Jump to content

Ivan Ivanovich

Активные Пoльзователи
 • Content count

  687
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

446

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Черкаси

General Information

 • Пасека в
  Черкаський район
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  українські лежаки, корпусні на рамку 230мм
 • Порода пчел
  українські степові

Recent Profile Visitors

1,378 profile views
 1. Тут головне не те яка була різниця, а те що без додаткових затрат було отримано врожай більший, ніж коли поля обробляли. Плюс врожайність зросла нехай на 2ц/га, то на 100га це вже 20 тон ріпака.
 2. Я своїм агрономам про це розповідав ще 10 років тому. Є приклад. 2 поля, однакова агротехніка, розвиток рослин аналогічний. Одне поле обробляли інсектецидами(довелося звідтіль переїжджати), інше не оброблялося, але там було по 1 бджолосімї на гектар. Врожайність ріпаку там де обробляли 29ц/га, де були лише бджоли 31ц/га. Але все одно ніхто з цього висновків не зробив.
 3. Рейсмус

  Дійсно так і є. Просто заліз в тирнет і побачив, що в енергомаша ширина стругання 330мм, а виявляється вони є різні.
 4. Рейсмус

  Дякую. В мене ножі схожі, але коротші - 319мм, а в енергомаша ширина стругання 330мм, тому тут ножі повинні бути 331мм.
 5. Рейсмус

  На рахунок Метабо - довго облизувався на даний апарат, але спрацювала жаба і купив Джет. З допомогою Джета зробив 150 вуликів, поставив 3 деревяні забори по 20 метрів і так по дрібниці(2000 рамок, лавочки і т.д.). Ножі на джетові дуже доброї якості і ще плюс, що 2 комплекти. P.S. Зараз на ОЛХ продається багато бу рейсмусів Метабо, які мало працювали, я думаю це не з проста
 6. Рейсмус

  Якщо не важко, можете сфотографувать ножі які на ньому стоять.
 7. Ціни на цукор

  Черкаси ОПС 535 за мішок. Є також в продажу злежаний 2011 року виробництва по 410 грн. Оце думаю може взять цього "кам'яного". Може хто використовував такий відгукніться.
 8. Какой двигатель применяется для УМКИ УНИВЕРСАЛ.
 9. Люблю географію і РПС(розміщення продуктивних сил) В мене соняшника сіють дуже мало (10-15% від посівних площ). Площа посівів соняшника в Аргентині приблизно 1 млн га. Далі рахуйте скільки можна зібрать з нього меду. Сперечатися більше не бачу сенсу.
 10. Площа Аргентини в 4,5 разів перевищує площу України. Тому якщо в одного соняшника мало, це не означає, що його більш ніде не сіють. В Україні теж не всюди соняшник масово сіють.
 11. Аргентина третій в світі по розміру виробник соняшника (після України і Росії). Та і взагалі соняшник до нас був завезений саме з Америки.
 12. Аргентина велику частину меду качає якраз із соняшника.
 13. О корме и кормлении пчёл

  Пакети не ті, от тільки в землі вони будуть розкладаться все одно дуже довго(можливо і внукам вистачить). А на рахунок годівниць, то вже писав, що кращого ніж лотки із харч пластику для себе поки що не бачу - за 1,5 години роздача в 100 сімей. При тому що більшість часу іде на відкривання і закривання кришок. А тепер порахуйте скільки часу ви тратите на розливання сиропу в кульки. Прошу не рахувать за рекламу, у мене такі http://lamelashop.com.ua/product/myska-pryamokutna/. Брав одразу 100шт. Брав різного кольору і в вулики де треба мало корму ставлю зелені, більше - сірі, а де багато - червоні.
 14. О корме и кормлении пчёл

  Коли чистю днища нижній забираю. Хоча пробував залишати сильним сім'ям обидва, то різниці великої не помітив у розвитку.
 15. О корме и кормлении пчёл

  В двохкорпусному вулику легше формувать гніздо і загодовувать бджіл на зиму - вниз скидав рамки в яких багато розплоду, а на верх рамки з медом, дав до 10 літрів сиропу і все. А в однокорпусний вулик часто не можна втиснути всі рамки з розплодом, і цукру доводиться давать набагато більше. І ще в двохкорпусному вулику завжди сухіше(дно глухе).
×