Перейти к содержанию

Серж 82

Совет Форума
 • Публикаций

  2 079
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 854

3 Подписчика

Информация о Серж 82

 • День рождения 15.10.1982

Profile Information

 • Место расположения
  Буковина
 • Интересы
  Підводна охота

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  село на Дністрі
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежаки + корпусні дадани
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Посетители профиля

2 157 просмотров профиля
 1. Алкогольні напої

  Впервые это сделала мадам Клико на знаменитом шампанском....... " Семейный бизнес со временем унаследовал Франсуа Клико, который в 1798 году вступил в брак с Николь Понсардин. Именно этой хрупкой женщине, овдовевшей в 27 лет, пришлось возглавить управление компанией. Мадам Николь Барбе Клико-Понсардин, которую позднее стали называть «Великой дамой Шампани», проявила себя очень талантливым руководителем. Благодаря ей Винный Дом Clicquot, получивший в 1810 году официальное название Veuve Clicquot Ponsardin, стал символом престижа. Мадам Клико подарила миру прозрачное искрящееся шампанское, которое прежде имело осадок и было мутным. Ею была разработана и успешно применена новая технология, согласно которой бутылка вина в несколько приемов помещалась в вертикальное положение. Дрожжевой осадок накапливался в горлышке, его затем замораживали и легко удаляли ледяную пробку. Основные принципы этого метода (ремюаж) используются и в настоящее время при изготовлении шампанского. Кроме этого, заботясь о превосходном качестве выпускаемого вина, мадам Клико покупала лучшие виноградники, расположенные в округе, и неустанно следила за их состоянием.
 2. Алкогольні напої

  Можливо комусь буде в нагоді.При виробництві коньяків , благородних дісцилятів та ін. фруктових напоїв після купажування конь .спірту(КС) води спіртованної пом'якшеної, сах. сиропа і колера суміш(купаж) заливають в підготовлену діжку і на холод (-10*С) на десять днів.Використовуйте останню можливість обробити холодом свій купаж за межами морозильної камери.Після обробки хол. купаж витримують пів роки після чого розливають в пляшки і на продаж.Це для ординарних коньяків , для витриманих і марочних довше і складніше.То скільки він (к.) мае коштувати на полиці супер маркета якщо його зробити по технології заплатити всі податки і поставити в роздрібну мережу?
 3. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  , вчора дзвонив знайомий, каже що дзвонили з Запоріжжя і готові дати задаток - 1300 грн. за пакет. В минулому році цим людям від нього привозив пакети перекуп. А тепер напевно загнув ціну, тому по 1300 готові приїхати і взяти особисто.
 4. Весна/Літо 2018

  Починаю ловити себе на думці, що ніби на сєвєрі живем (хатанга, норільськ), у червні крига скресає на річках.
 5. Ото зібрались, обговорили, і відрядили трьох чоловік по пакети на всю бригаду. Так буде надійніше
 6. С днём рождения!

  Бджолопотам, вітаю з Днем Народження!
 7. А я кажу що виїдять, дай Бог щоб я був не правий.
 8. Ціна пакетів в наступному сезоні (2018)

  У Вас стаж 25 років, подумайте , і дайте собі відповідь - зараз ЗИМА - хто продасть пакети по такій ціні???????????????
 9. Якщо не виїдять розплід! Трохи флудимо в темі. Але ситуація нагальна, завтра постараюсь попереносити у відповідру тему.
 10. Мабуть ситуація не на користь обом стороонам, бо наймовірніше ціна на пакети підніметься, але чи буде що продати?
 11. В мене в основному теж кормів достатньо, але з 8 го березня матки вспіли начервити, а чи зможуть достати мед????????
 12. Женя, сплюнь, я в минувші морози чуть не посивів, зараз тисне як серед зими, мабутьза 15 років це буде екзамен.
 13. https://ua.sinoptik.ua/погода-самушин, зайшов на синоптик, а на п'ятницю показує -18 . Мабуть пакетів не буде.
×