Перейти к содержанию

Arius

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 785
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Arius

 1. дуже якийсь гламурний котик. Посмішка де? має бути щось таке
 2. Як би там не було, а контролювати і експлуатувати "оленя" - це успіх.... Може звьозди і Дзен... А як бути з продовженням роду, ну там типу передати досвід сину тощо... саме так. і треба бути оленем, щоби впустити. А лично із вас никто монстра не делал. Мы верим, что вы верите в любовь (тут ще має бути смайлик, подібний до чеширського кота) Дюрер - один з тих, хто реально бачив матрицю і паралельні світи. Вкотре переконуюсь, що Свята Інквізиція таки мала рацію. PS/ закладаюсь, кокос був підпиляний
 3. Дуже дискусійне твердження. Я такого не казав. Мені взагалі подобається графіка, всякі гравюри типу Дюрера
 4. Нє-а. Не буде так. Вони люблять, щоб перед ними стелилися, завойовували. А оскільки наш мисливець забив на це, то і його відправлять у ігнор, а може ще запишуть у... іншу орієнтацію.
 5. Хороший текст. Все так і є, але є одне але... Не знаю, що таке MGTOW, проте саме останній (виділений) пункт як альтернатива ідіотській матриці, викликає у мене сумніви. З першого погляду ніби все ідеально і правильно. Уявімо, молодий мисливець посилає матрицю до біса і живе згідно останнього пункта. І ось він одного разу виповзає з печери у місто, а там довкола молоді фертильні самиці в шортиках, маєчках так і лізуть в очі. Чим довше мисливець відпочивав у печері та милувався зірками, тим нав'язливіше всі ці попки, стегна, груди захоплюють увагу. Дуже скоро мисливець вже не здатний бачити щось інше. І що йому робити? Жриці викликають огиду і небезпечні для здоров'я. Повертатися в печеру і займатися дзен? Ніколи більше не виходити в матрицю?
 6. Ще одне підтвердження, що жінки в принципі готувати не вміють. В будь-якому нормальному ресторані всі шеф-кухарі - чоловіки. Щодо спецій, саме так і є, додавати завжди треба наприкінці, щоби вони не "вивітрились" і смак був насичений. Але ми сподіваємось, у вас є якісь інші переваги.
 7. Экспортного рекорда не будет

  Да, неужели? Вы наконец-то среди родных берёзок, в этом... мм... Шадринске? Как там погодка?
 8. Экспортного рекорда не будет

  А чому вам, @Bombus, смішно? Натякаєте, що я сам жлоб? Ай, молодець! Вам не цікаво, як падіння українського експорту вплине на польський, враховуючи, що вони закупили 29% меду, а в предыдущие два года экспорт был существенно выше текущих показателей. Мабуть для деяких інших країн Європи, типа всяких Чехій, також не буде чого експортувати під власними брендами. Короче, попали всі. Мене чомусь це радує.
 9. Экспортного рекорда не будет

  "... мы теряем, мы теряем..." - а що ви хотіли? Давати найнижчу ціну в світі? Травити бджіл безкарно? В найбільшій країні Європи. Така ситуація далека від здорового глузду, а звичайне жлобство зашкалює.
 10. Осінь2018\ Зима2019

  Клімат вже змінився і ще буде змінюватись. Як було минулої зими? Якась тягомотина, а потім в кінці на пару тижнів "звір зі сходу" (біст фром зе іст), а потім фактично літнє тепло з квітня і т. д. Зараз це ніби дзеркальне відображення. В принципі прогноз про теплу осінь, який я десь тут розміщав, виявився відносно точним. Для Європи це взагалі не дивина. На мою думку, клімат робиться менш континентальним. Так що не панікуємо. hakuna matata
 11. Осінь2018\ Зима2019

