Вітя

Пользователи
 • Публикации

  68
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

59

О Вітя

 • День рождения

Previous Fields

 • Пасека в
  Волинська обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 1. Добрий вечір . а яка у вас на маніпуляторі лебідка і де купували?
 2. По поводу потрібно не потрібно робити обв'язку Усе залежить від породи і місцевості В мене кругом ліси корпуса так прополісують що і стамескі груця.
 3. До кузміча в мене лугустіку від нього
 4. Добрий вечір підскажіть де можна подивитися донні пилко вловлювачі ?
 5. Доброго дня. якщо не секрет то яку сировину використовуєте? і по скількі купуєте?
 6. Варочний бак, труби треба товстостінні діаметром трицатка вони будуть замість колісників відстань між трубами півтора сантиметра. Доречі форму треба робити на 5 міліметрів більшу корпуса дають усатку в перший рік експлюатації потім такі і лишаюця.
 7. По поводу варочного бака то можна зробити що труби завести замість колісників але тоді бака потрібно вмуровувати і тількі сухі дрова. Сироваті на холодниг колісникаг погано горять.
 8. Так можна буде зробити яке тиск в середині бака не повинен перевищувати 1,5 атмосфери.бо може вийти що гранули будуть погано спікатись між собою. Вулика не знаю у кожного різна комплектація. мішок 1200 , і виходить приблизно 19 корпусів рута.
 9. Спочатку спробуйте просто у воді. З парком не так все просто там дуже ускладняіця форма і пар подаєця дозовано і певної температури.
 10. Форми з чернухі 10 не робіть там буде бешана вага і їі треба буде постійно тягати, гріти, а потім охолоджувати. В мене з 5 рут хватає повністю . А найкраще позвоніть 097901145шість Піностерол беру тайвань якій є на складі такій і беру. Різниці не помічав.
 11. Дякую. Обов'язково спробую.
 12. Це так говорять ,заборони. Гляньте на фото яке кузміч виставив. то це як розуміти?