Перейти к содержанию

Igor Pelyuhnya

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  153
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

501

1 Подписчик

Информация о Igor Pelyuhnya

 • День рождения 24.06.1974

Profile Information

 • Место расположения
  POLTAVA REGION

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Poltava
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  DADANT HIVE 12-FRAME
 • Порода пчел
  US

Посетители профиля

1 476 просмотров профиля
 1. Все з Вами зрозуміло. Вчіть матчастину.
 2. Покривають самці самок, а "спрос", він же попит - це об'ємний показник, що характеризує кількість продукту яку покупці здатні, мають намір, будуть, купувати по різних можливих цінах. Ваша нездатність купувати "достойных маток", відсутність таких намірів та бажання, ще не є свідченням про неможливість забезпечення такого попиту. А можна більш детальніше про "старые типи УС которые уже тютю"? Хто такі "старые типи УС" і хто їх відновлює? Про існуючі та нові типи знаю, бачив, а про старі вперше чую. Хто ці велосипедних справ майстри?
 3. Породы пчёл: общее обсуждение

  Мед може бути різний навіть у сусідніх вуликах. При одній і тій же медоносній базі і одночасному цвітінні бджоли УСП працюють переважно на рослинах з високим вмістом цукру у нектарі (від 16-18%), тому відвідують далеко не всі медоносні рослини.
 4. Українська степова порода

  В цьому році облітників по УСП декілька. Про який саме мова?
 5. Цікаві фото

  Синичка влаштувала у вулику інкубатор )))
 6. Українська степова порода

  Була мета перевірити агресивність бджоли, а не агресивність пасічників. За повний світловий день роботи поміж вуликами на пасіці - а це одночасна робота бензопилками, граблями, підмітання, вигрібання, перетягування гілляччя, листя, просто бродіння поміж вуликів і т.д. і т.п. при одночасному огляді і ревізії сімей, та ще й в достатньо вітряну погоду не виявили жодної з ознак агресивної поведінки бджіл. Тому питання агресивності, то більше питання до пасічників, а не до бджіл.
 7. Методи визначення породи бджіл

  Друзі, дякую, що долучились, але то все ще по воді писано. То ж все з підмору. Одне скажу точно поведінка зовсім не типова для карпатки. Безоблітний період з 27 жовтня по 31 березня. Всю зиму сиділи як миші. Сьогодні +16. Понесла пилок. Не втримався глянув оком в гніздо. Почали чистити, розплоду ще не має. Через чотири тижні будуть правильні крила, тоді поміряєте.
 8. Методи визначення породи бджіл

  Підмор систематизований.)))
 9. Методи визначення породи бджіл

  На жаль при більшому розширенні зображення при збереженні викривлюється ((
 10. Методи визначення породи бджіл

  Роздражнили.. Пропала ніч.
 11. Методи визначення породи бджіл

  Вчора видався день, свято, а не втримався повитрушувати трохи днища. Підмору мало, весь перетрушений крихтами і злипший. Засвербіло взяти з десятка сімей підмору поміряти. Почав з тих, що планував з осені на вибраковку. Почав міряти і сон втратив. Тепер до виходу розплоду дупа свербітиме що робити, "зливати" чи "підливати". MorphoXL - 38-048-015-2016.xls
 12. Нуклеус на гнездовой рамке

  Скажу так, вентиляція потрібна. Вентиляції тільки через льоток явно не достатньо, особливо в середніх відділеннях, а сітчате днище створює більше проблем, ніж вирішує питання вентиляції. Роблю отвори х65 мм з дальньої по відношенню до льотка сторони, закриваю просічною сіткою.
 13. Методи визначення породи бджіл

  Згоден майже з усім вищевказаним, крім - "стала (случайно) чистопородной маткой". Случайно , це коли б вже зовсім випадково так трапилось. Все таки робота стосовно цієї сім'ї велась і не випадково (случайно) на неї було звернено увагу. І хоча результат виявився невтішний і навіть не очікуваний, я саме тому і вів мову про те, на скільки глибоким повинен бути контроль і наскільки непідкупним повинен бути дядька. Один через димар відпустить душу комахи в царство вічних квітів, а комусь достатньо таких вхідних даних, щоб пускати таку сім'ю в подальшу селекцію, хтось відразу починає репродукцію, хтось навіть не вхідному контролі ні на що особливої уваги не звертає. А якщо дядька неадекватно непідкупний, то можливо і показників по трутням буде замало. І це стосується не тільки однієї якоїсь окремо взятої породи бджіл.
 14. Методи визначення породи бджіл

  Один в один. )))) Надіслано від мого GT-P3100, використовуючи Tapatalk
×