Перейти к содержанию

Arius

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 751
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 619

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Медогонка
  нерж. 3-рамкова хордіальна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Greenland
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  лежак (один), рогалики
 • Порода пчел
  няша

Посетители профиля

1 980 просмотров профиля
 1. Поки наша так звана спілка чухає яйця, 07.06 в Парижі бджолярі протестували проти пестицидів і знищення бджіл. Було символічне поховання популяції бджіл. Як результат у Франції, і по всьому ЄС, заборонили використання шкідливих для бджіл пестицидів. https://www.youtube.com/watch?v=3Tb_DJoV-o0
 2. Как привлечь бродячий рой

  Роїв немає так як минулого літа. Може підуть пізніше. У мене зараз три рої на 17 пасток, один з них дуже гарний. Одну пастку зкомуниздили. Посадка недалеко від села, її нещадно дорізають. Мабуть хтось натрапив і зняв. І що дивно, їдеш селом, майже кожний двір огороджений недешевим забором, стоять машини, трактори, якась техніка. І їм знадобився ящичок з дсп, який вони не вішали. І вони ще хочуть, щоб влада не крала. Стидоба і ганьба!
 3. Аскосфероз

  я пробую. Обробив поки що один раз. Сім'ю не дивився. Напишу пізніше.
 4. Теж вважаю, схоже на диверсію. Раніше траплялись поодинокі випадки, а зараз відразу з початком літа тотальне винищення. Фермери і раніше були гондурасами, але чого б це вони раптом почали цей тероризм? Скоріше за все в Україну завезли відповідні препарати, можливо навмисне сфальсифіковані, щоб знищити бджільництво за посередництва фермерів. Зовнішній фактор: Китай або параша. Китай вміє робити таку хімію і ми для них конкуренти, а параша взагалі зацікавлена в будь-якій дестабілізації, і коментарі під ютубом про це свідчать. Аргентина далеко і не настільки сильна і впливова, щоб це провернути. Щодо ЄС, вони споживають наш мед і зацікавлені в якості, їм протруєний продукт не потрібний. Але найбільш імовірним мені здається внутрішній фактор - наші рідні українські гниди. Вони ще зимою вкидали інформацію про реєстрацію, облік. І суспільна думка їм не сподобалась. Тепер, підкосивши значну кількість бджолярів, вони можуть сказати: ось бачите до чого призводить анархія; вас ніхто не бачить, ніхто про вас не знає, то чого ви хочете? І ті, хто виживе, з радістю побіжать реєструватись, обліковуватись і навіть платити податки, аби лише отримати якусь гарантію і захист від агро-тероризму. Не хотіли по-хорошому, буде по-поганому. Моя думка. І нам дійсно треба збиратись в Києві на мітинг. Петиція це добре, але натовп злих мужиків значно краще.
 5. Весна/Літо 2018

  Нарешті кілька годин йшла хороша злива, гриміло, блимало, все як треба. Може ту гидоту на полях порозчиняє. У мене травонули не сильно, але розвиток припинився. Сильні сім''ї мають 4 корпуса 145, ті, що мали три, також не виросли. Взяток ніби почався. Сподіваюсь на краще, хоча настрій зіпсований, навіть не зважаючи на роя 9,65 кг (щоправда разом з фанерним ящиком і рамками 6 шт.)
 6. Весна/Літо 2018

  все ясно - занесли яйця з сусіднього вулика! якщо серйозно, я б зробив так: мамку під ковпачок і на розплід, де лупиться бджола, через пару днів обережно випустити. Мені вдавалось
 7. Весна/Літо 2018

  все ясно - занесли яйця з сусіднього вулика! принести в жертву якогось хвермера
 8. Весна/Літо 2018

  Будуть ще їздити комівояжери вдень з ліхтарями і шукати мед будь-який, хоч відро. Цей сезон розставить всі крапки над "і". Об'їздив поля, гречки нуль, це в нашому традиційно гречаному регіоні. Реальна посуха, довгострокові прогнози обіцяють дощів вдвічі менше за норму, і то не всюди. Врожай основних культур прогнозується мізерний. Соняха щоправда багато, навіть занадто. Я так розумію, стратеги "настратегили" гречку і все інше купляти в Китаї. І ще ця срань соя, яка "гмошним пилком може засвітити мед" (є на форумі така байка). Не знаю, з якого переляку бджола полетить на сою, але мені цікаво, як ми жеремо практично всю їжу з соєю і нічого, а якщо в мед потрапить пилкове зерно, то все - триндєц... Агро-терористи з цистернами курсують туди сюди, щось мутять з соняхом. Питання до знатоків, чи це безпечно для бджіл. Бачив під сильними вуликами по невеликій жмені бджіл. Вперше звернув на це увагу, тому що надто вже бочки їздять новенькі, і як ніколи багато. Абсурд ситуації вражає: працювати хімією вдень, потравити пасіки навколо, а який хəр буде запилювати цим дебілам сонях? Взяток зараз слабенький, нічого не будують. Зробив відводки і нуклеуси, чекаю обльоту маток. Одна сім'я звідкись взяла аскосфероз, під вуликом купа білих личинок. Спіймалось два роя, не найкращі, як для перваків. Сподіваюсь що взяток днями почнеться, або з липи, або може десь пропустив клаптик гречки, таке часто бувало.
 9. Поэтическая

