Jump to content

Серж 82

Совет Форума
 • Content count

  4,200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14,937

4 Followers

About Серж 82

Profile Information

 • Location
  Буковина

General Information

 • Пасека в
  Село на Дністрі
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежаки + корпусні дадани
 • Порода пчел
  карпатка+ місцева

Recent Profile Visitors

4,423 profile views
 1. Моніторинг проводить світова організація COLOS, в нашому випадку через спілку на зборах пасічників. Не та тема, тому не будемо тут заглиблюватись. Мабуть на краще, може опт на осінь піде вверх
 2. На міжнародній конференції у Чернівцях, у доповіді наших науковців про моніторинг смертності бджолосімей у зимовий період, Артем Майстерчук вніс слушну пропозицію - доповнити анкету пунктом по породності. (В різних умовах кожна порода при тих чи інших вхідних буде зимувати по різному). Дана статистика була б для нас дуже корисною.
 3. Зимують на соняху? Верхні льотки закриті чи відкриті?
 4. Вже не від одного чув про подібні проблеми на цю пору, але ставився до цього скептично і думав що то неправда. Але бачу що вже третій форумчанин підтверджує подібне з інших областей. Проливаючи тактиком в жовтні якоїсь суттєвої присадки не замітив і з того часу до вуликів не заглядав. Зараз щось починаю очкувати. Немає бажання зазирати до вуликів зараз, тож чи буду спати спокійно?
 5. Тиждень назад намагався відібрати підмору на морфометрію, то так і не набрав. (7-10 бджіл максимум).
 6. Щось не можу догнати чому ви пустили сльозу? З 36.40 до 38 Броніславович роздає книжечки. Ви справді думаєте що на західній усі пасіки на свищах? Є дуже багато пасік де займаються виводом маток з переносом личинок, і у хвости роздаються ці маточники. Робиться морфометрія, і утримуються батьківські сім`ї. А те що комусь перекупи привезли гівно на свищах, то тут нікуди не дінешся (вони і далі будуть возити те гів...., бо там можна взяти дешевше). А на нормальні пакети є постійні купці і точку не здають.
 7. Зверніть увагу на те що сказав Іван: - Є місця з досить непоганими взятками,» то там «дармових» пакетів точно не буде. Плюс на таких пасіках дбають про репутацію і матки там виховані у виховалках. Плюс до того всього більшість меду іде в роздріб. Тому на таких пасіках спочатку калькулятор працює.
 8. -9, дерева у гарному інію.
 9. Особисто я йому не заздрю. Дружимо і при потребі допомагаємо один одному.
 10. Колега з сусідньої пасіки минулого сезону качнув на стаціонарі із ста сімей сім тонн. Три тонни продав в роздріб, 4 тонни здав оптом по 42. Цього сезону продав 48 пакетів, то лиш скачав 4 тонни. Увесь цьогорічний іде в роздріб (більше половини вже продав). Незнаю яка там в нього собівартість, але не жаліється. Цукру вже третю зиму не дає взагалі (зимують на меду). Думаю що на стаціонарних пасіках де є взятки буде легше пережити кризу ніж кочовим
 11. Тисне мороз і туман сильний У мене тут біля Дністра туман простояв увесь день
 12. До нас теж вчора прийшла
×