Перейти к содержанию

Arius

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 838
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Arius

 1. Весна-Літо 2019

  Було сонячно, але вітер холодний, неприємний. Деякі особливо активні сім'ї працювали на воді. Я думаю, зараз у нас все в межах кліматичної норми.
 2. Весна-Літо 2019

  Там не той пасічник мався на увазі. Той, про якого ви кажете, справді видно, що старається, скільки витрат і праці на ці канді, сироп. Мабуть багато хто через це все проходив, коли починав сам і не знав, як воно повинно бути. У мене такі сімейки теж колись були весною, вони не вижили. ця земля, чорноземи - прокляття України. Допоки існуватиме людська жадібність, добра від цією землі не варто чекати. На Вінничині розорано 98 чи 99% земель, природних лісостепових ландшафтів не залишилось, лісів немає, а ті, що є, бджола пролетить за дві хвилини. Заздрю країнам, де земля неродюча, де багато заповідників, лісів, лугів, пасовищ.
 3. До речі, фільм в тему. Фільм старий, мабуть багато хто його бачив, а я подивися лише недавно. Чудовий фільм, хоча є там кілька тупих моментів, але загалом дуже сподобався, тому поділюсь враженнями. Наприкінці стало зрозуміло, що творці фільму явно зливають героя. Сцена з баскетболом взагалі зайва, все можна було обіграти інакше. Тому що якщо такий чоловік пропонує руку, то все і так зрозуміло без цих "любиш-не любиш". А ось панночка чудово продемонструвала всю істинну суть жінки, за що ми їй вдячні. Щодо назви, то не зовсім зрозуміло, хто кого приборкав. Ключова сцена фільму - еротична (там тої еротики, як кіт наплакав!) - панночка пішла ва-банк, запустивши зброю масового ураження чоловіків (принаймні так вважається). Дивно (хоча ні), але совдеп цю сцену вирізав. Питання: навіщо? Я ще зрозумів би якісь релігійні мотиви, але совдеп стояв на позиціях матеріалізму та реалізму. Що може бути реальніше і матеріальніше за жіночі цицьки та стегна? Що це за дивна комуно-марксистсько-леніністська мораль? Чого злякалися партійні ідеологи, невже саме буржуазних цицьок? Тому і розпався Союз, бо ніхто не вірив в комуно-мораль, а в цицьки вірили.
 4. що??? ну добре, залишимо вас перебувати в цій блаженній ілюзії музичка хороша під певний настрій Але питання: що саме, які культурні цінності несли нордичні арійці в світ, порівняно з "брахмапутрою"? Якщо навіть виходити з цієї пісні. Всіх повбивати, розграбувати, напитись, і далі до наступного міста. Треба віддати належне всім цім фінам, норвежцям та іншим, які вдало використали навіть таку куцу парадигму для створення культурного явища, що дає зараз непоганий гешефт. В Європі це певною мірою розуміють. там зверху погано видно, рудий каже: I demand you suck jamall's cock and take 3 billion refugees or we will sanction your country by the way we're the real master race and you're not a real european
 5. не проститутка, а проститут - за логікою мови - там же сказано наркоман, а не наркоманка Бачив я цю книжку. Мама казала, що вони з братом в дитинстві любили розглядати там картинки. Хоча вони не здогадувались, що саме так в цей час жерла партійна номенклатура. Нормально! кожна баба - це троянський кінь троянська кобила
 6. а я ніде не казав, що вірю в переселення душ. Але там теж є багато цікавого. Це просто інший досвід, погляд на світ і т. д. У Платона тема переселення душ розписана значно цікавіше, ніж в індуїзмі. А головне, ніхто не знає, чи він сам це придумав, чи запозичив з Єгипту. ось і чудово! Не треба накопичувати карму. Найкраще було б зупинитись на числі 404 - число, повністю чисте від карми. Але, на жаль момент втрачено... Бійтеся данайців, які приносять дари! (Гомер)
