Перейти к содержанию

Arius

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 785
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 818

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Медогонка
  нерж. 3-рамкова хордіальна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Greenland
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  лежак (один), рогалики
 • Порода пчел
  няша

Посетители профиля

2 179 просмотров профиля
 1. дуже якийсь гламурний котик. Посмішка де? має бути щось таке
 2. Як би там не було, а контролювати і експлуатувати "оленя" - це успіх.... Може звьозди і Дзен... А як бути з продовженням роду, ну там типу передати досвід сину тощо... саме так. і треба бути оленем, щоби впустити. А лично із вас никто монстра не делал. Мы верим, что вы верите в любовь (тут ще має бути смайлик, подібний до чеширського кота) Дюрер - один з тих, хто реально бачив матрицю і паралельні світи. Вкотре переконуюсь, що Свята Інквізиція таки мала рацію. PS/ закладаюсь, кокос був підпиляний
 3. Дуже дискусійне твердження. Я такого не казав. Мені взагалі подобається графіка, всякі гравюри типу Дюрера
 4. Нє-а. Не буде так. Вони люблять, щоб перед ними стелилися, завойовували. А оскільки наш мисливець забив на це, то і його відправлять у ігнор, а може ще запишуть у... іншу орієнтацію.
 5. Хороший текст. Все так і є, але є одне але... Не знаю, що таке MGTOW, проте саме останній (виділений) пункт як альтернатива ідіотській матриці, викликає у мене сумніви. З першого погляду ніби все ідеально і правильно. Уявімо, молодий мисливець посилає матрицю до біса і живе згідно останнього пункта. І ось він одного разу виповзає з печери у місто, а там довкола молоді фертильні самиці в шортиках, маєчках так і лізуть в очі. Чим довше мисливець відпочивав у печері та милувався зірками, тим нав'язливіше всі ці попки, стегна, груди захоплюють увагу. Дуже скоро мисливець вже не здатний бачити щось інше. І що йому робити? Жриці викликають огиду і небезпечні для здоров'я. Повертатися в печеру і займатися дзен? Ніколи більше не виходити в матрицю?
 6. Ще одне підтвердження, що жінки в принципі готувати не вміють. В будь-якому нормальному ресторані всі шеф-кухарі - чоловіки. Щодо спецій, саме так і є, додавати завжди треба наприкінці, щоби вони не "вивітрились" і смак був насичений. Але ми сподіваємось, у вас є якісь інші переваги.
 7. Экспортного рекорда не будет

  Да, неужели? Вы наконец-то среди родных берёзок, в этом... мм... Шадринске? Как там погодка?
 8. Экспортного рекорда не будет

  А чому вам, @Bombus, смішно? Натякаєте, що я сам жлоб? Ай, молодець! Вам не цікаво, як падіння українського експорту вплине на польський, враховуючи, що вони закупили 29% меду, а в предыдущие два года экспорт был существенно выше текущих показателей. Мабуть для деяких інших країн Європи, типа всяких Чехій, також не буде чого експортувати під власними брендами. Короче, попали всі. Мене чомусь це радує.
 9. Экспортного рекорда не будет

  "... мы теряем, мы теряем..." - а що ви хотіли? Давати найнижчу ціну в світі? Травити бджіл безкарно? В найбільшій країні Європи. Така ситуація далека від здорового глузду, а звичайне жлобство зашкалює.
 10. Осінь2018\ Зима2019

  Клімат вже змінився і ще буде змінюватись. Як було минулої зими? Якась тягомотина, а потім в кінці на пару тижнів "звір зі сходу" (біст фром зе іст), а потім фактично літнє тепло з квітня і т. д. Зараз це ніби дзеркальне відображення. В принципі прогноз про теплу осінь, який я десь тут розміщав, виявився відносно точним. Для Європи це взагалі не дивина. На мою думку, клімат робиться менш континентальним. Так що не панікуємо. hakuna matata
 11. Осінь2018\ Зима2019

  20°С в тіні. Був обліт. Перезимували всі, кормів повно, підмору нема. Та й скільки тої зими - два дні...
 12. На нашому ринку є китайський та індійський. Я з цього питання перелопатив інтернет. У мене індійський, чистий для аналізу. Український постачальник - це не виробник, а продавець. В інтернет магазині раніше теж купляв індійський. Буду мати на увазі щодо китайського. Звісно, іспанці можуть нахвалювати свій, нічого дивного. Головне, щоб працював. У мене ще є ідея протестувати кліща в кількох сім'ях для цікавості, якщо буде час і натхнення. Є такий "євро" рецепт зі щавелькою: Trickling was invented in Italy 20 years ago. Since then it has been used widely in the world. You may use it only to broodless hives. Efficacy is in theory 96%. Mixture kills larvae, so do not use it in hives which have brood. You can kill easily mites from swarms. The stuff for 3-5 colonies: Sugar 100 g Water 100 g Oxalic acid 7.5 g Dribble 30 ml mixture over bees in winter in one box hive and 50 ml for 2 box hive. That is the basic.
 13. Тут ви трохи загнули. Пересічний самозайнятий бджоляр це не корпорація чи компанія. Навіщо йому ці "валові доходи", "прибутки до оподаткування і після", "нерозподілені прибутки". Якщо візьмемо компанію, то чистий прибуток йде на виплату дивідендів акціонерам (власникам), а вони вже витрачають чи на яхти, чи на Мальдіви. А пасічник хіба отримує дивіденди з пасіки? Тому будь-які вільні кошти з пасіки йдуть в плюс і можуть витрачатись на будь-що. І дітей добре залучати на "дармову" роботу, щоб вони знали, звідки що береться, і потім заохочувати якоюсь винагородою. Це тільки мажори з жиру бісяться і їм насправді нічого в цьому житті не цікаво, крім кокаїну, тачок і тьолок. PS. Щодо різниці між дивідендами і зарплатою, згадав випадок. Ще студентом одного літа підробляв на будівництві елітних хаусів під Києвом. Привезли нас в містечко, якийсь роботяга дивиться на це все і каже: скільки ж це бабла треба заробляти, щоб таке будувати. А начальник відповідає: це не зарплата, це дивіденди.
 14. Знаю про цей спосіб, але для мене якось заморочливо хімічити, не люблю це діло. Обрав найпростіше. у нас весь тимол імпортованих з Індії та Китаю, з рослини тім'ян. До речі, по ціні наші інтернет-магазини вже наздогнали, наприклад, Британію. (Цікаво, чи зарплати у персонала теж британські?). Зрозуміло, що сировина імпортується, але так накручувати за розфасовку... В Індії 1 кг коштує, як у нас 10 г. Тому я купив "оптом" в українського постачальника 1 кг і розважував сам. Вийшло вдвічі дешевше. Цікаво, чи можна використати соняшникову олію, яка у нас теж "своя". зі своїх спостережень, цього сезону літом був аско в кількох вуликах, можливо на фоні ослаблення від пестицидів. Потім зник, а в кінці літа раптом виліз в одній сім'ї, в зиму ця сім'я йде ніби нормальна. Ще десь позаминулого року в деяких сім'ях був "мішок", в деяких відчутно. А зараз вже другий сезон його немає, принаймні придивлявся і бачив лише зрідка на стільнику 1-3 "не нормальні" личинки. Скоріше за все мішок був асоційований з вароа.
×