Перейти к содержанию

Igor Pelyuhnya

Пользователи
 • Публикаций

  120
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

403

1 Подписчик

Информация о Igor Pelyuhnya

Profile Information

 • Место расположения
  POLTAVA REGION

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Poltava
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  DADANT HIVE 12-FRAME
 • Порода пчел
  US

Посетители профиля

1 047 просмотров профиля
 1. Версия

  3 раза скачали

  "О сколько нам открытий чудных Готовят просвещенья дух И Опыт, [сын] ошибок трудных, И Гений, [парадоксов] друг, [И Случай, бог изобретатель]" //Пушкин А. С. Собрание сочинений: В 20 т. — М.: Художественная литература, 1948. — Т. 3. Стихотворения, 1826—1836. Сказки. — С. 464// КОМІВОЯЖЕРАМ-ТАКСОНОМІСТАМ та їх АДЕПТАМ-ПОСЛІДОВНИКАМ в гілці - "Методи визначення породи бджіл" ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ:
 2. Породы пчёл: общее обсуждение

  Це помилкове твердження. Були, є і найближчим часом буде ще більше.
 3. Породы пчёл: общее обсуждение

  Це називається масив чистопородного розведення.
 4. Українська степова порода

  Я так вважаю, що треба ще працювати в цьому напрямку. Треба ж щоб і самі матководи та селекціонери, що не є членами ГО, того хотіли. Якщо є таке бажання та можливості будемо раді вітати в команді кожного хто приєднається. Як на мене , то немає на сьогодні в тому великої проблеми, ні з огляду на Статут ні з інших можливих причин. Зараз в Гадячі створено чудовий майданчик для об'єднання і дискусій всіх кому не байдужа доля української степової бджоли. Саме доля бджоли, в першу чергу, а не селекціонера. Те, як не просто все це об'єднання створюється і стає на ноги мабуть не треба пояснювати, навіть в цій темі досить часто звучать такі судження та думки, що досить важко втриматись, щоб не відповісти.. "по-батьківськи". Але відчуття ліктя, розуміння що ти є частиною команди однодумців, розуміння, що робота, яку розпочали це не данина зміні попиту, а робота на збереження майбутнього наших, українських, бджіл, майбутнє наших дітей, все це надихає робити свою справу незважаючи ні на що. Дуже велика проблема на сьогодні ще й в тому, що більшість того матеріалу, що пропонується на сьогоднішній день на ринку під назвою "українська степова порода" бджіл насправді такою не є навіть близько. Попит і пропозиція роблять свою чорну справу. І матководи, які займаються репродукцією всього на світі.. з одного вулика.., роблять це не зважаючи на можливі наслідки, ні свої, репутаційні, ні репутаційні для самої української бджоли і людей які нею займаються. Та інформація яка буде публікуватись про селекціонерів УСП бджіл на сайті ГО звичайно не повна і не відображає, на сьогодні, дійсного стану справ, але з чогось треба починати. В будь-якому випадку ті матководи та селекціонери, список яких на сьогодні там знаходиться, не викликає жодних сумнівів між самих селекціонерів (а якщо такі хоч колись виникнуть, то він буде вчасно та радикально відкоригований, так вже домовились ))).).
 5. Українська степова порода

  Вся актуальна інформація з списками, телефонами, явками поступово і обов'язково буде викладатись на сайті "Товариства матководів-селекціонерів української степової породи бджіл" по мірі його наповнення. Зараз ще сайт знаходиться на тестуванні, але з часом все налагодиться. http://www.ukrstep.com.ua/?p=181
 6. Українська степова порода

  А в нас ще зима.. ((
 7. II 2-F-OT-02_Вимоги до ведення органічного бджільництва_v2.pdf
 8. Карпатська бджола

  Дякую, вибачайте що дещо емоційно.
 9. Карпатська бджола

  Будь ласка, пишіть що завгодно, але прошу про одне - НЕ ПИШІТЬ про степову того, чого про неї ніц не знаєте. Яка давно усталена гібридність? Яке повне розщеплення? Яка робота на смарку? З якого такого дива такі висновки? Де і в кого Ви такі результати почули чи побачили? Якщо у Вас є підтвердження вашим словам, то надайте , а якщо ні (а таки ні, бо таких досліджень ще в природі не існує, тестування та дослідження отриманих результатів тільки розпочалося і вони вже говорять про зворотнє) то не треба свої фантазії видавати за дійсне. Дуже Вас прошу.
 10. Методи визначення породи бджіл

  Ну, в такому разі і італійку від карпатки відрізнити взагалі не проблема.
 11. Методи визначення породи бджіл

  Так от і читайте те, що описано для кожної з порід. І не тільки про КІ. А ще треба ще інколи і у вулик дивитись. Там теж є особливості. ))
 12. Методи визначення породи бджіл

  Те про що Ви говорите - це те ж саме, що по товщині та ширині дошки вгадувати породу деревини. Одними класами порода не визначається.
 13. Немає таких служб в жодній з адміністрацій. До недавнього часу в районах були тільки інспектори фітосанітарниї служби вся робота яких полягала в прийманні від с/г виробників декларацій про залишки невикористаних пестицидів та ядохімікатів на кінець року. Ніяких контролюючих функцій, ніякої відповідальності..
 14. Розказали в Полтаві на конференції: Зʼїв "блаженніший" Хелікоптер за обідом качку, запив "віце-медівочкою", та покивав у вбиральню класти личинку. Через хвилину виліта звідти перепуджений, хапа своє "віце" за барки - Льоню, глянь що з оком, личинка не лізе! Теє віце дивиться між булками - Так нема, каже, ока! Білим лицем "святейшество" до своєї свити - Ну що, годувальниці, долизалися!!?
×