Перейти к содержанию

Серж 82

Совет Форума
 • Публикаций

  2 327
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Серж 82

 1. Весна/Літо 2018

  Я як зливаю з медогонки у відро то дивлюсь чи не робиться ямка , якщо під струєю робиться ямка то не качаю. Пробуйте трясти рамки.
 2. Весна/Літо 2018

  Согодні почала частина бджоли летіти через дністер, там теж сонях, але відстань - десь 2.5 км. Сусід каже, що якщо наших 600 га під носом лишають і йдуть через дністер то мабуть той виділяє краще. Ще замітив що зранку літ на сонях значно інтенсивніший, а десь після десятої літ вже не такий інтенсивний.
 3. Весна/Літо 2018

  І в мене не ахті, сусід каже що мабуть сорт не той. Торік було значно краще.
 4. Весна/Літо 2018

  Сьогодні після дощику бджола масово паслася на білій конюшині, так що стати не було де. Отакоі - 600 га соняху, а вони тягнуть конюшину.
 5. Карпатська бджола

  Карпатка теж заливає гніздо, принаймі у мене. Цього сезону - тиждень взятку з соняха - спочатку залили гніздо, потім другий корпус, а у третьому тільки наприск. Яка зараз ситуація - незнаю бо вже декілька днів не заглядав. У сусіда ситуація така ж - спочатку зплили гніздо, а потім почали лити надставки починаючи з нижньої
 6. забув добавити - дотримуйтесь правил транспортування вакцини від аптеки додому.(температурний режим) - термос з льодом - вакцину туди ж.
 7. ВГБК обовязково у півтора місяці. від міксоматозу на свій страх і ризик вже не колю два роки. Але ВГБК обовязково. Таки так, наразу розбирали як гарячі пиріжки.
 8. Дощу вже давненько не було, тільки сьогодну зранку трохи прибило пилюку.
 9. С днём рождения!

  Приєднуюсь до привітань. Щастя, здоровя, і радості.
 10. Рыболовная

  Красавчик
 11. Весна/Літо 2018

  мої помічники
 12. Рыболовная

  рибалка удалась. Сильно не сміятись і по підлозі не кочатись
 13. С днём рождения!

  краще пізно ніж ніколи
 14. С днём рождения!

  приєднуюсь до привітань. Альона вітаю з Днем Народження
 15. А в мене навпаки, вчора жарило(зверх 30), а сьогодні холодрига. Зранку качав то так було нормально (і не жарко і не холодно), а під обід буквально за якихось пів години вітер нагнав дубарь (+16). Після обіду вжев светрі ходив. Бджоли на прильотках майже не було, а вчора як відра висіли.
 16. Сьогодні отримав від Віталія дві маточки, підсадив, а далі до вечора боровся з мурашками. Дві неділі назад так мурашки одну матку грохнули. Що я тільки не робив - і сіллю посипав кругом і переробкою поливав кругом а вони все одно лізуть. Сидів я до вечора і душив їх на корпусі. А під вечір до мене дійшло - поставив посудинки під вуличок і спочатку ззаду налив переробки, з переду побоявся лити пеиеробку і налив води. Тепер .... неню - туз козирний. Добре що додумався, ато б на ранок був піпєц.
 17. Весна/Літо 2018

  У мене немає крушини. Я от думаю - може падь.
 18. Вона не впаде на сітку, а таки буде бігати по сітці поки не налупиться достатньо бджоли. Чи то вона на обліт ломиться чи що, ну на сотї перших два дні не хотіла сидіти, а ломалась в нижню сім'ю.
 19. Збризкуйте водою, бо через 3-4 дні молода бджола вже буде на дні сітки мертва. І ще стежте щоб у верхній корпус не налізло за ніч мурашок. У мене так грохнули і бджолу що налупилась і матку.
 20. Вощина

  Вчора був у брата і бачив вощину власного виробництва з забрусного воску. Що хочу сказати - це те що вощина досить тверда, але і хрупка (легко ломиться). І виникло в мене питання - куди дувається наш забрусний віск, і що то за пластилін нам пхають у пачках з якого можна коники ліпити.
 21. Весна/Літо 2018

  В минулому році обробляли під час цвітіння, али чим -незною. З бджолою все було норм.
 22. Весна/Літо 2018

  Нам агроном тиждень назад говорив що через два тижні як зацвіте будуть обробляти фунгіцидом.
 23. Весна/Літо 2018

  В мене липа вже тиждень як відцвіла Сьогодні почав качати, у рамках є світлий мед з липи і темно червоний, який носили ще перед липою (кожен день в обід на годину вони рвали), але з чого той мед я не можу зрозуміти - на вигляд дуже темний, на смак -наче якийсь кислуватий чи що, і якийсь ніби маслянистий, післясмак зберігається хвилин 10. Такий мед пробував вперше. Короче липа змішується з цим темним у медогонці і від неї і сліду не лишається.
×