  20°С в тіні. Був обліт. Перезимували всі, кормів повно, підмору нема. Та й скільки тої зими - два дні...
 12. На нашому ринку є китайський та індійський. Я з цього питання перелопатив інтернет. У мене індійський, чистий для аналізу. Український постачальник - це не виробник, а продавець. В інтернет магазині раніше теж купляв індійський. Буду мати на увазі щодо китайського. Звісно, іспанці можуть нахвалювати свій, нічого дивного. Головне, щоб працював. У мене ще є ідея протестувати кліща в кількох сім'ях для цікавості, якщо буде час і натхнення. Є такий "євро" рецепт зі щавелькою: Trickling was invented in Italy 20 years ago. Since then it has been used widely in the world. You may use it only to broodless hives. Efficacy is in theory 96%. Mixture kills larvae, so do not use it in hives which have brood. You can kill easily mites from swarms. The stuff for 3-5 colonies: Sugar 100 g Water 100 g Oxalic acid 7.5 g Dribble 30 ml mixture over bees in winter in one box hive and 50 ml for 2 box hive. That is the basic.
 13. Тут ви трохи загнули. Пересічний самозайнятий бджоляр це не корпорація чи компанія. Навіщо йому ці "валові доходи", "прибутки до оподаткування і після", "нерозподілені прибутки". Якщо візьмемо компанію, то чистий прибуток йде на виплату дивідендів акціонерам (власникам), а вони вже витрачають чи на яхти, чи на Мальдіви. А пасічник хіба отримує дивіденди з пасіки? Тому будь-які вільні кошти з пасіки йдуть в плюс і можуть витрачатись на будь-що. І дітей добре залучати на "дармову" роботу, щоб вони знали, звідки що береться, і потім заохочувати якоюсь винагородою. Це тільки мажори з жиру бісяться і їм насправді нічого в цьому житті не цікаво, крім кокаїну, тачок і тьолок. PS. Щодо різниці між дивідендами і зарплатою, згадав випадок. Ще студентом одного літа підробляв на будівництві елітних хаусів під Києвом. Привезли нас в містечко, якийсь роботяга дивиться на це все і каже: скільки ж це бабла треба заробляти, щоб таке будувати. А начальник відповідає: це не зарплата, це дивіденди.
 14. Знаю про цей спосіб, але для мене якось заморочливо хімічити, не люблю це діло. Обрав найпростіше. у нас весь тимол імпортованих з Індії та Китаю, з рослини тім'ян. До речі, по ціні наші інтернет-магазини вже наздогнали, наприклад, Британію. (Цікаво, чи зарплати у персонала теж британські?). Зрозуміло, що сировина імпортується, але так накручувати за розфасовку... В Індії 1 кг коштує, як у нас 10 г. Тому я купив "оптом" в українського постачальника 1 кг і розважував сам. Вийшло вдвічі дешевше. Цікаво, чи можна використати соняшникову олію, яка у нас теж "своя". зі своїх спостережень, цього сезону літом був аско в кількох вуликах, можливо на фоні ослаблення від пестицидів. Потім зник, а в кінці літа раптом виліз в одній сім'ї, в зиму ця сім'я йде ніби нормальна. Ще десь позаминулого року в деяких сім'ях був "мішок", в деяких відчутно. А зараз вже другий сезон його немає, принаймні придивлявся і бачив лише зрідка на стільнику 1-3 "не нормальні" личинки. Скоріше за все мішок був асоційований з вароа.
 15. використовую чистий кристалічний тимол в мішечках другий сезон по методу Остерлунда. Весною після обльоту двічі по 5 г на сім'ю, осінню після останнього медозбору двічі по 10 г (через 10 днів). Про звикання він нічого не пише, тимол використовує багато років. Розгул кліща на пасіці припинився і симптомів сильного зараження не спостерігав, хоча після тимолу кліщів бачив. Не факт, що вони здатні розмножуватись, кажуть ніби тимол пригнічує репродуктивну функцію. Ще мені здається, кристал погано випаровується в спекотну погоду, а у серпні так зазвичай, це не Фінляндія. Принаймні коли прохолодніше, запах з вулика відчутніший. Нічим іншим поки що не обробляю.
 16. На ніч такі віршики розказувати ви подивіться на його фото на аватарі - це автобіографічний вірш бариги не дали дівчинці субсидію
 17. Осінь2018\ Зима2019

