Jump to content

Ivan Ivanovich

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  750
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

611

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Черкаси

General Information

 • Пасека в
  Черкаський район
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  українські лежаки, корпусні на рамку 230мм
 • Порода пчел
  українські степові

Recent Profile Visitors

1,780 profile views
 1. В нас рапс уже місяць як переорали, озиму пшеницю поливали, бо жовтіть починала. На рахунок соняшника в перспективі(1-2 роки), теж думаю буде значне скорочення. Пояснюю. В нас в селі господарство займається вирощуванням зернових культур на насіння(гібридна кукурудза, гібридний соняшник, соя, сорго і т.д.). Так от на наступний рік планується вдвічі зменшення площ під соняшник(в цьому році 450га, а на наступний рік приблизно 200га).
 2. Ніякої помилки немає. Нова Зеландія - манука. P.S. Треба і собі починать садить ту мануку.
 3. Николай Романович, что за респиратор используете?
 4. Можливо, але і тракторів (МТЗ, ЮМЗ) дуже мало - 5шт на село(2600 жителів). Грядки в нас маленькі(10-15 соток), тому зараз масово використовують міні-трактори, а ними причіп з бджолами далеко не затягнеш.
 5. В нас за 30км треба заплатить 1500грн, ще й черга, бо деякі трактористи ні заякі гроші везти бджіл не хочуть.
 6. У Вас свій тягач чи наймаєте. І скільки разів за сезон доводиться переїжджати? Теж хотів поставить пасіку на причепи, але велика проблема знайти трактора.
 7. Значить треба їхать до Вас, бо в нас ріпак переорали, а пшеницю сіяли в суху землю по стерні.
 8. Можливо так і є. В продавця було написано "Тактик (10 мл), Румыния (аналог Венгерского Тактика)".
 9. Я покупал тактик фасовкой по 10мл, набирал шприцем(двадцати кубовым) сразу после вскрытия, получалось 9мл. Так что думаю что не доливают
 10. В середу обробляв від кліща скабатоксом(димпушка). Поставив 3 контрольні листи(потрібно було б хочаб 10). У двох сімях впало по 10 кліщів, а в одній 26. Розумію, що вибірка дуже мала, але кліщ після Варофлу точно залишився. P.S. Проблем із висиханням скабатоксу не було - місяць стояв після часткового використання і обєм не змінився.
 11. Сьогодні товариш здав мед по 38 грн(потрібні гроші). Але цікаве зовсім інше - меду всього 300кг, приїхали самі(хоча цей заготовач раніше брав лише в себе на складі), одразу гроші і тару на обмін(20л відра), аналізів не робили. А саме цікаве, що обіцяли забрать по 37, а на місці без торгу дали 38. Отже можна зробить висновок, що мед потрібний.
 12. Я думаю, що на АВВ100 Вам без проблем продадуть таку комплектацію.
 13. Жодного разу у мене одночасно не цвіли аморфа і липа. А от з акацією частково співпадає - ще тільки починають печатать акацію, а з аморфи вже повним ходом несуть помаранчевий пилок. Тому дуже рідко вдається взяти чисту акацію.
 14. Черкаси, база ОПС - 580грн/мішок, більше 10 мішків - 570грн.
 15. Головне, щоб була сталь S2, бо із хром-ванадія швидко зносяться
×
×
 • Create New...