Серж 82

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  828
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 880

1 подписчик

О Серж 82

 • День рождения 15.10.1982

Profile Information

 • Ваш пол
 • Место расположения
  Буковина

Previous Fields

 • Пасека в
  село на Дністрі
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежаки + корпусні дадани
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Посетители профиля

778 просмотров профиля
 1. Лиє! Треба готувати рійницю.
 2. Дайте пораду, потрібно відправити на Італію маточне молочко. Є в наявності заморожене в шприцах, але так напевно не доїде. Може його законсервувати медом (королівське желе)?
 3. Жало, вітаю з Днем Народження! Щастя і здоров'я.
 4. Цілий день дощить, тож бджоли теж святкують, але потроху літали по дощу, напевно по воду.
 5. Сьогодні був в Чернівцях на базарі. Торішній мед -120грн, гречаний -130грн, а свіжий -150.
 6. Сьогодні працювали добре, а після обіду пішов трохи дощ і до вечора похолодало, як кажуть - "недолго музыка играла, недолго фраер танцевал".
 7. Мушу визнати що в нас буває і по 160грн за трьох літровку, але думаю що Ви здогадуєтесь що то за мед і хто його продає.
 8. Сусід позаминулий рік на стаціонарі взяв на 80 сімей шість тон меду, і ніхто не вірив. В нього двокорпусні 12-ти рамочні, але він так і каже - принесуть і в шапку, лиш би було з чого нести.
 9. Я ж ще зимою казав в темі про пакети, що на Західній дешевше чим 100грн/л не знайдете, а мені тут не віриливірили.
 10. Більше давати не хочуть, бо думають що візьмуть дешевше. Я свій увесь попродав по 100 грн, з лютого вже не було. Декого вже повідомив, що торішньої ціни вже не буде, то люди розуміють бо знають яка ціна на базарі.
 11. Сьогодні на акації відпахали конкретно, сусід дзвонить каже - блін якби не цей сра-й ріпак то акаційовому ціни б не було.
 12. Є закон про бджільництво в якому прописано про обробіток в нічний час(в день заборонено законом). Нам на зборах голова фітосанітарної служби області сказав так:- якщо бачите обробку в день, зразу фіксуєте порушення (фото- відео зйомка) і негано викликаєте поліцію, яка зафіксує порушення. Далі якщо буде падіж, негайно викликаєте на пасіку голову сільради, депутата сільради, поліцію, і представника ветслужби. Тоді можна шукати крайніх, але все треба робити швидко, а не через 2-3 дні.
 13. Я зараз ту суш яку доставляю мічу щоб знати що там буде акація, а ті всі що залиті ріпаком теж буду відкачувати по можливості під ноль.
 14. З одного боку Ви праві, а з другого- ріпак в гніздах краще не лишати, бо можи бути ще гірще (або соти в перетопку або в зимі проблеми).
 15. "Питають в кума розума", як казав мені один знайомий кроликовод - перед тим як іти на базар треба дивитись у дзеркало чи май на дурного виглядаєш. Таке саме і з ними( думають що хтось дурний)