  Гарна погода, - і дівки добре беруть на відсос маломедні рамки
 18. ну шо сказать? ... соловьем поёть, заливается... случайно на такое не натыкаются. внимательно пересмотрите свою жиснь! аналогично. нмд, екстрим вокал там зайвий. Дівчині варто поберегти голос і взагалі рухатись в бік "полегшення", їй це пасуватиме. Взагалі вона чудова! Весь час мене не залишало відчуття deja vu (і легка ностальгія ). На початку (вокальна частина) взагалі один в один пані Скаббіa з ледь помітними "муркаючими" інтонаціями. А діла за стилістикою все нагадує Алісу Вайт епохи The Agonist. Я завжди віддавав перевагу значно "попсовішій" Лакуні. Треба буде послухати більше. thanks
 19. не відкрию Америку, якщо скажу, що ні російська, ні українська в світі нікого не цікавить і нікому крім нас не потрібна. Зверніть увагу, людина з Франції пише англійською. Тому це не залежить від поваги чи неповаги. Приймайте участь у проекті 2019. Будуйте вулики зараз, якщо вирішили приєднатись весною. Достатньо присвятити вихідні або осінні канікули, наприклад, як сімейний проект... Посилання на сайт з інформацією, для запитань і т. д.
 20. нууу... погоджуюсь, справді якісно, круто, і вашому малому подобається, молодець. Головне, щоб не слухав реп. А щодо "атятя" (хто не розуміє ні слова, то так і здається), можливо це щодо тої пісні вище. Це не зовсім правильно. Все йде під настрій. Я певний час слухав духовні хорові співи різних українських хорів ("Видубичі, "Київ, "Дніпро" - українські хористи загальновизнані найсильніші в світі), і зараз мене якось радикально перемкнуло. Набридли всі ці високі почуття, глибокі роздуми, розшифровування прихованого змісту і подібне. Іноді хочеться чогось easygoing. Тому в даному випадку я естетично менш задоволений, ніж Гаваною.
 21. Мексика збільшує експорт меду

  Виходить, що ціна у них більше 2$, тобто на наші так звані гроші близько 56 грн/кг. В Латинській Америці ціна вища, ніж у великій європейській країні. Порадіємо за Мексику і їхній оптимізм. Вони все правильно роблять. Мабуть вже по всьому світу стала відома ганьба з українським бджільництвом, яке знищують економічно смішними цінами і фізично пестицидами. То чому б мексиканцям не зайняти вільне місце в світовій торгівлі? Збільшити зайнятість свого населення в провінції, розвивати малий бізнес, диверсифікувати виробництво.
 22. третій день дощ-не дощ... добре, хоч листя ще зелене хочу в Гавану
 23. Прогноз на осінь від порталу AccuWeather. Не завжди здійснюється на всі 100%, але на 50% гарантовано і принаймні приваблює користувачів Для Східної Європи обіцяють літо "без кінця" (never-ending). Температури віще норми будуть переважати кожного місяця включно з листопадом. "Хоча у жовтні тут стає відчутно холодніше, цього разу буде враження, що тепло не збирається уходити", - каже прогнозист Репперт. Це сприятиме дозвіллю на свіжому повітрі, хоча сільське господарство може постраждати внаслідок посухи від Білорусі до Румунії. Дощі очікуються незначні, що негативно вплине на майбутній врожай. Накопичення снігового покриву також не варто чекати. Взагалі літо було тепліше за норму у Західній Європі. Додам від себе: осінь і зиму ненавиджу. З літом мені завжди важко прощатись і такий прогноз мені подобається. Щодо дощів і врожаю, наші хлібороби звикли до "шари": дощ на шару, земля на шару, запилення на шару ... Тому нехай пристосовуються. Гарні врожаї люди давно навчились вирощувати у значно гірших умовах. Хорошу врожайну погоду ще треба заслужити. Отже, далі буде цікавіше... Може доживемо, коли газ для опалення нікому не треба буде даром, гиги. посилання
 24. Кыно и немцы!

  У світлі того, що відбувається з нашою країною і не тільки... Наша рідна Аргентина також зараз у крутому піке (за показниками крутіше, ніж у нас) разом зі своїм песо та стрімкою інфляцією, - стоїть з простягнутою рукою перед МВФ, - і це без військового конфлікту та неадекватного сусіда... Але фільм не зовсім про політику та економіку, хоча і про це також. Рекомендую для вдумливого, неспішного перегляду.
×