Перейти к содержанию

Серж 82

Совет Форума
 • Публикаций

  2 548
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Серж 82

 1. Карпатська бджола

  Мав в цьому сезоні дочок від Місько, то на 5 травня деякі вже мали по 20 рам бджоли, віддав в пакети, забрав від них по корпусу печатного меду.
 2. Карпатська бджола

  Тому маємо на сьогодні запитання типу :- де та карпатка яка була раніше? Ну да , тут згідний.
 3. Карпатська бджола

  Вивів собі зверх 30 дочок від Василевої матки, бджола приємно вразила в порівнянні з тими карпатками які мав раніше В чому власне проблема?
 4. Карпатська бджола

  А що Ви зможете побачити у молодих маток до кінця сезону? Крім роботи матки і миролюбності обов'язково треба тестувати на роїння і використання взятків, а при таких розкладах маток треба зимувати.
 5. Карпатська бджола

  У Плиски є з чого вибирати. Треба наклепати комбінацій і тестувати їхніх дочок (тестувати не по трьох показниках, а як німці по всіх пунктах з бальною оцінкою і в кінці середнє). Думаю що за декілька років зможемо мати цікаві варіанти з родоводами. Готовий взяти в пана Василя інструменталок з промірами.
 6. Чому для бройлерів не підходить?
 7. І що той бакфаст буде робити в горах? Поясніть хтось мені, бо наскільки я усвідомлений то в горах через бідну медоносну базу і не завжди сприятливі погодні умови часом сім'ї і на розплід не можуть зібрати. Думаю що бакфаст при таких розкладах з'їсть самого себе
 8. К.к. берете для качок чи будь який для птиці?
 9. Пластини стоять вже майже місяць, потім ще тактиком пролию.(то вже не є проблема). Сьогодні погода була як на явдоху - то сонце то дощ то град, плюс вітер цілий день.
 10. Акація + ріпак (фото на сьогодні), 5 тонн на Західній берете?
 11. Під вечір вийшло сонце і стало тепліше. Переглянув з десяток сімей, більшість вже без розплоду взагалі, а деякі мають ще на двох рамках молоду личинку.
 12. Лишилось переглянути 30 вуликів і можна зимувати, але погода не позволяє - холодно, вітер дощить. На завтра ще холодніше. На четверг, п'ятницю тепліше - може встигну перебрати.
 13. У мене пасіка в центрі села, тому боюсь що як буду його кликати по кличці то люди неправильно зрозуміють, та щей швидку можуть викликати.
 14. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Весняні ф1 від ШО карніки - вся бджола сіра. У літніх від тої ж материнки вже проскакує жовтизна ( обіцяли нам пасіку з баками вивезти з села, а не вивезли), резулътатами я вже тішуся не на тішуся . Мабуть буду просити у @ miro молоток.
 15. Подумую над тим, якби клей для дятлів застосувати - без хвоста точно залишиться
 16. С днём рождения!

  @Брониславович, вітаю з Днем Народження! Міцного здоров'я Вам і всього найкращого.
 17. В мене миші пакетики майже не їдять, а от брикетики у формі цукерок тращать за милу душу.
 18. Я вже за три неділі декілька банок згодував, а вони жируть і жируть, таке враження що вони до мене з усього села лізуть.
 19. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Для харківської напевно буде замало. У нас такі зимують добре, аби корми були.
 20. Десь читав що американці вважають мед підсолоджувачем і не більше.
 21. Яка вигода? Клієнт забрав пакети з антибіотиком і не може продати мед - більше пакети в нього ніколи не візьме.
 22. С днём рождения!

  Всіх сьогоднішніх іменинників вітаю з Днем Народження
 23. Карпатська бджола

  Можу дати номер телефону з львівщини, пасіка 500 сімей, приймають екскурсії. Десь на днях маютьприймати -70 апітерапевтів (конференція).
×