• Объявления

  • Sanich

   Відеозвіт про зустріч "На Точку - 2017" в Бухті Вікінгів   12.09.2017

   Підготовлений Іваном Фабро та доступний за посиланням в темі зустрічі:  http://tochok.info/topic/11754-зустріч-форумчан-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів-0909-1009-2017року/?page=10#comment-460347  

Серж 82

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  1 371
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 750

2 подписчика

О Серж 82

 • День рождения 15.10.1982

Profile Information

 • Ваш пол
 • Место расположения
  Буковина
 • Интересы
  Підводна охота

Previous Fields

 • Пасека в
  село на Дністрі
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежаки + корпусні дадани
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Посетители профиля

1 328 просмотров профиля
 1. Чув що в селі одна жіночка ходить по селу і закази збирає на мед (70/л), родичі мають підвезти з Хмельницька. Мій по 130/л вже ніхто і не бере.
 2. Сьогодні дзвонив сусід, у нього в Заліщиках точка з медом на базарі(шваґро торгує), каже що мед уже продають по 70/л. По 120/л уже нема.. Виникає питання- який смисл стояти на базарі?
 3. Брат випускав коли вже починали нести пилок, розвивались нормально. (Менше бджола зношується на відміну від тих які вже в лютому вирощують розплід).
 4. Брат дві зими зимував в ізоляторах Хмари, то начебто все нормально, але як на мене - то трохи мороки з ними.
 5. То просто була дешева робоча сила. Мав би я зараз дешеву робочу силу то теж би ґаздував не хило, але то таке. У міжряддях саду у нас навіть фацелію сіяли для колгоспної пасіки
 6. Не забувайте що бджолі ще треба встигнути наростити жирове тіло на зиму, а Ви хочете її "з корабля і зразу на бал". Пізній розплід зношує всю сім'ю.
 7. 30мм пінопласт обгорнітий скотчем
 8. Роздавав сироп, і у 20.23 почався шалений шквал вітру, почало зривати з вуликів кришки, добре що вулики на місці. Зразу почало дощити, а я мокрий бігаю по пасіці і дивлюсь чи все на місці. За 20 хв все стихло і пішов додому, по дорозі повалені дерева. Зараз повний штильі тихо-тихо немає навіть електроенергії.
 9. Я не наговарюю, а мав на увазі те, що якби рік цілковитого неврожаю чи ніхто б не здавав меду експортерам, то б ми всі прозріли від того як виросла б закупівельна ціна на мед, адже Україна на світовому ринку займає не останнє місце і якраз я написав що левову частку займають дрібні пасіки і саме вони дають вал. Поки бідем один поперед одного здавати то людської ціни не буде. Яскравий приклад - Аргентина(минулий неврожай і наш мед з 26 виріс за два місяці до 42
 10. Цим і користуються експортери, знаючи що левова частка пасічників слабо обізнана в світових цінах на мед і не орієнтується в ринку меду(а зачасту і не цікавляться тому що мало цінують свою працю(це зазвичай пасіки в селі у 10- 20 вуликів)). От тут екпортери і грають у свою гру.(навіщо піднімати якщо і так здають). Коли експортер відчує що український пасічник не лох, тоді і ціна буде відповідна і контракти будуть як у інщих, а то говорять- український мед типу дешевий. То не мед дешевий -то пасічники дешеві.
 11. Вже захмарилось і вітер, підпарює.
 12. Приєднуюсь до привітань, з Днем Народження Вас!
 13. Опишу дієвий метод боротьби з осами: Коли в себе в хозяйстві б'ю кролів і шкірки вивішую сохнути, то оси ті шкірки дуже сильно виїдають, тож я їх обприскую актарою(можна іншим від колорадського) з росинки. Оси несуть м'ясо у гніздо для своїх личинок, тож якщо встигають долетіти то і личинкам їхнім капут.
 14. У мене навпаки -можу працювати коли прохолодно і хмарно і бджоли не літають, у іншому випадку напад.
 15. А у нас жарить сонце і +29, але бачу що з заходу щось каламутиться