Jump to content

Arius

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,850
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,509

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Honey Extractor type
  нерж. 3-рамкова хордіальна

General Information

 • Пасека в
  Greenland
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  лежак (один), рогалики
 • Порода пчел
  няша

Recent Profile Visitors

2,461 profile views
 1. Весна-Літо 2019

  Вірус я б не скидав з рахунку. Він є в усіх сім'ях. Холодна весна могла спровокувати. Як ми бачимо в цій темі, багато хто спостерігає такий дивний відхід бджіл. Все, в тому числі якісь отруєння, могло накластись одне на одне. В принципі вірус не смертельний і більшість сімей його долає без значних втрат. Якщо є такі бджоли, як сонні мухи, сидять нерухомо на прильотці чи зверху рамок - то це теж воно. У себе спостерігав в кількох сім'ях небагато підмору. Сім'ї не сильні, нижні льотки закриті, тому підмор був у вуликах. Зараз здається все налагоджується.
 2. Весна-Літо 2019

  Такі симптоми також з'являються при хронічному вірусному паралічі (Chronic Bee Paralitic Virus). Хвороба майже не вивчена. Нам може задаватись, що хімічне отруєння, а насправді ні. Проявляється будь-коли, особливо при несприятливій для бджіл погоді. Деякі сім'ї (сильні, активні) можуть одужати, деякі ні. Заміна матки не гарантує одужання. Останніми роками хвороба значно поширилась. Цей вірус не асоціюється з вароа. Є припущення, що у "переповнених" вуликах у бджіл більше шансів захворіти, оскільки через тисняву пошкоджується екзоскелет, руйнуються волоски, і вірус проникає в середину (ось і скорочуйте після цього гнізда потісніше ). Трутні хворіють, матки - ні. Також напади, бджоли-злодійки роблять свій вклад. Детально тут: http://dargbees.org.uk/page28.html
 3. PornHub рятує бджіл...

  Навіть в порноіндустрії вже зрозуміли, що без бджіл всім гаплик. Скоро приєднаються наркокартелі, мафія та ІДІЛ. Лише українська влада і так звані аграрії будуть і далі морозитись та робити вигляд, ніби все гаразд.
 4. Весна-Літо 2019

  Там фірма державна. Хімію купили на тендері з відкатом. Аферистам абсолютно до спини бджоли і все інше. За бабки вони хоч напалмом накриють село без всяких сентиментів. скоріше за все та газетка також державна і ніколи нічого подібного не надрукує. Все, що пов'язане у нас з державною владою - абсолютно потворне і аморальне. Щодо бджіл в даній ситуації, звісно не позаздриш. Найкраще їх зараз кудись відвезти, погода прохолодна, сім'ї ще не великі. І перечекати там 5 днів, поки ті підараси наприскаються.
 5. Сподобалась ця пісня - романтично і без "порнухи". Там ще є інші, зі 100 млн переглядами (Siren Song, Drunk Groove) , але вся та лесбійська тематика, жопи, розсування ніг мені щось не зайшло, хоча для Євробачення то був би виграш. А взагалі досить харизматична виконавиця.
 6. Все простіше. Є шкала по Фаренгейту, по Кельвіну (згадую школу). А то шкала по Гарденеру. Ви шо? такі градуси п'єте? градуси не п'ють, а міряють, хоча у нас в школі вчили і тому й іншому У кого сьогодні був справжній "сушняк", то це у божих комашок після кількох днів сидіння у вуликах. Під деревом "заряджались" трилітровки з водою за Чумаком (жарт), то вони їх брали штурмом. Абрикоса розпустила одну південну гілку. Після полудня бачив на ній бджіл. Зранку всі були на воді, лише якась осмія нелегально працювала на абрикосі. У мене два бала попереджень, то буду тут писати в стилі Весна-Літо 2019. можливо це у них така зараз підготовка до ЗНО
 7. Пасічники, реєструйтеся!

