Перейти к содержанию

Серж 82

Совет Форума
 • Публикаций

  3 292
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

12 086

4 Подписчика

Profile Information

 • Место расположения
  Буковина

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  в селі
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежаки + корпусні дадани
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Посетители профиля

3 477 просмотров профиля
 1. В себе гнізда не розбирав, у сусіда з 9 сімей яких глянув то у двох по пятаку, впринципі думаю що норм - це за сусідові говорю
 2. Якщо з Ваших слів рахувати що рамка розплоду яка запечатана 2-3дні назад для пакету не годиться то виходить що я всі минувші роки формував (хоча покупець сам формував пакети) а я брав заце відповідні роші , то прошу вибачення за все вище написане.
 3. Женя, з пакетами теж проблем немає. Звичайно, що якщо сімя займає по факту 7 рам, а ти їм всучив 12, і розплоду лиш по пів рами то буде так як написав вище пан Микола....
 4. Не падайте духом, в основному Вам відгрузять рами які я вище викладав на фото а може і кращі. І саме основне - хто замовляє музику той платить гроші (надіюсю що провильно висловився).. А якщо десь там на олх по дєшовкє, то може бути так що ще декілька років нам будете згадувати.
 5. НЕ зовсім зрозумів суть Вашого повідомлення. Але постараюсь відповісти по порядку. По першому вашому параграфі - коли минувшої весни мій покупець дотрушував бджоли(поки не тріщить) -до речі і акації взяв по 12 на круг( зря сказав -вже раз казав і мене заклювали) - була справді що дотрясати і то він казав - дохрєна пчелы себе оставляеш. А часом весна дійсно не ахті. По друге - Продайте цієї весни пакети, і зробіть для себе висновки. По другому параграфі - у 2012 продав пакети по 45 доларів(не памятаю скільки в гривнях), і вцьому році (якщо буде що продавати - то віддаватиму не за менше 45). Далі - у 2011 стояли на кочівлі на акаціїї- акації 200 га(де знаходиться - знають тільки Аністратенко В.Г. і Череватов В.Ф.(якось запрошував)) так ось акацією тоді вулики були забиті. І трете -Три дні назад дзвонив знайомий(200 сімей) сказав що готовий віддати пакет за мішок цукру, тож особимто Вам можу дати телефон в особисті, але з обовязковим отчотом на ТОЧКУ.про результати медозбору.
 6. Скажу чесно - на 5 травня вже деякі сімї були на 20 рам і почали годувати ройові маточники, і я втіхаря від покупця при формуванні пакету виривав маточники щоб він не бачив. Але в кінці сезону при телефонній розмові на рахунок роїння то сказав що все норм. Правда після акації він на липу вивозив, тож взятком бджіл забезпечив.
 7. Винеяток був минувшої весни - з першого квітня і до травня ні одного дощового дня, бджола трацювала кожен день. Поза очі просили хоч два дні дощу щоб розплід на пакети бів відповідний ( не спасали навіть пилковловлювачі - всеодно по 5 рам в гнізді забивали пилком) -Зате на 5 травня частина сімей дотягувала то двадцяти рам.
 8. Дійсно - торги на пасіці це не ГЕШЕФТ, і ні до чого доброго не приведе. Щодо другого - то вже два рази - рраз в 2016, і другий раз в 2017 (настирливо) просив приїхати раніше бо заливають ріпаком.
 9. Ще один приклад що людина теж не перший рік продає пакети і знається на справі. ТАК ТРИМАТИ. Добавлю лиш те що дійсно на пасіці повинна бути БДЖОЛА, а все остальне мухи.
 10. Скажу Вам з практики - приїжджає покупець з ночівлею, і ввечері при чарці медовухи запитує яка ситуація в гніздах, на що відповідаю поправді - що вже декілька днів не заглядував бо пасіка велика і часу вистачає тільки на те щоб підставити на край гнізда суші. Все остальне що відбувається вже на пасіці - описав постом вище.
 11. Зразу виднео що пасічник не перший раз продає пакети, і з вище написаного дійсно говорить правду - саме так на практиці і є - декілька днів перед продажем відмічієш що у сильних сімях все зашибісь під пакет, а у слабших під питанням. А коли під час відбору - виявляється що у сильних на деяких рамах з середини розплід вийшов і або засів, або нектар, а з тих слабших навпаки - ідеальний пакет. І тут покупець без зайвих питань вибирає кращий розплід і якщо треба то просить дотрусити бджоли. ( всі ми люди і на місці без питань ідем на поступки один одному). Задоволення получаю тоді коли покупець при мені дзвонить знайомим і говорить що він задоволений, А на поч жовтня дзвонить і замовляє пакети на наступний сезон.
 12. В середньому не можу сказати бо може бути трохи розмито. Якщо слабачок, то залишиться 1-2 рами. В хороших залишається 3-5 рам, і з таких вдається ще качнути після акації приблизно до 20 кг меду. Липа в прольоті, а потім ще корпус соняха.
 13. Процентів 30 облетілось минулої неділі, то може цієї облетяться решта, і це справді найбільше свято для мене.
 14. С днём рождения!

  Щиро вітаю іменинників з Днем Народження , Шануйтеся.
 15. Яке лютого, то вже десь квітень 10-12 число. Мав на увазі що вже хочу весни.
×