 7. Не все зрозумів. А в чому проблема? щодо упанішадської фігні, я теж не вірю в переселення душ. Вам шкода, що книжка одна? Будь-хто з тієї культури скаже, що переселення душ - це зло. Це тільки люди Заходу радісно сприйняли це вчення: о, чудово, ми маємо багато життів! Для брахмана основна боротьба - вирватися з кола перевтілень. Хто винен що скучно? Ви і винні. Ось подивіться на Бомбуса. Було людині нудно, заварив кашу, всім дісталось (покоління 35 як завжди у всьому винне), промайнула легка тінь конфлікту, троллінг, трошки адреналінчику... і це ще не починались серйозні "розборки", як в старі добрі часи. Вчіться Або ще спосіб, якщо долає демон хандри, сходіть в онкологічне відділення на екскурсію, там стільки молодих красивих жінок і дівчат. Це банальна річ, але завжди є безліч людей, яким значно гірше, і є безліч людей, які нам заздрять у цей момент. Треба робити те, що подобається, тоді не буде нудно. Не завжди так виходить, але варто хоча б намагатись. PS. Заради богів, Сашко, зайдіть вже в тему Погода і напишіть щось на зразок "+7 сонячно", буде рівно 500 публікацій! Красиве число, за нумерологіє значно краще, ніж 499. Там не страшно, запевняю. Ті дядьки не кусаються. Парадокс, але лайків заробите більше, ніж тут на заумних копіпастах. Розвієтеся, може нудьга відступить.
 8. Вся ця історія із загадковим лайком нагадала картину Леонардо. Сподіваюсь, ні він, ні Ісус не проти... - Один из вас поставил мне лайк 4 марта. - Не я ли, Господи? - Нет. Все ваше поколение 35 видело в детстве Горбачева. Но один из вас из поколения 45. Он поставил лайк! - Как, неужели, когда? - Я ничего не помню... - Истинно говорю вам: вы - дети ужасного эксперимента, ибо одеты в секондхенд. Но ромео поставил лайк и поставил на вас в танчиках!
 9. у маестро шикарна параноя на фоні весняного авітамінозу. Ми не здивовані. Геніальність часто йде під руку з безумством ги-ги-ги
 10. Спостерігаю, слухаю. Три мамаши під наглядом. Корисна інформація про всяк випадок. Але мене не це дивує, а те, яка це "каторжна" праця - виростити одного малюка при наявності підгузків, води гарчої-холодної (кран відкрути), пральних машин, купи всяких прибамбасів, яких раніше не існувало, але одна баба без вайбера могла виростити 10 малюків.
 11. супер! високі ідеї саме так і треба доносити до народу, зрозумілими словами. Хоча культурний варіант мені все ж більше сподобався.
 12. а до хрєна - смаженого кабанчика? А ось і ded! Давно помітив, варто мені подумати про когось, і цей хтось з'являється. А у нас тут весняне загострення Про молодих мамочок можу сказати, що це хворі люди, абсолютно неадекватні, особливо з першою дитиною. На них не варто зважати. Адекватність у них відключається при появі дитини. Капіталісти давно просікли тему і втюхують мамкам цілу гору всякого барахла, без якого їхній малюк ніби-то не виживе. Індустрія динамічно розвивається. Спеціальна їжа для малюків (гидота): каші, сирки, йогурти, растішки, агуші, хлібці, спеціальні соки, щоб покакав по графіку. До речі, з какання зробили цілий культ. Каку досліджують всією родиною і не дай бог, вона не відповідатиме стандарту... А якщо какання виб'ється з графіка, то це вселенська катастрофа. Спеціальна вода для малюків в спеціальних бутлях з етикеткою з малюком. Спеціальна зубна паста для малюків (що там чистити?), спеціальна щітка, мило, шампунь, пральний порошок, миючий засіб... І якщо хтось засумнівається у доцільності всього цього мотлоху, який насправді нічим не відрізняється від звичайних речей (навіть вода), то цей хтось стане ворогом, який бажає зла дитині. Бодіки, "чєловєчікі" (вид одягу), пляшечки-непроливайки (пластикова пляшка по ціні золота ) іграшки, якими мають гратись, але не граються, іграшки для розвитку, які не розвивають, розкладені будиночки, які не розкладають; вєлобєг, бізіборд,, візочок-санчата, самокат з двома колесами, самокат з трьома колесами, іграшки,які говорять, питають, співають, розповідають казки. Пазли, які ніхто не складає. Книжки-розмальовки, які ніхто не розмальовує, книжки для читання - малюки не вміють читати, читати повинні батьки, які не мають часу - все валяється макулатурою, за яку заплачено гроші. Гори мотлоху, барахла, пластику. Це все нагромаджують вкрай збуджені емоціями та інстинктами молоді самиці в перші роки догляду за дитинчам. Потім їх поступово попускає і вони більше часу проводять у вайбері з такими ж хворими на всю голову мамками, діляться фоточками і відео. А капіталісти рахують профіт.
