Перейти к содержанию

Серж 82

Совет Форума
 • Публикаций

  3 446
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Серж 82

 1. Методи визначення породи бджіл

  Нажаль повних крил немає. Сусід питає чи можна від неї виводити дочок, бо її мама була рекордисткою по меду, а сама вона минулого сезону спрацювала на рівні середняків.
 2. Методи визначення породи бджіл

  Хто підкаже - ця cімя на щось годиться? сусідня пасіка 73.TPS
 3. С днём рождения!

  Приєднуюсь
 4. Весна-Літо 2019

  Книжка пише, що в сприятливі роки виділяе гарно нектар (якщо гарна тепла погода).
 5. ОК https://agropolit.com/news/11390-kanada-otsinit-sistemu-derjavnogo-kontrolyu-ukrayini-v-sferi-bdjilnitstva
 6. Весна-Літо 2019

  Сьогодні бджола почала працювати на кизилі, а от з берестом не понятно - мав би вже квітцвати а щось глухо. Хоча з нього взяток короткий - десь три дні, зате гарно виділяє.
 7. Взаголі то недавно були два інспектори чи як їх там називають з Канади. Відвідали Мукачеве і ще якусь племінну пасіку у Полтавській області. Наскільки мені відомо то в цьому році про поставку ще не йдеться, але є зацікавленість брати наших бджіл на запилення і мова ішла про 50-60 тисяч пакетів. І хочу сказати що нам зараз не сміятись потрібно, а "відкривати двері з ноги" в Канаду і зробити все можливе щоб цю нішу заповнити, бо мед наш скоро буде не потрібен. І ще - якщо не помиляюсь то цих 50-60 тисяч потрібно поставляти лиш в одну провінцію чи як там у них називають, а таких провінцій там багато.. Тож можливо Україна з меду перекваліфікується на постачальника бджіл на запилення. Хто проти?
 8. Один комплект можна замовити?
 9. Весна-Літо 2019

  Мотлошать вербу по повній. Біля річки на лозі теж ажіотаж.
 10. Вибачайте, не додивився, я глянув карту супутника а там мені по масштабу здалось значно більший радіус.
 11. Там десь буде 1.5 км води може і більше, тож є шанс облетіти на своєму труті.
 12. С днём рождения!

  Вітаю з Днем Народження. Успіхів у всіх починаннях І Вас теж вітаю з Днем Народження, Вдалого сезону.
 13. Цікаві фото

  Голландський бакфаст.
 14. Цікаві фото

  А Ви як думаєте? Ось доказ -
 15. Цікаві фото

  "я серед моста". Нє ну на відбір меду при відкачці я б її взяв, але боюсь що бочок прийдеться купляти вдвічі менше.Нехай іде в помічниці до @Мико, через тиждень вулики залишаться порожні - навіть розплід повиїдає -ворог бджіл № 1 - двоногий азіатський шершень
 16. Малина обыкновенная

  Головне щоб нектар бджолам був, а плодів мені і на городі дома вистачає.
 17. Орешник (Лещина)

  Незабувайте що там тепла течія, і там тепліше ніж в нас, а внас клімат ближче до континентального. Хіба в Нідерландах є такі морози як у нас?
 18. Обработка сада на пасеке

  я як обробляв то дружина накривала вулики плівкою, теж ввечері. але всеодно через день біля деяких вуликів бачив отруєних бджіл.
 19. Орешник (Лещина)

  До фєні ті розрахунки. Все залежить від погоди - якщо погода без сюрпризів то більш менш по таблицях можна орієнтуватись і то там сроки розтягнуті. Зараз погода не та що була колись. Я бачив як ліщина цвіла у лютому і навіть у січні. так само були роки коли абрикоси цвіли 14 квітня і 31 березня, і якщо по таблиці їх привязати до ліщини то виходила повна фігня.
 20. Обработка сада на пасеке

  Знайомий мені сказав так - або забирай пасіку в друге місце або забудь за сад. То я минулого сезону навіть вже і не обробляв. Чим би Ви не обробляли, якщо вулики стоять поміж дерев то хімія буде і на вуликах і у вуликах
 21. Да, вчора я бігав і кришки цеглою прикладав до обіду. Н а неділю передають + 21, підуть бджоли на вербу.
 22. Правильно- нехай дураки на Західній обробляють і закормлюють в зиму, і цілу весну трясуться над ними, а ми в них купимо на шарік.
×