Jump to content
Форум на ТочкУ

Igor Pelyuhnya

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

597

3 Followers

About Igor Pelyuhnya

 • Birthday 06/24/1974

Profile Information

 • Location
  POLTAVA REGION

General Information

 • Пасека в
  Poltava
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  DADANT HIVE 12-FRAME
 • Порода пчел
  US

Recent Profile Visitors

2,018 profile views
 1. В мене все на 300, у Гаврилова є й на 230, це племінна пасіка, медом на таких пасіках рідко пахне. А пакети замовляють і на 145-тій, і на 230-ій, і на 300. ,Тому на племінній пасіці і такі повінні бути.
 2. Жовтень місяць, 20 число. Зверху корпуса з сушниною. Так краще зберігати рамки для захисту від молі.
 3. Вибачаюсь, то все через нові обмеження youtube. Не звернув уваги, що на відео дядько в одних труселях, і не вказав обмеження перегляду для дітей до 16 років.)))
 4. Я ж кажу, понесло. Писано, судячи з підпису, Скрипаленком О.Ф. Дата народження матки там наче написана - під номером опалітки. А все решта.. не варте паперу.. і про покоління, мені так здається, не буду стверджувати, повна фантазія.. в 17-му році контрольоване проводили вперше, і на облітниках, на скільки мені відомо, не було маток цих ліній.. Не може бути третє.. фізично. Роздивився тут на фото ще й паспорт в якому батьківські від UA-38 US-21. Це сестринська група 82-гої лінії, яка стояла два роки на Кучугурах. По цій лінії родоводи ведуться починаючи з 2011-го року.
 5. До чого тут ОМУ і бакфастчики? Якщо не в темі, то краще мовчіть.
 6. ... Цікаве кодування. З огляду на прізвища. Таких маток не повинно існувати в принципі. Або самих оригінаторів кудись дико понесло, або.. хтось невірно з UTF-8 в ISCII переводив, через ISO 8859-1.. Хоча тут і не зрозуміло хто оригінатор. У степовиків так родоводи маткам ніхто не веде. Цифрами послідуючими після US - повенен бути код матковода. У Григорків US-05-.. у Єгошина US-01-..
 7. Дякую за надзвичайно інформативну і аргументовану відповідь. Все зрозуміло. Успіхів Вам.
 8. От тільки не треба мені вказувати на неуважність і вчити мене визначень. Я ж Вас не повчаю. Я лише поставив Вам питання. І саме тому поставив, бо уважно читаю написане Вами і маю розуміння про що йдеться в наведених цитатах. І мені здається Ви зрозуміли суть питання і вона зовсім не в тому, що Ви підкреслили. Але коли ж це і вся відповідь, на яку Ви спромоглися, то.....
 9. Бачу що дискусія таки потрібна. Ігоре, не маніпулюйте поняттями. Я нічого не знаю і не говорив про "коефіцієнт мінливості", мова йшла про коефіцієнт варіації - це відносна величина, що служить для характеристики коливання (мінливості) ознаки. Коефіцієнт варіації застосовується тоді, коли необхідно порівняти мінливість ознак об'єкта, які виражені в різних одиницях вимірювання. Пан Майєр заговорив про підкладених свиней, стосовно розрахунку об'єму вибірки, для дослідження колонії по конкретній ознаці - кубітальному індексу. Я питаю - про які різні одиниці вимірювання йдеться при дослідженні окремої екстер'єрної ознаки - кубітального індексу, і для чого при дослідженні цієї ознаки рахувати коефіцієнт варіації, якщо цілком достатньо знати значення дисперсії? Поясніть мені, може я чогось не розумію. Лакин Г. Ф. Биометрия.pdf
 10. Не хотів я цієї дискусії. Я не побачив у наведених формулах ніяких підкладених свиней. Ні в наведеній мною цитаті ні у наведеній Вами. Формулами теж треба знати як користуватись і розуміти що і для чого в них підставляється. Тому ще раз спитаю, в чому логіка у використанні коефіцієнта варіації кубітального індексу у формулі для обчислення об'єму вибірки. Ви використовуєте для вимірювання мінливості кубітального індексу різні одиниці, чи кубітальний індекс для кожного елемента вибірки розраховується по різному?
 11. "There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statisticsThere are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics" А якщо Вам треба буде оцінювати (а буде треба) не тільки екстер'єр бджіл, а ще і їх медопродуктивність, зимостійкість, лагідність, чисельність потомства, Ви будете і в тестові групи ставити по 50-100 сімей? Це той випадок, коли заперечення елементарної математики та статистики результату Вам не добавить.
×
×
 • Create New...