Jump to content

Arius

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,981
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,038

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Interests
  ліфпіпінг
 • Honey Extractor type
  нерж. 3-рамкова хордіальна

General Information

 • Пасека в
  Greenland
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  лежак (один), рогалики
 • Порода пчел
  няша

Recent Profile Visitors

3,164 profile views
 1. Такий діалект, що саму балачку можна слухати як музику. І артистка колоритна. Мені сподобалось
 2. Один раз, а не постійно! От же ж народ... На вашому відео принаймні два/дві особи мені здались підозрілими. Наскільки я знаю, в балеті чоловіки одягають лосіни, а тут?.. І Елвіс, Елвіс тоже!
 3. Тому що треба борщ без сала їсти. Інакше це як пиво с водкой толєрантность настпуаєА вподобайчик зі зброєю - хантер - поки що залишили. Думаю ненадовго
 4. Був такий гріх, визнаю. Але швидко минув. Все інше не про мене, тому маю право "рассуждать"... Нє, просто дежа вю. Вони свого часу на пару з Прєдсєдатєлєм змагались в "Копіювати-Вставити". Как говорил тов. Ленин: детская болезнь левизны. Ходять десь наліво, тягнуть цей епістолярний жанр і заливають. Круто!
 5. Це вже друга пісня на цій сторінці про ненависть Ось так за радісними смайликами ховаються справжні мізантропи
 6. И, смею заметить, пока обходимся без Отца Русской Демократии. Хотя стоп...
 7. Нехай буде каста недоторканих У мене немає такого універсального свого варанта, тому що це насправді хороша схема - була. Я просто намагаюсь не залипнути в пастках і залишатись осторонь від цього маразму. Повернемось до доповіді ООН-жінки (що це за дивний підрозділ? а у них є ООН-чоловік?). Вони бідкаються, що через коронакризу процес гендерної шизофренії відкинуто далеко назад і ми ризикуємо повернутись до стереотипів 50-х років. (хай живе коронавірус!) Жінки змушені приділяти більше уваги дому-дереву-дитині! Яка біда! Приділяти увагу не собі коханій, не своїй кар'єрі, саморозвитку та ін
 8. М-да... моя віра в людство похитнулась ще більше
 9. А ще була ціла епоха: хіппі, зелені автобусики, Вудсток, трава і кислота... І творили вони мистецтво, а не сучасний сурогат. Що таке сучасне мистецтво? Навалять купу лайна серед зали - і ось вам мистецький об'єкт - інсталяція! Теж саме з музикою. Сучасним поп-дівам типу Біллі до обдолбаних хіппі, як до неба рачки. Був у нас тут один товариш, любив ставити олдскульний рок. Візьму на себе зараз цю місію. Перша пісня якраз про "таблєткі" (з алюзіями до Аліси в країні чудес). На той час цей гурт, музика і навіть одяг були чимось екстраординарним. Мені навіть подобається.
 10. А що йому залишається робити? Там, в майстерні по ремонту взуття, якщо не слухати Висоцького, то можна мультики дивитись в реалі.
 11. друже larson, ми вас тут долучимо до світового мейнстріму, а ви потім жіночку здивуєте: Монатік- це провінція. Біллі Ейліш - світова зірка.
 12. Є море пісень з чітким ритмом і значно кращим виконанням. Це я обрав такі пісні. Я переслухав їх з десяток, не всі ритмічні, жодна не запам'яталась. тексти ні про що Згодний. Це чіткий бізнес зі своїми стратегіями та маркетингом. А люди думають мистецтво Біллі та її продюсери не перші, хто експлуатує цю тему. Особливо актуально для підлітків, молоді та занадто емоційних людей.
 13. Я розповідав, що у мене є дружбан-пенсіонер, якому я іноді качаю колекції шансону. Так я трохи познайомився з цим жанром і не розділяю негативну думку деяких людей. Дуже часто це хороша музика.
 14. Як ви вгадали? Повертаючись до музичної теми... Чи може хтось пояснити феномен Біллі Ейліш (Billie Eilish)? Я чесно намагався зрозуміти, передивився трохи її відео - а їх взагалі багато і клацай на будь-яке, втрапиш на "шедевр" - і мене не полишає це питання: в чому феномен Біллі Ейліш? Сотні міл'ярдів переглядів, світова слава... Не полишає думка, що шоу-бізнес перш за все бізнес, який не завжди стосується мистецтва. Головне "просікти" невибагливі смаки публіки. Світ сходить з розуму від Біллі Ейліш. Біллі Ейліш на шоу Урганта! Ви ще не чули Біллі Ейліш? Ви просто марнуєте своє жит
 15. Таким чином на рівні ООН ми бачимо повну деградацію базових людських цінностей та понять через запровадження квазіцінностей лібертаріансько-марксистсько-гендерної ідеології. Ніякої гендерної рівності в природі не існує. Не може бути рівним те, що створене з відмінностями. Підміна понять, обман та створення відповідних економічних умов ведуть до відмирання природного (божественного) устрою і вимирання цивілізації.
×
×
 • Create New...