 13. це точно: нарцисизм і егоїзм. вимагаю відсотки зі ставок як, як ви відкопали цього просвітленого? сміх сміхом, знаю одного мужичка, який в 60 зробив дитинку і тішиться зараз нею. Жінка на 20 р. молодша. Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.' Mark Twain Бомбус раптом кинувся в проблеми лінгвістичної інтерпретації тексту, то це для нього завдання.
 14. Весь цирк за мій рахунок, це ж треба
 15. Підкуп... але мабуть втечу з грошима даю зуб, що тут нас таких багато, просто мовчать товариші вже проходили. Пропоную змінити тему.
 16. та хто б казав та хто б казав (взагалі, слово якесь двозначне, чи не так?) дядь Толя, я вас "умоляю", не ускладнюйте моє безхмарне життя. Я маю вигляд на 10 років молодший за паспорт.
 17. Камасутра - фігня!!! Кама - це демон, якого переміг Рама-Крішна. і взагалі не обов'язково кричати про це на весь форум. залишу можливість Полтаві висловитись на цю тему, якщо захоче
 18. та да. Шалений успіх у людей західної культури. Я не здивований сучасний твердопаливний котел треба. розповідають історії, як диво-котел обігріває два поверхи цілу добу однією колодою. Згідно з Упанішадами, для чоловіка паливом є їжа - неймовірне відкриття! Таким чином чоловік їсть їжу, а жінка їсть чоловіка. Звісно це метафора, в якій приховано великий зміст.
 19. Не заперечую. Неточно висловився. Нинішня економіка - споживацька. Жінка - кращий споживач, у якого іноді не вистачає критичного мислення. Мета капіталістів щоб купляли більше, отже орієнтуємось на жінку. Така економіка безперспективна, але кращого поки що не видно. Гарно сказано. Десь Полтава вже зазначав, що система з дитинства ліпить таких у "лодочках" Є протилежне твердження: подібне притягує подібне. Яке істинне, не знаю.
 20. Слухаючи незнайомців... Якось трапився мені один дядечко, років п'ятдесят +/-. Він купив бджіл і хотів проконсультуватись. Приходжу, дивлюсь вулики, а він патякає. І я помічаю, що теми у нього все сходить на, пардон, трах. Дивна тема Я трохи збентежився, бо налаштовувався на бджлі, думав, буде розмова про бджіл, а тут таке. Навіть настрій пропав. А він все патякає. Каже, що є два шляхи завоювати і утримати бабу: гроші і чим побільше або якісний, здоровий, постійний трах. Тут я зрозумів, навіщо йому бджоли. Він обрав другий шлях, наслухався байок про чудодійні властивості бджіл і продуктів бджільництва. Розраховував, що буде стояти як арматура. Я щиро подумки посміявся з цього мрійника. Ага, згадав, ще у нього були різні елітні кролі - мабуть він сподівався, що зможе так само часто строчити з кулемета, як кролі, ги-ги-ги... Ще він мені натякнув, що якщо треба усамітнитись з тьолочкою, може надати свою хату, з євроремонтом навіть. І я подумав: та ну тебе в баню, старий збоченець, ще пристроїшся третім. Але знаєте, ці його тези запам'ятав і завжди маю в голові. Спілкуватись з незнайомцями корисно і цікаво.
