Jump to content

Mаксим

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,093
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,062

2 Followers

Profile Information

 • Location
  Кривой Рог

General Information

 • Пасека в
  Кривой Рог
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  Рут
 • Порода пчел
  Карпатка

Recent Profile Visitors

1,732 profile views
 1. Бажання робити бізнес, в якому Вам вже не буде місця. Для початку вже багато, не правда?
 2. Ви б тоді змогли заробити на 17,3 відсотка більше?
 3. Канада производит до 45 тыс тонн, половину всего собранного меда Канада экспортирует.
 4. Вот и не надо одним маслом, в разные блюда - разные соусы. Рынок меда идет или по американскому пути, или по европейскому. Американский (и северная, и южная) - это когда огромные пасеки и массовый недорогой мед (пусть рапс) и огромные расстояния между населенными пунктами. А европейский - это когда мало меда, но дорого и чуть не в каждом селе своя фамильная лавка и маленькие расеки. Так и сформировался рынок. Мы на кого больше похожи? Какой у нас мед? Не надо подмазывать к картине супермаркеты с землей или магазин крепежа с мнлз. В штатах и Канаде такого нет, а пасеки-тысячники есть, и если Beemaid начнет топить своими закупочными ценами бизнес Степплера, то он долго думать не будет. Посмотрите на Канаду и их рапс и увидите будущее медовой отрасли Украины, и попробуйте рассмотреть на этой картине маслом себя.
 5. Я залюбки за потреби зкооперуюсь із колегою-пасічником-експортером, і жоден з нас не буде вбивати свій бізнес
 6. Вот именно! Потому что он не дурак поставлять мед в Польшу по 1,45. Ему сахар не будет за что купить в августе. А Реми Мартин, если что, можно через день пить, а не каждый. А пчелам надо 12 кг сахара, а не 6
 7. Этот закон непреложен и вечен, как мир. Ни дать, ни взять. Только есть замечание. Убрать экспортера чтобы занять его место - ничего не даст, не об этом ведь речь. Вижу в недалеком будущем, как некоторые экспортеры, чтобы остаться в бизнесе, заводят свои пасеки, потому что мед больше взять негде, кроме как у себя. Не благодарите.
 8. З вінничанами конкурують Асканія, Бартнік і тому подібні Содружества. У цих гравців різна рентабельність. Ціна, по якій Асканії ще вігідно продавати, є збитковою для Нагорнюка, приміром. Якби у кожного експортера на основних засобах висіла пасіка та не лише заради ігор з ПДВ, жоден би не підписував ті ціни по конрактах, що досі є ходовими сьогодні і вплив на світову кон'юнктуру був би інший. Отож вирішенням є заповнення ринку експортерами, що виробляють мед. Або, якщо хочете, виробниками меду, що експортують, власне або гуртом.
 9. Не думаю, коли в експортера закінчиться мед бо галузь лягла, він візьметься прикладом за яблука або цвяхи. А наш брат буде "бомбити імпортерів", звичайно, без цього не буде ринку, але жоден не буде цього робити до знищення галузі, бо це його галузь, яблук або цвяхів він не виробляє
 10. 10 років назад говорили, що електричні машини це круто, але нафтове лоббі ніколи не пропустить їх в маси. Дивіться що відбувається зараз з Теслою, китайцями та найконсервативніши мерседесом. Це природній і закономірний процес - коли є потреба, зміна існуючої моделі - справа часу 5 років тому тема власного або кооперативного експорту меду не піднімалась і подивіться, що відбувається зараз - потреба вже зформована і іде пошук вирішення. Нехай не з першого разу, але проблема, що потребує вирішення, невпинно і природньо буде нам муляти поки ми не доб'ємось свого,бо інакше ж не буває.
 11. Я бачу цю ситуацію трохи з іншого боку - експортеру не є важливим, де знаходиться рівень межі рентабельності виробництва меду і перспективи хоча б мінімального розвитку галузі - у експортера інші вимірювачі - швидкість наповнення складу і рух обігових коштів. Якби зараз основна маса меду експортувалась напряму кооперативами та пасічниками-тисячниками, мова про 23-24 і відповідно експортні 35-36 не могла б іти. Бо пасічник, що експотує власний продукт, розуміє, що до таких цифр зкочуватись неможливо, бо це смерть його бізнеса і галузі, пасічник зірве стоп-кран на таких поставках і експорт зупиниться і відповідно імпорт до підняття взаємовигідної ціни. А експортер продовжує висилати смс 23-24, бо обігові кошти є і склади поволі звільняються відповідно живе й імпорт з неможливою для пасічника ціною. От у чому різниця.
 12. Я розумію, що у рівнянні світового ринку меду є багато змінних, в тому числі і нині ключова ланка - експортер, і маю переконання, що ця ланка в жодному разі не може представляти інтереси виробника меду, бо наявний конфлікт інтересів. Все інше є технічними моментами і за потреби і відповідних об'ємах власного або кооперативного продукту вирішується.
 13. Ну чесно кажучи я розраховую на зменшення пасічників і збільшення пасік і збитковість експортерів, бо великим пасікам вони не потрібні і лише заважають своїми маркетинговими ходами в походах по Европах.
 14. В мене було достатньо сезонів, щоб зробити висновки! Краще цю тему не чіпати, поперше, через флуд, по-друге через холівар.
 15. Пока что-то не поменяется и не появится "коммерческой тайны", рассказывайте об успехах, я бы очень хотел, чтобы у Вас получилось. Ведь если получится у Вас, значит получится и у других, включая меня. Раз пошло такое дело с ценой на мед, значит нужно исключать лишние расходы. Сейчас лишние расходы для пчеловода - это экспортер, значит, к ногтю его
×