Jump to content

Ivan Ivanovich

Активные Пoльзователи
 • Content count

  700
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

460

2 Followers

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Черкаси

General Information

 • Пасека в
  Черкаський район
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  українські лежаки, корпусні на рамку 230мм
 • Порода пчел
  українські степові

Recent Profile Visitors

1,458 profile views
 1. Вощина

  Скільки буде коштувать пластикова вощина на 4000 рутовських рамок, і коли вона окупиться при нинішній ситуації з медом? Дуже не хочеться, але мабуть доведеться.
 2. Вощина

  Та в тому і справа, що з мисочками проблем немає - можна штучні, а можна з натурального воску. А от що робить з вощиною?
 3. Вощина

  Передивився відео, з дечим не згодний, але в загальному Рахматулін має рацію. Я виводжу маток сам. Для прививки використовував воскові мисочки, які виготовляв із воску отриманого з обрізків вощини. В перші роки коли я почав виводити маток(близько 15 років назад), була дуже гарна прийомка личинок(незважаючи на відсутність досвіду). З часом кількість прийнятих личинок почала падати. І тоді вирішив використати віск із "язиків" для мисочок. В кожній закладці прийом личинок був близько 90%. От вам і вплив воску на бджіл. Зараз на розпутті, що робить далі.
 4. Товариші, по всих правилах робочі конденсатори дійсно розраховуються на 1кВт потрібно 70мкФ. Але якщо не буде більш-менш постійного навантаження, то двигун буде грітися. І навпаки якщо буде менше зазначеної ємності, а двигун буде постійно навантажений, йому буде важко. На рахунок пускових конденсаторів. Спочатку спробуйте лише з робочими конденсаторами, якщо ж їх не вистачатиме, тоді будете добавлять ще й пускові. Особисто в мене з десяти двигунів, лише на трьох стоять пускові конденсатори, іншим вмстачає лише робочих.
 5. Обсуждение конструкций ульев

  Я свердлю льотки у всих корпусах 30мм фрезою. Такий льоток ідеально закривається пробкою із під кока-коли. Потрібно відкрив, зайвий закрив.
 6. Рейсмус

  Что именно случилось?
 7. Электромедогонка

  Как на меня, то минимум нужен дп-108 на 12 вольт(230Вт).
 8. Электромедогонка

  Названия сказать не могу. Вот заявленные характеристики(взятые из сайта где он продается): Электродвигатель для медогонки, 300Вт, 12-24V предназначен для автоматизации ручных медогонок. Электродвигатель постоянного тока коллекторный (щеточный). Мощность электродвигателя позволяет устанавливать его на медогонки от 1 до 56 рамок. Шкив выполнен из алюминия с повышенной фракционностью, для лучшего сцепления с ремнем, что значительно увеличивает ресурс ремня и исключает вероятность его проскальзывания. Характеристики: – мощность – 300 Вт – напряжение – 12-24 V – сила тока – 25 – 12,5 А – количество рамок на медогонке – от 1 до 56 рамок – максимальные обороты в минуту при 12 вольтах – 1800 – максимальные обороты в минуту при 24 вольтах – 3600 Габаритные размеры: – длина по крепежу – 11 см – ширина по шкиву – 10,5 см – длинна штока со шкивом – 3 см – высота – 10 см – вес – 2 кг Комплект поставки: – двигатель с креплением для кронштейна, алюминиевым шкивом и проводами для подключения к пульту управления.
 9. Электромедогонка

  Теоретически такой двигатель будет крутить медогонку. Но практически, для стабильной роботы вашей медогонки(радиальная, с количеством рамок более 20) нужен двигатель гораздо мощнее. Сейчас уже есть даже 12 вольтовый двигатель мощностью 300 Вт, при чем он идет уже сразу с шкивом.
 10. Нещодавно в Черкасах продавали (Козацький мед), увага!!! сибірське різнотравя - материнка, іван-чай і ще щось бла-бла-бла, по 288грн/3л. Як кажуть ржунємагу, а люди купляють.
 11. Рейсмус

  Было бы хорошо увидеть фотоотчет о проделаной работе.
 12. Ціни на цукор

  Я думаю, що доставка з'їсть всю різницю в ціні. Це якби замовлять тон 20 то тоді можливо і вигідно. Але тоді вже мабуть
 13. Середньої паршивості. Місцями зроблена, а так як і по всій Україні.
 14. Тут головне не те яка була різниця, а те що без додаткових затрат було отримано врожай більший, ніж коли поля обробляли. Плюс врожайність зросла нехай на 2ц/га, то на 100га це вже 20 тон ріпака.
×