Вітя

Пользователи
 • Публикации

  62
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

52

О Вітя

 • День рождения

Previous Fields

 • Пасека в
  Волинська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 1. Доброго дня. якщо не секрет то яку сировину використовуєте? і по скількі купуєте?
 2. Варочний бак, труби треба товстостінні діаметром трицатка вони будуть замість колісників відстань між трубами півтора сантиметра. Доречі форму треба робити на 5 міліметрів більшу корпуса дають усатку в перший рік експлюатації потім такі і лишаюця.
 3. По поводу варочного бака то можна зробити що труби завести замість колісників але тоді бака потрібно вмуровувати і тількі сухі дрова. Сироваті на холодниг колісникаг погано горять.
 4. Так можна буде зробити яке тиск в середині бака не повинен перевищувати 1,5 атмосфери.бо може вийти що гранули будуть погано спікатись між собою. Вулика не знаю у кожного різна комплектація. мішок 1200 , і виходить приблизно 19 корпусів рута.
 5. Спочатку спробуйте просто у воді. З парком не так все просто там дуже ускладняіця форма і пар подаєця дозовано і певної температури.
 6. Форми з чернухі 10 не робіть там буде бешана вага і їі треба буде постійно тягати, гріти, а потім охолоджувати. В мене з 5 рут хватає повністю . А найкраще позвоніть 097901145шість Піностерол беру тайвань якій є на складі такій і беру. Різниці не помічав.
 7. Дякую. Обов'язково спробую.
 8. Це так говорять ,заборони. Гляньте на фото яке кузміч виставив. то це як розуміти?
 9. Робив з верби при товщині 36 вага рута 6-7 кг. це були найлегші. і довго не служать дуже сильно крутить Вільна сосна і навіть липа 8-9кг
 10. З цім не спорю. Тількі дерев'яний корпус важить як вулик з піностеролу. тай розвиток на весні слабенькіг сімей дуже радує.
 11. Та я пока тількі для себе. З пласмасовими угулками пробував можна працювати ,мені дерев'яні рейкі виготовити легше і швидше Як налагодите таке виробництво дайте знати обов'язково. Усе пізнаєця в порівнянні.
 12. Да я би з радістю . Тількі де би такі фальці заказати пласмасові Я якось запитався на заводі чі можна таке зробити з пласмаси так вони сказали щоб запустити виробництво 50тисяч на прес форму плюс за вироби платити треба.