Перейти к содержанию

Александр Иванов

Пользователи
 • Публикаций

  13
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

24

Profile Information

 • Место расположения
  Полтавщина

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Полтава
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Український, дадан
 • Порода пчел
  Українська степова
 1. Ульи из камыша

  Фанера дороговато, какая толщина? Почему решили отказаться от камышовых в этот раз? И есть видео как греется и коробится вощина в магазинах из фанеры...
 2. Ульи из камыша

  Поки так , потепліє- будемо пересаджувати. P.S. Я Любитель - не промисловик...
 3. Ульи из камыша

  У мене питанння по кришці з очерету. Якщо випустити сятжні планки мату на корпус , то виходить щілина в 10 мм, між дашком і корпусом і як варіант можуть залазити воровки по периметру. Якщо їх зробити меншими щоб бруски потолочини лягали на стінку корпуса, то стяжні планки лягають на рамки і можуть давити бджолу ... Хто як виходить з положення ? Якщо можна фото. Дякую.
 4. Ульи из камыша

  Так, на укра'інську, на 12 рамок з магазинами на 145 мм
 5. Ульи из камыша

  Перша спроба
 6. https://lardi-trans.com/trans/ https://flagma.ua/my/265212/dobavit-gruz.html
 7. в мій перерахунок бралася сума рівна 42грн на сьогодні це =1,5дол. Що поклав тей забрав, якщо гривня просяде більше-тобудуть вже мінуса, якщо є щось краще за депозит краще обрати інше
 8. Це в якому банку приймають на доларовий депозит 14,6% ? максимум 6%, A якщо покласти в гривні то -да! Але судячи що в кінці року збільшуть мінімалку то значить і гривня просяде десь припустимо що до 32. так як закладено в бюджет 2019 спробуємо підбити : 42+14,6%=48,13грн /на курс 32=1,5$ перемога!!! Так що хто залишить мед в бочці заробить теж саме.
 9. Ульи из камыша

  Сьогодні їздив у село косити очерет....Снігу намело місцями в пояс, в основному 60см, дорога з міста до села дуже слизька, як скло (поки доїхав допомагав витягувати машину людей злетіли з траси) Але дуже захотілося спробувати зробити декілька вуликів як у Василя Миколайовича.
 10. Подарую.

  Отримав,дякую! Здоров'я Вам. Гарна робота. На дадановську рамку зроблю по Вашому шаблону з украінськоі.
 11. Подарую.

  Я хочу на Українську
 12. Вулик на 12 українських рамок з надставками

  Хочу замовляти український вулик на12 рамок з магазинами на 145 рамку. Питання до Знатоків з досвідом: дно краще робити зйомне чи ні (як транспортуються краще такі вулики при кочовці на автопричипі легковому)? Дякую всим хто відгукнеться.
 13. Три "кити" професійного бджільництва

  Яку систему вуликів вважаєте оптимальною для промислового бджільництва, а яку для душевного?
×