Ivan Ivanovich

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  550
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

177

О Ivan Ivanovich

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Место расположения
  Черкаси

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаський район
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  українські лежаки, перехожу на корпусні
 • Порода пчел
  українські степові, карпатські

Посетители профиля

572 просмотра профиля
 1. Абсолютно не згідний. В 2009 році лише за рахунок того що летіли по вечорах на гречку принесли гречаного меду. Ні зранку ні вдень бджоли на гречці не було, а починали летіти в 18:00.
 2. Люди, а вообще как в этом году с клещами? На большое удивление(тьфу-тьфу) в этом году меня не укусил еще ни один клещ, хотя в прошлые годы было минимум 5-10 за сезон. А вот на счет статистики, это действительно кому как повезет. Дедов кусали 40 лет подряд, они их просто вытягивали и все(даже и не знаю как крутили - по часовой стрелке или против часовой). А может они просто не знали, что можно заболеть, а ведь как известно все болезни от нервов.
 3. Не знаю чого у вас не вистачає, а от в наших краях не вистачає вологи - один дощ був весною і невеликий у червні.
 4. Так я про ліс і говорю. А на рахунок суцвіть, то якщо їх зараз немає, то вже і не буде.
 5. Черкаський район, липа широколиста вже доцвітає, а серцелиста рання("червивка") вже зацвіла. На підході пізня липа. Але дивлячись на прогноз погоди по нашому регіоні взяток якщо й буде, то всього 4-5 днів.
 6. У вас есть хоть 5 дней, а у нас взяток с лоха и аморфы, начинается сразу после акации. Поэтому мед всегда желтоватый, но прозрачный и не кристализуется.
 7. От мені цікаво, чому в Дніпропетровській області, яка південніше Черкаської, акація ще цвіте, а в нас вже лише по переярках залишилась. Офіційно сьогодні можна вважать останній день взятку з акації. Але бджоли почали переключаться на лох і аморфу.
 8. В нас місцями приморозило молоду акацію, а від Дніпра взагалі все ціле. А от городині дісталося добряче. Та є інша неприємність - за всю весну лише один дощ, і по прогнозах в найближчий час його і не буде.
 9. В нас другий день бджоли гарно працюють. На пасіці запах, наче хто ароматизатора розбризкав. Але вперше за багато років під час цвітіння акації повно бджіл на воді. За сьогодні випили приблизно 2 відра води, а це по 200 грам на сімю. На мою думку, вина всьому дуже низька відносна вологість повітря - вдень менше 30%.
 10. Не меньше недели.
 11. Так, вощина називалася "Медовий край". Перед тим як вони закрилися я в них взяв 200кг вощини, але ніщо не вічне.
 12. Як кажуть міняйло без штанів ходить. Тому поки що буду використовувати Гадячську вощину, вона нормально стає, а з боярською вже буду якось бавитися коли буде вільний час. А взагалі боярська просто гарно розрекламована вощина. А так раніше в Черкасах виробляли вощину, я брав у них навіть без етикеток, нічим не гірша за боярську.
 13. На днях навощував рамки і згадував пана Домбровського "не злим, тихим словом". Так от, якість вощини(не пливе, бджоли нормально тягнуть) повністю влаштовує. Але є одне велике "АЛЕ" - вощина більша по розміру ніж повинна бути по стандарту. В мене рутовські рамки, спеціально робив усі планки по 10мм(і верхню теж), щоб всередині рамки була висота 210мм, тоді стандартний лист вощини стане із зазором в 3мм. Але боярська вощина по висоті не 207, а 210-211мм, тому її доводиться підрізать. Та й по ширині вона теж не влазить в рамку, бо її ширина 416-418мм. Обрізать одразу пачку гарно не виходить, а по одному листочку обрізать багато часу іде. Я спеціально засікав час, то я за годину навощую 100 і навіть більше рамок, якщо вощина стандартна(410*207мм), а з боярською виходить менше 50 рамок за годину. Вибачте за багато слів, але треба було комусь розповісти, бо ще чекають своєї черги 12 пачок "вощини - аналогів якій немає в світі"
 14. Так експортери зараз і починають створювать свої пасіки. Звичайно всих пасічників прибрать вони не зможуть, та й не потрібно. Але якщо вони будуть мати значні власні ресурси, то тоді вже буде дуже просто регулювать ціну на ринку.
 15. А можливо це все спеціально робиться. Знищити малого і середнього виробника, для того щоб зайняти їх місце.