Jump to content
Форум на ТочкУ

Серж 82

Совет Форума
 • Content Count

  5,032
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17,003

7 Followers

Profile Information

 • Location
  Буковина

General Information

 • Пасека в
  Село на Дністрі
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежаки + корпусні дадани
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Recent Profile Visitors

5,425 profile views
 1. Маю від однієї з них інмтрументалку на трута тр07, пустив в зиму трохи ефок, трохи ефок поїхало замовникам, буду дивитись на наступний сезон як ефки себе покажуть.
 2. Чому зневажливо? То Вам так здалось. Питання стояло про маніпуляції з окремо взятим хвостом як з окремою одиницею. А якщо даний хвіст підсилюється роз плодом за рахунок інших, то це вже не маніпуляції з окремо взятим хвостом, а технологічна операція (підсилення одних за рахунок інших). Якщо для прикладу буде продано з пасіки 90-100% пакетів, то чим тоді будуть підсилювати? Я дав відповідь про маніпуляції з окремою одиницею без допомого сторонніх донорів, Думаю що автор саме про це і запитував.
 3. Та які там маніпуляції. Все залежить від якості молодої матки і кількості розплоду який залишився у хвості. А далі від наявності взятку для нарощування і розуміння що робиш щоб часом не начудити.
 4. Теж джентер вже два роки валяється без діла. Китайцем можу робити відразу від декількох ( часто беру в ящик відразу від двох іошок і прививався на різні планки ( головне позначити щоб не сплутати)). Тройзек 2019 Ліпатова порадував, правда перемичок на рамках перебор.
 5. Це точно. Якщо людина замовляє карпатку, то роблю закладку від карпатки (від вучки наприклад, а не від того що вже вивелось на пасіці). Якщо не вистачає карпатки, то дзвоню і питаю чи влаштовує якщо дам взамін до невистачаючої матку карніки. Людина повинна знати що купила, і підтасовувати одне під друге не годиться.
 6. До слідуючого урожаю забудуть і знову на ті ж граблі.
 7. Виходить що якщо б пасічники не здавали мед хоча б принаймні вересень-жовтень від слова взагалі, то контракти були б переглянуті. Адже китайських 30 тис.тонн у банку не влиють. А так виходить що їздять на горбу «дурного Івана».
 8. Мабуть це питання не до експортерів, а скоріш до виробників. Чому вони віддають свій мед за безцінь? Мабуть скоріш за все спідмедогонщики задають темп у цій музиці ніж ключові експортери.
 9. Мабуть карпатка облітана на карні цієї, чи навпаки. Або або між лінійний крос карпатки
 10. Серп заховайте про всяк випадок від гріха подальше. А якщо серйозно, то не переживайте, сценарій навряд чи повториться - об’єми не ті.
×
×
 • Create New...