 21. Отже, "сімейний очаг"... Нууу, можливо.... але бути холопом баби, назавжди втратити свободу заради бабської прошивки в голові, херачити кріпаком до могили . Колись люди вважали, що в центрі всесвіту знаходиться земля - геоцентрична система. Потім дійшли, що сонце - геліоцентрична. Зараз в центрі всесвіту вагіна. На неї працюють всі: капіталізм, ринок, хай-тек, змі, політика, ідеологія, культура. Копернік, Кеплер, Ньютон, Ейнштейн - в ауті. Якщо лицарі середньовіччя ще мали право натягти на неї залізні труси, то зараз це тотальна вагінодиктатура. В таких умовах складати сонети в дусі Петрарки чи Спенсера - треба бути наївним ідіотом. А я і є наївний ідіот. Наприклад, тут продається будинок. Приходять дивляться. В домінуючій ролі завжди жінка, за нею останнє слово. Приїхала молода парочка, вона кругом нишпорить, заглядає в усі кутки, винюхує, як собачка. Він приречено стоїть, щось жує, зовсім байдужий і подавлений. Вони були на мотоциклі. Я подумав, як це вони тебе ще не позбавили керування мотоциклом. Ще одна парочка: батьки купують молодим. Всі подивились, всім сподобалось. Але останнє слово сказала принцеса: ні. Тому що до центра далеко. Треба сказати, це місто можна велосипедом проїхати за півгодини. А звідти до центра 10 хв. ногами, якщо знати дорогу. Або ще сімейство: чоловік явно роботяга, чорний, худий, з міцними руками. Пані - вчителька, симпатична, діти шкільного віку. Чоловіку і дітям сподобалось, він відразу спланував, де поставити гараж. ЖІночка м'ялась, а як дізналась, що в будинку померла важкорхвора людина, відразу перекосилась, як середа на п'ятницю, завернула сімейство і ходу. Але за однією милою особою шкодую і я. Наші шляхи якось розійшлись, потім вона вийшла заміж, розвелась, де зараз - не знаю. Та й стара вона вже для жінки. Невеличкий сентимент.
 22. про "очаг" за всіх не кажіть, ок? Філософом був К'єркегор, а я так - аматор. А Бомбус повернувся, до речі, ви не знали? Бомбус, ола! А ми повертаємось до наших баранів. Хто там висміював чакри, кундаліні? Це не порожні слова, шановні. На батьківщині Камасутри цю саму Камасутру не розглядали як серйозну книгу взагалі. Звичайний довідник для простих смертних, які вступають у шлюб. Справжній брахман за Упанішадами, це не тільки той, хто за походженням чи народженням, а за духом брахман. Упанішади називають жінку вогнем, на якому боги спалюють чоловіка, щоб з'явились нові люди. Тобто чоловік - це дрова. Справжній брахман уникає такої дхарми, щоби самому стати богом. До речі, за вченням Христа ми всі є потенційні боги, не раби Божі, а діти Божі. Церковники всіх видів старанно уникають цієї тези. Таким чином, немає ніякого взаємообміну енергіями між чоловіком та жінкою, є лише поглинання. Здогадайтеся, кого поглинають. Одружені чи краще сказати, сімейні чоловіки не живуть здоровіше і довше. Це обман. Якось зустрів однокласника, якого не бачив від закінчення школи. Він вже в третьому шлюбі. Скаржився на баб (не виключено, що сам не ідеал). Вигляд потріпаний. І я подумав: нещасний, вони тебе знищать.
 23. Я теж не надто балакучий, хіба що в епістолярному жанрі тут на форумі розповідаю про свої збочення. Але послухати незнайомців люблю. Чим більшу маячню вони несуть, тим цікавіше. Іноді можна почути про цікавий досвід, побачити, як проявляються різні людські якості, переважно негативні. Це як читати класику типу Бальзака чи Толстого. за історію подякував, все ж таки копіювати вставляти - теж робота. але многа букф, неєасіліл
 24. то надто приватне, інтернет не такий вже й анонімний. Не бачу я себе ні одруженим, ні сімейним, хоч вбийте. Самотній Вовк. В пустелі, під холодним небом. Блимають зірки.
 25. Кундаліні ми проходили ще в старших класах. А саме потім я читав Антонія Великого, про його боротьбу зі спокусами плоті (погугліть, хто не в курсі), вистачило мене не на довго. Ефект був прямо протилежний. Відтоді не люблю монахів і взагалі всіх цих типів у рясах.
×