Ivan Ivanovich

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  546
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

161

О Ivan Ivanovich

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling
 • Место расположения
  Черкаси

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаський район
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  українські лежаки, перехожу на корпусні
 • Порода пчел
  українські степові, карпатські

Посетители профиля

522 просмотра профиля
 1. В нас місцями приморозило молоду акацію, а від Дніпра взагалі все ціле. А от городині дісталося добряче. Та є інша неприємність - за всю весну лише один дощ, і по прогнозах в найближчий час його і не буде.
 2. В нас другий день бджоли гарно працюють. На пасіці запах, наче хто ароматизатора розбризкав. Але вперше за багато років під час цвітіння акації повно бджіл на воді. За сьогодні випили приблизно 2 відра води, а це по 200 грам на сімю. На мою думку, вина всьому дуже низька відносна вологість повітря - вдень менше 30%.
 3. Не меньше недели.
 4. Так, вощина називалася "Медовий край". Перед тим як вони закрилися я в них взяв 200кг вощини, але ніщо не вічне.
 5. Як кажуть міняйло без штанів ходить. Тому поки що буду використовувати Гадячську вощину, вона нормально стає, а з боярською вже буду якось бавитися коли буде вільний час. А взагалі боярська просто гарно розрекламована вощина. А так раніше в Черкасах виробляли вощину, я брав у них навіть без етикеток, нічим не гірша за боярську.
 6. На днях навощував рамки і згадував пана Домбровського "не злим, тихим словом". Так от, якість вощини(не пливе, бджоли нормально тягнуть) повністю влаштовує. Але є одне велике "АЛЕ" - вощина більша по розміру ніж повинна бути по стандарту. В мене рутовські рамки, спеціально робив усі планки по 10мм(і верхню теж), щоб всередині рамки була висота 210мм, тоді стандартний лист вощини стане із зазором в 3мм. Але боярська вощина по висоті не 207, а 210-211мм, тому її доводиться підрізать. Та й по ширині вона теж не влазить в рамку, бо її ширина 416-418мм. Обрізать одразу пачку гарно не виходить, а по одному листочку обрізать багато часу іде. Я спеціально засікав час, то я за годину навощую 100 і навіть більше рамок, якщо вощина стандартна(410*207мм), а з боярською виходить менше 50 рамок за годину. Вибачте за багато слів, але треба було комусь розповісти, бо ще чекають своєї черги 12 пачок "вощини - аналогів якій немає в світі"
 7. Так експортери зараз і починають створювать свої пасіки. Звичайно всих пасічників прибрать вони не зможуть, та й не потрібно. Але якщо вони будуть мати значні власні ресурси, то тоді вже буде дуже просто регулювать ціну на ринку.
 8. А можливо це все спеціально робиться. Знищити малого і середнього виробника, для того щоб зайняти їх місце.
 9. Сьогодні в мене на пасіці розпустилися перші квіти на акації, але до масового цвітіння ще днів 3-4. Так що якби не похолодання, то мій прогноз справдився майже точно
 10. я уже увидел о чем и написал. А решетки хороши, прошлой осенью взял себе упаковку, если все нормально то возьму еще. Но брал не здесь, а в укрби.
 11. це на 10 рамок Вибачте, там можна вибрать і на 12 рамок
 12. Возможно, хотя меня все устраивает в сравнении с перечисленными мною фирмами А возможно с тех времен они что то исправили.
 13. В Черкасах в затишку зацвіте завтра-післязавтра(вже побіліла). А от в селі зацвіте під кінець наступного тижня, хоча вже і зараз проти сонця починають біліть окремі китиці.
 14. А в чем он Вас не устраивал?
 15. Лично я 1993 года не помню(малый еще был), а вот дед рассказывал, что в том году с акации и липы меду взял больше чем когда либо. Так что Украина большая, кому то повезет в этом году, а кому то в следующем