Jump to content

Ivan Ivanovich

Активные Пoльзователи
 • Content count

  695
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

454

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Черкаси

General Information

 • Пасека в
  Черкаський район
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  українські лежаки, корпусні на рамку 230мм
 • Порода пчел
  українські степові

Recent Profile Visitors

1,415 profile views
 1. Рейсмус

  Что именно случилось?
 2. Электромедогонка

  Как на меня, то минимум нужен дп-108 на 12 вольт(230Вт).
 3. Электромедогонка

  Названия сказать не могу. Вот заявленные характеристики(взятые из сайта где он продается): Электродвигатель для медогонки, 300Вт, 12-24V предназначен для автоматизации ручных медогонок. Электродвигатель постоянного тока коллекторный (щеточный). Мощность электродвигателя позволяет устанавливать его на медогонки от 1 до 56 рамок. Шкив выполнен из алюминия с повышенной фракционностью, для лучшего сцепления с ремнем, что значительно увеличивает ресурс ремня и исключает вероятность его проскальзывания. Характеристики: – мощность – 300 Вт – напряжение – 12-24 V – сила тока – 25 – 12,5 А – количество рамок на медогонке – от 1 до 56 рамок – максимальные обороты в минуту при 12 вольтах – 1800 – максимальные обороты в минуту при 24 вольтах – 3600 Габаритные размеры: – длина по крепежу – 11 см – ширина по шкиву – 10,5 см – длинна штока со шкивом – 3 см – высота – 10 см – вес – 2 кг Комплект поставки: – двигатель с креплением для кронштейна, алюминиевым шкивом и проводами для подключения к пульту управления.
 4. Электромедогонка

  Теоретически такой двигатель будет крутить медогонку. Но практически, для стабильной роботы вашей медогонки(радиальная, с количеством рамок более 20) нужен двигатель гораздо мощнее. Сейчас уже есть даже 12 вольтовый двигатель мощностью 300 Вт, при чем он идет уже сразу с шкивом.
 5. Нещодавно в Черкасах продавали (Козацький мед), увага!!! сибірське різнотравя - материнка, іван-чай і ще щось бла-бла-бла, по 288грн/3л. Як кажуть ржунємагу, а люди купляють.
 6. Рейсмус

  Было бы хорошо увидеть фотоотчет о проделаной работе.
 7. Ціни на цукор

  Я думаю, що доставка з'їсть всю різницю в ціні. Це якби замовлять тон 20 то тоді можливо і вигідно. Але тоді вже мабуть
 8. Середньої паршивості. Місцями зроблена, а так як і по всій Україні.
 9. Тут головне не те яка була різниця, а те що без додаткових затрат було отримано врожай більший, ніж коли поля обробляли. Плюс врожайність зросла нехай на 2ц/га, то на 100га це вже 20 тон ріпака.
 10. Я своїм агрономам про це розповідав ще 10 років тому. Є приклад. 2 поля, однакова агротехніка, розвиток рослин аналогічний. Одне поле обробляли інсектецидами(довелося звідтіль переїжджати), інше не оброблялося, але там було по 1 бджолосімї на гектар. Врожайність ріпаку там де обробляли 29ц/га, де були лише бджоли 31ц/га. Але все одно ніхто з цього висновків не зробив.
 11. Рейсмус

  Дійсно так і є. Просто заліз в тирнет і побачив, що в енергомаша ширина стругання 330мм, а виявляється вони є різні.
 12. Рейсмус

  Дякую. В мене ножі схожі, але коротші - 319мм, а в енергомаша ширина стругання 330мм, тому тут ножі повинні бути 331мм.
 13. Рейсмус

  На рахунок Метабо - довго облизувався на даний апарат, але спрацювала жаба і купив Джет. З допомогою Джета зробив 150 вуликів, поставив 3 деревяні забори по 20 метрів і так по дрібниці(2000 рамок, лавочки і т.д.). Ножі на джетові дуже доброї якості і ще плюс, що 2 комплекти. P.S. Зараз на ОЛХ продається багато бу рейсмусів Метабо, які мало працювали, я думаю це не з проста
 14. Рейсмус

  Якщо не важко, можете сфотографувать ножі які на ньому стоять.
×