Jump to content
Форум на ТочкУ

Ivan Ivanovich

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  729
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

550

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Черкаси

General Information

 • Пасека в
  Черкаський район
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  українські лежаки, корпусні на рамку 230мм
 • Порода пчел
  українські степові

Recent Profile Visitors

1,616 profile views
 1. 9.5 км по прямій, чи по дорозі від пункта А до пункта Б? Якщо по прямій, то більш ніж достатньо(я часто переїжджав навіть за 3км). А то буває, що переїхав за 20км, а між точками кочівлі всього 4км.
 2. Так, про цей. Ціна тут нідочого. Джеро лежить в упаковці і якось його і брать не хочеться. Якраз товщина металу і грає вирішальну роль - тонким ножем легше різать ніж товстим.
 3. Вчора качали липу. Був випробуваний зубчатий ніж Гуслія - лише позитивні емоції. Шкодую, що не придбав раніше.
 4. Правильне рішення. В усіх моїх рамках(досталися від діда) вертикальні ряди проволоки під кутом і ніколи не було проблем із "сповзанням" світлого стільника з медом. А от у інших колег спостерігалася така проблема, хоча використовували одну й ту ж вощину.
 5. Єдине, що було б краще вертикальні ряди проволоки робити не паралельними, а під кутом - набагато краще тримається стільник.
 6. В нас широколиста цвіте уже з вівторка, а сьогодні в Черкасах бачив як зацвіла серцелиста(дрібнолиста). Тому по прогнозах днів 4-5 та й в лісі почне зацвітать.
 7. В цьому році нас дуже виручає лох. Бджоли на ньому більше ніж на акації - таке бачу вперше.
 8. Спуск біля РАГСу(Палацу одружень).
 9. Все Wladimik_K пише правильно: Якби пасічники могли обєднатися, то тоді могли б і ціну диктувать. А коли один з поперед одного біжать здавать із під медогонки, ні про яку нормальну ціну не варто мріять. Навіть той факт, що деякі пасічники змогли обєднатися в кооператив і спільними зусиллями відправити на експорт свій мед, нічого не змінить. Бо якщо вони почнуть закупку меду у інших пасічників, ціна буде така як і в інших експортерів.
 10. Перший раз за моє пасічникування, весною доводиться так годувать бджіл - по 5кг цукру на сімю. Це при тому, що з зими у вуликах було повно кормів. Доцвіла яблуня і матки обмежили яйцекладку. На пасіці почався напад.
 11. Минулого року вночі кропили ріпак моспіланом, то ми навіть вулики не закривали. Осипу бджіл і ослаблення бджолосімей не спостерігали.
 12. Їздили дивитися для товариша бджіл. Домовилися на 10-11 травня по 500 за 4рр. На перше травня дешевше ніж 650грн віддавать не хотіли. Якось так.
 13. Сьогодні оглядав акацію. Дуже мало суцвіть, багато сухих гілок. Так що тепер постає задача, не дать бджолам увійти в ройовий стан, бо взяток можливо буде підтримуючий. P.S. Завтра візьму телескоп і подивлюся у лісі на верхівки старих акацій.
 14. Мій дід говорив: "Не проси у Бога погоди, а проси врожаю". Хоча Мико підмітив ще вірніше
×
×
 • Create New...