  Вже третій рік пішов від дати цієї статті, а ситуація все гірша. Дійсно, що дурять, тому що не існує ніяких законів. Все це порожні слова, які озвучують брехливі держиморди та інші всяка нечисть типу стретовичів. Галузь просто зачищають для великих промислових пасік експортерів чи ще якихось бариг. Мільйони доларів йдуть повз касу. Держава усунулась від контролю пестицидів, тому бджільництво знищать хімією за кілька років. Ви у лісі протягнете довше. Хто виживе (не рахуючи аматорів з трьома вуликами), будуть обкладені ні, не податками, не дай боже , а здирництвом на реєстрацію, переєстрацію, ветеринарний нагляд ну і звісно вимогами щодо "якісної та безпечної продукції". Оптимістичний сценарій: держава приймає європейське законодавство щодо пестицидів, а вплив бариг зводиться до мінімума. ( )
 8. Як би це пояснити. В школі вчать базових речей, які не обов'язково повинні знадобитись. В будь-якому разі треба знати картину цього світу. Навіть зараз процвітають всякі езотерики, гороскопи, екстрасенси. А заберіть у людей базові наукові знання, то відразу треба повертати інквізицію.
 9. А чого той тип тиняється по лісу, ще й з собакою, зброєю, сокирою? Зима, мороз, сиди в теплій хаті, мацай жінку, грайся в контр страйк. Нє, треба було потривожити ні в чому невинного ведмедя і геройствувати. Якщо йому відгризе голову, зовсім не шкода. Срочно занесите термометр в комнату. може то спиртомер?
 10. Пасічники, реєструйтеся!

  Якісь сумнівні переваги. Ветеринарне обслуговування. Це просто диво, що пасіки існували десятки років без "ветеринарного обслуговування, планового ветеринарного нагляду і професійного лікування". При цьому навіть процвітали, давали безпечну та якісну продукцію, яка користувалась попитом на світових ринках. Своєчасне попередження при обробці сільськогосподарських угідь. Вже багато говорили, що це формальність, яка не вирішує проблем, а лише імітує вирішення. Так звані аграрії при цьому залишаються абсолютно недоторканими. Безпечність та якість їхньої травленої-перетравленої продукції зовсім не цікавить цю Держ-прод-спожив-захист-хрєн-знає-що службу. Отримує доступ до ринку збуту. Це взагалі з жанру фантастики. Все це дуже схоже на окозамилювання та обдурювання людей. Все дуже просто: щоб не травились бджоли, треба їх не травити. Все інше - від лукавого.
 11. Яка цікава жадібність! А що держава ще вам винна? А чому б за цією логікою державі не компенсувати загиблі бджолосім'ї? "Дайте бабла, інакше і далі будемо трути землю, воду і все живе." Ніхто не проти, якщо держава посприяє, але дивує, що ці фермери не хочуть навіть думати про ще чиїсь інтереси, цікавить лише власна вигода понад усе. Їм навіть "в облом" проводити обробки ввечері або вночі.
 12. тут деякі без ліфту і залізобетонної шпаківні - найзначнішого досягнення цивілізації - не уявляють життя. Оце клініка. мені здається, ми таки дістали Боибуса! Упа, товарищи, упа!
 13. Я считаю, что голосование (голо-сование? ) по данному вопросу при не удалении, а не посещении, также как согласование относительно удаления, не является при этом не согласием с тем же. То есть не будет ли это все таковым, как есть, не так ли? Хотя возможно, что да, то есть нет наоборот.
 14. так это ж один в один технология рускага мира! наконец-то за поребриком прекратится истерия на тему фашистов... хотя нет, не прекратится. Чем тогда заполнить "экзистенциальную пустоту"? "Низабудим-нипрастим" И угораздило ж вас, г-н Бо, во Всемирный день дураков
 15. Все було не так. Я не йшов туди спеціально, а просто проходив і зайшов. Витратив 3 хв. Краще зіпсувати бюлетень, ніж залишити чистим. А яка у вас позиція? Невизнання і неповага до своєї держави? Що там пишуть журнальчики з цього питання? До останнього речення про "дохтора", ми ще повернемось пізніше Конструкція від початку була несправжня. Короля робить оточення - в цьому вся суть. Оточення гниле, король нікчемний. Те, що ви називаєте томосо-мовною конструкцією саме по собі не може все витягнути. Таким чином будь-яка ідея може бути дискредитована або знецінена. Наприклад, ідея руского мира нічого не варта без Києва і України. Це найвразливіше місце руского мира. Ідея України нічого не варта, якщо її втілюють люди, які не вірять в цю ідею. Це найвразливіше місце України. Щодо коміка - абсолютно несамостійна фігура. Діагноз суспільства.
×