Перейти к содержанию

Igor Pelyuhnya

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  209
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

576

1 Подписчик

Информация о Igor Pelyuhnya

 • День рождения 24.06.1974

Profile Information

 • Место расположения
  POLTAVA REGION

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Poltava
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  DADANT HIVE 12-FRAME
 • Порода пчел
  US

Посетители профиля

1 587 просмотров профиля
 1. Українська степова порода

  Ну якщо розмова пішла про карпатський чи скажемо ширше карніковський признак, то я щось не спостерігав за ними, щоб вони не вилітали, поки температура не стане вище +15. І гнізда вони чомусь лінуються самі складати. А про те щоб вони в зиму в наших умовах йшли на 8-10-12 вуличках сили я взагалі мовчу. А щодо печатки та розплоду - сім'я заселялась на вощину, по рамках це досить чітко видно і на свіжо відбудованій таке інколи спостерігається. На фото рамка на взятку із соняху, тільки почали печатку. Це не той взяток який треба ще тиждень випаровувати. А по миролюбності взагалі не зрозуміло, що Ви хотіли сказати. Чим Вас миролюбність не влаштовує?
 2. Українська степова порода

  А тут звісно ж "карпатка"? Чи "сірий бакфаст"? Чи "сгк"?
 3. Українська степова порода

  http://www.ukrstep.com.ua/?p=606
 4. Українська степова порода

  Так зараз саме така робота і йде.
 5. Українська степова порода

  Треба, всі ж розуміють, але... Це не так швидко робиться, як хочеться. Робота зараз ведеться, так що є надія все буде добре.
 6. Українська степова порода

  Висновок щодо підтвердження чистопородності надається в тому числі і на підставі результатів лабораторних досліджень показників екстер'єру бджіл, які на сьогодні робить ННЦ "Інститут бджільництва ім. П.І. Прокоповича". І цей висновок робиться на підставі не лише одного кубітального індексу. Для різних екопопуляцій, внутрішньопородних типів, ліній він може бути трохи... відмінний від рекомендованого, середнього, типового. Враховуючи площу ареалу яку займає УСП та різноманіття умов в межах цього ареалу варіативність КІ може бути досить широкою, тут немає чогось такого, однозначного. В південних регіонах він трохи вищий, в північних і східних може бути нижчий.
 7. Українська степова порода

  Послухайте уважно з 1:01:52
 8. Що говорять про бакфаст в Youtube

  З точністю до навпаки.
 9. Українська степова порода

  Наказ МАППУ №14 від 18.01.19.doc
 10. Вывод маток

  а Бджоли будують 8,25-8,5
 11. Карпатська бджола

  Це не відписка і ніхто за ці папірці гроші не отримує. Ця таблиця сформована на основі кількісних і якісних показників, які подають самі суб'єкти племінної справи в тваринництві. Відповідальність за правдивість наданої інформації несуть самі суб'єкти племінної справи. Те що деякі показники по товарному і валовому меду когось дивують, то нормально. Це ж не товарні і не промислові пасіки. Пасіка-репродуктор, наприклад, може взагалі мед не показувати. Її основне завдання вивести та реалізувати від наявного племінного матеріалу якомога більшу кількість маток. Там взагалі мед або сироп може навпаки згодовуватись і показники можуть бути навіть від'ємні.
 12. Українська степова порода

  Все з Вами зрозуміло. Вчіть матчастину.
×