  а казав, що не буддист. О, как свежи цветы, но все ж спалит их зной. Все в жизни суета, все тлен, и все пройдет. К закату близок день, и хмелем лживых снов Меня не опьянит обманный этот мир. (монах Кукаи, 8-10 век) Найприкольніше, що в даному випадку, "стіх нє ісчєз", а дійшов до наших днів і теж перекладений різними мови.
 10. Поэтическая

  Сегодня я увидел вас у церкви, В платочке, макияж и все дела… Вы вроде бы усиленно молились И даже не глядели на меня. Свой взгляд украдкой бросив, я увидел, Что вы слегка взглянули невзначай, Я поглядел немного, отвернулся, Потом скосил немного глаза край. Вы поглядели левым глазом справа, Пошевелил бровями я слегка. Вы улыбнулись ртом, сверкнув зубами. Я подмигнул, кивнув издалека. Смущенно вы зарделись, как клубника, Лукаво покачали головой. Я видел, как плененная под блузой Вздымалась ваша грудь волной. И тут меня как будто перемкнуло, Где-то в грудине, нет, скорей в кишках. И резко вдруг давление скакнуло, Пульс барабаном застучал в висках. В желудке стало пусто, в горле – сухо, Ослабли ноги, заложило нос. И что-то забурчало глухо, И страсть напала, как понос. Я горячо молиться богу начал, И ангела у входа вдруг узрел. Его ногами будто все пинали, А он себе тихонечко сидел. «Чего ты хочешь, потерявший разум?» «Ту телочку хочу прижать к себе». «Воистину, не знаешь сам, что просишь» - Ответствовал смиренно ангел мне. Отчаявшись, я отвернулся сразу, Призвал скорей на помощь силы зла. И на плече попа вдруг вижу – нагло Расселось нечто с мордою козла. «Как правильно сказал коллега, Ты дурачок и редкостный м..дак. Таких тут полный ад страдальцев, И я тебе отвечу так: Своими бабами достали вы, ребята. Дела другие радуют меня: Война, политика… а ваши страсти, Любовь-морковь – ну полная х..йня». У церкви стояла карета, Там пышная свадьба была, Все гости нарядно одеты, Невеста всех краше была. На ней было ля-ля-ля-ля-ля Венок был ля-ля-ля из роз, Она ля-ля-ля-ля-ляляля Смотрела сквозь радугу слез. Я слышал, в толпе говорили: «Жених неприглядный такой, Она продалась за Феррари…», И вышел я вслед за толпой.
 11. Приблизний діалог про продаж меду (не у нас): - Здається, цього року у мене буде багато меду (у людини заявлено 3 вулика). Мабуть буду продавати, а не роздавати, як раніше. Питання, які баночки краще обрати і яка ціна? - Краще брати баночки на 340 грам і 100 з чимось грам. Мінімальна ціна 5 фунтів. - Так, це справді мінімальна ціна. Я вже три роки продаю по 6 фунтів. Ви відвідайте різні фермерські ярмарки, подивіться ціну точніше. Продавати можна перед Різдвом, в туристичних місцях, на місцевих ринках. Тоді ціна може бути більша. - Багато залежить від етикетки. Якщо етикетка вдала і чіпляє покупця, продавати можна і по 10 фунтів. - Підтверджую. Не треба скупитись на етикетку. Це потім повертається. У нас розкішна етикетка ручної роботи. Ми стільки часу на неї витратили, але не шкодуємо. - З хорошою етикеткою покупці розмітають мед! - Додайте ще знак на воротах. Я з дому продаю по 10 баночок щодня. - Якщо продати оптом, ціна буде нижча? - Напевно нижча. З полиці мед на 2 фунта дорожчий. Підійдіть в магазини, запропонуйте. - У мене брали оптом, потім ще цікавились.
 12. Поэтическая

  Дуже дякую, пане Полтава, за цей твір. Тепер, я думаю, всім зрозуміло, чому жаба і ворон вважаються шедеврами і мають десятки, якщо не сотні перекладів різними мовами. Все дуже просто: жаба і ворон справжні, особливо в контексті буддистського світогляду їх автора. А цей... хм... вагіностраждальний витвір хворої уяви М. В - ні. де це так положено? Ну якби УПЦ МП (мерседес преміум), ще можна зрозуміти, а РПЦ... Який нечистий вас туди заніс?
 13. И тут А. С. вспомнил своих предков...
 14. перекур сім' на одному гніздовому корпусі та двох глухе дно безвощинна рамка, просто дерев'яна рама без нічого. Я такі використовую. Поки що в якості експеримента.
 15. Поэтическая

  та нє, там Орел 9-го Легіона, мені здаетсся
×