Серж 82

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  261
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

649

1 подписчик

О Серж 82

 • День рождения

Profile Information

 • Место расположения
  Буковина

Previous Fields

 • Пасека в
  село на Дністрі
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежаки + корпусні дадани
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Посетители профиля

239 просмотров профиля
 1. То їхній гул починає стимулювати до дій, кортить ще заглянути під кришку, пощупати підмор. Краще взагалі на пасіку не приходити, бо не витримую.
 2. А може краще розділити через двп, чи товсту плівку з холстиком? Тоді буде гарантія що матки будуть цілі. І ще можна за дві неділі до акації, трохи печатки на виході з верхньої сім‘ї опустити в нижню.
 3. То не малий строкатий, то зелений! Строкатих у нас купа але до вуликів не лізуть. У цього зеленого язик десь 20 см, як сфотаю то покажу.
 4. Треба пробувати їх також на рибальську сітку ловит, думаю буде супер, бо стріляти їх довго і нудно.
 5. І як Ви собі це представляєте? З кого почати скорочувати виробництво, з медовиків, чи пакетчиків? Думаю що це не реально на даний час.
 6. Якщо вдасться, то і непочатий край роботи в столярках.
 7. Сьогодні теж декілька глянув, то ще до середини не дійшли, а в одній клуб сів біля задньої, правда то слабачок на 3 рамки.
 8. А чому Ви мене питаєте? Хай відгукуються хлопці, як у кого є. Ось наприклад Ви, коли у Вас сім'ї готові до відбору пакетів ? До чи після яблуні? Я думаю що до яблуні Ви нявряд чи віддасте пакети. Я сказав свою думку, як є у мене. Якщо в когось яблуня зацвітає на два тижні раніше значить і розвиток сімей починається раніше. Ви згадайте 2015 коли брали пакети то ще яблуня не цвіла, і нормального пакета не було звідки взяти, на багатьох пасіках формували пакет з двох сімей, то що це нормально? І ті пакети мали поганий розвиток. А ті хто взяв пакети трохи пізніше, то то були нормальні пакети.
 9. Пане ,Андрій так я й кажу що вулик з очерету дешевий і зимують в ньому супер. Мав би очерет то і сам би пробував робити. А на рахунок польського меду - то це поляки самі говорять що український мед кращий, а їхній з цукром.
 10. Я Вас розумію, але чому на полонині різнотрав'я росте по шию, а там де палять то лиш пирій 20 см від землі? Та тому що там де палять нічого другого і рости не може, бо все насіння вигорає і земля суха бо не має мульчі з сухої трави і волога не зберігаєтьмя. Там де ніхто не палить то трави ростуть у пояс (злакові і бобові) і там вистачить і худобі і бджолам. А там де постійно палять то і худобі немає чого пасти. Закони біологіі ще ніхто не відміняв. Я говорю за тих що палять просто так, бо так їм захотілось. Має бути якась межа, може десь і необхідно спалити, але ж Ви самі знаєте, як то є у нас.
 11. То є нелюди, якіі знищують все живе. Запитати його, навіщо палиш? Він стисне плечима, покліпає лупаками, і сам не знає навіщо палить. А все тому, що його в дитинстві ніхто не вчив ні культури - жити в суспільстві, ні любові до природи, і своїх дітей він теж нічому доброму не навчить. Курячий мозок - їсти, спати, і розмножуватись, більше в голові нічого немає. І як таких земля носить?
 12. А скільки потрібно фарби і людино-годин щоб помалювати ті вулики. Вони думають спочатку як заробити, а ні як буде виглядати. Ось і відповідь - де була Польша 20 років назад, а де тепер. А де ми? - у нас так - " голий, босий, зате у вінку"
 13. людина 1000 бджолосімей утримує чотирьма найманими пасічниками, при цьому затрати на виробництво меду мінімальні. У нас щоб утримати пасіку в 1000 бджолосімей при всіх механізаціях і космічних технологіях, та з ціною в 1 долар на мед, то напевне пішов би по світу з торбами.