Jump to content

Серж 82

Совет Форума
 • Content count

  3,547
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13,024

4 Followers

Profile Information

 • Location
  Буковина

General Information

 • Пасека в
  в селі
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежаки + корпусні дадани
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Recent Profile Visitors

3,702 profile views
 1. Я б за такі гроші не віддав, думаю і Ви теж. Та й зрештою і драбини непотрібно ні Вам ні мені.
 2. Завдаток не такий вже і великий. Тепер що, шукати другого купця? Мене на днях запитували чи можу продати пакети (ціна хороша -1300), але я відмовив бо вже маю домовленість хоч і дешевше і завдаток не брав. Іншими словами - не порядно так робити.
 3. На днях мені розповідали що купець домовився по 1000 і дав завдаток, а тепер дзвонить і каже - а бо беру по 800 або не беру взагалі. Це нормально?
 4. Краще вже воно якраз буде добре ніж
 5. Я бачу те що цьогоріч частина пакетів буде не продана, але на сьогоднішній день я не чув щоб хтось у нас домовлявся по 800 (поки що)
 6. Весна-Літо 2019

  То на гроші.
 7. Весна-Літо 2019

  В мене одне поле на сьогодні зацвіло -3%, завтра будуть обробляти. Друга агрофірма - десь не десь викинуло квіти і агрономи сьогодні ходили по полю. За Дністром зацвіте напевно трохи пізніше до якийсь нещасний.
 8. Акация белая

  Засипати насіння в шкарпетку чи що інше і занурити на декілька хвилин в кипяток. Потім помістити у вологу ганчірку- насіння повинно розбухнути, тоді в вологу землю ( тоді проросте). Головне не переборщити з кипятком. Тут краще зробити кілька спроб по часі у кипятку , а потім змішати все докупи і висіяти .
 9. І не лиш тобі. Цей розплід який матки зараз сіють буде іти в пакети, а що вони там сіють при такій погоді будем посмотреть
 10. Акация белая

  Пробуйте прошпарити насіння і в сіяти під сапу
 11. +11, зранку ще миросів дощ. Вже тиждень негоди, приносу нуль, доідають зимові запаси. Розвиток мабуть шикарний при таких розкладах
 12. Може й так Дякую що нагадали - не хотів повторюватись
 13. Та віддати то можна , але потрібна бджола у хвостах на акацію. Якщо віддати 23 то на акації у хвостах буде тільки купа роз плоду- меду нуль
 14. Я пакети не купляю. Чомусь ваші не хотять центральних по 900 а ідуть на західну
×