замовляла в мене три плідні матки ( даноі лініі, яку перед цим брав оптовик неплідок ). Випадково розговорившись дізнався, місяць назад він брав 7 неплідок . Людина назвала П.І.Б., область, телефон і ціну. До цього моменту вони не були знайомі і проживають в різних областях. Випадковість чи гуртове замовлення ? А залишився в темі щоб дізнатись - знайшов автор теми таку кількість маток по такій ціні. Щось він пропав з теми.
 4. куплю маток

  Так, я дуже ціную своіх маток і не шкодую витрачати кожен рік 200-300 євро для придбання матеріалу. Пасіка для мене не є основним джерелом прибутку ( в першу чергу я цим займаюсь для душі і намагаюсь передати це дітям ). На питання " бариг" мав неприємний досвід в минулому році, коли замовили партію неплідок на термін 15-18 травня ( відправив 16 ), а замовник вже почав іх почав достроково перепродувати з накруткою 25 відсотків на 15.05 і виносити мозок кожну годину ( клієнти чекають ). Маток вивожу собі і в сезон можу продати до 200 плідних маток ( і то в основному для знайомих ). А якщо комусь просто хочеться почесати язиком і показати , який Я " грамотій" - то для цього є інші теми.
 5. куплю маток

  Я Вам запропонував для початку знайти , придбати, протестувати, відбракувати матеріал. Потім вивести маток і порахувати - скільки це коштує. Ніхто не буде замовляти 500 неплідних бджоломаток , і навіть 100. Хто замовляє стільки неплідок або : - дуже зайнятий пасічник ; - "барига"; - просто дуже жадна людина, яка маючи 100+ сімей не може витратити +-100 у.о. для матеріалу своєі пасіки.
 6. куплю маток

  На мою думку - кожен пасічник повинен поважати свій труд. Ніхто нікого за вуха не тягне купувати маток по 250, 125,100 грн. При всій повазі, пане " seim", виведіть добрих маток і продавайте по 50 гривень. ( не встигатимете заряджати телефон " клієнти посадять батарею за 30 хв " ). І не паритеметесь за мед по 40 гривень.
 7. Саджанці отримав. Дякую за бонусні !
 8. Саджанці від SASHA.OK

  Добрий день! Прийміть будь-ласка замовлення : Вишня - Панда, Чорнокорка; Черешня - Присадибна, Кордія; Слива - Кишинівська рання, Блек Амбер.
 9. Инвертированный сироп

  Дана Інвертраза є в магазині Укр би за ціною 524 грн.
 10. Прививочний ящик

  Сім'ї- виховательці з масою бджоли 4+ кг для вирощування добрих маток дають 20-25 маточників ( не більше ). А Ви хочете запхати в 1.5 кг 60 і мати результат ?
 11. Спробував 25 скобу, історія схожа.
 12. Бив тільки 32 скобу, брав у Вас.
 13. Теж б'є через раз та інколи застрягає скоба.
 14. Мечение маток

  Якщо не помиляюсь posca - 77 грн, peint -89 грн. Мене влаштовують обидва.
×