Перейти к содержанию

Серж 82

Совет Форума
 • Публикаций

  2 185
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Серж 82

 1. Вчора брат скинув мені фото де у сім'ї на одній рамці поруч працювало дві матки. Як видно на фото - матки помічені, значить їх мітили ще минулого літа.
 2. Что цветёт сейчас

  Яблуні в мене вже другий день цвітуть. Сьогодні побачив що починає зацвітати бузок.
 3. Вітер сьогодні наче і не такий сильний як вчора, але видно що взяток обірвало, бо бджола сьогодні знову вся на воді. Кульбаба до обіду квітувала а бджоли на ній не бачив.
 4. Весна/Літо 2018

  Сергій писав мабуть за вербу козячу. Козяча не вкорінюється - перевірив особисто.
 5. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Якщо ціна влаштує то можу з 1-5. Якщо не влаштує пускаю на мед.
 6. Цілий день вітруган, чуть з ніг не збиває. Взяток обірвався і бджола переключилась на поїлки які вже з тиждень стояли без діла.
 7. Весна/Літо 2018

  В мене теж у полі вже два роки як з'явилось соток з 10 золотарника, але бджоли на нім немає. Думаю що він любить підшкірні води, заболочені грунти. Там і виділяє.
 8. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Вибачте, туплю. Не можу зрозуміти що Ви маєте на увазі? Мед в роздріб з пакета?
 9. Ваточник

  5 грн/шт, . Але десь через рік побачив його в нас в полі, попадались поодиноко.
 10. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  У сусіда замовлені пакети 4+1 по 1500 грн
 11. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  Не знаю, як там старт на закарпатті, але наприклад якби я зараз відгрузив пакети, то залишиться хвіст з старою бджолою, яка за тиждень відійде і лишиться голий розплід, бо печатка на виході поїде в пакеті. Такий хвіст тільки приєднувати до іншої сім'ї з маткою. А якщо залишити то маток облітувати хіба що на оленці волохатій бо трута ще нема.
 12. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  В принципі пакети вже можна формувати, але!!!! Лиш починає лупитись молодь, а стара бджола вже відходить. Тож смисл брати зараз пакети зі старою бджолою, якої через тиждень вже не буде і залишиться бджоли з трьох рам розплоду. Це я кажу про свою місцевість.
 13. Карпатська бджола

  Сьогодні мені повернули тару з під меду, і чоловік питає - це жесть, тобі не страшно тримати таку пасіку в центрі села? Кажу йому - та поки що сусіди не жаліються. Як би карпатка справді - То я б точно її не тримав, тай сусіди б не позволили.
 14. Весна/Літо 2018

  Ага попереджають - дзвонять увечері з за дністра - завтра будемо обробляти ріпак, закрийте бджоли. Площа 15 га. Влуплять БІ 58 чи ще що подібне і ті 15 га боком вилізуть.
 15. Весна/Літо 2018

  Зазвичай потужні аграрії обробляють дозволеними і сертифікованими препаратами (наприклад - моспілан), і обробляють вночі. Нажаль дрібні фермери, які мають 20-50 га землі обробляють дешевими підробками з китаю. І агронома в них немає, і техніки яка дозволяє обробити вночі теж немає.
 16. Весна/Літо 2018

  Тупі агрономи (нехай мені вибачають), вб'ють все живе що літає і жужжить, а потім нема хорошого врожаю через недозапилення. Агроном МРІЇ казав що вони явно бачать різницю по врожаю ріпака якщо недостатньо бджіл в окрузі. Додам що якщо препарат системної дії то фонити буде зо два тижні.
 17. Что цветёт сейчас

  У мене вже починає яблуня зацвітати.
 18. Ваточник

  Напевно грунти сприятливі для його розмноження. Я років з 8 назад купляв корінці у Чернівцях у ботанічному саду, посадив на пасіці то так і росте на одному місці.
 19. Ваточник

  У мене ваточник на полях зустрічається спорадично, і за останні 5 років щось я не бачу щоб він розростався.
 20. Весна/Літо 2018

  Думаю що не допоможе. В цьому році стояли пакети з канді(15% пилку), ставив 8 березня під час обльоту, то матки встигли трохи почервити. А 17 березня знову прийшла на 10 днів зима, то канді бджола брала, а розплід не вирощували. Так само було минулого року- на теплого Олекси у гніздах було трохи печатки і засів(теж після явдохи було в нас похолодання).
 21. С днём рождения!

  Вітаю з Днем Народження! @Демків Юра
 22. Весна/Літо 2018

  Думаю справа в погоді, а точніше в наявності тепла. У мене матки почали сіяти з 1.04. Пилок пішов десь з 5.04, але вночі +10 вдень +20 за цей час матки начервили по 6 рам. Через день - два почне лупитись молода бджола.
 23. Чому так пізно берете?
 24. У мене аншлаг на вишні і черешні, абрикос і алича вже відцвіли. На воді бджіл немає. Дощу треба, земля вже суха.
 25. Весна/Літо 2018

  Теж вчора з кумами жарили шашличок. Погода була чудова, а сьогодні хмарно і прохолодно. Уже цвіте вишня.
×