Вітя

Пользователи
 • Публикации

  73
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

63

О Вітя

 • День рождения

Previous Fields

 • Пасека в
  Волинська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 1. Щоб було менше роїння особливо по весні спробуйте в сильних сім'ях міняти маток на зиму, серпневого виводу вони довше протянуть без роїння.
 2. Що це роїння 100% трутень не допоможе , чі ви один в радіусі х очаб трог кілометрів? з якого ви села якщо несикрет?
 3. Краще у відводкові. прийом личінок кращій.
 4. Дякую! а конкретно назву і модель можна? купив беушну то вона не має тормоза піднімає класно но гру з опускаіця сам..
 5. Добрий день підскажіть яку лебідку на 12 в. можна поставити на маніпулятор?
 6. Добрий вечір . а яка у вас на маніпуляторі лебідка і де купували?
 7. По поводу потрібно не потрібно робити обв'язку Усе залежить від породи і місцевості В мене кругом ліси корпуса так прополісують що і стамескі груця.
 8. До кузміча в мене лугустіку від нього
 9. Добрий вечір підскажіть де можна подивитися донні пилко вловлювачі ?
 10. Доброго дня. якщо не секрет то яку сировину використовуєте? і по скількі купуєте?
 11. Варочний бак, труби треба товстостінні діаметром трицатка вони будуть замість колісників відстань між трубами півтора сантиметра. Доречі форму треба робити на 5 міліметрів більшу корпуса дають усатку в перший рік експлюатації потім такі і лишаюця.
 12. По поводу варочного бака то можна зробити що труби завести замість колісників але тоді бака потрібно вмуровувати і тількі сухі дрова. Сироваті на холодниг колісникаг погано горять.
 13. Так можна буде зробити яке тиск в середині бака не повинен перевищувати 1,5 атмосфери.бо може вийти що гранули будуть погано спікатись між собою. Вулика не знаю у кожного різна комплектація. мішок 1200 , і виходить приблизно 19 корпусів рута.
 14. Спочатку спробуйте просто у воді. З парком не так все просто там дуже ускладняіця форма і пар подаєця дозовано і певної температури.