Перейти к содержанию

Серж 82

Совет Форума
 • Публикаций

  2 317
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

8 991

3 Подписчика

Информация о Серж 82

 • День рождения 15.10.1982

Profile Information

 • Место расположения
  Буковина
 • Интересы
  Підводна охота

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  село на Дністрі
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежаки + корпусні дадани
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Посетители профиля

2 575 просмотров профиля
 1. А в мене навпаки, вчора жарило(зверх 30), а сьогодні холодрига. Зранку качав то так було нормально (і не жарко і не холодно), а під обід буквально за якихось пів години вітер нагнав дубарь (+16). Після обіду вжев светрі ходив. Бджоли на прильотках майже не було, а вчора як відра висіли.
 2. Сьогодні отримав від Віталія дві маточки, підсадив, а далі до вечора боровся з мурашками. Дві неділі назад так мурашки одну матку грохнули. Що я тільки не робив - і сіллю посипав кругом і переробкою поливав кругом а вони все одно лізуть. Сидів я до вечора і душив їх на корпусі. А під вечір до мене дійшло - поставив посудинки під вуличок і спочатку ззаду налив переробки, з переду побоявся лити пеиеробку і налив води. Тепер .... неню - туз козирний. Добре що додумався, ато б на ранок був піпєц.
 3. Весна/Літо 2018

  У мене немає крушини. Я от думаю - може падь.
 4. Вона не впаде на сітку, а таки буде бігати по сітці поки не налупиться достатньо бджоли. Чи то вона на обліт ломиться чи що, ну на сотї перших два дні не хотіла сидіти, а ломалась в нижню сім'ю.
 5. Збризкуйте водою, бо через 3-4 дні молода бджола вже буде на дні сітки мертва. І ще стежте щоб у верхній корпус не налізло за ніч мурашок. У мене так грохнули і бджолу що налупилась і матку.
 6. Вощина

  Вчора був у брата і бачив вощину власного виробництва з забрусного воску. Що хочу сказати - це те що вощина досить тверда, але і хрупка (легко ломиться). І виникло в мене питання - куди дувається наш забрусний віск, і що то за пластилін нам пхають у пачках з якого можна коники ліпити.
 7. Весна/Літо 2018

  В минулому році обробляли під час цвітіння, али чим -незною. З бджолою все було норм.
 8. Весна/Літо 2018

  Нам агроном тиждень назад говорив що через два тижні як зацвіте будуть обробляти фунгіцидом.
 9. Весна/Літо 2018

  В мене липа вже тиждень як відцвіла Сьогодні почав качати, у рамках є світлий мед з липи і темно червоний, який носили ще перед липою (кожен день в обід на годину вони рвали), але з чого той мед я не можу зрозуміти - на вигляд дуже темний, на смак -наче якийсь кислуватий чи що, і якийсь ніби маслянистий, післясмак зберігається хвилин 10. Такий мед пробував вперше. Короче липа змішується з цим темним у медогонці і від неї і сліду не лишається.
 10. Яблочный сад

  Я не спец у цьому, просто бачив у сусіда пасічника (в нього великий сад), потовщення досить виражене-він казав що то дев'ятка. Заодно і бачив крону, вони в нього на шпалері, і крапельний полив.
 11. Яблочный сад

  Може і помиляюсь, але на фото у деяких дерев видно потовщення кореневої шийки як у м9, але крона зформована не правильно. Вибачайте що вмішуюсь
 12. Весна/Літо 2018

  Зверніться до @dust, підкаже Вам рецепт, заодно і маврік можна придбати
 13. Подсадка НЕплодных маток

  Так воно в основному і є, якщо погода дала на 4-5 день облетітись.
 14. Задовбав вже дощ. Сьогодні лиє цілий день(часом як із відра), дороги гравійні вже так порозмивало що місцями вже і не проїдеш. Сьогодні мали похорон в селі, то поки донесли тіло до церкви, поки з церкви на цвинтар, то були мокрі як щури. Хто мав розум той взув чоботи, а такі як я місили болото і міряли де глибші калюжі. Зараз далі лиє, і на завтра обіцяють. Добре що хоч вчора маточники роздав.
 15. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Для порівняння(агресивність). Попробуйте так постукати місцевих а потім карніку. Ні, спочатку карніку, бо після місцевих більше не буде бажання стукати (хіба що в рукавицях).
×