Серж 82

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  512
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 716

1 подписчик

О Серж 82

Profile Information

 • Ваш пол
 • Место расположения
  Буковина

Previous Fields

 • Пасека в
  село на Дністрі
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежаки + корпусні дадани
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Посетители профиля

537 просмотров профиля
 1. Поки сам не усвідомить що він творить, то ніякі переломи не допоможуть. А що він може усвідомити, якщо зроблений на п'яну голову, і таких є багато- одні палять інші єлектровудкою все живе вибивають, треті цілі ліси знищують поки біля "корита".
 2. Слів немає, а зло бере тому що бачиш це все і нічого не можеш вдіяти.
 3. Весна іде - красу несе...... Ще трохи і все зазеленіє.
 4. І в нас кизил почав розпускатись, але вже по погоді. Ще пів години назад гуділи на берестї, а зараз захмарилось і холодний вітер. Літ майже припинився.
 5. +7, тихо, туман. До десятої туман розсіється і підуть на острів у верби,і берест.
 6. Вчора спостерігав як окремі сім'ї носили пилок суто з береста і ніодної не зайшло з жовтим пилком. А основна більшість сімей носила жовтий пилок.
 7. З ночі затягнуло і схоже на дощ, бджоли майже не літають
 8. Вчора дзвонить знайомий, торік впіймав роя, каже що поставив будівельну рамку. Кажу йому навіщо вже забирай, а він каже поклав нехай тягнуть в інеті надивився. Так і не знаю, послухав він мене чи ні.
 9. Зараз туман, і + 3, в обід передають +15, якщо туман розсіється то буде добре, бо буває що в 10-12 кілометрів від села цілий день сонце, а над Дністром може ввесь день стояти туман.
 10. Сьогодні бачив як прилетіли лелеки, то може вже буде тепло.
 11. Я думаю що пакет буде коштувати не дешевше ніж у Польші, а враховуючи ще великий відхід цієї зими то з пакетами може бути і напряг. По друге- ціна вуликів. Знаю що поляки заказують вулики у нас на Україні бо дешевше, і інвентар купляють у нас, наприклад медогонки. Напевно потрібно мати суму у півтора- два рази більшу ніж для старту в Україні.
 12. У Румунії загинуло 80 % сімей цієї зими, так що на дядю не получиться.
 13. Пишу не по темі ,але у 2012 році на зустрічі бджолярів у карпатах, м. Долина купив саджанець щепленої липи. По словах продавця зацвітає вона найпізніше від наших. Справді на третій сезон вона у мене почала цвісти тоді коли наші липи вже відцвітали. Дуже жалію що купив тільки один саджанець, і в мене його знищили гуси. Якщо хтось знає продавця, помоєму він був з львівщини, відгукніться будь-ласка.